تبلیغات

موضوعات

آخرین نظرات

همکاران و دوستان

آمار سایت

 • تعداد مطالب : 1258
 • تعداد صفحات : 8
 • تعداد دیدگاه ها : 2728
 • تعداد کلمات سایت : 715,986
 • آی پی شما : 81.171.81.63

برچسب ها

تبلیغات

 بالن آرزو ويژه مراسم چهارشنبه سوريPC7518BVL
 دود جادويي هفت رنگ ويژه مراسم چهارشنبه سوري 4S PC7518BVL
 حشره كش برقي RIDDEX

پیوندها

متن تبلیغ اول
متن تبلیغ دوم
متن تبلیغ سوم
به سایت پی 30 یوزر خوش آمدید امیدوارم به نیاز های خود برسید
 • سایت پی ۳۰ یوزر به فروش میرسد

  سایت پی ۳۰ یوزر به فروش میرسد
 • کرک نرم افزار Subtitle Translation Wizard 4.2.1 Final به درخواست فریبرز سرو...

  کرک نرم افزار Subtitle Translation Wizard 4.2.1 Final به درخواست فریبرز سرور کیا
 • سریال نامبر نرم افزار Scanitto Pro

  سریال نامبر نرم افزار Scanitto Pro
 • نرم افزار ریست کلیه پرینتر های اپسون ها

  نرم افزار ریست کلیه پرینتر های اپسون ها
 • ریست پرینتر کانن mp490 ارور ۲۱۰ و ۲۱۱

  ریست پرینتر کانن mp490 ارور ۲۱۰ و ۲۱۱
 • کرک و سریال نامبر InstallShield

  کرک و سریال نامبر InstallShield
 • دانلود کرک نرم افزار sql.delta.v4.2.14.454

  دانلود کرک نرم افزار sql.delta.v4.2.14.454
 • ریست پرینتر کانن mp550 ارور ۶C10

  ریست پرینتر کانن mp550 ارور ۶C10
زیانهایی خود ارضایی – خطرات جلق – جوانی با جلق یا همان خود ارضایی

زیانهایی خود ارضایی – خطرات جلق – جوانی با جلق یا همان خود ارضایی

تاریخ : شنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
۷۵۴دیدگاه
نوشته:میثم جعفری
زیانهایی خود ارضایی - خطرات جلق - جوانی با جلق یا همان خود ارضاییReviewed by میثم جعفری on May 1Rating:
زیانهایی خود ارضایی – خطرات جلق – جوانی با جلق یا همان خود ارضایی
۳٫۶ (۷۲%) ۳۵s

راهکارهای برای ترک عمل خود ارضایی با کمک کل جوانان عزیزم شما هم به جمع ترک کنندگاه بپیوندید

102952 زیانهایی خود ارضایی  خطرات جلق  جوانی با جلق یا همان خود ارضایی

خطرات جلق و راه حل های برای ترک ان

غالباً این سئوال را کرده اند که برای چه جلق زدن زیان دارد و فرق آن با جماع طبیعی چیست و علت زیان جلق زدن چیست؟ به این سئوال جوابهای متعددی می توان داد و من سعی می کنم به اختصار رؤس مطالب را بنویسم. زیان عمده جلق از نظر سلسله اعصاب است، به این صورت که چون فاعل سعی می کندبه طور طبیعی انزال برای خود فراهم آورد، در حقیقت لذت نمی برد بلکه با تحریک خود و فشار بر سلسله اعصاب خویش می خواهد دفع شهوت کند. مغز ناراحت می شود و اعصاب از کار طبیعی خود باز می ماند و این نوع آدمیان همیشه عصبی و زود رنج هستند. جلق زدن حساسیت آلت تناسلی را از بین می برد چه در مرد و چه در زن. تمام کسانی که به این عمل زشت مبتلا بوده اند گفته اند که در زندگی زناشوئی خوشبخت نشده اند. زیرا از جماع درک لذت نکرده اند و بیشتر تمایل داشته اند که باز هم جلق بزنند.

از کسانیکه بر اثر نادانی و جهالت جلق زده اند و روزگاری بدینسان موجبات لذت آنی خود را فراهم اورده اند بپرسید اکنون که سالیانی از آن هنگام گذشته چگونه اند؟ آیا زرد چهره و لاغر و عصبی نیستند؟ آیا از وضع خود راضی هستند؟ شاداب و بشاش و امیدوار به زندگی هستند؟ یا اینکه تاب و تحمل ندارند و از دوام زندگی و برخورد با مشکلات هراسناک هستند. جلق زدن مضرات فراوان و زیان های بیشمار دارد که اینک برای تنبیه بذکر چند بیماری ناشی از جلقمی پردازیم.

لاغری

زیان جلق زدن زودتر از همه در فاعل با لاغری او آشکار می گردد. بمرور که فاعل بکار جلق مشغول می شود، به تدریج گوشت بدنش آب می شود و لاغری و شل شدن گوشتها جای آن را می گیرد. در نتیجه همین لاغری که سیاهی چهره و کبودی عیان می گردد و شما به سهولت می توانید به دقیق شدن در چهره او ادراک کنید که جلق می زند. در زنانی که جلق می زنند رانها شل و بی رونق می شود وجز اسکلتی باقی نمی ماند. لاغری روز به روز افزایش می یابد تا جایی که از فاعل جز پوست و استخوان چیزی باقی نمی ماند و هیچ دارویی نمی تواند جبران این ضعف عمومی را بکند.

سستی اعصاب

ضعف عصبها، ناراحتی عمومی، عدم تحمل، از خصائص کسانی است که جلق می زنند.این طبقه هرگز قادر نیستند در برابر حوادث تحمل کنند و اراده خود را بدست آورند و بر اوضاع حاکم شوند. زبون و زود رنج و عصبی هستند. چون کار دستگاههای عصبی را با فشار بر آنها نا منظم کرده اند، این دستگاهها نمی توانند به خوبی کارهای خود را انجام دهند. روشن است سستی اعصاب چه ناملایماتی را ایجاد خواهد کرد. از مکانهای شلوغ بیزارند، چون مغز آنها نمی تواند شلوغی زیاد را تحمل نماید.لرزش بدن

خمیدگی پشت

تردیدی نیست کسانی که جلق زده اند، دچار لرزش شده اند. لرزش قسمتی از بدن و یا نمانی آن برای معتادین بجلق حتمی است. دستها میلرزد و قرار ندارد. منتهی این لرزش در همه و همه جای بدن یکسان نیست. دستها زودتر از جاهای دیگر بدن به این نقص بر می خورد. به طور مثال یک لیوان آب به دست کسانیکه که معتاد به جلق هستند بدهید و از سایه آن بر روی دیوار در آفتاب ببینید که چقدر دست آنها لرزش دارد. عاقبت این لرزش عمومی برای کسانی که دست از عمل شیطانی خود بر ندارند چنین است که: به فلج قسمتی از بدن و یا فلج عمومی بدن مبتلی خواهند شد و در ازاء این خوشیهای نادوام چاره ندارند جز اینکه خود را به گروگان بگذارند.

ستون فقرات پشت معتادین به جلق خمیده می شود. اینها در ابتدای جوانی مانند پیران خمیده و گوژ پشت خواهند شد. هنگام راه رفتن سر را بیش از معمول به جلو خم می کنند و قامت کمانی آنها نظر دیگران به به خود جلب می کند. اثر بار جلق در دوران جوانی همین خم شدن قامت است و علت آن باین مناسبت است که غالب جوانانی که جلق می زنند برای درک لذت در خود فرو می روند و بر اعصاب خود فشار می آورند و در نتیجه کثرت کار ستون فقراتشان کج می شود. استخوانهای تو خالی آنها باید در سنین جوانی برشد و نمو خود دوام دهد . جلق مانع آن است و راه این گوژ پشتی را هموار می سازد.

نابینائی

وقتی اعصاب و جسم بطور کلی ناراحت شد و و ظیفه خود را انجام نداد مسلم است که نقطه ای از بدن از سایر نقاط صدمه می بیند و تجربه نشان داده است که اثر برجسته جلق زدن، گریبان چشم را می گیرد و قوت و نور را از آن سلب می نماید، طوری که طوری که بینائی انها دچار ضعف شدید می شود تا حدی که ناچار می گردند عینک استفاده کنند. غالب معتادین به جلق تاب و تحمل نور شدید را ندارند و چشم انها مانند سایرین قدرت تسلط بر نور را ندارد.

ریزش مو

گر چه ممکن است گفته شود ریزش مو اهمیت چندانی ندارد که در زمره بیماریهای جلق نام برده شود، ولی با اینهمه در نظر بگیرید یکی از علل زیبائی در مرد و خاصه در زن موهای بلند و زیباست. در صورتی که جلق قاتل موهای شماست.

عقیمیت

مداومت در کار جلق و اصرار در اطفای غیر طبیعی شهوت یک نقص بزرگ بمرد و زن می بخشد و آن عقیمیت است. فراوانند مردانی که جلق زده اند و از داشتن نعمت فرزند محروم مانده اند. زیرا خایه های آنها که محل ساختن منی است، بر اثر کثرت جلق از عمل طبیعی خود منحرف شده و دیگر نتوانسته اسپرم بسازد و مرد عقیم مانده است. در مورد برای زنانی که طبق و یا جلق زده اند، باعث افزایش طول دستگاه تناسلی شده و هنگام ازدواج باین علت که منی مرد نتوانسته در محل لازم بریزد، و از مجرای طویل آلت بگریزد و صاحب فرزند نشده اند.

غدد منوی

چون معمولاً کسانی که جلق می زنند، برای پنهان داشتن راز خود ناچارند در نقاط خلوت و دور از انظار بروند و دائماً در هراس هستند، هیچ بعید نیست ضمن کار ناگهان بعلت شنیدن صدای پا از کار خود باز مانند و در همان حال به آنها انزال دست دهد و منی ها بطور کامل دفع شود و در مجرای آلت تناسلی بماند. اینکار در مردان مرض چرک در مجرای آلت را پدید می آوردکه از حیث سوزندگی و ناراحتی شبیه مرض سوزاک است و در زنان جمع شدن این مواد بطور کلی تشکیل غدد منوی را می دهد که شکل رسوب در داخل آلت و در حدود مهبل می ماند و پس از مدتی که زیاد شد باید آنها را با وسایل خاص از بین ببرد و داخل رحم را کوتاژ کند و بتراشد و مواد زائد را دفع نماید. وجود خود این مواد یکی از علل نازائی است که زن را عقیم و نازا می نماید و مانع ابستنی او می شود.

دیوانگی

هیستری و دیوانگی یکی دیگر از عواقب جلق است. مرض هیستری از بدترین امراض و غالباً گریبان زنها را می گیرد. عوارض دیگری هم دارد از قبیل: خفقان قلب که بعید نیست، در صورت ضعف بدن، منجر به مرگ فاعل شود. سرانجام کسانیکه جلق زده اند و نتوانسته اند بر نفس خود مسلط شوند، جز جنون و دیوانگی و ابتلای به هیستری چیزی نیست.

جمع آوری شده از نظرات کسانی که به این عمل دچار و ترک کرده اند. نظرات (راه حل) را حتما بگوید که از این پس استفاده خواهد شد.

به گفتی یکی از نویسندگان عزیز اقای azadzn241 ( راه حل مناسب برای شما )

سلام دوستان عزیز من یکی از نویسنده های این سایت هستم
من میخواستم یه راه حلی نشونتون بدم شما گفتید که ارتباط طبیعی جنسی-من میتونم یه راه حل حلال و کاملا هم درست بگم بهتون-شما حتما میدونین که خود ارضایی در دختر ها هم هستش پس حتما زن هایی هم هستند که به دنبال این کار باشند البته تاکید این که نباید دختر باکره ای باشه “یک زن”
آقا حرف من یک کلام صیغه موقت کاملا حلال و طبیعی
-متن عقد موقت:
اگر خود زن و مرد بخواهند صیغه عقد غیر دائم را بخوانند، بعد از آن که مدّت و مهر را معیّن کردند، زن بگوید: «زَوَّجْتُکَ نَفْسىِ فِى الْمُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعْلُوم» یعنی خودم را به همسر غیر دائمی شما به مدت و مهر معلوم در آوردم،بعد بدون فاصله مرد بگوید: «قَبِلْتُ»، یعنی قبول کردم ، عقد موقت صحیح است .
اگر زن مرد را وکیل بگیرد که از طرف او ایجاب را در عقد بخواند، مرد باید اول وکالتا از طرف زن بگوید: «زَوَّجْتُ مُوَکِّلَتِى (فلانا) لِنَفْسى فِى المُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعلُوم،(به جای کلمه فلانا اسم زن را بگوید) ” یعنی به ازدواج و همسری موقت در آوردم موکله خود را برای خودم با مهر معلوم، بعد بلا فاصله از طرف خود بگوید: قَبِلْتُ التَّزوِیجَ لِنَفْسى فِى المُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعلُوم، یا بگوید قَبِلْتُ لِنَفْسى هکَذَا ” این ازدواج را قبول کردم “.

۲- اگر خود زن و مرد بتوانند عقد را با رعایت شرایط آن درست بخوانند، عقد صحیح است . هم چنین اگر مرد عقد را درست بخواند و زن اورا وکیل بگیرد ،عقد صحیح است.
۳-شرایط عقد موقت و خواندن صیغه عقد:
ا) به عربى صحیح خوانده شود. اگر خود مرد و زن می توانند صیغه را به عربى صحیح بخوانند ،بنابر احتیاط واجب باید به عربی صحیح بخوانند .اگر نمی توانند چنانچه عقد را به فارسی یا با هر زبان دیگری بخوانند، باید لفظى بگویند که معناى زَوَّجْتُ و قَبِلْتُ را بفهماند.
اگر در عقد یک حرف اشتباه خوانده شود که معنا را عوض کند، عقد باطل می شود. (۱)
ب) کسی که صیغه را می خواند، قصد انشا داشته باشد، یعنى اگر خود مرد وزن صیغه را مى‏خوانند، زن به گفتن «زَوَّجْتُکَ نَفْسِى» قصدش این باشد که خود را زن او قرار دهد .اگر مرد وکیل می شود ،باید با گفتن «زَوَّجْتُ مُوَکِّلَتِى (فلانا) لِنَفْسى فِى المُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعلُو م ،مقصد ش این باشد که اورا همسر خود قرار داده است . با گفتن قبلت قصدش پذیرش این ازدواج باشد. (۲)
ج) کسى که صیغه عقد را می‌خواند ،باید مفهوم لفظى را که مى گوید دقیقاً بداند . اگربه عربی بخواند، در صورتی که هر کلمه را صحیح بخواند و معنای هر کلمه را جداگانه بداند ، صحیح است.(۳)
د) در عقد موقت باید مهریه و مدت تعیین شود . بدون تعیین مهریه و مدت عقد، عقد موقت صحیح نیست.(۴)
ها) اگر دختر باکره باشد، بنا بر احتیاط واجب(به نظر اکثر مراجع) باید پدر دختر اجازه بدهد(۵).

مرادی:از دوست عزیزم مدیر این سایت ممنونم که راه حل من رو هم در این جا قرار داد.من میخوام بدونم چرا بیش تر مردم این راه حل رو یا نمی دونن یا خوششون نمیاد به هرکی میگین قسم که این راه حلی که من نوشتم کاملا حلال هستش اگه شک دارید میتونید از مراجع بزرگ(نه طلبه های حوزوی)بپرسید. خوب ما مردم معصوم که نیستیم بلاخره باید یه جوری این قوه شهوانی رو تخلیه کنیم،شما این مراجع یا بزرگان دینی رو که میبینید بلاخره هر چی باشه زیر نظر اساتید بزرگی اموزش دیدن ولی ما چی؟ما که نمیتونیم این طوری سر خود فرد بزرگی بشیم و در برابر هوا و هوس کم نیاریم.پس خدا برای ماهم یه راه حل و چاره ای قرار داده.

ولی تاکید میکنم دوستان که فرد مورد نظر نباید دختر باکره ای باشه ها!!!!!!!و این که اگه بخوایین تا آخر عمر این جوری ادامه بدین یک عمل کاملا ناشایستی هستش و حرام هستش ولی تبصره برای معدود افرادی دارد.خداوند متعال در بین خانواده یک محبت و گرمی نشونده که هیچ جای دنیا نمی تونید پیدا کنید!!!

به گفته دوست عزیز اقا کیوان (بازدید کننده سایت پی ۳۰ یوزر)

سلام با عرض خسته نباشید. من میتوانم یک راه حلی به شما که جلق میزنید بگم حالا نمیدانم که شما انجم داده اید یا نه. وقتی اینکار به ذهن شما میرسد بهترین کار اینه که برید حمام ویک دوش اب سرد بگیرید.ویا خونه ی کسی هستید یا حال حمام رفتن ندارید برید دستشویی آب سری را به بیضه ی خود بزنید.من خودم همین طوری انجام دادم و اینکار زشت وناپسند را ترک کردم. سعی کنید نماز بیشتر بخوانید که خیلی موسر است و همیشه از خدا کمک بخوهید مطمعا ترک میکنید. به امید آن روز.خدانگه دار.

راه حل برای دوری یا این که مسئله جنسی سراغ شما نیاد ( ترک جلق زدن ):

اگه شبها در جایی نرم و گرم میخوابید از این پس تا مدت ترک روی یک پتو سعی کنید بخوابید (دلیل : اگر دقت کنید جای نرمی که میخوابید همیشه الات خود را به تشک میمالید و غریزه به سراغ شما می آید و دلیلی هست برای جلق زدن و یا خوابی از حالتهای نزدیکی دیدن که موجب خارج شدن منی شما خواهد شد .)

تغذیه مناسب داشته باشین عزیزان در هنگام ترک (دلیل : حتما شنیدین که میگن موز بخوری کمرت پر میشه و میل جنسی زیاد میشه . اینجا سئوال میشه که چرا موز بخوریم تا میل جنسی زیاد بشه !!! نه من نمیگم بخورید به توری که میل جنسی افزایش پیدا کنه میگم بخورید تا این که (شما الان دارید جلق میزنید و واسه همین اومدین و اسیبهاشم خوندین)دچار مشکلهای همچون نازایی … نشوید چون فعلا ترک نکردین بخواین نخواین سراغ شما خواهند آمد . این کار را تا زمانی انجام دهید که بتوانید ترک کنید .

غذاهای مقوی : میگو ، ماهی ، اجیل مثلا : گردو ، فندق ، پسته ، کشمش … ، اسفناج  و ما بقی هم برای شما لیست خواهد شد .

به گفته دوست عزیز آقا شایان عزیز (بازدید کننده سایت پی ۳۰ یوزر)

سلام من درباره ی جلق زدن تحقیقات زیادی کردم و از مشاوران زیادی کمک خواستم و یک برنامه ی کامل تهیه کردم که می خواستم با شما در میان بگذارم اگه شما هم از این کار خسته شده اید و می خواهید ان را ترک کنید برنامه ای که من در اختیارتان می گذارم را قدم به قدم انجام بدید من به شما قول میدم شما هم به امید خدا روزی می توانید این گناه زشت را کنار بگذارید

۱٫اول از همه باید پیش خودتون به این باور برسید که واقعا از این کار خسته شده اید و خواهان ترک ان هستید.

۲٫دوم پیش خدا توبه کنید که دیگر این کار را تکرار نخواهید کرد و این را به یاد داشته باشید که خدا بندگانش را در هر صورتی دوست داره حتی اگه مرتکب گناه بزرگی شده باشه

۳٫همین الان هر چی فیلم یا عکس یا هر چیزی که باعث تحریک شما می شود را دور بریزید اینترنت نیز یکی از راه هایی است که باعث تحریک شما مشه البته منظور من بیشتر کسانی هستند که به وی پی ان یا فیلترشکن دسترسی دارند ولی باز هم منظور من این نیست که ارتباط تان را با اینترنت قطع کنید بلکه سعی کنید فقط برای کار های ضروریتان از ان استفاده کنید و بیکار پای اینترنت نباشید چون بیکار بودنتان انگیزه ی شما را برای بازدید از سایت های مستهجن افزایش میده(اگر فقط این مرحله را کامل انجام بدید پنجاه درصد راه را طی کردید) حتی دیدن یک عکس هم می تواند شما را حشری کند پس پیش خودتان فکر کنید که دیدن یک عکس یا فیلم یا هر چیز دیگر به امید دیدن یک لحظه ارزشش را ندارد.

۴٫بیشتر ما از سر بیکاری شروع به جلق زدن میکنیم و جلق زدن مانند مواد مخدر در صورت نرسیدن مواد به بدن انسان از کار نمی افتد بلکه میتوان با پرت کردن حواسمان به جایی دیگر ان را کنار گذاشت(هر چقدر هم که ان روز حشری شده باشید)اگر این مرحله را که همانند مرحله ی قبل از اهمیت زیادی برخوردار است کامل انجام بدید تا حد زیادی خودتان را به ترک این کار نزدیک کرده اید.برای خودتان یک برنامه ای پیدا کنید تا روزتان پر شود فرقی ندارد چی باشه از کلاس های ورزشی گرفته تا کلاس های درسی یا گذراندن وقت تان با دوستانتان دقت کنید که هفته ی تان را هر جوری شده پر کنید و تو خونه بیکار نشینید.

۵٫ارتباط تون رو با خدا قطع نکنید نماز بخونید و دعا کنید تا ارتباط تون با خدا محکم تر بشه و هم ارادتون برای ترک این کار بیشتر بشه.

در اخر میخواستم چند تا نکته بهتون بگم:

-اگه شما مدت زیادیه که دارید این کار رو می کنید باید این رو بخاطر بیارید که هیچ وقت برای برگشتن دیر نیست درسته که ضرر های جبران ناپذیری داره اما اگه پیش خدا توبه کنید و دیگه هیچ وقت این کار را انجام ندید خدا این بیماری ها رو از وجودتون پاک میکنه پس هیچوقت ناامید نشید.

-اگه فکر میکنید که ممکنه اولش براتون سخت باشه پس چند ماه پیش خودتون تمرین کنید و بعد توبه کنید تا خدایی نکرده توبه یتان شکسته نشود.

-روی مرحله ی ۳ و ۴ تاکید بیشتری دارم چون اگه میخواهید شروع به ترک ان کنید اول این دو مرحله رو انجام بدید.
(تاثیر زیادش رو خواهید فهمید.)

در اخر هم باید بگم روزی شما هم میتوانید مثل انسان های عادیه دیگه به زندگیتون ادامه بدید و تمام این ها به خواست خودتون بستگی داره که میتونید به نفس تون قلبه بکنید یا نه
موفق باشید و با تشکر از پست خوبتون.

به گفته دوستمون حسین آقا :

سلام بچه ها میدونستید که یکی از زرر های جق چیه : یکی از زرراش اینه که هوش آدمو میاره پایین . ضریب هوشی شما رو کاهش میده . من خودم متوجه شدم که ضریب هوشیم کلی اومده پایین اگه توجه کرده باشید اونایی که جق میزنن نمیتونن دو خط نوشته رو حفظ کنن درس خوندن براشون خیلی سخت میشه مثل خوده من قبل از این که به این کار معتاد بشم درسم خوب بود خیلی چیزا رو راحت حفظ میکردم ولی الان برام خیلی سخت شده . تو این جامعه که روز به روز رو به پیشرفت داره میره ما هم باید پیشرفت کنیم باید با محیط اطرافمون آبدیت باشیم . ما برای پیشرفت به فکر و هوش نیاز داریم تا بتونیم تو زندگی موفق باشیم و…

عوارض خودارضاعی:
گودی بیش از حد کمر
تضعیف بینایی
عقب ماندگی
گوشه نشینی
تضعیف حافظه
ریزش شدید مو ها
لرزش دست ها
آکنه صورت
تغییر کردن راه رفتن
زود عصبانی شدن
بی غیرت و ترسو شدن
میل به هفجسگراهی
بیماری جنسی
بد شکل شدن فرم بدن
آحمق بودن.

 به گفته دوست خوبمون اقا mostafa (بازدید کننده سایت پی ۳۰ یوزر )

سلام
از مطلب خوبتون ممنون، برام جالبه که این مطلب که سال ۸۹ نوشته شده، الان هم خواننده داره و روش کامنت میزنند. اونم تو سال ۹۳٫
من الان ۲۳ سالمه و از ۸ سالگی این کار رو انجام میدادم. یه الان دو سالی میشه که تعدادش رو کم کردم به هفته ای یه بار رسیده. امیدوارم من و بقیه دوستان به زودی روزی رو ببینیم که یک سال از ترک کردنمون گذشته باشه.
یه راهکار هم من پیشنهاد دارم. برای هر بار که این کار رو انجام میدید خودتون رو یه جریمه ورزشی کنید. این جوری کمک میکنه تا راحت تر ترک کنید و یا حد اقل تعدادش رو کمتر کنید + این که وضع ظاهری بدنتون هم رو به راه میشه. مثلا من هر دفعه که این کار رو کردم، ۵۰ بار شنا و ۵۰ بار دارزنشست رو برای جریمه برای خودم در نظر گرفتم.
به امید ترک و موفقیت

 به گفته دوست خوبمون اقا milad (بازدید کننده سایت پی ۳۰ یوزر )

 

معلوم نیست تا کی با گفنن این مزخرفات می خواین استرس به جوونا وارد کنین.۱۰۰ درصد این عوارضی که افاضات می فرمایین ناشی از استرس و احساس گناهیه که بین این جوونا می ندازین.انگار عصر حجره و مام ناندرتال.اگه این عوارض از خودارضایی بود الان همه مردم دنیا گوژپشت و کور و خنگ بودن.پس مردم اروپا و امریکا باید همشون عقب مونده می شدن.فعلا ضریب هوشی میانگین ایران ۸۴ هستش یعنی حنگ رو به پایین.از بی اطلاعی مردم سو استفاده نکنین خواهشا

حتما پایین خط رو نیز بخونید بعد خوندن گفته میلاد

___________________________________

با سلام آقا میلاد

من نه دکتر هستم نه کسی که بخوام مردم رو گول بزنم . منم عین شما جوان هستم ۲۳ ساله / ما نگفتیم بده ما گفتیم استفاده بی رویه باعث بد شدنش میشه / اروپایی ها میدونی چه غذایی میخورن ؟ میدونی چه تغذیه مناسبی دارن ؟ به نظر تو ایران بین جوانان کسی هست حتی ۱۰ % تغذیه اونا رو داشته باشه ؟

پس بی خود شما خودتون رو فریب ندین به جایی نمیرسین با این افکارتون کاملا فریب میخوردید و دست به خود ارضایی میکنید . انسان اگه امروز انجام بده ناچارهست فردا انجام بده دوباره . پس باعث ضعق در بدن میشه /
درضمن من رشتم کامپیوتر هست

موفق و پیروز باشید

 

 به گفته دوست خوبمون اقا ehsan (بازدید کننده سایت پی ۳۰ یوزر )

 

من سال آخر پزشکی ارولوژی هستم . مطالب جالبی بود ولی خود ارضایی باعث عقیم شدن نمیشه و پس از یک مدت که فرد انجام نده میتونه قابلیت بارور کردن رو داشته باشه .تنها راه ترک کردن خود ارضایی سرگرم کردن خود به کار و بیرون رفتن هستش به مدت یک ماه و نخوردن غذاهای سرخ شده و فستفود و چرب . اگه سال هاست خود ارضایی میکنید نگران نباشید اثرات خود ارضایی تا زمانی که انجام بشه فقط نمایان هست و بعد از ترک کردنش همه چیز به حالت طبیعی باز خواهد گشت .

 

 به گفته دوست خوبمون اقا saeed (بازدید کننده سایت پی ۳۰ یوزر )

 

 

راه های کنترل و روش های کم کردن و از بین بردن قوای شهوت و تمایلات جنسی زناشویی برای جوانان مجرد:
باید دانست زمانی که خداوند شهوت و تمایلات زناشویی را برای بقای نسل در وجود انسان قرار داد و برای کنترل و ارضای آن ازدواج دائم را قرار داد و به آن سفارش بسیار نمود و هنگامی که شرایط برای ازدواج دائم فراهم نبود، برای اینکه ایمان و پاکدامنی انسان لطمه نخورد، ازدواج موقت را مقرر فرمود. البته با رعایت شرایطش که در اسلام بیان شده است.
اما اگر در کل شرایط برای ازدواج فراهم نبود باید چه کار کرد؟! چگونه باید از ایمان و پاکدامنی خود مراقبت نمود؟!
باید دانست اگر کسی حقیقتا و از سر اخلاص بخواهد خود را حفظ کند خداوند نیز او را یاری خواهد کرد. البته برای این کار ما دستورات عملی هم در دین داریم که در اینجا با استفاده از بعضی روایات و دستورات بزرگان دین به برخی از شیوه های کنترل شهوت اشاره می نماییم:
– روزه گرفتن و در صورت عدم امکان آن، کم غذا خوردن بطوری که روزی بیشتر از دو وعده غذایی نخوردن.
– نخوردن غذا های تحریک کننده مانند: پیاز، خرما، تخم مرغ،غذاهای چرب یا پروتیینی با کالری بالا و…
– خوردن موادی که شهوت را کم می کنند، مانند: آبلیمو، کافور، سرکه(که مالیدن آن به بدن هم موثر است) و…
– کنترل چشم و نگاه نکردن به نامحرم و ندیدن صحنه های حرام یا تحریک کننده، مانند: فیلم ، عکس و… این مورد بسیار مهم است زیرا انسان اگر ورودی های خود را یعنی چشم و گوش را کنترل کند و اجازه ندهد بدی ها و گناهان وارد وجودش شوند، آنگاه خروجی هایش یعنی اعمال ، رفتار و… هم خوب و درست می شوند. و از گناهان فرسنگ ها فاصله می گیریم. زدست دیده و دل هر دو فریاد — که هرچه دیده بیند دل کند یاد.
– از بین نبردن و نتراشیدن موهای زائد بدن چون باعث تضعیف قوای جنسی می شود.
– دوری کردن از خوردن غذاها و لقمه های حرام و استفاده از غذای حلال و پاک.
– در حالت جنب نبودن و داشتن وضو و با وضو بودن که باعث ایمن و دور شدن از وسوسه شیاطین می شود.
– ورزش کردن و تحرک بدنی برای سوزاندن کالری های انباشته شده و اضافه بدن و دوری از تنبلی و تن پروری.
– مشغول کردن فکر و اندیشه خود به کار و فعالیت و دوری از بیکاری و آزاد گذاشتن و رها کردن فکر و اندیشه به سمت افکار و تخیلات نادرست.
– تنها و دمر(به شکم) نخوابیدن.
– زیاد استغفار کردن.

 

ادامه دارد ….

باز منتظر باشید با ما باشید تا راه ححلهای دیگر برای شما اماده خواهیم کرد . لطفا در مواقعی که حس جلق به شما دست میده رو برای ما بگین تا راه حل بهتری به دست بیاریم.

در صورت وجود پسورد در فایل های دانلود شده پسورد مورد نظر : www.p30user.com

سلام
خوشم اومد از وبلاگتون
منتظر کسی باش که اگه حتی در ساده ترین لباس بودی، حاضر باشه تو رو به همه دنیا نشون بده و بگه که “این دنیای منه”
آرزومند آرزوهاتون
چشم انتظار مگذارید مرا


دمت گرم ولی چاره چیه؟


سپاس فراوان از نظر شما
عزیز چاره اینه که کمترش کنی یا زن بگیری یا بستونی !!!
با تشکر مدیر پی سی یوزر


سلام اینو میگم نظر بدید:من از اینکه وارد این دنیا شدم به شدت نا راضیم وهمیشه به والدین فحش میدم که چرا منو به دنیا آوردیدکه در به در کنکور وبعدش کارو….باشم حال جدا از اینکه به من پاسخ قانع کننده ای نمیدن میگن حرف زشت نزن که من آتیشم دوبرابر میشه چون همین عمل به دنیا آوردن فرزند رو طوری پنهان میکنند که اصلا بی ادب نیستن .یه چیز دیگه اینکه خدا مارو آفریده؟ یا مادرو پدر ؟منظور به دنیا آمدنمون اختیاریست یا اجباری ؟من به خاطر همین از هر کسی که موافق با ازدیاد جمعیت باشه بدون استثنا لعنت وفحش میدم .در ضمن آدمایی که میگن ازدواج کنید ازدواج کنید تا کمتر گرفتار کناه شوید وخودشون هم زن دارن میخوام با چاقو بزنمشون چون فکر میکنی ما دوس نداریم زن داشته باشیم احمق عوضی. ما چرا باید اینقدر بدبخت باشیم ?


خوب این همه نوشتین در مورد بدیاش کمی هم در مورد خوبیاش خرف میزدید
نمونه هایی از خوبیاش که نگفتیدو من میگم البته بعضی جاها اقراق زیادی شده در مطالبتون کسی رو میشناسم که سالهاست جرق زده ولی لاغر نیست تو روابط زناشویی مشکل نداره خیلی هم از زندگیش رازیه این مسئله رو من از یک متخصص پرسیدم و گفت جرق زدن هیچ یک از این مرض هایی که گفتید رو نمیاره .
شما فک کنید این کار رو نکنید چه اتفاقاتی می افته:
کسی که جرق نمیزتنه که خیلی کمن :
۱ ازود ازدواج میکنه
۲ در روابط زناشویش نمیدونه چطور لذت ببره یعنی خودشو نمیشناسه
۳ امکان داره تحت فشارهای جنسی به کار ناجوری دست بزنه
و…… که خیلی زیادن در قسمت نظرات نمیگنجه که همشو بگم


سلام عزیز درسته حرف شما اما متخصصص ما این حرفو بر حسب این گفته که اگه فردی بیشتر از ۳ بار در هفته انجام بده این مشکلات براش پیش میاد
با تشکر مدیر پی سی یوزر


salam
man to hafte bishtar az 4 bar jalgh mizanam

alan motevajeh misham ke 2 sale ke larzeshe dast gereftam

rizeshe mohamam ziyad shode
hameye dostam behem migan khili ghoz dari va boro bashgah

vaznam ziyad nemishe(amma kambode vaznam nadaram) az inke dalilesho fahmidam
mamnoonam

khili khoob shod
mer 30


سلام
. پسری هستم۲۰ ساله سه سال پیش حافظه ام بر اثر این عمل بسیار ضعیف
شد.هنوز هم به حالت اول بر نگشته.از همه چیز ناامید شده ام.تمام کارهای که
میگویید انجام داده ام و میدهم ولی فایده ای نداشته خواهش میکنم کمکم کنید
دیگر کم آورده ام خسته شده ام از این زندگی درسم که بهترین امید من بود از
دستم رفت و در کنکور هم قبول نشدم .ای کاش خودکشی گناه نبود .خواهش میکنم.خواهش مکنم خصوصا کسانی که راه بازگشتن خصوصا حافظه را میدانند کمکم کنند.و کسانی که خوب شده اند .خواهش میکنم با من از طریق ایمیلم در ارتباط باشید.منتظرم…


هر چیزی که از حد خودش خارج بشه ، می تونه برای آدم در دسر ساز بشه شما حتی اگر با یه جنس مخالف بیشتز از ۴ بار در هفته رابطه داشته باشی این مشکلات رو داری !! البته این و بگم که همه ی مشکلات یاد شده فقط یه دلیل داره غنی بودن ماده ی منی از ویتامین ها و کلسیم که این ویتامین ها از جریان خون شما خارج میشه و به بیضه ها رفته و این ماده تولید میشه که شما با این زیاد روی اون ها رو دور می ریزید ، . .

برای این دوست بالایی هم بگم که :
۱ – مقالات مربوط به ترک اعتیاد موجود در نت رو بخون
۲ – از اناب ،‌مویز و عسل زیاد استفاده کن
۳ – غذاهای گرم و تند مصرف کن
۴ – سعی کن همه چیز و بهم ربط ندی چون بعضی چیز ها اصلاً به هم ربط ندارن .. .


من تا چند دقیقه پیش میخواستم جلق بزنم.ولی اتفاقی اومدم تو سایتتون.با خوندن این مطالب فکر نکونم دیگه همچین این کاره کثیفو بکنم.واقعا ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون


با سلام خوشحالم که توانستم با مطلبی که در سایت درج کردم توانسته باشم یکی از هم وطن هایی عزیزم رو از این کار منع کنم

با تشکر مدیر پی سی یوزر دات کام


شاید باورتون نشه , منم الان میخواستم جلق بزنم که اتفاقی اومدم تو این سایت , سعی میکنم این کارو ترک کنم و به همه توصیه میکنم این کارو انجام ندن چون من بخاطره این کار به قرص ترامادول معتاد شدم؛


سلام من چندین سال هست که جلق میزنم و بسیار مطالعه کردم تا که این فعل زشت را ترک کنم اما نتوانستم لطفا یک روش جدیدی به ایمیل من بگوید تو را خدا


سلام من چهارسال هست که جلق میزنم و چندین بار میخاستم ترک کنم اما نتوانستم لطفا یک روش برای ترک این به ایمیل مه بفریستید لطفا


درسته که جلق ضرر های زیادی داره اما شما بگید که جوان های ما چکارن کنن؟؟نکنه الان جوابتون اینکه خوب برن ازدواج کنن…… هه تویه این زمونه که نمیشه زن گرفت با این همه مشکلات اگه کلی کار کنی بتونی ۳۰ سالگی با کلی وام و کوفت و زهر مار زن بگیری….اگه ازدواج نکنو جلق هم نزنن پس باید برن سراغ دختر مردم…که اطلاع دارید که همون مسایل تجاوز و قتل و زورگیری ایجاد میشه….پس نتیجه میگیریم جوان ها چاره جز جلق ندارن به خودشون اسیب بزنن بهتره تا اینکه تا ۳۰ سالگی تو کف باشن و به دخترهای مردم نظر داشته باشن و یا اینکه بخوان برن زندان یا اینکه خیلی چیزهای دیگه………………….ایا شما نظر یا راه دیگه دارید….؟؟؟

p30user

با سلام خدمت شما دوست عزیز
حرف شما متین ما هیچ راهی برای شما تعریف نمیکنیم فقط داریم میگیم که این عمل برای جوانان عزیز هموطن ضرر و اسیب رسان است اما اگر شما قدرت جلو گیری از نفس خود را دارا هستید که چه بهتر که شما میتوانید زندگی خود را تضمین کنید در زناشویی

با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز


من بانظر دوست خوبمون(آدم)تاحدودی موافقم ولی آخه دوست گلم دخترام تمایل جنسی دارن شمامیتونید بافاحشه های سطح شهر رابطه داشته باشیدوبه خودتون ضررنزنیدیاحتی بادوس دخترخودتون درحدکم رابطه داشته باشیدتاارضاشید


سلام شما واسه ی چارش گفتین باید کمش کنی یا زن بگیری حالا اگه تو سن زن گرفتن نبودی چی

p30user

با سلام

دقت کنید اگه در سن زن گرفتن نیستید باید حتی نفهمید که خود ارضایی یعنی چه پس اگه میدونی که خود ارضایی چیه یا همون احساس جنسی بهت دست میده یعنی اماده هستی برای تشکیل زوج


با عرض سلام
من تمام مشکلات که گفتید سرم آماده ویا احساسشان
میکنم.باید تمام جوانان(چه پسر و دختر) بدانند این عمل خیلی خطرناک است تنها راه ترک هم تصمیمه قاطع است ما باید بعنوان پدر و مادرهای آینده(مسخرختون نیاد خیلی مهمه)بتونیم اراده داشته باشیم و این را بدانیم شکست راه پیروزی است اگر چند بار عهد بستیم با خودمون و شکستیم
ناامید نشویم.
تمام جوانان ایران را دوست دارم(بخصوص دخترها)هاها…..


سلام
من تمام مشکلات که گفتید سرم آماده ویا احساسشان
میکنم.باید تمام جوانان(چه پسر و دختر) بدانند این عمل خیلی خطرناک است تنها راه ترک هم تصمیمه قاطع است ما باید بعنوان پدر و مادرهای آینده(مسخرختون نیاد خیلی مهمه)بتونیم اراده داشته باشیم و این را بدانیم شکست راه پیروزی است اگر چند بار عهد بستیم با خودمون و شکستیم
ناامید نشویم.
تمام جوانان ایران را دوست دارم(بخصوص دخترها)هاها…..

p30user

طبق گفته دوست عزیزمان مهربان

که اشاره خوبی کردن ما باید به عنوان پدر و مادران آینده کاری نکنیم که خدا نکرده بچه خودمان دچار نقص شود پس بیایید با هم تلاش کنیم


من متاهل هستم ولی بازم از جلق زدن دوست دارم خیلی حال میده راستی جک داری بفرست ۰۹۱۲۱۸۶۱۸۷۲


سلام به همه. من ۲۴ سالمه و اولین باری که اون کار رو کردم ۱۳ سالم بود. ۳ سال بهش مبتلا بودم الانم دیگه سالهاست که جق نزدم. زن هم که گیر نمیاد دوس دختر هم که ندارم سراغ فاحشه هم نمیشه رفت. من گذاشتمش تو چرخ گوشت! نمی دونم چرا اصلا بهم حال نمیده برای همین گذاشتمش کنار


خودارضای


دوست عزیز من فکرمیکنم که شمابیش ازحدتندرفتیددرسته که جلق زیان بار است ولی نه انطورجلق زیانهای بسیاری داردوهمه دریک فرد مشاهده نمیشود شایدجلق زدن هفته ای یکبارزیان کمتری داشته باشدولی به مرورزمان به ان معتادشده وافزایش خواهدیافت


من جلق نمیزنم اما کسای دیگه چیکار کنن؟
درسته که جلق ضرر های زیادی داره اما شما بگید که جوان های ما چکارن کنن؟؟نکنه الان جوابتون اینکه خوب برن ازدواج کنن…… هه تویه این زمونه که نمیشه زن گرفت با این همه مشکلات اگه کلی کار کنی بتونی ۳۰ سالگی با کلی وام و کوفت و زهر مار زن بگیری….اگه ازدواج نکنو جلق هم نزنن پس باید برن سراغ دختر مردم…که اطلاع دارید که همون مسایل تجاوز و قتل و زورگیری ایجاد میشه….پس نتیجه میگیریم جوان ها چاره جز جلق ندارن به خودشون اسیب بزنن بهتره تا اینکه تا ۳۰ سالگی تو کف باشن و به دخترهای مردم نظر داشته باشن و یا اینکه بخوان برن زندان یا اینکه خیلی چیزهای دیگه………………….ایا شما نظر یا راه دیگه
دارید….؟؟؟

اس بدین ۰۹۳۵۳۵۴۸۳۹۳

میثم جعفری

با سلام

حرف شما کاملا متین هست دوست عزیز pedro و هدف ما این نیست که جلق نزنند دقت کنند هر چیزی جایی داره و پزشکان ما توصیه میکنن که حداکثر هفته ای ۳ بار چون ضرر داره حتی اگه زن نیز داشته باشید در بیشتر جاها دیده شده که میگن با همسر خود هفته ای ۳ بار نزدیکی کنید .

با تشکر از شما
منتظر دیگر نظرات شما هستیم


ضررهای جلق بعد از مدتی
۱- عدم کنترل ادرار
۲-گرم شدن بیضه ها
۳- دردناک بودن بیضه ها
۴-کم سویی دید چشم ها
۵- همیشه نجس بودن به خاطر عدم کنترل ادرار

این بلاها یی است که سر …


سلام ایرانیهای مرده واسیر و محدود وزندانی و جلقی،من الآن ۲۳ سالمه و اولین باری که ارضا شدم توی خواب بود که ۱۳ سالم بود و از آن زمان تا حالا من جلق میزنم من از این کار خفت آمیز متنفرم ولی نمی تونم جلوی خودمو بگیرم الان هم به همکه این دردایی که که گفتید مبتلا هستم تو رو به خدا بگید من چیکار کنم دیگه دارم دیوونه میشم الان عصبی هستم،آخه یعنی تو این قرن که آمریکایی ها ایینقد پیشرفت کردن یه چیزی نیست که ما رو شفا بده،خواهشن به من کمک کنید من دارم میمیرم هر روز ضعیف تر میشم تازه عینکی هم شدم تو رو خدا نذارید من بمیرم،کمکم کنید


سلام ایرانیهای مرده واسیر و محدود وزندانی و جلقی،من الآن ۲۳ سالمه و اولین باری که ارضا شدم توی خواب بود که ۱۳ سالم بود و از آن زمان تا حالا من جلق میزنم من از این کار خفت آمیز متنفرم ولی نمی تونم جلوی خودمو بگیرم الان هم به همکه این دردایی که که گفتید مبتلا هستم تو رو به خدا بگید من چیکار کنم دیگه دارم دیوونه میشم الان عصبی هستم،آخه یعنی تو این قرن که آمریکایی ها ایینقد پیشرفت کردن یه چیزی نیست که ما رو شفا بده،خواهشن به من کمک کنید من دارم میمیرم هر روز ضعیف تر میشم تازه عینکی هم شدم تو رو خدا نذارید من بمیرم،کمکم کنید خواهش میکنم

میثم جعفری

با سلام دوست عزیزم

دوست عزیز ما تو این نوشته و راهکارها رو گفتیم اگه نمیتونه این گفته ها شمارو کمک کنه تو همینجا من از دوستان درخواست میکنم که اگه راهکار جدیدی میدونن تو همینجا مطرح کنند .

دوستان عزیز اگه راهکار برای ترک این عمل مخرب رو میدنید بگین شاید دوستان عزیز بتونن به خود قدرتی دهند و این عمل خود ارضایی رو ترک کنند.


خود ارضایی = سقوط و هلاکت


با سلام به دوستانه گلم.
تو کشور ما به ازای هر پسر،۴دختر وجود داره پس خوشبختانه کشورمون سرشاره از نعمته(دختر).که میتونیم با جنس مخالف راحت ارضا بشیم ولو هفته ای یه بار.پس اگه از این نعمت خودمونو محروم کرده ایم همش بر میگرده به جلق زدن،که نه تنها شور جوانیو از آدم میگیره اعتماد به نفس رو هم به صفر میرسونه و توانایی رابطه برقرار کردنو از آدم میگیره..و در تنهایی از سر عقده میفتیم به جونه کیرمون و جلق میزنیم..بخدا فقط یه کم اراده میخاد تا دوباره به زندگی برگردیم.به امید روزی که هیچ معتاد به جلقی تو کشورمون نباشه…


سلام چندسال معتادجلقم چی کارکنم ترکش کنم جوابشو برام بفرست.

میثم جعفری

شما میتوانید به این ادرسهای سایت مراجعه کنید برای ترک خود ارضایی

http://p30user.com/%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86
%D8%A7%D9%86/

______________________________________________________________________
http://p30user.com/?s=%D8%AE%D9%88%D8%AF+%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C
______________________________________________________________________

با تشکر مدیر سایت


خداخیرت بده با این مطلب اموزنده و بازدارندت…البته این مطلب که تو سنین بعداز بلوغ فردبتونه شهوت خودشو کنترل کنه خیلی مشکله اما یه سری راه های طبی(سنتی)وجود داره که عوارضم نداره وفردمیتونه شهوتشو کنترل کنه..
امیدوارم طرز فکر وعمل خیلیا عوض شه در ضمن خود من سنم ۲۳ساله وتو اوج دوره جوونیم هستم
اینو گفتم ی وقت کسی فکرنکنه مطلبو ی پیر مرد نوشته
کسی خواست بیشتر بدونه ایمیل بزنه تا راهشو بهش بگم
khoshdel_hamid@yahoo.com

میثم جعفری

دوستان من از دوست عزیزمون حمید رضا درخواست کردم که اموزش خودشون رو به ما ارسال کنند
اگه ارسال کردن من لینک اموزش ترک خود ارضایی به روش ایشون که سنتی هست رو برای شما تو همین تایپ قرار میدم تا انشا ا… امیدی باشه برای ترک این عمل خانمان سوز

با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


با سلام خدمت عزیزان
دو روش برای ترک خود ارضایی وجود دارد:

۱_رفتار درمانی
۲_تغذیه
رفتار درمانی به جا اوردن فریضه نماز
دوری از مسایلی که باعث تحریک شهوت بشود مانند کم کردن ارتباط باجنس مخالف خودداری از دیدن فیلم هاوتصاویر تحریک کننده و…
تغذیه شامل کم کردن برخی مواد غذایی که باعث تحریک میشودمانند گرمی ها پیاز فلفل ومواردمشابه
وخوردن موادغذایی که باعث کم شدن شهوت میشود مانند:کاهو ترشیجات رازیانه اسپند(از ۷عددتا۳۰ عدد بسته به شرایط جنسی فرد دو تا سه بار در هفته)و..
درکنار این موارد استفاده نکردن ازلباس زیر تنگ استفاده از سرکه (درنقاط تناسلی بدن) که تاثیر بسزایی در کاهش شهوت دارد استفاده از دمپایی مشکی اصلاح نکردن موهای مجاور الت تناسلی (به شرط استحمام هر روزه واستفاده از موادشوینده)
درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتربه مراجع زیر مراجعه شود
کتب پزشک مرد و پزشک زن
کتب پزشک پرفسور حاجبی وکتاب دکتر برای همه نوشته دکتر اژدری

امید به اصلاح رفتار
حمیدرضاخوشدل

میثم جعفری

دوستان از راهنمایی های جناب آقای حمد رضا خوشدل حتما دیدن نماید که شاید برای ترک این عمل موفق شود.اقا حمید لطفا کردن اموزش دادن که چطور میشه این عمل خود ارضایی رو ترک کرد تو نظرات پایین درج برای خواندن به نظراتت دقت کنید


برای سایر سوالات به ایمیل مراجعه شود
khoshdel_hamid@yahoo.com


من عاشق جلق زدن هستم هفته ای ۳بار با روشای مختلف جلق میزنم ۰۹۱۲۱۸۶۱۸۷۲


من پسری ۱۶ ساله ۳ ۴ ساله جق میزنم متخصص چیزای که گفتی کمو بیش درست راهی برای ترک بگید

میثم جعفری

دوست عزیز حسین جان در این نوشته سعی بر ان شده که برای شما روش ترک رو اموزش بدیم اگر در جستجوی سایت سرچ کنید که “اموزش ترک خود ارضایی” میتوانید به نتیجه برسید امید ان است که به امید خدا بتوانید ترک کنید .

با تشکر مدیر سایت پی ۳۰ یوزر


سلام دوستان
چقدرشماناامیدید پس ناامید نباشید
بگیدیاعلی وشروع کنید
اگرمی خواهید این عادت بدراترک کنید باید بایکی که می تونه کمکتون کنه دوست بشید(همون خدای مهربون که من عاشقشم)
پس پاشوحالابتکون گردوخاکتو،بترکون جهان سردوساکتو،پاشو،بگوخیلی مونده خسته شم{خودارزایی}هم واسه توداره کسرشآن(*آهنگ بامن باش یاس بااندکی تخلص*)
دوستان ناامید نشید
*به امیدامیدهاتون*

(**+می خواستم به آقای مدیر سایت پی ۳۰ یوزربگم میتونم مطالبتون راباذکر منبع بگذارم تووبلاگم اگرموافق نیسیدحتماتاهفته بعدتو وبلاگم نظربگذاریدوبگید+**)
pouyastar1993.blogfa.com

میثم جعفری

با سلام به دوست عزیزم علی که دلگرمی به دوستان که به این مرض گرفتار شدن کمک کرردی و دلگرمی دادی . بله شما آزاد هستید با ذکر منبع مطالب ما را کپی و به دوستان نمایش دهید .

در ضمن دوستان من بخشی درست کردم برای شما که در مورد خود ارضایی خیلی مطلب داره البته واسه خودمه اما به طور اتوماتیک تمام مطالب دیگر سایتها که در این زمینه خود ارضایی و راهکارها برای شما وجود دارد رو جمع اوری کردم در یک سایت که این ادرسش هست http://www.social.p30user.com

با تشکر مدیر سایت پی ۳۰ یوزر


سلام
من نوجوانی ۱۸ ساله ام میخوام بدونم تا چه حدش این اپرات رو نداره؟ ممنون


نماز بهترین راه است برای جلوکیری از هر نوع مفاسد اخلاقی وشرعی پس همه کوشش کنیم که همیشه از خداوند کمک بکیریم ماهمه مسلمانیم شاعر میکوید
درجوانی مستی درپیری سستی _خدا راکی میپرستی
به نظرمن هیچ راهی نیست بجز بجاآوردن فرایض خداوند مهربان تشکر ازهمه برادران مسلمان یادیتان باشد خداوند مددجویان ازیکتای بی همتا رادوست دارد


خیلی ممنون سعی میکنم یه باردیگه که به اینجا میام ترک کنم


کم دروغ بگین من بالی ۲۰سال هست که دارم جق می زنم و هیچی بهم نشوده

میثم جعفری

اقای خر

این حرف ما نیست بلکه حرف کل جهان هست شما الان متوجه مشکل نمیشین روز زن گرفتین و بچه شما ناقص شد یا اصلا نشد که خدا نکنه اما این یک واقعیت هست که میشه اون وقت میفهمید که کاش جلق کمتری میزدین تا یک زندگی خوب به فرزندت میدادی

با تشکر


اقای>چرا اصلا باید فرزند به دنیا بیاد که بعد اونم جقی از کار در بیاد بعد تو رو فوش بده که این زندیگیه….خلاصه من موافق با قطعی نسل هستم


با عرض سلام فراوان خدمت تمامی مسلمان جهان.من خودم مدت ۵ الی ۶ سال میشد که این عمل رزیله را انجام میدادم ولی به گذشت زمان بعضی امراض سراق من امد ومن دچهار مشکل شدم مثل لرزش بدن لرزش دست واسترس ونداشتن حاکمیت بر بدن وخدا را شکر میکنم که مدتی میشود که دست کشیدم و فعلان روح به خوبی بیش میرم و از تمامی کسانی که این سایت را به خدمت مان گذاشتن تشکر میکنم .واز تمامی جوانها خواهش میکنم که از این عمل رزیله بد. که انسان را به مورور زمان به بسیار مشکلات میندازد که بعد راه برگشت نیست از همین علان دست بکشن چون دیر نشده .وبهترین را برای ترک روز یکی دوبار قرآن کریم را همرای تفسیر خوانده و یا ترجمه گوش کند ونماز را بخواند و توکل به خدا کند که از این عمل بد نجات یابد فقد ۴۰ روز این عمل را انجام ندهد .بعد از عمل خود به خود منحرف میشود


سلام به همه ی دوستای خوبم که این مطالب مفید رو خوندن.
من دو سه ماهی است که دارم جلق می زنم اما تو این هفته ها کمتر می زنم.اما این آرزوی قلبی منه که دیگه هیچ کدوم از هموطنانمون جلق نزنن…..به امید روزی که همه دست در دست هم کشورمون رو بسازم…….


سلام مثل اینکه یه عقده ای به اسم صبا شماره مناگذاشته توسایت شما میخواستم اگرامکان داره شماره مناپاک کنید
باتشکرازمدیرپی سی یوزر


یه سوال :طبق آمار جهانی بیشترین معتادین به جلق در کشور های اسلامی مثل ایران عربستان لیبی و… وکمترین معتادین به جلق در کشور های اروپایی است دلیل چیست؟

میثم جعفری

با سلام
دوست عزیز اقای فرهاد جان من به تو حق میدهم این به دلیل ان هست که اروپایی ها از جنس مخالف سیر شدن و به کار های روز مره خود به راحتی میرسن اما یک جوان ایرانی اگه نصف مغزش به کارش باشد که جنس مخالف نزدیک ۷۰ % ان را گرفته به کار فکر میکرد قدرتمند ترین کشور در جهان میشد .این به دلیل این کشور عزیزمان هست که مارو در تحریم قرار دادن .
با تشکر


من یک سوال داشتم که اگر یه کسی مثل من دو سال باشه که داره جلق میزنه آیا در بزرگی با کمبود مواجه میشه؟

میثم جعفری

با سلام به اقا شهاب گل

دوست من بستگی به تو و عملت داره که در هفته چند بار عمل خود ارضایی رو انجام میدین که اگه تو مطالب بگردین میبیننین که در هفته ۳ روز اگه تغذیه خوب داشته باشی صدمه نمیزنه اما اگر بیشتر از سه بار بزنی اری مشکل ایجاد میکنه اگه تو قسمت نظرات بخونید دوستانی بودن که الان سندشون رفته بالا و دچار مشکل شدن
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


به نظر من بهتره با یه مرد صیغه کنید.


سلام به همه ی دوستان گلم
من فرهادم ویکی دوهفته است که جلق نزدم
یکی از راه های عملی و امتحان شده ترک جلق خواندن هروزه سوره ی طارق است.


اقایون شما با اسم امام حسین و خانومها شما هم با اسم حضرت زهرا این کارو بزارید کنار و هر موقع میاد سراغتون به یاد این ۲ عزیز بیفتید. مطمعن باشید جواب میده


سلام به همه ی دوستان گلم
من روزی ۱ دفعه و کاهی روزی۲_۳دفعه جاق میزنم فکر کنم کلام پس مرکس لطفا راهنماییم کنین


یا ابالفضل!اگه میدونستم چنین ضرر هایی داره هیچ وقت از این غلطا نمیکردم!خدایا من بچه میخوام اونم یک بچه ی سالم نه خدای ناکرده ناقص.بچه ها بیایید همه با هم به خداقول بدیم رگمون هم زده بشه دیگه هیچوقت جلق نزنیم که ناکس بد مرضیه


salam … man 4 sale jagh mizanam….mikhastam bedoonam alan age tark konam dar aiande baz ham moshkeli khaham dasht ya na? kheili mamnoon….be ID im javab ersal konid lotfan…….. My ID : Arthur_r2r


اگه جلق نزنیم چی کنیم/توکشور ما رابطه با دختر غیر قانونیه/اگه با بسرم رابطه داشته باشی همجنسبازیه ما چی کنیم


سلام
من تونستم۳ هفته جلق نزنم ولی دیشب توی حمام افتادم به جون کیرم و جلق زدم….هرچی گذشتم یادم میاد که چه قدر شاداب بودم می خوام دیوونه بشم.
انقدر پای چشمام گود شده که فکر می کنم همه فهمیدن.من انقدر آرزو دارم اما فکر نکنم با این کار کثیف به هیج کدومش برسم……دوستان گلم جلق نزنید……
از وبلاگم دیدن کنید:www.teknosazan.bloga.com


سلام .شما همیشه میگید برای جلو گیری خود ارضای زن بگیرید.ولی تقصیر من چیه که همجنسگرام و اصلا میلی به دختر ندارم؟


سلام من دارم میرم تو ۱۸ سال و از ۱۴ سالگی بود که دوچار این مرض کوفتی شدم خواهشن به من بگید من اگه الان این عمل رو ترک کنم چند ساله دیگه زرر های این کار از بدنم خارج میشه . یعنی چقد طول میکشه که من سلامتی کاملم بدست بیاد . این ایدیمه لطفا برام ایمیل کنید . amir_hossein34@yahoo.com

میثم جعفری

با سلام آقا امیر حسین جان
دوست عزیز طولی نمیکشه اگه ۳ الی چهار ماه جلق نزنی مشکلت برطرف میشه .


به نظر من یهو نمیشه ترک کرد.اول بکنید هفته ای ۱بار.بعد۱۰روز.بعد۱۵روزبعد۱ماه.از ۱ماه به بعد دیگه خودتون از جلق متنفر میشید.تازه یکی که جلق بزنه سرطان پروستات رو شاخشه.سرطان هم که۱سال نشده آدمو میکشه.باتشکرازمدیرسایت.


سلام به همگی دوستان
هر کی میخواد خودکشی کنه بره خود ارضایی کنه(مرگ تدریجی)
برای اینکه انگیزش پیدا کنید برای ترک لازمه هر روز اول مجسم کنید که شما به بدترین امراض گرفتار شدید و بعد حالا خودتون رو تصور کنید که ترک کردید و حالا چقدر شاداب هستید و میخندید و از زندگی لذت میبرید
برای ترک ثابت شده که هرکس بتونه ۴۰ روز این عمل رو ترک کنه واسه همیشه ریشه کن میشه این بیماری
من ۷ ساله خودارضایی میکنم و پشیمونم پشیمون
حالا شروع کردم به ترک
۱۳۹۰/۵/۲۹


قربان شهیدی که در شب قدر به عدالتش کشته شد! دوستانی که قصد ترک کردن دارن خدا و علی یاورشون باشه! چه اونهایی که ضررش رو دیدن چه اونها که هنوز ندیدن! بدونن اگه اراده و ایمان داشته باشن – نماز بخوانن – قران قرائت کنن – از علی وساطت بخواهند ترک خواهند کرد! خداوند انها را خواهد بخشید و به زندگی دوباره امید پیدا میکنن!
از مسئولین این وبلاگ هم تشکر میکنم! خود میدانید که اخرت مال کسانی چون شماست که مهمترین قشر یعنی جوانان را هدایت میکنین!
یاعلی مدد
حق نگهدارتان


با سلام.من آدمی بودم که تا دو سه سال پیش اینکارو با لذّت انجام میدادم بدون اینکه آینده اش واسم اهمّیّت داشته باشه،دو سال پیش با چیزی به اسم عشق آشنا شدم و با عشق کسی که غیر فرشته ست و بشر از کلّ این مسائل بریدم و با عشق به اوج و به خدا رسیدم ولی متأسّفانه تو دو هفته ی اخیر دوباره به این عادت زشت برگشتم.هروقت اینکارو میکنم حالم از خودم به هم میخوره،من خدا رو خیلی دوست دارم،خیلی دوست دارم اون منو دوست داشته باشه و از من راضی باشه،بدون اون نمی خوام باشم،به من بگین آیا خدا منو می بخشه،آیا می تونم بندگیشو دوباره شروع کنم؟آیا گذشته ی منو نادیده میگیره؟نکنه دیگه به من نگاه نکنه؟چه کنم؟گاهی وقتا احساس میکنم خودم شیطانم،راهنماییم کنین.ممنون

میثم جعفری

دوست عزیز سلام بر شما
ببینید تا اونجایی که من اطلاع دارم خدا توبه کنندرو میبخشه و میگن خدا اونقدر بخشنده هست که حتی شیطان امیدوار میشه که میخواد خدا اونو ببخشه پس توکلت به خدا باشه اون بخشنده هست.


تاحالاهیکس عواملی که آدم رابه این عمل مجبورمیکنه نگفته بنده برخی عوامل که تجربه کردم میگم!!!!!!!!!!!!!!!!
فیلم سوپر-عکس -مهمانیهایی که درآنهادخترای فامیل رابالباس خانگی تنگ یا میبینیم وبیرون رفتن ودیدن دخترهاوزنهای خوشکل باضاهرتحریک آمیز.
دوستان عزیزاگه بااین مواردکه گفتم مواجه شدیدبلافاصله هرجورشده خودتونوخسته کنیدباهرروشی که میتونی بخصوص ترانه گوش دادن تاخوابتون ببره یانشستن پای اینترنت یامطالعه کتاب یاحل جدول یاورزش


فقط بایدخوتونومشغول وخسته کنیدتاازاین افکارخارج بشید
افرادی که به این عمل معتادنداکثرابیکارندیاقیافه کیری دارن وکسی محلشون نمیزاره بهترین راه خسته کردن خودتون وقرارنگرفتن درمحیطهای آرام وخلوته


سلام ببینید من کلی در این مورد تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که:
۱- وقتی منی در بدن به حدی می رسد که سر ریز میکند فرد باید آن را توسط استمنا خارج نماید که باعث تازگی منی نیز میشود و در سلامت افراد تاثیر بسزایی دارد
۲-جلق هر روز و در هر روز چند بار شاید مضر باشد اما دو روز یک بار هیچ ضرری ندارد
۳- نه ضعف بینایی نه اعصاب آلت نه خمیدگی پشت نه ریزش مو نه انزال زود رس نه بچه دار نشدنو نه هیچ مورد دیگه از مضرات و خطرات استمنا نمیباشد
۴- این مطالب را از سایت های ایرانی و خارجی و چند دکتر پرسیده و در اینجا ذکر نمودم
۵- استمنا تنها روشی برای ارضا فرد و روی نیاوردن به ارتباط نامشروع میباشد البته برای کسی که شرایط صیغه کردنو ندارد
۵-نه اینکه بخوام از استمنا دفاع کرده باشم اما به غلط در جامعه ما جا افتاده که این مشکلات را در پی دارد که لازم دونستم واقعیت ها را به معرش دید عموم بگذارم در ضمن اسم سایت علمی که تحقیق کردم رو جهت استفاده براتون ارسال میکنم
منتظر ایمیل های شما هستم جهت تبادل نظر مرسی


و یادم رفت که اضافه کنم یکی از دوستام هست که شاید ۱۲ ساله که استمنا انجام میدهد اما وزن او با قد و سنش کاملا متناسب میباشد چارشانه وقد ۱۸۴ و وزن ۸۵ خوب حالا چی میگید آقای …..


سلام و سلامتی برای همه از بارگاه خداوند متعالی خواهانم آرزو میکنم که همه خوب باشند اما تمام این مشکلات فاصله گرفتن از اسلام واقعی است زیرا اسلام گفته است که زمانی یک پسر ، و یا یک دختر به سن بلوغ میرسند شما آنان را به ازدواج یکدیگر در آرید و یکی از گفته های حضرت پیامبر بزرگ اسلام ( ص ) به حضرت علی ( رض ) این بوده که در سه کار تأخیر نکن ( ۱ ) زمانیکه مرده در خانه پیدا میشود یعنی که کسی میمیرد عاجل بدون تأخیر دفن خاکش کن. ( ۲ ) اینکه وقت نماز رسید نماز را اداء کن . ( ۳ ) دختر که جوان شد به شوهر بده. این را هم باید گفت که حضرت علی ( رض ) چنین کسی نبوده که این کارها را بر خلاف فرموده های پیغمبر اسلام ( ص ) انجام داده بوده باشد بلکه این پندیست برای مایان خداوند ( ج ) همه یی مسلمین را از این فعل ناپسندیده دور بدارد و من از مسلمانان واقعی خواهش میکنم که مرا از دعاهای شبانه روزی خود محروم نکنند من بیشتر از ده جای میشود که مادرم را روان میکنم اما یک کس از این ده کس حاضر نشدند که مرا از طریق حکم الهی قبول کنند خداوند ( ج ) همه را توفیق به کار نیک و خیر بدهد آمین یا رب العالمین.


با سلام و خسته نباشید.من جوانی هستم ۲۴ ساله.شرایط ازدواج کاملا دارم ولی فقط و فقط پول ندارم.بدهکارم ندارم ندارم ندارم .تا حالا جون خودم و خودت جلق نزدم.۸ساله فقط دارم باش جیش میکنم.اما دیگه ی فکری بکنید .یا پول بهم بدین یا یکیا برام پیدا کنید.وام هم قبول داریم.۰۹۳۸۹۴۳۷۱۶۷


مشکل اصلی ما خانه عفافه.۴۵ نفر اینجا نشستن همه دارن میگن ما خانه عفاف ما خانه عفاف


kos chera migi ? jag hafteyi 2 ya 3 bar mofide . bro to serch kon ya az ye doctor bepors!!!


اهل لرستان از سال ۷۳ دارم جلق میزنم الان ۱۷ ساله که از اون موقع میگذره البته تو این ۴ سال آخر به جرأت میگم که آمار جلق زدنم به روزی ۷ بار و گاهی به روزی ۱۱ بار هم می کشید . ولی الان چند وقتی که تصمیم گرفتم این کار ابلهانه رو بزارم کنار . خدایی شأن و منزلت آدم ارزشش خیلی بیشتر از اینهاست که انسان اینگونه به وجود نازنین و آسمانیش و امانت الهی لطمه وارد کند، از سایت شما هم ممنونم چون انگیزه من رو چند برابر کرد. خدایا دوستت دارم تو رو به بزرگی و عظمتت هیچ بنده ای را آنی و لحظه ای از یاد خودت غافل مکن. دوستان گلم تورو خدا این کارو نکنید بیایید بجای اینکه صورت مسئله رو پاک کنید به فکر درمان اون باشید تلاش کنید در زندگیتون به چیزایی که میخواهید برسین نه گوشه نشین بشید، بخدا هر لحظه جوونیتون طلاست پس قدرش و بدونید. دستان مهربونتون رو میبوسم امیدتون رو هرگز از دست ندید. خاک پاتونم مرسی از توجهتون *************************


سلام خدمت دوستان
منم یک جوان۲۷ ساله ام دیونم کرده جلق زدن ،واقعا می خوام بزارم کنار ولی نمیشه ایران جهنم یک بیوه یا زید گیر میاری ۱ ماه می کنیش،بعد باید به عشق زید قبلی یه عمر جلق بزنی آخه چاره چیه اگه راهی داری بگو بدونیم


۲۰ سالمه و از ۱۳ سالگی جلق میزنم ۲ سال قبل به یه دختر علاقه مند شدم (به خاطر نداشتن اعتماد به نفس هیچ وقت چیزی بهش نگفتم)و فکر کردن به اون باعث میشد که دیگه این کارو نکنم چون به آینده ای که با اون میتونستم داشته باشم فکر میکردم و دوست نداشتم اون بفهمه که من زمانی این کارو میکردم ولی امسال که اون رفت دانشگاه یه شهر دیگه و با خانواده از شهر ما رفتن و فهمیدم دیگه نمیتونم ببینمش دوباره شروع کردم
برام دعا کنید شاید یه روز دوباره ببینمش و برای ترک این کار اراده پیدا کنم


سلام من لاقرم اهل تبریزم ۱۳کوتاهم من ۴ .۵ ماه بیش شروع کردم برای یک روز ۶٫۵ بار زدم بعد فرداش از دوستم شنیدم بده و نکردم تا ۱ ماه بیش برای ۴ .۵ بار زدم{تا حالا از من ابی خارج نشده بود}ناگهان تمام بدنم گرفت و به مقدار کم ابی بی رنگ از من خارج شد چسبناک بود میشه به سوالات من به ترتیب جواب بدین؟
۱_ایا من عقیم شده ام؟؟
۲_ایا من رشد میکنم و ریش و سیبیل در میاورم؟؟
۳_بیضه های من گاهی اوغات حرکت میکنند بالا میروند جمع میشوند باین میروند و …. ایا مشکلی دارند؟؟
ممنونم

میثم جعفری

با سلام
نه هیچ اتفاقی به شما نیفتاده اما در صورت تکرار امکان خطر داره که نباید این عمل رو دیگه انجام بدین.
بله شما هم رشد میکنید هم سیبیل در میارید .
عادی هست برای همه همینطور هست مشکلی نیست .
موفق باشید


سلام من لاقرم اهل تبریزم ۱۳کوتاهم من ۴ .۵ ماه بیش شروع کردم برای یک روز ۶٫۵ بار زدم بعد فرداش از دوستم شنیدم بده و نکردم تا ۱ ماه بیش برای ۴ .۵ بار زدم{تا حالا از من ابی خارج نشده بود}ناگهان تمام بدنم گرفت و به مقدار کم ابی بی رنگ از من خارج شد چسبناک بود میشه به سوالات من به ترتیب جواب بدین؟
۱_ایا من عقیم شده ام؟؟
۲_ایا من رشد میکنم و ریش و سیبیل در میاورم؟؟
۳_بیضه های من گاهی اوغات حرکت میکنند بالا میروند جمع میشوند باین میروند و …. ایا مشکلی دارند؟؟


باسلام به همه جوانهایی که مبتلا به این بیماری دردناک وزیان بار هستند من ۱۶سالم هست خداروشکرتاالان دست به همچین کاری نزده ام ولی کسانی را میشناسم که به طور فجیح معتادجلغ هستند وآنها برایم عبرت شده اند که تاحالا دست به همچین کارناپسندی نزدم.راستی این حرف من به همه جوان هاست هیچ وقت ازخدا ناامید نشید وبه اوتوکل کنید ومطمعن باشید خودش کمکتون می کنه شک نکنید

یاحق.


سلام ممنوم ازمهربانی شما.
من حالا ۳۰ سال عمردارم از ۱۳ سالگی به این عمل کثیف دچار شدم من کوشش میکنم که به فیلم سکس ببینم تا شوقم بیشترگردد دستم را که ۳-۴ بارکش کردم آب منی خارچ میشود.آیا این طریقه هم ضرردارد؟جواب را در سایت خودم ارسال کنید.ممنون شما.


من روزی ۱۴ بار جلق میزنم میخوام خودکشی کنم هر روز با کی از دخترای فامیلمون سکس دارم تو رو خدا کمکم کنید دیگه واسه من زندگی تمومه من فقط ۱۵ سالمه آیا من مثل پسرای دیگه ریش و سیبیل در میارم ؟

میثم جعفری

با سلام
دوست عزیز یونس جان این فامیلهایی که میگی سعی کن ازشون دور بشی این کار ما نیست که به شما کمک کنیم این خودت هستی که باید به خودت کمک کنی .
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


سلام به همه.
من هم جز کسایی هستم که جلق میزنم ولی با اینکه ۷،۸ ساله اینکارو میکنم هیچ کدوم از این عوارض رو ندارم فقط کیرم درد خیلی زیادی داره تو موقع جلق زدن. اینم از عوارضه؟


بچه ها فقط ازخدابخواید کمکتون کنه من الان ۴ماه ترک کردم فقط بخواید همه تون میتونید


بچه ها فقط ازخدابخواید کمکتون کنه من الان ۴ماه ترک کردم فقط بخواید همه تون میتونید بچه های ایران این کار زشت رو کنار بزارید فقط بدونید اگه بخواید میتونید


اگه اینطوره که شما میگین تا الان همه باید کور وکچل شده باسن،دوستان ،هممون به این کار یه جورایی معتادیم، من نفس این عملو به خاطر مسائل غریزی بد نمیبینم هر چند که از بابت روانی جالب نمیدونم، ولی وقتی چاره ای نیست چه کنیم؟ جلق زدن همهی اون ضررها رو نداره، عواقبش تو سنین کهنسالی پدید مییاد(مثل مشکلات پروستات) نه کور میکنه نه کچل و نه لاغر،ولی مشکلات روانی رو داره که اونم حل شدنیست ،دوستان من از دکتر روانپزشک خودم پرسیدم اون گفت اگه هر روز باشه غیر عادیه ولی مثلا هفتهای ۳ بارو همه میزنن،خودمونو گول نزنیم، ما همه این کارو میکنیم چون لذت بخشه، با کمی کنترل میتونیم این کار رو با حالت معمولش مهار کنیم، من این کار رو گناه نمیدونم چرا که اونی که این مار رو حرام دونسته خودشم هفته ای۳-۴ بارو میزده،شک نکنید،پس زیاد خودتونو عذاب ندین،هر جای دنیا که بری مردم این کاررو میکنن.


سلام،من ١٨ سالمه و الان پیش دانشگاهی هستم و امسال کنکور دارم،از سوم راهنمایی این کارو شروع کردم،قشنگ حس میکنم یه کم حافظه ام کم شده،الان ٢ روزه که دیگه تصمیم گرفتم این کارو نکنم،دارم قرص تقویتی حافظه و سون سیز میخورم،آیا حافظه ام مثل قبل میشه؟؟؟

میثم جعفری

سلام به اقا سام گل
اره داداش اگه ادامه بدی مشکلت حل میشه کمی هم تغذیه مناسب تر داشته باش
با تشکر


سلام من حدود ۲ سالو ۱۰ ماهه که دارم جلق میزنم حالا از تمومه کارهام پشیمونم اما اندازه موهای سرم تلاش کردم . یه جورایی داره باورم میشه که دیگه شده وسله ی جونم-بگم حالا که رفتیم تو محرم تو ای ۶ ۷ روزی که به عاشورا تاسوعا مونده تصمیم گرفتم یه کس دیگه بشم تا بزارم کنار —
بیایید باهم به داد این اعتیاد برسیم-که در جامعه توجهی به ان نمیشود…………….ان همه مستند مواد مخدر داریم اما یه مستند استمنا را نداریم – با این کار کشور از پا میافتد چون نیروی جوانش کم میشوند .. و اقایون با خنده میایند و میگن کشور و جوانان رو به رشد است – کشور های دشمن ایران سرمایه گذاری زیادی برای این کار کردند و سایت های مختلف بنا نهادند از جمله … . بیاید این سایت را تحریم کنیم که دارد از خارج کشور کنترل میشود. و تبلیغات خارجی دارد…از قدیم گفتن عالم شدن چه آسان – عاقل شدن چه سخت
نذارید کشور از دست برود..دشمنان جوانان را نشانه گرفتند.


سلام من ۱ سالی میشه که جلق میزنم اما امروزا زیاد جلق نمیزنم ولی حالا که به این سایت آمدهام دیدم که زیان های زیادی داره که خودمم دارم رو خودم میبینم حالا که تو این سایت آمدم دیگه از این کار های شیطانی نخواهم کرد
دوستار شما safa
ممنونم از سایتتون خیلی خوب بود


به خاطر آزاد نبودن جامعه همه به خاطر همین انقدر جق میزنن تا بمیرن


راستش من ۱ساله دارم این عمل رو انجام میدم والان حافضم ام خیلی خیلی ضعیف شده یه راهکار خوب پیشنهاد کنید


راستی راهکارایی که دادین عالی اما به درد من نمیخوره من ۱۵سالمه نه فاحشه گیرم میاد نه میتونم زن بگیرم حالا میگین چکارکنم اگه جلق نزنم همه شهوتم جم میشه اون وقت دیگه …..


حق با ramtin هست


salam khobid mikhastam begam man avalan in kare’h nistam,va be in kare’h ha bayad komak kard,be khatere insani’yat va baradari,man harcheh ketab va sait boud jostojou kardam,va ra halli nayaftam,faghat tashkhis dadam ke in bimari bastagi be khordani haye garm dareh,va mitavanad be hararat’e garm-e badan komakk konad,amma age ma khoraki ha-e sard istefadeh konim bikheyale shahvat va masti va estemna.
Amma khoraki haye garm mitavanad nirou-e badan ra ta’amin konad.
Va tanha darmane aan be zil mibashad.
Daro haye giya’ie,
esfaton va loboub bared noghra’ie ya (loboub bared noqra’ie)ina mitavanand shahvat ra kontorol konand va yeki dige iz in darou ha (rino)mibashad ke mitavanad enerzhi’ye hadar rafte az estemna ra dobare bazgardanad.
Amma in darou ha faghat mitavand dar shahre qutta dar ayalate baluchistan-e sharghi yani (pakistan) pida shavad.
Loboob bared noghra’ie va esfaton,va rino


okaaaaaaaaaaayeeeeee


عالی بود ممنون در ضمن سعی کن فارسی بنویسی چون من جاهایی رو نفهمیدم


این سایت باعث شده چند روزی جلق نزنم الان تمام ارادم رو جم کردم که دیگه این کارو انجام ندم به امید این که هیچ ایرانی این عمل زیان بار را انجام ندن

میثم جعفری

با سلام رضی جان
امیدوارم حالت خوب باشه ما خوشحالیم از این که تونستیم یکی مثل شمارو کمک کنیم خوشحالیم باز اگه مشکلی داشتی من در خدمتم

با تشکر از شما


سلام اقا میثم از شما ممنونم بیش از همه راهکار های شما و دوستان عزیزتان در سایت باعث شده که من دست از این عمل بکشم با تشکرررررررررررررررررررررررر


اگه جک داری بفرست۰۹۳۷۸۳۲۹۴۰۱


چون من از طریق موبایل به این سایت میام حرکی دلش به رحم اومد مقداری شارژ ایرانسل به شماره بالا بده دوستتان دارم رضی جان


سلام
۲۱ سالمه
از ۱۶ سسالگی جق زدم
باسه ترکش همه کار کردم
حتی دست رو قرآن گذاشتم
ام . . .
خاک تو سر من حتی قسمم هم شکوندم
باورتون شاید نشه یه بار از خشم خواستم اونجامو با تیغ ببرم
کلافه ام
خسته ام
انگاری راهی نداره . . .
ام خداییش یه مدت نماز میخوندمو باشگاه میرفتم تا ۲ ماه نزدم
این ۲ ماه خیلی بهم خوب گذشت احساس خوبی داشتم
اما بازم . . .
دوستان ؟
یه سوال دارم !
آیا خود ارضایی بر رشد قد هم تاثیر میذاره ؟
من ۲۱ سالمه قدم ۱۷۰ سانته
بابام ۱۸۵ !!!!
بعضی وقتا فکر میکنم شاید مال جقه که قدم بلند نشده !
ناراحتم
ای کاش جق وجود نداشت ت ت ت ت
باای


age ye jende khone dashtim ka30 jahj nemizad miraftan javona unjja az har nazar behtaram hast


دوست خسته من جلق زدن باعث میشه که تمام قوای بدنی تو از دست بدی البته دوست خوب یا بد داشتن هم خیلی تاثیر کذاره چون معمولا دوستای ناباب باعث جلقی شدن میشن…..بله روی قد هم تاثیر میزاره چون منی سرشار از کلسیم است باعث کوتاهی قد میشه


سلام
این رضی تا دو دقیقه پیش جلق میزد حالا شده روانشناس…

میثم جعفری

اشنا جان سلام
درسته که خودش میزد این حرفها اما امروز ترک کرده اگه ترک هم نکرده باشه داره دوستان دیگرو راهنمائی میکنه شاید اونا ترک کنن که امیدوارم ترک میکنن.


سلام


حق با میثم جعفری من تجربه همه این بلا ها رو داشتم به همین دلیل راهنمای بقیه میکنم تا ترک کنن اخه تو که نمیدونی این کار چه بلایی سر ادم میاره


راستی من خودم توست دوستام جلقی شدم وگر نه اصلا از این چیزا خبر نداشتم


می خوام یه دوست جدید معرفی کنم که بعدا میاد تو سایت اسمش را نمیدم


اونم یه جلق زن حرفه ای است که می خواهد ترک کند اسم مستعار او شروین است


سلام من شروین هستم از اشنایی با شما وسایتتون خوشبختم من ۱۸سالمه واز ۱۶سالگی جلق میزنم اما رضی جون باعث شده مدتی این کار رو انجام ندم

میثم جعفری

با سلام به شروین جان عزیز

رضی جون لطفا دارن و واقعا اراده خوبی دارن من ازشون تشکر میکنم که هم خودش و هم به همه کمک میکنه تا ترک کنند و من خوشحالم که با نوشته اندکی که کردم مورد پسند شما قرار گرفته و میتونه به شما انرژی بده برای ترک .
با تشکر فروان از همه شما


تقریبا یه هفته است که جلق نزدم خیلی حس خوبی دارم حافضه ام بهتر شده


سلام من ۱سال هست که جلق میزنم و چندین بار میخاستم ترک کنم اما نتوانستم لطفا یک روش برای ترک این به ایمیل مه بفریستید لطفا


من دیشب تو خواب منی ازم خارج شد ایا مشکلی هست چون یک هفته واندی جلق نزدم

میثم جعفری

با سلام رضی جان

نه اشکالی نداره و حتی هیچ مشکلی مذهبی نیز ندارد . فقط در اینطور مواقع سری ادار کنید تا منی در رگها باقی نمونه اگه بمونه مثل اهک به دیواره رگ میچسبه .
با تشکر از شما


سلام وبا تشکر از داش میثم،من خیلی جلق میزنم ،من پرسپولیسیم وفکرمیکنم به خاطرمن نتیجه نمیگیره؛ازچندتادیگه پرسیدم اونا هم همین فکرو دارن ؛نظر شما چیه؟


سلام شیواخانم؛راهنمایی نداره دیگه انقدر بزن تاشوهرتم بکنت؛خجالت بکشید؛ بازم مردا؛ماشاا… کوستونم کوس نیست قاره؛کیر خواستی نوکرتم هستم؛جووووون ؛الان جلق میزنم

میثم جعفری

با سلام به شیوا خانوم
ما تمام کمکهامون رو گفتیم تو متن هست حالا اینجا اراده شما نیازه تا بتونید ترک کنید با ما در خدمتیم سوال دیگه ای داشتی .
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


میثم جان نمیدونستم دخترا هم جلق میزنن مثل این که خیلی با دختراارتبات نداشتن هم ضرر داره….. راستی ممنون حالا من هم جز ترک کرده ها هستم


اقا من هم میخوام با دخترا ارتباط بر قرار کنم

میثم جعفری

رضی جان درج شماره تلفن ممنوع هست نه این که ممنوع باشه این که این رابطه باعث میشه هر تلاشی که کردی تا حالا همه بر باد میره سرت به کار خودت باشه تلاش کن موفق بشی به موقعش زن هم میگیری کاری کن که دخترا به طرف تو بیان نه این که تو از دخترا درخواست کنی این عقیده من هست من خودم اینطور هستم.
موفق و پیروز باشی رضی جان


میثم جعفری مدیر محترم من تمام مطالب رو خوندم ام سایتتون داره انحراف پیدا میکنه داره پاتوقی برای قرار سر سکس میشه

میثم جعفری

با سلام به بچه مثبت
گفته شما درست اما به دید مثبت هم نگاه کنید شما فقط دید منفی رو میبینید دید های مثبت رو هم داشته باشید .
با تشکر از نظر شما


منم میخوام بارضی جون رابطه داشته باشم به نظرم اینجوری نه به من فشارمیاد نه اون به هرحال سکس بهترازجلقه؛البته بااجازه آقا میثم

میثم جعفری

شیوا خانوم سلام
شما میتونید هماهنگ کنید برید تو چت روم با هم باشین موفق باشین http://chat.p30user.com/
رضی جان ساعت تعیین کن ، شیوا تو هم ساعت تعیین کن
از این پس میخوام این حرفها رو تو چت روم مطرح کنیم و بحث کنیم به کلیه دوستان علاقمند به ادرس پایین مراجعه کنند
http://chat.p30user.com/
با تشکر مدیر سایت

میثم جعفری

سلام شیواجون امیدوارم حالت خوب باشه راستیتش من نمیتونم جلق رو ترک کنم میشه یکم بیشتر ازت کمک بگیرم امیدوارم ج رد بهم ندی چون خیلی تنهام میبوسمت البته با اجازه آقامیثم. جان من آقامیثم اجازه بده توروخداتنهام شیوا

میثم جعفری

با سلام به شیوا جونم امیدوارم حالت خوب باشه راستیتش من نمیتونم جلق رو ترک کنم از شیوا جون عزیز کمک میخواستم نمیدونم چه جوابی داری بهم بدی ولی امیدوارم منو تنها نزاری چون خیلی سختی میکشم البته از آقا میثم اجازه میخوام که اجازه بده نوشته من به شیوا جون در سایت دیده بشه تورو خدا شیوا جونم منو تنها نزار ….؟؟؟!!!


بهترین راه برای ترک جلق ایمان درست و حسابیه
شما بعد از خارج شدن منی چه تو بیداری چه تو خواب باید غسل جنابت کنید
بعد از غسل توبه کنید و از خدا کمک بخواهید تا شما رو کمک کنه…
من ۱ سال جق میزدم اما با یک اراده ی قوی تونستم ای کار زشت و ترک کنم
….
میخوام بدونم که عوارض جق که تو من ایجاد شده میتونه برگرده یا نه ؟!
هنوز ۸ ماهه که ترک کردم
الان هر وقت خم میشم کمرم درد میگیره و ستون فقراتمم بیرون میاد..
خیلی ضایع است! 🙁 چکار کنم که درست شه ؟!!! خیلی از این بابت ناراحتم
احساس میکنم عقیم شدم ..:(

میثم جعفری

سلام آقا کامران
با تشکر از راهنمایی شما به دوستان وهم وطنان عزیزم .بله به گفته آقا کامران دقت کنید .
بله اقا کامران حتما درست میشه سعی کنید تغذیه مقوی داشته باشید و چند بار اگه خوشتون میاد سیر ابی بخورید .
با تشکر از شما مدیر سایت پی ۳۰ یوزر


سلام ۱۶سالمه از ۱۳ سالگی این کارو میکنم. من اصلن نمیتونم جلق رو رها کنم کمکم کنید .ممنون


من زیاد جلق میزنم عادت کردم


اگه نزنیم پس حس جنسی ما چی میشه بالاخره ما هم یه حسی داریم.شما بگید که چه جوری این حس و بر طرف کنیم


بلند شو یا علی بگو با خدا دوست باش ….بهتون بگم بی غیرتا جلق میزنن اگه غیرت داری نام علی بیار بلند شو ……نماز بخون به علی قسم کمکت می کنه


خدا یا پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم پشیمونم به دادم برس.


ما باید بزنیم تا یه ذره عشق وحال کنیم ؛اینکارم نکنیم دیگه هیچی نداریم ؛دنیادوروزه


شیوا راست میگه
ولی نزنین گوز پیچ میشین تو عشق و حال


در ضمن داخل یاهو نرین نمیدونم چرا ما ایرانی ها جنبه ی بعضی چیزا رو نداریم


سلام
من ۱۶ سالمه از ۱۳ سالگی خود ارضایی می کنم قدم ۱۶۵ پدر و مادرم خیلی کوتاه هستند علت کوتاهی قدم چی ؟
لطفا جوابو برام میل کنید ali_aria175@yahoo.com
یک دکتر غدد خوب به من معرفی کنید باتشکر


من رضا(رضاجلقی)ازچهارم ابتدایی جلق میزنم الانم ک ۲۱سالمه هنوز میزنم ولی هیچ کدومش اندازه اولی حال نداده بقیه اش دیگه ازروی اعتیاده.چیکارککککککککککککککککککککککنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


کی حالا جق می زنه؟؟؟؟؟؟

اینجا توی کشور با فرهنگ و چشم و دل پاک مردم، کسی جق می زنه؟؟؟؟؟؟

مگه مردم کف هستن؟؟؟

دخترا که همه پاک دامن و پسر ها هم که قربونشون برم همه رو خواهر می بینن.

برین بابا دلتون خوشه


هرکی این حرفمو شنید، حروم زادست اگه هرچی فیلم سوپر داره رو همین الان پاک نکنه…
من که رفتم پاک کنم.
تو هم اگه غیرت ناموس داری برو پاک کن


سلام متاسفانه برای ایمیلم مشکل پیش اومده نمیشه رفت تو چت روم

میثم جعفری

سلام رضی جان دیگر از این پس راحت میتونید وارد بشید بدون ثبت نام فقط نام وارد میکنید و چت میکنید
با تشکر


ok

میثم جعفری

دوستان در چت روم دوستان منتظر شما هستن
http://www.chat.p30user.com


اووووونایی که راهکار میخوان بخووووونن
……………………………………………
سلام به بچه های سایت.
خواهشن بجای شوخی و … بازی
و دادن جدیدترین راهکارهای ابداع شده برای جلق،
بفکر دادن راهی برای رهایی از این عمل باشین که تو احادیث
هست که با این عمل عرش خدا به لرزه در میاد .
منم یه زمانی منحرف بودم و بخاطر
دوستام گرفتار این عمل
زشت بودم که خدا بهم
رحم کرد که حقیقتا بخاطر اینکه ترک
کنم تا حرم امام رضا ع رفتم و متوسل شدم تا
دوباره آدم بشم و خداشاهده جواب
داد و بعد یه مدتی با
یه خانومی آشنا شدم و صیغه ایم که مطلقه هست
و خیلی محجبه و اهل خدا و با آبرو الانم هر
دو هفته یا هفته ای یکبار همدیگه رو
میبینیم و تازه خودش با هزینه ی
خودش میاد و خودش
حقوق داره
و اصلا ۱ قرون تا حالا از من نگرفته .چون احتیاج مالی نداره
و فقط میخواد به گناه کشیده نشه .. اینه راهش دوستان من رفتم و نتیجه گرفتم .. یاعلی


” بنام دادارنیک اندیش”
درود بر همه
من لیسانس کامپیوترم ۲۴ سالمه واز جق اصلا خوشم نمیاد و سعی میکنم خودمو پاک نگهدارم تا اولین احساس لذت و خوشبختی خودمو تو اغوش همسرم ببینم و اونموقع است که به من لذت میده،و منتظر ی دختر زیبا و نجیبم که باهاش ازدواج کنم برای ترک این کارم فقط اراده میخواد باید بخواین تا بتونیین ایدز که نیست!سرطانم نیست.
قربون تموم جونای ایرونی.
نظری داشتید در خدمتم
۰۹۱۳۹۲۰۶۵۴۸
بدرود


با سلام
سه دسته از مردم مورد شفاعت خدا قرار نمیگیرند
جلقی ها – زناکارها- دروغگویان
دو تای اولو مطمءنم ولی سومی رو نه


salam ,chi begam be shomaha ?????az koja begam?????????????/az koja begam ke badbakhtyam be khatere jalq shoru shod,????????????/vaqean az koja????????????????/are migam>………..az harfaye pesar daym ke migoft bayad jaq bezazi ta abet sefyd beshe bache dar beshi vagarna nemishiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..khodaya chi begam be shomahaaaaaaaaaaaaaaa.nazdike 6sale jaq mizanam .hame chim azam grefte shod.be hichja naresidam.age sigar mikeshidam be jaye jaq behtar bud,vali hamishe jaq nzadam ,tarkam kardaaaaaaaaaaam,are tarkam kardam ama ta ye modat,baz 2bare shoru kardam;hatta natnestam konkur qabul sham ,badanam zur nadare ,dastam milarze,qalbam dar mikone vaghty faaliat ziad mikonam,akhe chera injury bayad beshe ey khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.dg khaste shodam,khahesh mikonam komakam konid.bekhoda dg khaste shodam.


سلام میثم جان امید وارم تو هدفت موفق شی خیلی کاره خوبی کزدی که این مطالب رو گذاشتی واسه من که عالی بود بقیه رو نمیدونم امید وارم که واسه همه خوب باشه راستی رضی جان تو ترک کردی؟
اگه فک میکنی که مشکلت با یه دختر خوب حل میشه بگو بچه کجایی تا یه دختر خوب و نجیب رو بهت معرفی کنم به نظرم هیچ وقت با هیچ دختری تو نت رفیق نشو که پشیمونیش از جلقم بدتره
دوستدار همه علی:))


اره بیشتر از چند هفته است اگه دختر میشناسی بگو بچه ایلام.ابدانان هستم


راستش اول خیلی ترک کردن سخت بود ولی بعد مدتی ترک که هیچ دیگه اصلا بدم میاد راستی اگه دختر خوب سراغ داری بگو البته من بچه ایلام. ابدانانم که فکر نکنم حتی یک دونه از دختراش خوب باشن


اره ترک کردم یه دختر خوب گیرم اومده اونم مثل خودم ترک کرده وما هر روز باهم ارتباط داریم ومن به این ارتباط راضی هستم خوبه که این ارتباط باعث شده دیگه جلق نزنم


اگر هفته ایی یک بار باشه اشکال نداره و حتما ورزش هم بکنید زیاده روی در هیچ کاری خوب نیست


Salaam,age mikhahi bad shekl va bad andam beshi in kara baset mordeh


Pas chiii shod in nezaram,akhe in tanha nasihat’ti boud be mellate sharif va na agaa


Salam,khod erzaie mitavanad moshkelate ziyadi be baar avarad,amma in yek dorooghe mahze ke fard bach’che daar namishavad.


سلام! میخواهم کوتاه حرف بزنم من از سن ۱۲ سالګی دچار جلق زدن شدم توسط یک از دوست بدمږ حالا سن من ۲۲ عمر دارم تقریبآ ۹ سال میشودږ که من جلق میزنمږ حتا رفتم به خارج از کشور با چند دختر ها این کار را اجرا کردمږ وقتکی دوباره به افغانستان امدم بعداز مدت یک ماه باز جلق زدن بالایم غلبه کردږ حیران مانده ام که چی کار کنم لطفا لطفا لطفا لطفا لطفاږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږږ ! یک کار را برایم ‍بیشنهاد کنیدږ که برای مفید باشدږ کاملاا از زندګی خود خسته شدام تمام حرفهای خانواده ام برای بد به ګوشم می خوردږ

من از تمام جوانان خوایش دارم به جز از خراب کردن زندګیشان دیګری چیزی به دست نم اوردندږ

بعد از این تصمیم نهای خود را میګرم که دیګر در اینده این کار را انجام ندهمږ

اما نظر شما برای مهیم است داکتر صاحب محترمږ

میثم جعفری

سلام دوست افغانی من
ما فقط یک مشوق برای شما هستیم و یک راهنمایی کننده پس ما کاره ای نیستیم این شما هستین که اراده میکنید و ترک میکنید . که اگه یک مرد باشین اراده شما شدنی هست اما زن باشید در ظاهر یک مرد بهتر ترک کردن را فراموش کنید از دوستان که اینجا توانستن ترک کنند خواهش میکنم ای دی یا شماره تماس بزارن تو سایت شاید دوستان از شما راهنمایی بخوان .
با تشکر از همه شما که یک افتخار هستین برای ایران ( شما میتوانید ) فراموش نکنید .


سلام
من ۲۳ سالمه و از ۱۷ سالگی خودراضایی میکردم. ولی از کل موارد بالا فقط زودرنجی رو دارم. همین. ۸۷ کیلو وزنمه موام پرپشته .لرزشی هم ندارم هفته ای ۳ بار هم این کارمه. البته این کارم بود. حدود یه ماهه تو ترکم . باور کنید میشه ترک کرد. فقط باید بخواین.


سلام من۱۵سالمه از ۱۰سالگی این کارو میکردم.خواستم بدونم که در آینده با مشکلی مواجه نمیشم؟آیا میشه جبران کرد؟


salam man 15salame az 10salegi in karo mikardam mikhastam bebinam dar ayande ba moshkeli movageh nemisham?aya mishe jobran kard?

میثم جعفری

با سلام به کمیاب جان
شما فکر کنم که منی از شما خارج نمیشه ( مایه سفید رنگ ) برای شما مایع بی رنگ هست . این مایه کارش زمینه سازی برای خروج منی هست .فعلا برا شما مشکلی نداره اما خروج منی برای شما مشکلات میاره سعی کنید که ترک کنید چون جایی جبران نداره
موفق و پیروز باشید
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


خدا کمکتون کنه


سلام
من از همون اول یعنى قبل از بلوغ با جلق زدن آشنا بودم وقتى به بلوغ رسیدم به جلق زدن مشغول شدم چهار سال جلق زدم نمره چشمم به ۳ رسید همه میگفتند چرا قوز میکنى وقتی راه میرى
بدنم سست شده بود وزنم بسیار کم شده بود پانصد هزار تومان پروتئین_کربو هیدرات _کراتین مصرف کردم ولى تاثیر نداشت بی اشتهایى خمیازه هاى پشت سر هم در کلاس و یک شب در میان جنب شدن در خواب و سر درد هاى مداوم از جمله مضرات جلق بود ده ها بار تلاش کردم که ترک کنم اما موفق نشدم خدا شاهده بهترین راه برای ترک ان نماز است تو فقط نماز بخون بقیه اش با خدا
من هم امتحان کردم و به نتیجه رسیدم خواهش میکنم هموطن امتحان کن
اگه میبینى من شرح حالمو نوشتم و به تو پیشنهاد کردم به خاطره اینه که خدا گناهاما ببخشه

میثم جعفری

با تشکر از فراوان از آقا محمد گل
دوست انصافا راهنمایی خوبی کرده برین سراغ نماز موفق میشید.


با سلام ، فقط یه چیز رو به همه می گم بهترین راه برای ترک این عمل زشت نمازه……………..


سلام
فقط میخاستم به خاطر راهنماییهاتون تشکر کنم من تنها تفریحم این بود که با اراده انشا الله ترک مى کنم.
اس ام اس یادتون۰۹۱۴۸۴۴۳۳۶۴


سلام به همه دوستان من میگم یه کاری بکنید بیاید یه سازمان تشکیل بدید که دخترا که ارضا میکنند با پسر های که ارضا میکنند با هم رابطه ایجاد کنند تا امار خود ارضای کم بشه (به طور مخفیانه،از عقب)
درضمن منم دارم ترک میکنم وتشکر میکنم از سایت خوبتون


سلام من ۲۲سالمه اگه یه هفته جق نزنم خایه چبم خیلی دردمیکنه لطفا منو راهنمایی کنید

میثم جعفری

با سلام به آقای شوخ
بیضه شما به دلیل نبود مواد مورد نیاز برای تهیه منی دچاره مشکل هست لطفا تغذیه مناسب داشته باشید به قول بعضی ها (کمر رو پر کنید )


من میخوام با یه دختر رابطه داشته باشم ترو خدا اگه کسی هیت بهم زنگ بزنه این شمارمه ۵۶۷۴ ۹۱۰ ۰۹۳۶


اگر کسی تا سن ۱۵ سالگی جلق میزد بعد توبه سوع کرد ودیگر
جلق نزد:۱-آیا خدا او را میبخشد؟۲-بعدچشمیا گوش اودچار مشل بینایی وشنوایی نمیشود؟۳-بعد که بزرگ شد بچه دار میشود؟

لطف کنید جواب سوالمو بدید.

میثم جعفری

با سلام اقا سینا گلم
اره دوست من خدا بهت هیچ گناهی ننوشته تو سنت کم بود ببخشید ( نادان بودین ) و این کار هیچ مشکلی برای شما نداره انشاا.. تو زندگیت همیشه موفق باشی


جلق= دوست بد=فیلم سوپر=تمایل به کس کردن=گیر نیاوردن=جلق=اعتیاد=زیاد جلق زدن=کوری_کری_ ابتلا به سل %۴۰_عقیم شدن_رشد مو در کف دست و روى بینى_قوز کردن _سستى بدن_لاغرى_کوتاهى قد


حرف اول و آخرم،بشنوید اى انسان هاى جند ملیتى:
استمناء-باعث میشود که فرد در فعالیت هایش عقب بافتد
استمناء-فرد به غیرت،بزدل،ترسو مى شود نیروى مردانکى را از بین میبرد.
استمناء-انسان را از خدا دور مى کند از هر مذهبى باشد،اسلام،مسیحى،یهودى،زرتشتى،بهایى.
استمنا-جسم بدن و صورت فرد بى رونق میشود و همجنین اختلالات روحى روانى.
استمناء-کوشه کیرى و تنهایى،عقب ماندکى.
ج-j
ک-g
ب-p


سلام سوم دبیرستانم،بچه صادقیه.باباهرمعلمی میادسرکلاس درباره جق میگه.یه باربه معلم دینی گفتم بسه دیگه‏،چراهمتون درباره جق میگین.خندیدوگفت؛آخه همتون قیافتون تابلوس جقین.خیلی باهاش رفیقیم.
این تیمارستانه راسته به خدا.یه نفرازکلاس ما،یکیم ازکلاس بغلی معلم دینی برد این تیمارستانه.مشهوره،اسمشویادم نی.وقتی اومدن رفیقم واسمون تعریف کردکه اونجاهمه کسی رو راه نمیدن.وقتی رفتیم توگفتن از هر۱۰تاشون ۹تاشون جقی بودن.گفت شماهابچه این.مشکلی ندارین.ولی اگه دست کم بگیریدش چندین سال دیگه واستون مشکل سازمیشه‏!‏‏!‏‏!‏


بچه ها یه ماه و نیم ترک کردم.ولی وقتی تو خواب جنب شدم،رفتم حموم و ازمیدون به در شدم.تو یه هفته به اندازه این یه ماه و نیم که جق نزده بودم،جق زدم.
الانم روش ترکمو میگن:گوشیمو یادداشت میزارم روی ده روز یکبار.یعنی هروقت زنگ بخوره فقط حق ه یه بار جق زدن رو دارم تا موقعی که گوشیم دوباره زنگ بخوره.
یعنی هر ده روز یکبار باخیال راحت جق میزنم.امتحانش کنید.
به هر حال یه جور باید باهاش کنار بیاین دیگه.
خدا هممونو کمک کنه.
یه چیز دیگه؛من فقط به بالایی اعتقاد دارم پایینیاشو قبول ندارم.
به امید روزی که زندگی هیچکی تفتیش نشه/ملاک دین و ایمون تسبیح و ریش نشه‏!‏‏!‏‏!‏


راستی اگر جلوی خارج شدن منی رو بگیری بازم ضرر داره یا نه؟……….خیلی وقت بود دیگه جلق نمی زدم اما دوستام اونقدر تحریکم کردن که شب مجبور شدم جلق بزنم بعد روز بعد سرم گیج می رفت حافظم مثل قبل دوباره خراب شد اما دوباره چند روز نزدم و یکم خوب شدم اما دوباره زدم نمی دونم چکار کنم.راستی جلق زدن گناهم داره چون من قبل از جلقی شدن تو دین سنی ها خوندم که گناه کبیره است!)(€£$¢¥

میثم جعفری

اره مشکل داره جلوشو بگیری . اره گناهم داره


اگه هفته ایی یک بار جلق بزنی مشکل داره یعنی ضرر داه یا نه


سلام داداش؟خوب اگه راهی چیزی بلدی(راههای سنتی)بگو ما انجام بدیم.باورت نمیشه۱۹سالمه ۵۵کیلوام.به دادم برس.


من وقتی اعصابم خورد میشه جق میزنم…چیکار کنم؟


سلام بچه ها من نوجوانی بودم که دخترا عاشقم بودند ۱۳سال که شدم در یک مهمانی کشتی کج بازی کردیم نمی دونم بعد بازی چه طور شد فکر اون زن ها از یادم بیرون نمی رفت دراز کشیدم در فکرشان بودم کسی در اتاق نبود من تنها نمیدونم چی شد فکر کردم چیز جدیدی برای حال کردن یافتم که تاحالا هیچ کس نیافته بعد ها توسط معلم دینی فهمید عجب خری ولی هیچ چیر از کردن سر در نمی اوردم فکر می کردم هر کس ازدواج کنه خدا بهش بچه میده نمی دونستم حرومزاده چیه از مادرم چند بار سوال کردم اون گفت
هر وقت بزرگ شدی می فهمی به هر چی حساسم و جق میزنم از مچ دستا ی زنا تا جناقشون از کردن خوشم نمی یاد ولی حالا دار خوشم میاد خوب میداشتم می گفتم بعد که شروع جق چهرم تقیر کرد و کمی زشت شدم حالا هم که داره مو هام میریزه من خیلی برای این کار تلاش کردم و موفق نشدم راستش اب و هوا هم رو این موضوع خیلی دخلت داره موفق باشید راستی من داستان های زیادی برام اتفا


اتفاق افتاده که بعد براتون می نویسم این قدر رو این موضوع حساس نشید من نمی دونم ته این شهوت چیه من با هر دختری که دوست می شم نمی تونم با هاش جق بزنم به خودم می گم ادم که با عشقش این کارارو نمی کنه به خدا من دوست دخترامو برا خودشون دوست دارم نه سکسشون دوستای گلم هیچ وقت عشق رو با شهوت با هم اشتباه نگیرید مگر نه به پوچی می رسید من هفته ای یه نماز می خونم ولی همون یکی ان قدر حال بهم میده که با هیچ چی عوض نمی کنم


من روزی سه بار بیشتر جق میزدم ولی چون روزی۴ساعت بازی بسکتبال بازی میکردم هیچ یک از مشکلات سراغم نیومد اما حالا که گذاشتم کنار مشکلات داره سراغم می یادورزش می تونه تخریبشا به ۰ برسونه قول می دم


سلام ، من تقریبا دو سال هست که جلق میزنم ، بعد شنیدم که جلق باعث زود انزالی میشه ، میخواستم ببینم که اگه جلق زدن رو ترک کنم قوای جنسی من به حالت اولش بر میگرده یا همون جوری باقی میمونه ، لطفا کمک کنید که اگه بر میگرده هر چه زودتر ترکش کنم ، لطفا جواب رو با دلیل بگید و از گفتن آره یا نه تنها صرف نظر کنید

محیا ۲۰ ساله از اهواز

میثم جعفری

بله شما ترک کنید قوای جنسی به حالت قبلی بر میگرده

دلیل : چون غده های شما الان عادت کردن و اگه نزنید غده ها خودشان شروع به اسپرم سازی میکنند در اوایل ترک کمی اذیت البته نه کمی زیاد شما رو اذیت میکنه اما اگه بتونید خودتون رو کنترل کنید غده ها توانایی دارن که شما را به حالت اولیه برگردانند با ترشح در رحم شما باز قوای جنسی به حالت اولی برمیگردد.

ترک کنید خوب میشید .


خیلی ممنون از راهنماییتون


من سه چهار روزى یه بار میام سایت تا بلکه فکر جلق دوباره به سرم نزنه
راستى جلق اینقدر رو چهره ام تاثیر گزاشته که هر کى منو نشناسه میگه تو افغانى هستى یا ایرانى


راستى اگه بابت جلق زشت بشى ترک کنى خوب میشه با تشکر از سایت خوبتون


هرچی تو سایت های خارجی می خونم…هیچ ضرری ذکر نشده!!!


اول سلام..
من تا به حال تونستم با حرفام کاری کنم که سه نفر ترک کنند که از این بابت فوقالعاده خوش حالم..
در ابتدای حرفام من همین جا از آقا میثم ، (میثم جعفری) ادمین محترم سایت تشکر میکنم چون واقعا دل و جیگر میخواد این بحثا رو رابندازی تو سایت اونم تو این وضع فیلترینگ.. (من شدیدا نگران فیلترینگ سایت هستم بخصوص اون عکسی که ابتدای مطلب گذاشتی ، که امیدوارم آقا میثم بفهمن من چی میگم..)
آقا من اومدم یه سری حرفا رو بی پرده به دوستای گلم بگم مسیله ای که ما اومدیم اینجا داریم درموردش بحث میکنیم خیلی مهمه که شما میتونید حرفای من رو جدی بگیرید میتونیدم سر سری ازش رد شید این رو باید بگم که کسی که جغی نباشه یا نبوده باشه نمیتونه شما رو درست راهنمایی کنه.. من خودم جغی بودم(بودم) ، بدون هیچ رودربایستی ای میگم و حالا هم با کمک خدا ترک کردم ، که خدا رو هزار مرتبه شکر.. ببینید من از سیزده سالگی تا سه سال بعد به جغ زدن معتاد بودم و بطور میانگین هفته ای یکبار یا دوهفته ای یکبار جغ میزدم البته روزهای اول آشناییم با جغ روزی یکبار هم میزدم!! و این هفته ای یکبار و دو هفته ای یکبار مربوط میشه به وقتی که خواستم ترک کنم(خواستم)
شاید الان میگید تو که خواستی ترک کنی باید پس دیگه اصلا نمیزدی دیگه..!! نه این طوری نیست ، باید یواش یواش کمش کنید جغم عینه مواد مخدر میمونه ولی نگا کنید ضرری که مواد مخدر به شما میزنه جبران بشو نیست.. ولی ضررای جغ تا یه زمانی قابل جبرانه(تا یه زمانی) از زمانش که بگذره دیگه میدونی قضیه چی میشه؟ قضیه قضیه ی حرفه آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب میشه آره از زمانش که بگذره دیگه ترک بکنی یا نکنی مهم نیست.. حالا زمانش کیه؟ اون رو دیگه فقط خود خدا فقط میدونه(کاملا جدی میگم) پس یعنی اینکه استغفرالله تو که خدا نیستی زمان تعیین کنی یا زمانش رو بدونی.. پس همین الان هم برای اراده کردن دیر نیست(اراده) ببینید حرفای من دو پهلو نیست صاف و روراست دارم میگم ، اون مایعی که تو بدن شماست و بهش اسپرم ، آب کمر ، منی و و.. میگن خیلی برای بدنتون مفیده که خدا بزنه کمرم اگه دروغ بگم.. برای بدن و زندگی شما خیلی مفیده چرا؟ چون من اون مایع رو این طوری براتون مثال میزنم که عصاره ی وجود شماست..!! شما هرچیزی که در طول عمرتون میخورید مفید ترین و بدرد بخور ترینش میره و منی شما رو تشکیل میده چون قراره یه روزی شما با استفاده از اون مایع یه انسان رو بوجود بیارید پس یه کم بیشتر دقت کنید و ببینید که شما دارید با همین مایعی که از بدنتون خارجش میکنید بیخودی{جغ زدن} میتونید یه انسان رو بدنیا بیارید پس ببینید از همین مایع در نظر بعضی بیخود و بی خاصیت شما دارید یه انسان بوجود میارید!! پس به انرژی ای که درون این مایع نهفته بیش تر فکر کنید و به این فکر کنید که این انرژی با جغ زدن شما داره از بدن شما خارج میشه و شما رو به مرور زمان فرسوده میکنه که به خود خدا قسم دارم راست میگم.. کسی که جغ میزنه قوای جسمی خوبی هرگز نخواهد داشت ، تمرکز او در اصطلاح جمع نمیشه همیشه موقعی که میخواد رو یه چیزی تمرکز بکنه ، نمیشه هم جسمش آسیب میبینه هم روحش حالا یه چیزی آقا همه دارن میگن اگه جغ نزنی بری با دختر نزدیکی بکنی(همون ازدواج یا زنا و این حرفا..) اون وقت آبت که بیاد برات هیچ ضرری نداه..!!! نه خیر هرگز همچین چیزی نیست ضرر داره خوبم داره منتها ضررش کمتره ، به خدا اونم بره شما ضرر داره دقت بکنید که یه فرقایی هست شما وقتی دارید جغ میزنید یا خودتون خودتون رو ارضا میکنید به اوج لذت جنسی هرگز نمیرسید چرا؟ چون تو نزدیکی شما با یه دختر صداهایی که دختره در میاره همین یه عاملیه که به شما لذت میده بعدشم خطاب به اونایی که تا حالا نزدیکی با دختر نکردن میگم که اصلا از زمین تا آسمون با جغ فرق داره..!!! همین که شما آلتتون رو وارد میکنید یه لذتی به شما میده که اصلا قابل وصف نیست ، اصلا..!! بعد سیستم تناسلی زن با دست شما خیلی خیلی فرق داره ، نه فقط تروشحاتش رو نمیگم که بگی خب ما هم شامپو میزنیم روون میشه..!!! (الان موندم چه جور توصیف کنم) ببینید بهترین توصیفی که میتونم باهاش اون رو با جغ زدن مقایسه کنم اینه که موقعی که با یه دختری نزدیکی میکنید در طول ورود و خروجه آلت شما اون قدر به شما لذت میده که دیگه اصلا به فکر لحظه ی انزالتون(موقعی که آبتون میاد) نمیفتید..!!! و شما در طول ورود و خروجتون بخاطر سیستم خاصی که خدا برای دخترا و زنا توی آلت تناسلیشون درست کرده به اندازه ای ارضا میشید که میتونید بعد از پنج دقیقه بدون اینکه آبتون بیاد بگید دیگه بسه و بلند شید برید..!!! که به خدا راست میگم.. و در مقابل شما توی جغ زدن تا خود موقعی که آبتون میاد هرگز هیچ احساس خوبی ندارید و تنها وقتی که آبتون بیاد حال میکنید!! و یه چیزی هم بگم که شاید باورتون نشه ولی میزان آبی که توی یه رابطه ی جنسی از شما میاد کمتر از موقعیه که شما جغ میزنید و خودتون رو وادار میکنید که آبتون بیاد(وادار=همون جغ) بعدشم شما توی رابطه ی جنسیتون که نمیتونید فقط به فکر خودتون باشید ، باید یه کاری کنید که طرف مقابلتون هم حال کنه دگه چه بسا شما با حرکتی راضی و خوشنود هستید(مثلا در سکس مدل سگیDoggy Style) و زنتون یا شریک جنسیتون خوشش نمیاد..!!! پس همین تعویض حرکات(Position) در سکس شما وقفه میندازه و لذت بخشه.. بعدشم من به هیچ وجه من الوجوه نمیگم پس برید دختر بکنید دارتون بزنن ولی جغ نزنید..!!! نه من این حرف رو نمیزنم فقط یه مقایسه ی کوتاه کردم حالا بعضی ها ناامیدن که ای بابا دیگه ترکش فایده نداره و ما بدبخت شدیم رفت و بزار خودمون رو بکشیم دیگه..!!!! من همینجا میگم که نا امیدی از بخشش خدا خودش یکی از گناهان بزرگه آقا ما چن بار توبه کردیم شکوندیم چی میشه؟ هیچی مگه من میتونم بگم؟!! مگه من اوستا کریمم استغفرالله نه این رو دیگه باید خدا بگه ولی کوتاش میکنم تا موقعی که زنده ای فرصت داری..!! حالا دیگه بازم خدا میدونه کی رفتنی ای دیگه(که انشاالله ۱۲۰ سال با عزت هستی) پس نگا کنید همیشه و در بدترین شرایط به رحمت و بخشش خدا امید داشته باشید چون اصلا ما خدا رو نشناختیم میدونی چیه؟ تو اگر یه چیزی رو بسازی از وجود خودت بهش بدی لیلی به لالاش بزاری بری به این و اون بگی این کاره منه بعد به همه کسایی که تو رو قبول دارن بگی این از همه ی شما قوی تره ، باهوش تره و در کل بهتره ، بعد یه روز بیای ببینی چیزی که ساختی دستی دستی داره خودش رو نابود میکنه چه حالی میشی؟!!! پدرش رو درمیاری یا نه؟! نمیگی من این همه از تو تعریف کردم مرتیکه..؟!! رابطه ی ما با خدا اینطوریه.. ولی خب هنوز که پدرت رو درنیاورده.. هنوز که قبولت داره.. هنوز که دوست داره.. پس بخاطر خدا ترکش کن ، نماز و قرآن بخون ، یا علی مدد همتونم میتونید(انسانها تنها موجوداتین که اراده ی پولادین دارن فراموش نکن که بخشی از وجود خدا در توست..
اینم آیدی یاهومه : Amir_hamin فقط ببخشید در ظاهر زیاد حرف زدم ولی خیلی از حرفای من هنوز موند..!


من این کارو انجام میدم اما درسم خوبه و حافظه ام را هم از دست ندادم.


من ۵ سال قبل سیگار میکشیدم اما یروز تصمیم گرفتم دیگه نکشم و تا هالا که ۵ سال میگزره لب به سیگار نزدم.{صرفا جهت اطلاع}
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
من هر روز جلق میزدم ولی دیگه از این به بعد نمیزنم. و اینم به کسای میگم که میخان ترک کنن :کاری کنید که از این کار بدتون بیاد.
همتون دوست دارم.زندگی تون به کامتون باشه{خدا حافظ}


مرصی


اینا همه دروغ هست من چهار سال هست جق میزنم هر هفته دو دست اما حافظم قوی هست و شاگرد اول دانشگاهم به نظر من جق بهترین کار هست


سلام به همگی
در اینکه جلق نزدن خیلی سخته هیچ شکی نیست
اما: باید اینرو در نظر گرفت که با هر بار جلق زدن نسبت به تک تک مرم مسلمان و جهان مسولیم به چن دلیل:
عدم ظهور امام عصر
وجود خشکسالی در منطقه
اگر کمتر بخوری
اگر ورزش کنی
اگر تو مسجد بری
اگر نماز اول وقت بخونی
اگر اراده کنی
اگر پیاز نخوری
اگر شیرینی و ترشی نخوری
اگر یه چیز جایگزین مثلا کار،آموزش که با اون سرگرم بشی
و
….
و مهمتر از همه باید دور این مسائل رو خط بکشی یه چیز هست که میگه پیشگیری بهتر از درمان، یعنی اینکه قبل از اینکه به بحران برسی جلوشو بگیری، هر چی که باعث میشه تحریک بشی رو باید ازش دوری کنی(عکس،متن،فیلم،سایت،حرف زدن با دوست ناباب،خوردن غذای مشکوک)یعنی باید خودتو تحریم کنی.البته باید یواش یواش کم بشه
تنها راه رسیدن به این عمل، تنهایی وجود عامل قبل از عمل میباشد که باید از به وجود آمدن آن جلوگیری کرد.

از قدرتمند ترین عالم یعنی خدا کمک بگیرید.
به امید موفقیت.


سلام. من ۳۸ سالمه از ۱۴ سالگی دارم جلق میزنم. نه کار دارم نه پولی دارم زن بگیرم .از جلق زدن هم لذت می برم .هیچ مشکلی هم تا حالا پیدا نکردم اینکارو به همه دوستانی که شرایط من رو دارن توصیه می کنم تازه من تونستم فوق لیسانس برق از دانشگاه امیر کبیر بگیرم.


salam.vaghean az komakhaton mamnonam vaghean khoshhalam ke tonestam in kar ro tark konam.kheily khoshhalam


خوبه


مدت ۹ سال است که جلق میزنم اونم هفته ۵ روز زیادتر یا کمتر و خصیه های من هم کوچک است و آلت من حدود ۱۸ سانتی متر است لطفا مرا راهنمایی کنید که آیا نارمل است یا نه


نظر من می خواهی میگم روزه بهترین چیزه …


سلام اقا من اوایل زیاد جلق میزدم ام الان ماهی یکبار میخوام به امید خدا ترک کنم !بنظرتون اوایل که زیاد جلق زدم مشکلی واسه بدنم یا واسه اینده ام پیش میاد یا نه؟


به نظر من اگر کسی نمی تونه خودشو کنترل کنه بیشتر به سوی خدا بره نماز یادتون نره حتما نماز بخونید بعدا اثراتشو می بینید که چطور به شما تو تمام مسائل کمک میکنه


سلام من از ۱۵ میزدم الان ۱۷ هستم . این مطالب اگر راست باشن که میدونم هستن مرد نیستم اگر از حالا به بعد جلق بزنم . منمنونم بای


سلام من امیرم ۲۳ سالمه از ۱۵ سالگی جلق زدم که چیزی شای حدود ۲۵۰۰ بار در طول این مدت زدم مشکلاتی پیش اومده برام از قبیل کمبود حافظه و ریزش مو و کمر تو رفته که مشکل ساز شده برام البته ناگفته نباشه اسپاسم عضلانی هم باید به مضراتش اضافه کنی ولی با این وجود راحی برای ترکش نیست هست نمیگم نیست ولی از عهده ما ادمیان کاری بر نمیاد


سلام جانم .حرفای شما بسیار درست بوده است .باتشکر از سایت مفیدتان


من چند سالی هست که جلق میزنم و الانه دیگه برام عادی شده اینو قبول دارم که اعصاب رو بهم میریزه اما کنترل اعصاب دست آدمیه و قبول دارم که آدمو خنگ میکنه چون الانه منگم فقط اینو بگم که تا زمانی که چیزی رو به عنوان سرگرمی پیدا نکنی که سرتو گرم کنه به هیچ عنوان نمیتونی راحت ترکش کنی من با یه بازی اینترنتی آشنا شدم و کلا گیج بازیه شده بودم اصلا وقت سوپر دیدن و این کارارو نداشتم که بزنم گاهی اوقات هم که واقعا به سرم میزد سریع میپریدم میزدم توجه کنید که نیاز نبود یه عادت شده بود الانه سرگرمی ندارم و دارم میزنم و مطمئنم که اگه بخوام راحت ترکش میکنم امتحان کردم که میگم شما هم امتحان کن تو یک سال تصمیم گرفتم بشمارم که آمارش دستم بیاد حدود ۱۲۴ بار شد اینکارا یا فکرای دیگرو کنین بهتون کمک میکنه نمیتونین عادت رو که فکرش براتون دقایقی لذت به همراه داره رو با اراده از بین ببرین چون ذاتا دنبال لذتیم عواقبو بنداز دور فقط الانه که احساس میکنی برات بده یا مسخره شده برات این مهمه کنترل افکار مهمه(فکرتو به چیزی مشغول کن که سراغ اون کارا نره)


مطالبت باحال بود.درسته که من دخترم اما میخواستم ضررهای جق زدن رو بدونم.و به دوست پسرم هم گفتم که اینکارو نکنه


مطالب سایت شما بسیار مفید است و امید است که درین باره معلومات زیادتری درایمیل خود ازطریق سایت شما دریافت کنم به هرحال ازینکه این همکاری را باقشرجوان دارید تشکراز شما…


با سلام به نظرمن باید خودتونو مشغول کار کنید ادم اگه بیکار باشه از این کارا میکنه مثلا از صبح تا عصر سر کار شبم برید باشگاه یا یک ورزشو که اناتومی واستعدادو علاقشو داریدبه صورت حرفه ای شروع کنید که به خاطر همون ورزشم که شده کم نیارید وپیشرفت کنید تمام فیلم سکسی ها را از تو کامپیوتر پاک کنید سی دی ها هم بندازید دور از همین لحظه شروع کنید من همه این کارا را کردم جواب گرفتم.به خدا توکل کنید و اراده از خود نشون بدید.


یکی از بدتریناحساس بعد جلق پوچ بودنشه


مطالب خیلی خوب و در سطح خوبی قرار دارن ومن با خوندن این مطالب زهنیتی پیدا کردم که بهم میرسونه که باید جلق ردن رو بکلی بی خیال بشم و به فکر آینده و فرزندان هم باشم با تشکر


با سلام من علی ۲۴ساله حدود ۷سال معتاد به جلق هستم بیشتر عوارض مذکور را در خودم دیدم خیلی سعی کردم که ترکش کنم ولی نشد اعتماد به نفسم شده صفر ریزش مو گرفتم هر کس که می بینه میگه شما تو فامیل تاس ندارید تو از کی ارث بردی اطراف چشمام سیاه شده بدنم لاغر شده عضلاتم مثل دختر شل شده همیشه دچار ضعف عمومی بدنم می ترسم ازدواج کنم بعدا بخاطر این عادتم تو زندگی مشترک به مشکل بخورم تا حالا بیشتر از ۳۰ روز نتونستم نکنم حداقل هفته یکبار میزنم واقعا خسته شدم این کار ایمان رو هم از گرفته و به اعمال دینی بی تفاوتم اما از الان میخام دوباره با خودم عهد ببندم دعام کنید.


سلام.من از بچگیم جلق میزنم.و همیشه تو ذهنم این کار بد بوده.الان ۱۶ سالمه.

دارم سسعی میکنم ترک کنم.اما نمیشه.کمک کنید.ممنون از راهنماییاتون.ولی تو این مملکت که دختر موندنه ما مهمه ترکش سخته


سلام،به همه،من میخواهم نصیحتى کنم بجه ها آن هم به شما،شما که میخواهید در زندکى تان شاداب و سرحال دانشمند باشید از استمناء دورى کنید لطفا،این میتواند شما را شریک جامعه کند،
اکه غیره قابل کنترل هستید به کارهاى مذهبى بجسبید انشاءالله خوب میشید،
اکه این روش را انتخاب نکنید باید از خوراکى هاى طبیعت کرم دورى کنید،اکه این را هم قبول ندارید،
آقا ازدواج کن اکه باز هم نشد برو دلت هرجه … خواست بکنید فقط کناه هست اما جه کناهى ولى فقط استمناء نکن که اون جهره ات را رسوا و بد شکل مى کند،
البته شهوت برستى همش شخصیته انسان را مى بره،
ولى استمناء مى تونه شخصیت و انسانیت را از بین مى بره،به خدا،
جونکه من خود تجربه کردم.


دارم میمیرم بس که جلق زدم.دیگه از خودم بدم میاد.دختری هست کمکم کنه؟


من که با این کار به جایی نرسیدم.هیچ فکر کردی که اگه همسر مورد علاقه ات هم مثل خودت جلق بزنه چی میشه؟این جوری دوست داری؟اگه دوسش داری بیا با هم این کارو ترک کنیم.خدا رو به حق اقا امام زمان قسم میدم همه ی مارو شفا بده.


حرفه شما قبووله.ولی منه ۱۶ ساله ازدواج کنم؟ یا برم با پسره مردم.. که بعدا با افکاره بده مردم ایرانی مواجه شم.بگن خراب بووود؟شما بگو من چیکار کنم؟


na kontorolesh kon


با سلام دوستان.داداش من جوونیش جلق میزده الان ک ازدواج کرده اولین بچش ناقص شده.اما بچه دومش سالمه.
خلاصه بگم،جلق تیریست در تاریکی.


توووووووووووووجه…..///باسلام.من حدود دو سال هستش اینکارزست وانجامش میدم..بخداراست میگم بعدیه سال جلق زدن به فکراینکه بادختررابطه داشته باشم افتاد. الانم حدودچندماه پیش بایه دختری آشناشدم.همون هفته اول باهم رابطه داشتیم.ولی باورتون نمیشه بعدازسکس حالم خراب بوداصلا طوری که جلق بهم حال میدادسکس حال نداد/.چندین بارباهم رابطه داشتیم ولی خودم بیزارشدم ازسکس.ببینیداین مشکلات روخودمون براخودمون به وجود میاریم.الانم که اومدم این سایتودیدزدم واقعا حرفاتون همش صحیحه.بخداتوصیه من اینه جلق بزارین کناروگرنه توزندگی زناشویی به مشکل میخورین.خودمم میخام ازهمین الان ترکش کنم.موفق باشید..


O MY GOOD
تاحالا اینقدر ارسال نظردرهیچجا ندیده بودم.هممون این کاره هستیم . بنظر من اگر جای بود که هم ازنظر سلامت وخم ازنظر


اگه میخوایین راه حل ترک خودم رو براتون بگم…..راستش اوایل تا روزی ۵بارم میزدم اما وقتی سایتو دیدم فهمیدم خیلی ضرر داره به همین دلیل از روزی۵بار شد هفته ایی ۲بار خیلی سخت بود ترک کامل اخه تنها جایی که نمی تونستم خودمو کنترل کنم حموم بود.تا چند هفته اینجوری بودم اما یک روز که دیدم گناهم داه دیگه تصمیم قطعی گرفتم که ترک کنم به همین خاطر دیگه فقط هفته ایی یک بار می زدم تا این که فهمید دیگه خوشم نمیاد پس از اون حس رفتم حموم دیدم دیگه خوشم نمیاد فهمیدم که دیگه میتونم ترک کنم بعد از اون زمانی که گاه گاهی شهوتی میشدم یکم با التم بازی میکردم تا ارضا شم بعد از اون دیگه اصلا استمنا نکردم البته نماز خوندنم خیلی کمکم کرد به امید انکه هیچ جلقی تو ایران نباشه


.امرووز بازم زدم.کمکم.کنید.عذاب وجدان دارم


ر اه های ترک جق= من موفق شدم زمانی که میخوای بری سراغ جق از خونه برو بیرون اگه خونه خالیه تو دلت ایت الکرسی بخون یا خودت سرگرم چیزی مانند کامپییوتر بازی یا گوشی


salam man 13 salame rozi yek bar ham jagh mizanam.nemidonam bayad che jori tark konam?aslan nemishe. moghe haye ke mikham jagh bezanam vaghti mikham beram bekhabam baad bade in ke abam miad engari bihosh mishsam.yeki komak kone bege che jori bayad tark konam?


مرسی.بابات راهنماییت رضا جان


امین سعی کن از همین الان که بچه ای جلوشو بگیری.خیلی بهتره


بود اشعر هر شاعر ز این خلقپ*

بزن جلقو بزن جلقو بزن جلق!!

(شوخی کردم خیلی خطرناکه)


خیلی کار مذخرفیه (فک کنم مذخرف این طوری نوشته می شه)
Mz


سلام سعید هستم از تنکابن ۱۸ سالمه و از ۱۳ سالگی شروع کردم و نمیتونم این عادت را کنار بذارم و خیلی دوست دارم کنار بذارم ولی نمیشه اما این جامعه ای که ما داریم نمیشه کنار گذاشت زن هم نمیشه گرفت اگه میشه راهنمایی کنین نماز هم میخونم ولی بازم نمیشه؟؟؟


سلام،کسی هست؟


آیا سیاهی دور چشم مربوط به جق زدنه؟


سلام به همگی من خودم تا چند لحظه پیش این کارو کردم اعتیاد پیدا کردم موهام نازک شدند قدم از همه بلندتر بود رشد نکرد رنگم خیلی پریده و… اما معتقدم جلوی ضرر و هروقت بگیری منفعته اول نباید که فکر کنی نمیتونی تر ک کنی توی اینترنت میگشتم که به یک جمله زیبا از کورش بزرگ افتادم(انسان همان میشود که اغلب به ان فکر میکند) میخوام از سخنان بزرگترین انسان جهان استفاده کنم البته بقیه جملاتشو خودتون سرج کنید و لذت ببرید در کل از امشب میخوام یه زندگی جدیدو شروع کنم.از شما هم میخوام همین کارو کنید. موفق باشید بای عزیزانم


من کم کم دارم میذارمش کنار.توم میتووووونی. موفق باشی


bacheha man 23 salame az 13salege mekesham modergan rast mege chon man daram avarezesho mebinm vaghan badbakht shodam dege khaste shodam be in sayt negah kardam dega nemikham bezanam man o khanevadam kheyli bi pulim age pool dar bodam kheyli zood zan migereftam …..ba tashakor modir gan


Slm nemidunam chekar kunam
Man16salame 3sale jagh mizanam v nemitunam tark kunam khaste shodam v vaqean nemitunam tahamul
Kunam komakam konid!!!mrc


من ازهرات افغانستان هستم ازسائت شماخوشم آمد.امئد است جوانان استفاده عظئم ازائن سائت بکنند.من هم دچارائن عمل زشت هستم کوشئش مئکنم که ائن عادت زشت رارعاکنم مرادعاکنئد.تشکرازشما.


سلام خدمت بروبچه های جقی من دوساله جقوترک کردم شایدروزی یبارمیزدم .کیف میداد همه جوره جق زدم ولی الان دیگه ترکیدم ورزش میکنم هیکل پیداکردم


man baz zadam:-(:-(:-(:-(:-( dobare azab vozhdan hame voojoodamo gereftee


سلام.من دختر۱۹ ساله ای هستم که حسابی گیج شدم!من معمولا هفته ای ۱ بار با خودم ور میرم.قبلنا خیلی خیلی خوشگل بودم اما الان زشت تر شدم.اعتماد به نفسم کمتر شده.همشم تقصیر پسراس!تو چت روم ها همش از سکس میحرفن خوب تحریک میشم!دوس پسرم میگه بیا بغلم بوست کنم نمیفهمه بعدا من با خودم چیکار میکنم!قبلنا به خودم افتخار میکردم که دختر پاکی هستم ولی الان حسابی از خدا شرمندم.گاهی بخاطر این موضوع نمازام قضا میشه.مامانم نمیزاره شوهر کنم میگه زوده ولی من کاملا حس میکنم به شوهر نیاز دارم.اهل زنا هم نیستم.اقایون تورو خدا دخترارو تحریک نکنید.دعا کنید بزارم کنار!نمیخوام زشت بشم.


من از ۱۱ سالگی میزنم انموقه ها زیاد آبم نمیومد (الان ۱۶ سالمه)۱ساله ابم زیاد میاد الان هم شاگرد اول مدرسه ام اما حس میکنم حافظم ضعیف شده به نظرتون چیکار کنم ترکش کنم؟


من نمودونم جرا جاق میشم وقتی این کارو میکنم.زیادم نمیزنم شاید هفته ای ۱۰-۱۵ تا


سلام ضرر هاى جلق که یکى دوتا نیست مهم ترینش ضعیفى چشمه دکتر رفتم یک میلیون هزینه کردم عمل لیزیک انجام دادم اما زیاد اثر نداشت
بر اثر جلق آلت تناسلى ام کوچک است قد نسبتا کوتاه لاغر و ضعیف خودم هم قبول دارم که گاگول شدم
از جناب مدیر سایت تشکر میکنم و یه سوال دارم
اگه تو خواب هم جنب بشى ضرر داره یا نه

میثم جعفری

بستگی به مدت داره ممل جان اگه شنیده باشد انسان بالغ هر ۴۵ روز یک بار نیاز دارد تا ارضا شود اگه تو این مدت باشه مشکلی نداره در غیر این صورت این فکر شما هست که شما رو در خواب نیز به ارضا شدن وادار میکنه .
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


سلام. من باید به شما بگم همین چیزی که میگین رو یکی از دوستانم بهم گفت که اگه یکی بدونه که ج.. بیش تر از سه بار بزنه به گفته ی پیامبر جزء امت مسلمانان نیست چرا که من هم دو یا سه بار این کار را انجام داده ام ولی نمیدونستم و حالا دیگر به سراغش نمیروم شما هم میتوانید با کمک پروردگار تعالی از این کار دست بکشید با تشکر از سایتتون که نظر هام رو در اون قرار دادم. والسلام علیکم


سلام خدمت همتون من ۲۸سالمه از۱۳سالگی جغ زدم وعادت دارم هنوزازدواج نکردم میخوام قبل ازدواج ترک کرده باشم ایا من میتونم ترک کنم خواهش می کنم راهنمایی کنین ایا میتونم بچه دارشم تورو خداجوابموبدین


اگه قرار بود با جلق ادما کور و کچل بشن الان همه کور بودن…به نظر من بیشترین تاثیرو رو اعصاب داره…اعصاب هم که همه چیزه ادمه!!!


فکر کرم بی اسم باشم بهترم ولی به نظر شما چه چیزی باعث میشود ما به سمت این کار برویم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساده است؛ دوست- چت روم ها – وصف شدن من تو عمرم فقط سه بار زدم امیدم بر این است خدا مرا ببخشد به خدا شرمنده ام از خداوند در آن دنیا جواب خدا و خانواده ام را چه بدهم؟ پروردگارا گناهانم را ببخش. چطوری میشه پاک شد؟ آقای میثم جعفری جوابم را بدهید.

میثم جعفری

با سلام دوست عزیز بی نام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باور کنید من هم روزی این شما بودم شما بلکه خودم یک انسانیم نمیگم که خودم زیاد پاک بودم و هستم اما اگه دقت کنید موضوع سایت من یه چیز دیگست اما چون خودم مشکل داشتم رو این زمینه خواستم به شما دوستان هم کمک کنم شاید به امید ان که ترک کنیم .
من زیاد از نظر علمی به این موضوع پرداختم و جواب سوال شما رو فقط تا همین حد میتونم بدم که خداوند مهربان هست ماهارو دوست داره پس اگه توبه کنی خدا قبولت میکنه .
با تشکر از شما که با هم میتونیم برخی ها رو به ترک این عمل راهی کنیم .


سلام و عرض خسته نباشید.
من هم چند هفته درگیر این قضیه بودم ولی با خوندن زیان هایه بسیارش از خودم شرمنده شدم و دیگه این عمل زشت رو انجام نمیدم.
شما خیلی از زیان هاش رو گفتید ولی حرفی از زیان های معنویش نزدین.
فردی که جلق میزند دست به یک گناه کبیره زده و اگر آب او بیاید او نجس است و باید یک غسل مخصوص بگیرد پس بهتره هیچکس این کارو نکنه.
اگه میگید نمیتونید یا جزو نیاز های انسان باید بگم که کاملاً اشتباه میکنید لگر کمی فکر کنید میفهمید که خدا اندام جنسی را تنها برای لذت جنسی به ما نداده بلکه برای تولید مثل به ما داده و ما هم نباید با این کارا خود را عقیم کنیم.

با تشکر از مدیریت سایت پی۳۰ یوزر


سلام اومدم بگم امروز ۲ بار ارضا شدم من سن زیادی ندارم و حدودا ۱۴ ماهه این کارو خیلی زیاد انجام میدم مثلا یه هفته اصلا نمیزنم یه هفته دیکه ۱۰ بار میزنم حتی روزی شده ۶ بار زدم بدنم هم خیلی قویه طوری که تا ۸۰ بار هم که بزنم باز هم ابم میاد به مقدار زیاد هم میاد اومدم بگم که تنها ایراد جلق اینه که ادمو کم حواس و گیج و خسته میکنه و همش ادم فکر میکنه که ضعیف شده و خیلی کم توانایی داره اما حالا با همه این حرفا بعد از ۳۰ ۴۰ بار قول دادم میخوام جلوی شما و خدا به عشقه امام رضا و به شرف خودم قسم بخورم که دیگه تا ۱۰ روز دیگه جلق نزنم و نمازم رو ترک نکنم راستی یه چیزه دیگه به نظر من اگر کسی میخواد واقعا جلق نزنه فقط کافیه فیلم و عکس سکسی نبینه . مرا دعا کنید


آقای جعفری من نمیزنم ترک هم کردم فقط دو یا سه بار زدم به خاطر همین هم فقط باید غسل یا چیز دیگه ای هم کرد؟ ممنون میشم اگه جوابم رو بدی.

میثم جعفری

با سلام دوباره به ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط غسل جنابت کافی هست که میتونید به دو صورت انجام بدی که به صورت زیر است :
اول: ترتیبی
دوم: ارتماسی

در غسل ارتماسی باید بدن پاک باشد ولی در غسل ترتیبی پاک بودن تمام بدن لازم نیست و اگر تمام بدن نجس باشد و هر قسمتی را پیش از غسل دادن آن قسمت آب بکشد کافی است.

غسل ترتیبی :
در غسل ترتیبی باید به نیت غسل، نخست سر و گردن، و سپس نیمهٔ راست بدن از گردن تا کف پا و دست راست و بعد نیمهٔ چپ بدن از گردن تا کف پا و دست چپ را بشوید.

غسل ارتماسی:
در غسل ارتماسی باید آب در یک لحظه، تمام بدن را بگیرد. پس اگر به نیت غسل ارتماسی در آب فراوانی مانند استخر فرو رود.

موفق و پیروز باشید .


سلام،من هم دارم به امید خدا ترک کنم،این مصیبت لعنتى بدرم را آورد،من جشام کوجک شدن،ریزش مو دارم،و صورتتم بر از آکنه،
کمرم خمیده
دستهام میلرزه و همجنین بدنم
نمیتونم بیشتر از یک صفحه بنویسم
روش راه رفتنم تغییر کرده
صورتم زشت شده
لاغرى تمام بدنم را کرفته
حافظه ام کند شده
اما امروز میخوام مرد سال ١٣٨۶ باشم من به همه تان قول میدم حتى به خداوند
از وقتى که به این کاره جاهلانه مبتلا شدم
با همه فرق کردم از نظر اجتماعى


با سلام خدمت دوستان عزیزم…
بنظر من مهمترین عاملی که باعث میشه آدم جلق بزنه چشم چرونیه… اگه این کارو ترک کنی و بتونی خودتو کنترل کنی حتما موفق میشی که جلق زدنو ترک کنی… منو اینو امتحان کردم که میگم… موفق باشید


salam mikonam khedmate hame ye dostan
man az in kar motenaferam va be javonha tosiye mikonam in karo nakonan man si sale hastam mojaradam dost dokhtaram nadaram
film
haye sexi kamtar neghah konid


سلام من ۵روزیک بار وبعضی وقتام ۱۰‏_‏۲۰روز یک بار جغ میزنم چیکارکنم اینم نزنم؟


سلام من ۱۶سالمه من از۱۴٫۵سالگی میزدم وهردفعه که خواستم نشدولی یکبار شداول باید بگی میتونم۲ازخدابخوای که کمکت کنه۳باید به عوارضش فکر کنی اینا از نظر من


من این وبو ۱۰ بار بالا پایین کردم پس چرا دختری ک جلق بزنه نیست پس پسرا فقط جقین
به نظر من اگه رفیق رفیق باشه ادم منته جلقو & پسرو نمیکشه


شمادیگه کی هستید یه دفعه نزنید کمک وراهکارنمیخواد من اراده کردم نزدم راحت شدم کاری نداره که میزگردتشکیل دادید


سلام به دخترای جیگرررررررررر.اوف نکنید زشته( مقدور نیست ) به این شماره اس بدید تا راهنمایی کنم البته با اجازه اقا میثم جعفری گل.خواهشمندانه فقط دخترا.۱۰۰ درصد تضمینی.یا حق…………..

میثم جعفری

با سلام اقا عرفان گل
عرفان جان زدن شماره تماس با قوانین سایت مجاز نیست از شما معذرت میخوام برای من دردسر ایجاد میشه . لطفا دعوت کنید تو چت روم . http://www.chat.p30user.com


سلام:
۲ساعته دارم نظراتونو میخونم.
من علیرضام۲۴سالمه it میخونم از همدان
حرف زیاد دارم ولی مجال کمه.به نظر من مشکل اصلی هدف زندگیه.خیلی کلی دارم میگم باید ببخشید.اول راجع به دوستای کم سن تر بگم زیاد خودتونو سرزنش نکنین اختلالات حافظه فقط بخاطر اینه که زیاد بهش فکر میکنید و تمرکز ندارین زیاد ربطی نداره راجع به اصل بحثم باید بگم سعی کنین بشینین خوب با خودتون سنگاتونو وا بکنین ببینین کجایه زندگیه خودتونو اطرافیان هستین ببینین هدفتون چیه بعدش همه کاراتونو رواون تنظیم کنین به اون کارم سعی کنید اصلا فکر نکنین اگه تو مسیر زندگی قرار بگیریداروم اروم خودش میره کنار برا خودتونو آغوشتون ارزش غائلشین خودتونو دست کم نگیرین فقظ و فقط تو تک تک لحظات سعی کنین به هدفتون فک کنین عواقب این کار تو آینده خیلی سنگینه بهش ظاهری نگاه نکنید توی شخصیت و روح خیلی تاثیرگذاره حتما برای زندگی برنامه ریزی کنین ورزش و تغذیه و داشتن ساعات روحانی تو زندگی حیاتیه من الان کاملا نمیدونم از کجا بگم ولی جسته گریخته یه اطلاعاتی دارم که فک میکنم خیلی مهم تو زندگی الانم چون از صب درس میخوندم مخم خوب کار نمیکنه راجع به این مسائل و کلا بهبود زندگی۶۷تا کتاب دارم که میتونم در اختیارتون بذارم هرکاری از دستم بیاد حاضرم براتون انجام بدمemail:alireza.p.m69@gmail.com
راستی یادتون باشه پایه دنیا بر اساس عشقه تو زندگی عشق رو فراموش نکنین همه کاراتونوبا عشق انجام بدین منظور از عشق بین زنو مرد نیست کلا تو همه چیزای زندگیه
یادتون باشه کسی میتونه واقعا عاشق جنس مخالفش باشه که اول عاشق خدا و خودش باشه
زندگی همتون توام با عشق واقعی


اقا میثم از شماهم بابت محیط آزاد و مفیدی که برای جوونا درست کردی واقعا ممنونم و پیشنهاد میکنم با مطالعه و آگاهی به دیگران کمک کنی اینطوری به عشق تو زندگی خودتم اضافه میشه انشاالله آروم آروم رومت بشه جایی واسه حل همه رزائل اخلاقی مطمئن باش وظیفه همه ما جووناس که به همدیگه تو رسیدن به خدا و آرامش واقعی کمک کنیم این تنها راه خوشبختیه همه ماس.
برات آرزوی موفقیت دارم.بای


سلام
. پسری هستم۲۰ ساله سه سال پیش حافظه ام بر اثر این عمل بسیار ضعیف
شد.هنوز هم به حالت اول بر نگشته.از همه چیز ناامید شده ام.تمام کارهای که
میگویید انجام داده ام و میدهم ولی فایده ای نداشته خواهش میکنم کمکم کنید
دیگر کم آورده ام خسته شده ام از این زندگی درسم که بهترین امید من بود از
دستم رفت و در کنکور هم قبول نشدم .ای کاش خودکشی گناه نبود .خواهش میکنم.خواهش مکنم خصوصا کسانی که راه بازگشتن خصوصا حافظه را میدانند کمکم کنند.و کسانی که خوب شده اند .خواهش میکنم با من از طریق ایمیلم در ارتباط باشید.منتظرم…

با سلام دوست گرامی.عوارض جلق مثل منحنیه.

زیاد میشه بعد کم کم کم میشه.

اول نباید منتظر معجزه بود و زمان لازمه.

برای تقویت حافظه ات هم

گردو بخور.ماهی بخور یا اگه ماهی هم دوست نداری

تن ماهی بخور.ان شا الله حافظه ات از اول هم زیاد تر میشه…


haji man harchi say mikonam nemire to room alan kesi hast?

میثم جعفری

ذوست عزیز علیرضا
روی این ادرس کلیک کنید http://www.chat.p30user.com


میثم هستی الان؟

میثم جعفری

الان هستم علیرضا


سلام دوستان ۱۹سالمه از ۱۳سالگی توسط یه همکلاسی شروع به این کار کردم تا دوم دبیرستان بهترین دانش آموز بودم به خاطره این لعنتی ترک تحصیل کردم الانم مغازه موبایل فروشی دارم و دقیقا هفته ای ۳بار جلق میزنم حتی امشب هم زدم ولی با خوندن این مطالبها دیگه مرد نبودم اگه جلق بزنم چون این چیزایی که گفتید بر سر من اومده کبودی و سیاهی دور چشم،عصبانیت بیش از حد مرسی از مدیریت سایت راستی میخواستم بدونم رابطه طبیعی جنسی برای ترک جلق مشکل نداره؟

میثم جعفری

با سلام اقا ارمین
دوست من هر انسان یک محدودیتی داره درسته انسان یک موجود کامل هست اما در حالی که بهش برسی تو روزی سه باز جلق میزنی اگه تغذیه مناسب داشته باشی هیچ مشکلی پیش نمیاد اما متاسفانه ما ایرانی ها حتی یک غذای سالم و پر انرژی نداریم ما بقی کشورها رو نمیدونم . حتی طبیعی هم روزی سه بار مشکل داره .
حال جواب شما هیچ چیزی نمیتونه این غریزه رو نگر داره جزء مردونگی خودتون و اعتماد به نفس خودتون اراده داشته باشین تا در همه چیز موفق باشید .


سلام دوست عزیز من یکی از نویسنده های این سایت هستم
من میخواستم یه راه حلی نشونتون بدم شما گفتید که ارتباط طبیعی جنسی-من میتونم یه راه حل حلال و کاملا هم درست بگم بهتون-شما حتما میدونین که خود ارضایی در دختر ها هم هستش پس حتما زن هایی هم هستند که به دنبال این کار باشند البته تاکید این که نباید دختر باکره ای باشه “یک زن”
آقا حرف من یک کلام صیغه موقت کاملا حلال و طبیعی
-متن عقد موقت:
اگر خود زن و مرد بخواهند صیغه عقد غیر دائم را بخوانند، بعد از آن که مدّت و مهر را معیّن کردند، زن بگوید: «زَوَّجْتُکَ نَفْسىِ فِى الْمُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعْلُوم» یعنی خودم را به همسر غیر دائمی شما به مدت و مهر معلوم در آوردم،بعد بدون فاصله مرد بگوید: «قَبِلْتُ»، یعنی قبول کردم ، عقد موقت صحیح است .
اگر زن مرد را وکیل بگیرد که از طرف او ایجاب را در عقد بخواند، مرد باید اول وکالتا از طرف زن بگوید: «زَوَّجْتُ مُوَکِّلَتِى (فلانا) لِنَفْسى فِى المُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعلُوم،(به جای کلمه فلانا اسم زن را بگوید) ” یعنی به ازدواج و همسری موقت در آوردم موکله خود را برای خودم با مهر معلوم، بعد بلا فاصله از طرف خود بگوید: قَبِلْتُ التَّزوِیجَ لِنَفْسى فِى المُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعلُوم، یا بگوید قَبِلْتُ لِنَفْسى هکَذَا ” این ازدواج را قبول کردم “.

۲- اگر خود زن و مرد بتوانند عقد را با رعایت شرایط آن درست بخوانند، عقد صحیح است . هم چنین اگر مرد عقد را درست بخواند و زن اورا وکیل بگیرد ،عقد صحیح است.
۳-شرایط عقد موقت و خواندن صیغه عقد:
ا) به عربى صحیح خوانده شود. اگر خود مرد و زن می توانند صیغه را به عربى صحیح بخوانند ،بنابر احتیاط واجب باید به عربی صحیح بخوانند .اگر نمی توانند چنانچه عقد را به فارسی یا با هر زبان دیگری بخوانند، باید لفظى بگویند که معناى زَوَّجْتُ و قَبِلْتُ را بفهماند.
اگر در عقد یک حرف اشتباه خوانده شود که معنا را عوض کند، عقد باطل می شود. (۱)
ب) کسی که صیغه را می خواند، قصد انشا داشته باشد، یعنى اگر خود مرد وزن صیغه را مى‏خوانند، زن به گفتن «زَوَّجْتُکَ نَفْسِى» قصدش این باشد که خود را زن او قرار دهد .اگر مرد وکیل می شود ،باید با گفتن «زَوَّجْتُ مُوَکِّلَتِى (فلانا) لِنَفْسى فِى المُدَّهِ الْمَعْلُومَهِ عَلَى الْمَهْرِ الْمَعلُو م ،مقصد ش این باشد که اورا همسر خود قرار داده است . با گفتن قبلت قصدش پذیرش این ازدواج باشد. (۲)
ج) کسى که صیغه عقد را می‌خواند ،باید مفهوم لفظى را که مى گوید دقیقاً بداند . اگربه عربی بخواند، در صورتی که هر کلمه را صحیح بخواند و معنای هر کلمه را جداگانه بداند ، صحیح است.(۳)
د) در عقد موقت باید مهریه و مدت تعیین شود . بدون تعیین مهریه و مدت عقد، عقد موقت صحیح نیست.(۴)
ها) اگر دختر باکره باشد، بنا بر احتیاط واجب(به نظر اکثر مراجع) باید پدر دختر اجازه بدهد(۵).


عالی


سلام من از ۱۳ سالگی جلق میزنم.الان ۱۴ سالمه و ترک کردم.ایا این چند وقت که میزدم تاثیری داره.


دمت گرم داداش منم الان میخواستم جلق بزنم منصرف شدم ولی امشبو منصرف شدم دوباره که اومد سراغم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا به همه کمک کن


ایا جق ادم را دو جنسه میکنه؟
ای جق بچه ادم گیج میشه؟


سلام من از ۱۵سالگی جلق میزنم الان ۲۰سالمه هنوزم میزنم هرکارکردم نمیتونم تمومش کنم که نزنم ولی نمیشه یهراهینشونم بدین؟


salam man 18 salame 2sale ke in kare zeshto anjam midam avalesh kheili khosham myad vali badesh asabi misham ehsas mikonam ru asabam asare manfi dashte donbale ye rahe hal migardam ke tark konam age mishe komakam konid va be Emali am befrestid


مطالبتون خىلى خوب بود،چقدرم زىادبود!!!
!ولى چراتواىن ساىت اصلادخترى نىست؟!


با سلام
با یک جمله از عمویم شروع میکنم:شهوت آدم را بدبخت میکند.
این جمله ای بود که عموم وقتی که من نوجوان بودم به من بر حسب اتفاق گفت.
ببینید اگه شما تو زندگی (تو جمهوری اسلامی)هدف داشته باشی دیگه نباید سراغ این کارا بری چون خودت باید شرایط رو درک کنی و اگه بخوای به هدفت برسی تو این مملکت باید بجنگی چه بسا افرادی که جوانی خود را برای رسیدن به خوشبختی صرف کرده اند و حالا که باز هم جوانند و به هدف خود رسیده اند راحت عشق و حال میکنند من زمانی که دانشجو بودم و الانم هستم به این نتیجه رسیدم (شخصا)که اگه آدم راهش رو پیدا کنه و پدر و مادرش رو در نظر داشته باشه دیگه همه چی واسش مثل آب خوردنه یعنی میتونی دووم بیاری و به پیش بری چون راهت معلومه و بهش میرسی.
دوستان این عقیده شخصی من بود که تونستم راهم رو پیدا کنم و حالا به نتیجه دلخواهم رسیدم و میرسم ان شا الله شما هم با یک انقلاب در افکار خود بتونید حاکمیت درستی (عقل)بر خود داشته باشید.
همه بدبختی ما از روی بی خردی است.
نکته آخر:دوست خوب در زندگی خیلی تاثیر دارد.
نوشته شده از :یک لر بختیاری


بابا میدونید هر وقت که انسان عمل جلق میزنه حدود ۱۰۰تا ۲۰۰ئ میلیون اسپرم ازش خارج میشه………….دکتر محمد اهوازی مشاوره دربارهی زیان های جلق


سلام

میخواستم بدون جلق زدن لاغر میکنید ؟؟ انرژی را از بین میبرد ؟؟ بینایی را ضعیف میکند ؟؟

من الان حدود ۱ سال و ۱ ماه هست ترکش کردم و واقعا هم آسون بود ترک کردن جلق زدن رو و اینو بدونید شما هم میتونید ترک کنید فقط اگه بخواهید

با تشکر
ممنون میشوم پاسخ بدهید..

میثم جعفری

بله لاغر میکنه اما بستگی به تغذیه شما داره،قدرت بدن رو هم میگیره ، قدرت بینایی رو هم میاره پایین اما با این حال اگر تغذیه مناسب داشته باشید مشکلی پیش نمیاد.
امیدوارم همه مثل شما به راحتی ترک کنند.


سلام به‌‌‌ مدیر س آیت خیلی وقت است ک ه دنبال جنین س ایتی می‌‌گشتم و از تمام دو سیتی آن در آن شرکت کرده اند جون با تمام نوشته ها مرا خیلی کمک کردند و از اشتباه در آوردند من خیلی کتاب خوندم و در طول صنم دکتر رفته‌ام تمام امراض ک ه تک‌ تک‌ شما کفتید برای من پیش آمده و مبتلا hstm ۰انرژی تمام دادن .ضعف شدن جشم.ریزش م و.س گیژ.وزوز گوش. بجه لاغر یا mshklc danhk. مشکلات گوارشی۰مثل اکید معده. اسهال و آاس تفرگ.درد شکم.کاب نداشتن یا کام خوابی خ مرا دیوانه کرده آاس ت.درد انتها کمر .لاغری جسمی.درد پای راست. من تمام توان و انرژی خودم را از دست داده ام.من در طول ۲۰ سال است ‌ه‌ر ماه یکر بائر دکتر می‌‌روم.من۴۰سال دارم واز ۱۲سال گی‌ شروع به‌‌‌ این کار کردم و آی کاش آی کاش خیلی زودتر از آینها این سا یت‌ را پیدا می‌‌کردم.در کتاب کوندم دوش آب سرد و خود را مشگل کردن و غذای خوب.ورزش تمام این‌ها کمک می‌‌کند ک ه کام کمدست بکشیم به‌‌‌ امید آن روزی ک ه همه شما‌ها را سالم باشید . اگر سوالی داشته باشی‌ حاضرم جواب بدهم ؟دوست شما گًل پرپر شده ۲۸ اسفند ۱۹۹۰


سلام سا یت‌ شما خیلی کمکم کرد متشکرم


سلام آیا غذا یا داروی هست ک ه بدن را تگویت کنه


من به عنوان یک جلقی مباحث شما رو به طور صد در صد تایید مکنم.


ﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﺩﻭﺳﺘﺎﻱ ﮔﻠﻢ.
ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻦ ﺍﺻﻼ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﺗﺮﻙ ﻛﻨﻢ ﻣﻨﻄﻘﻲ ﻧﻴﺴﺖ،ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻮﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﺍﻻ ﻥ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻫﻪ ﻛﻪ ﺭﺍﺣﺖ ﺭﺍﺣﺘﻢ.ﻧﻪ ﺷﻬﻮﺗﻲ ﻧﻪ ﻓﺸﺎﺭ ﺟﻨﺴﻲ
ﺧﺐ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﻭﻗﺘﻲ ﻣﻴﺸﻴﻨﻲ ~ﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﻓﻴﻠﻤﺎﻱ ﻧﺎﺟﻮﺭ ﻳﺎﺷﺐ ﺑﺎ ﻓﻜﺮ ﺳﻜﺲ ﻣﻴﺮﻱ ﺗﻮ ﺭﺧﺘﺨﻮﺍﺏ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻲ ﺟﻠﻮﺷﻮ ﺑﮕﻴﺮﻱ،ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺭﺍﻩ ﺍﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺍﺯ ﻛﻮﭼﻜﺘﺮﻳﻦ ﻭﺳﻴﻠﻪ ﻫﺎﻱ ﻣﺤﺮﻙ ﺩﻭﺭﻱ ﻛﻨﻲ ﻭ ﺣﺴﻲ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺷﻬﻮﺕ ﺭﻭ ﻓﺮﺍﻣﻤﻮﺵ ﻛﻨﻲ،ﺑﻌﺪ ﺗﺎﺯﻩ ﻣﻴﻔﻬﻤﻲ ﺩﻧﻴﺎ ﭼﻘﺪﺭ ﻗﺸﻨﮕﻪ
**ﻓﻘﻂ ﺷﻬﻮﺗﻮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻛﻦ،ﺑﺨﺪﺍ ﻣﻮﻓﻖ ﻣﻴﺸﻲ*


سلام به همگی
فک نکنم کسی زود تر از من شروع به جلق زدن کرده باشه چون من دقیق یادم نیست کلاس چندم بودم اگه اشتباه نکنم چهارم دبستان بودم که شروع کردم و الانم ۲۱ سالمه ومشکلاتی که دارم ایناست : زود رنج – احساساتی – بیناییم هم کم شده و عینکی شدم – و چن مورد دیگه .
الانا تقریبا جلق زدنو کمش کردم و میدونم که اگه کسی بخواد ترکش کنه فقط و فقط یه راه داره که خودم دارم امتحانش میکنم و داره جواب میده ولی هنوز کامل ترک نکردم . و اون راه اینه که به خودت بفهمونی که ارزش نداره به خاطر یه لحظه خوشی این همه به خودت ضرر بزنی و برای اینکه راحتتر این مطلب برات جا بیافته سعی کنی که زیاد فیلم سکسی نگاه نکنی و زیاد به سکس کردن و اینجور چیزا فکر نکنید . حواستون باشه نمیگم یهو کامل ترکش کنید دارم میگم کم کم و قطعا جواب میگیرید .
مطمئن باشید که تنها راهش همینه و هر کسی بخواد چیز دیگه ای بگه از این بهتر نیست .
امیدوارم که شما هم بتونید تا یه حدی مثه الان من از این عادت بد دوری کنید چون مطمئن باشید که خیلی توی زندگی راحتتر میشید .


سلام
توجه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان ۱۹ سالمه ۸ساله میزنم.قبلنا خیلی باهوش و خوشتیپ بودم .اما الان خنگ-عصبی-کوژ پشت.الان روزی ۳ بار میزنم.خودم خسته شدم.احساس میکنم از خدا دور شدم اونم دیگه دوسم نداره.امسال کنکور دارم اصلا درس نمیخونم همش دنبال فیلما و عکسای اونجوریم.خیلی لاغر شدم.
تابستونا که مدرسه نمیرم روزی تا ۵بار میزنم.خاک تو سرم شده چیکار کنم.
از۱۱سالگی هیوقت به ۳روز نمیرسه که نزنم اما امسال عاشق یه دختری شدم وقتی با اون حرف زدم نزدیک ۲هفته اصلا جلق از یادم رفته بود اما به خاطر درسام تا بعد از کنکور ازش گذشتم اما هر روز بهش فک میکنم خیییلییییییییی دوسش دارم. به نظرتون با اون بودم بهتر نبود.
میخام ترک کنم.دعام کنید-میدانم اگه به این کار ادامه بدم واقآ بد بخت میشم.


سلام
به عنوان رفیق دارم میگم بهترین تجویز‍،داروهای گیاهی هست امتحان کنید حتما به امتحانش می ارزه.
تخم شاهی ۵۰ گرم
کندر ۲۰ گرم
تخم کاهو ۱۵۰ گرم
سیاهدانه ۵۰ گرم
رازیانه ۵۰ گرم
بلوط پوست گرفته ۱۰۰ گرم(اگه پیدا نکردین ۱۵۰ گرم بلوط پوست گرفته بگیرین خودتون پوستاشو جدا کنین)
همه را حسابی اسیاب کرده و هر روز روزی سه بار یک قاشق مربا خوری به همراه نصف استکان ابغوره بخورید.این نسخه وحشتناک جواب میده.حداقل تا ۴۰ روز استفاده کنید.
البته چون ابغوره سرد هستش ممکنه معده تان را اذیت کنه حتما روغن زیتون یا خود زیتون و یا چیزای گرمی که معده را تقویت میکند استفاده کنید.
حتما جواب میگیرید.نگران ریزش مو و کم حافظگی و دید چشم و کوتاهی قد و ریش و اینجور حرفا نباشید خیلیاش ارثیه ولی باز با این حال راه درمان داره.
این نسخه برا تقویت حافضه هستش ولی حتما حنما باید دو سه ماه بعد از ترک و با نسخه بالا انجام بشه چون شهوت رو زیاد میکنه.
سعد کوفی ۵ قسمت
کندر ۵ قسمت
مصطکی ۸ قسمت
جین سینگ ۱ الی ۲قسمت(چون خیلی گرمه.البته از نوع قهوه ای نه سفید ان)
همه را اسیاب کرده داخل کپسول خالی ریخته(البته هر دو طرف کپسول رو پر کنید و با چوب کبریت فشار بدهید که پودر فشرده شود)
یک روز در میان صبح یه کپسول بخورید و چون خیلی گرمه باید فعالیت زیادی داشته باشید مثل ورزش کردن تا انرژی ان بسوزد.
با این نسخه حافظتون ۱۰ برابر حالت اول میشه.
میتوانید به عنوان مکمل از امگا ۳ و ویتامین ایی استفاده کنید البته در دوز کم و با فعالیت زیاد.
در نسخه فوق با زیاد کردن نسبت جین سینگ تا ۱۰ قسمت علاوه بر حافظه برای ازدیاد نیروی جنسی و زود انزالی بسیار عالی میباشد.
برای مو نیز از حنا و حنای بیرنگ و خضاب بابونه و خطمی و سدر و مورد و ارد نخود خام و کتیرا و زرده تخم مرغ محلی نیز بسیار مفید میباشد.
برای ریش هم میتوانید از قطره میرتول(روغن مورد سبز) استفاده کنید تا ۶ الی ۷ ماه تاثیرشو میبینید البته باید هر روز ۲ ساعت بزنید و هفته ای یک بار هم تیغ بزنید.
برای اعصاب هم از عرق بهر نارنج و بید مشک و شریت سنبل الطیب و دم کرده گل گاو زیان استفاده کنید.
موارد بالا رو حتما انجام بدین و البته وجود اراده قوی را هم فراموش نکنید.
صد در صد نتیجه لازم رو میگیرید.
ورزش هم برا خمیدگی کمر و اعصاب و کم کردن شهوت عالیه.
تمامی نسخه ها رو تا ۴۰ روز استفاده کنید.
خواهش میکنم حتما امتحان کنید و نظر بدهید.
این متن مخصوص پسر هاست.
یا علی مدد


salam man az 2vome rahnamae jagh mazadam alan 20salame bipolam namazamo mikhonam vala jagham mizanam ba inke midonam zarar dare ta hala bekhatere kam roem be hich 2khtari pishnahade dosti nadadam va bekhatere inke dos dokhtar nadaram jagh ehsase kambod mikonamo enghad jagh mizanam k beizeham dard migire kash ye dos dokhtar dashtam k enghad khodamo shekanje nemikardam


darzemn bekhatere inke khoshgelam mitarsam be ye 2khtar pishnahad bedam k age ghabol nakone etemad be nafsam badjor mitereke be ham.omidvaram bekhonid mamnoon


سلام من ۲۱ سالمه از ۱۵ سالگی همینجوری بعضی وقتا استمنا میکردم تا اینکه ۱۸ سالم شد و ریزش مو شدیدی گرفتم که فکر کنم ارثی باشه. قرص فیناستراید مصرف میکنم که ۹۰% از شهوت منو کم کردی به گونه ای که اگر هم بخوام استمنا کنم نه زیاد تمایل دارم نه حالی بهم میده. اینو گفتم که اگه شمام ریزش مو دارین و استمنا میکنین این قرصو بخوریم و ازش سود ببرین چون واقعا اون هورمونی رو که باعث شهوت و تمایل به جنس مخالف و همینجور ریزش مو میشه رو بلوکه میکنه. در مورد تاثیر استمنا روی قد هم نمیدونم تاثیر داره یا نه. من که با این وجود ۱۸۵ قد دارم. نمیدونم شاید استمنا نمیکردم ۲ متر بودم:d ممنون از همتون


سلام دوستان گلم. من و دوستانم که حدود ۵ نفر میشیم و همه ۱۹ سال سن داریم میخوایم تجربیاتی از خودمون برای ترک این عادت ارائه بدیم. مفیده. از دست ندید:
اول اینکه شیطان رو یک دشمن قسم خورده فرض کنید. بعد سعی کنید با این دشمن قسم خورده مقابله کنید. حتما میدونید شیطان از گوشه گیر و تنها شدن ما خوشش میاد. بزنین تو حالش و روابطتونو با دوستانتون گسترش بدید و سعی کنید اوقات کمی رو در تنهایی سپری کنید. دیگه این که سعی کنید هر روز چند صفحه از قرآن رو (البته معنی و مفهومشو) بخونید چون شیطان از این هم بدش میاد. دیگه این که اگر ناخواسته تنها شدید و فکرتون منحرف شد سعی کنید با خدا حرف بزنید و از او مدد بخواید مطمئن باشید جواب میده. در آخر لازمه بگم که هر کاری بلدید برای شکست این دشمن قسم خورده انجام بدید تا حالش گرفته شه. یه راه دیگه هم هست. این که جلق زدنو یک سد در مقابل اهداف زندگیتون همیشه در نظر داشته باشید. ممنون که وقت گذاشتید و پیغام منو خوندید.
و من الله توفیق


با سلام
من حدود چهار سال است که جق میزنم و الان ۱۷ سال دارم اگه از حالا ترک کنم میشه امیدی داشت که این عوارض به سراغم نیاد خوش حال میشم خوابمو بدین

میثم جعفری

سلام محمد جان عزیز
بله شما ترک کنید و تغذیه مناسب داشته باشین حتما امیدی هست نگران باشید.
به امید روز ی که هیچ چیز به ایران لطمه نزند.
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


آدمی پیش هوس کور و کر است / هرکه دنبال هوس رفت خر است


سلام اول تشکر از مدیر مدیر!!! من با اینکه دوتا سوژه واسه سکس از جلو دارم و دوتا واسه سکس از عقب ولی امروز دوباره جق زدم از ۱۲ سالگی تا الان که ۲۰ سالمه هفته ای یبار میزنم اما هم انصافا خوشگلم هم قدم ۱۸۶سانته و دخترا خوب بهم پا میدن حافظم خوبه چشمم فوق العاده قویه فقط لرزش دست دارم!هربار که خواستم تونستم موقتی بذارمش کنار اونم با این شعار: لعنت خدا بر شیطان اما خیلیا نمیتونن یهو ترک کنن بهترین راهش ترک تدریجی همراه با ورزش منظمه آقا پسرا اگه رزمی کار کنن وقتی از باشگاه برگردن خونه نای راه رفتن ندارن چه برسه به جق زدن! اگه سه ساعت سوپر نگاه کردین و تا یک هفته بعدش صحنه هاش یادتون اومد و جق نزدین به خودتون خیلی امیدوار باشین چون تونستین پوز شیطونو بزنین


ی چیزی رو یام رفت چون هوا رو به گرم شدنه و شهوت تحریک میشه روزی ی دوش آب سرد و یک لیوان شربت آبلیمو (آبلیموش زیاد باشه) شهوت رو می خوابونه کی مرده بیاد با هم ترک کنیم؟؟؟؟؟هربار جق زدیم بهم خبر میدیم تا سر کل کل هم که شده تدریجی ترکش کنیم……هوم؟؟؟؟

میثم جعفری

با تشکر از اقا جعفری عزیز
دوستان نظر خوبی داده این اقا جعفر ما به نظر منم خیلی فکر خوبی هست با هم در ارتباط باشین تو هم اینجا بیایین از این به بعد به هم قول بدیم که جلق نزنیم نظرتون چیه ؟ بیایین کل کل بندازیم هرکی زد مرد نیست چطوره ؟


منم زیاد جق میزنم عادت کردم با دیدن عکس و لی بعضی وقتا خیلی حال میده


وبسایتی ندارم

میثم جعفری

علی جان اجباری نیست که وبسایتی داشته باشین یا نه .


to


سلام آقای جعفری.من یه چند سالی بود حرفه ای میزدم الان چند ماهی است ترکش کردم تا الان هم دچار عوارضاتش نشدم ۲۶ سالمه از ۱۲ سالگی شروع کردم ولی هفته ای دو سه بار نمیزدم ولی بهر حال خوشحالم که همون مقدار کمو هم دیگه نمیزنم حالا آقای جعفری بنظرت من که تا الان عوارضشو ندیدم احتمال داره بعدا عوارضشو ببینم؟

میثم جعفری

با سلام به کندین.قنو
دوست عزیز اول فکر کنم که تو هم هم زبان من آذری زبان هستی ؟
پاسخ شما : نه شما هیچ مشکلی ندارید و هرگز نخواهید دید به امید خدا .
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


با سلام به دوستان خوبم به نظرمن برای این که جوانان ما به این مرض دچار نشن اینه که یه کم واقعه بین باشیم و خودمونو گول نزنیم میخوام بگم ای جوان عزیز ایرانی اگر شرایط ازدواج برای شما فراهم بود یعنی وضع اشتغال تو ی کشور خوب بود هیچ کداموم از شما الان وقت خودتونو صرف نمیکردید که بیاد نظر بدید چون الان ازدواج کرده بودید اره جونم فقط کار اخه اگه کسی کار داشته باشه اصلا فکرش به این چیزا منحرف نمیشه الان از هر جونی که بپرسی میگه پول ندارم یعنی کار ندارم که ازدواج کنم در اخر میخوام بگم اگه بخوایم این بیماریو ریشه کن کنیم باید به دنبال ریشه های اون باشیم باید اموزش هایی در همین مورد از زمان نوجوانی داده بشه
دعا ونماز هم خوبن ولی حتما در کنار اون حتما کار داشت و دچار روز مرگی نشد اره خوشگلم خدا ما رو دوست داره ولی فراموش نکن باید از سوزن یه کاره بودن دور بشیم الانم که این نظر رو خوندی فقط اقدام کن و خودتو به یه کار مشغول کن من به بیشتر شما ایراد نمیگیرم که این عادت ناپسند رو انجام میدید بلکه باید اونا رو سرزنش کرد که این سرنوشت رو برای جونای ما رقم زدند …


باسلام به همه دوستان عزیز-
من۳۰سالمه وتقریبااز۱۵سالگی تا۲۵سالگی جلق میزدم وخطرات جلق زدن روهم خونده بودم ولی باورنمی کردم واهمیت نمی دادم ولی باورکنین ایناعین واقعیته-الان بدون عینک حتی نمیتونم حتی عینکم روهم پیداکنم چشام ازکارافتاده واحساس میکنم ذرات ریزی توچشام حرکت میکنه یکم که عصبی میشم دستام می لرزه-خواهش میکنم تمنامیکنم باورکنین خودتونوبدبخت نکنین یکم به خودتون فشاربیارین تحمل کنین -ازخلوت فرارکنین -زیاد ورزش کنین-وکلام آخراینکه ببینین به کی نافرمانی میکنین وگناه میکنین-خیلی دوستون دارم


سلام
من اسمم بردیا ست و ۱۵ سالمه
حدود دو ساله یعنی از ۱۳ سالگی این عمل زشتو اجام میدم
حدودا ۶ماه بود که ترک کردم اما بازم…
ازتون می خوام منو کمکم کنید.
من خودم از الآن ۱۳۹۱/۱/۱۱ ساعت ۶:۵۲شروع کردم به ترک شما هم کمکم کنید.


اول آیک گٔل بگیرید بعد شروع به‌‌‌ پر پر کردن کنید دست آخر نگاه کنید کم کم آن گٔل پژمرده شده جوانی هم این جور است اگر همین الان کم کم این کار کم کنید به‌‌‌ مرور زمان کمتر و کمتر کنید ضرر کمتر می‌‌خورید من نگاه کنید هزار جور مریض گرفتار شدم -وزوز گوش که علاج ندارد(س رتنا این گوش معروف آاس ت) لرزه اندام و از همه بدتر وقتی ادرار می‌‌کنم بعد چند ثانیه قطره قطره ادرار می‌‌آیی د و تمام شورت و شلوار را خیس می‌‌شود و همینطور بای خوابی ک ه مشکل برای من شده و دارم زجر می‌‌کشم خدا نکند برای هیج بنی بشری جنین مریضی امیدوارم حرف مرا گوش کنید..در ضمن یکر نفر سوال کرد آیا مثل سا یت‌ شما برای خانم‌ها وجود دا راد؟ آیا می‌‌تونید کمک کنید؟ آیا خود زیاد روی در خود ارزایی دوخترها همین تور هست؟اگر بتوانید کمک کید خلا سه‌ جواب بدهد متشکر میشوم

میثم جعفری

با سلم به gol
دوست عزیز دنبال جنس مخالف نرو چنین سوالی سخته تو سایت در مورد دختر ها هم هست اما سعی کن نخونی ب ضررته دوست عزیز .
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


سلام.
خیلی خوبه که آدم اینجا حرف همه رو می شونه و می بینه که تنها منحرف دنیا نیست! من تو چهار پنج سالگی یا دیر تر به این کار روی آوردم. و حالا شانزده سالمه. هیچ عارضه ای نداشتم جز این که یکی از بیضه هام به شدت کوچیک شد. من در حین خودارضایی صدای له شدنش را شنیدم! من دیوونه ام. من گاه درروز دو سه بار این کار رو می کنم و پشیمون هم نمی شم. من رو هم دختر تحریک نمی کنه. من مورچه یا حیوونای کوچیکو له می کنم و نعوظ بهم دست میده و انزال می کنم. یه روز صد تا مورچه کشتم! و حتما هم باید جوراب به پام باشه تا تحریک بشم. من چیکار کنم؟ ؟ من که پشیمون نیستم؟ ازدواج که نمی تونم بکنم.


سلام به کسایی این صفحه را تدوین و چیده اند من اولش فکر کردم این صفحه هم مثل صفحات دیگه چرت و پرته اما از بعضی راهکارها خوشم اومد . تا حالا چند بار سعی کردم تا یک زن مطلقه رو پیدا کنم ، حتی پیدا هم کردم اما اصلا نتونستم برم جلو از ترس . اخه چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشن به میل من جواب بدین


سلام ، من الان ۱۷ سالمه دو سه سال بود جق میزدم ، یه چند ماهی میرم باشگاه بدن سازی خیلی روم تاثیر گذاشته . من بایه دختر هم سن خودم رابطه دارم خیلیم رابطمون خوبه. وقتی داری شهوتی میشی از نظر روان شناسی میگم فکرتو از بعد روانی آروم کن میتونی از بوی نعنا استفاده کنی خیلی تاثیر داره . از چیز های تحریک کننده مثل ادکلن هایی که بوی تند دارند استفاده نکن. شما از لحاظ معنوی خودشون رو نگاه کنن به اینکه گناه کبیره هست به توجه همجنس بازان وقتی باهم آمیزش میکنن حس همون حسه جق زدن وهیچ فرقی نداره شما باید با جنس مخالف آمیزش کنین چون در خلقت انسان هست که حس جنسی با جنس مخالف رغم بخوره شما باید تو اون لحظه آمیزش با مخالف تمام فکر تون به اون کسی باشه که باهاش رابطه برقرارکردید.اینو گفتم باری کسانی که تنها راه رو امیزش میدوننو بس. اگه داری با گوشیت نگاه میکنی همون موقع هواست باشه که داری چی کار میکنی گناه که میکنی، به خودت و خانوادت ظلم میکنی زندگی تو خراب میکنی ، همون موقع تصمیم بگیر که ارزش داره به خاطر یه حس الکی وزود گذر زندگی تو خراب کنی. میتونی با یه دختر هم سن و سال خودت که اونم احتیاج داره به رابطه جنسی ،رابطه برقرار کنی البته رابطه ی سالم. این شمارمه اگه سوالی در این مورد داشتی میتونی بهم اس ام اس کنی یا زنگ بزنی۰۹۳۷۸۹۰۸۱۹۷ بخدا قصدم بد نیست . فقط میخوام از این کار زشت شما رو باز دارم. تو یه مقاله خوندم که کسانی که استمنا میکنن همانند بوزینه هایی هستند که شبیه به انسان هستند واز صورت آن ها لجن آویزان هست و آنان قطعا از جهنمیان هستند


سلام دوستان عزیز:من در ۱۵ سالگی جلق زدم به گفته دوستان من این کار را کردم یک نوع شوق در بدنم پیدا شد.تا ۱۷ سالگی جلق میزدم اما حالا ۱۹ ساله ام در ۱۸ سالگی ترک کرده بودم یک سال پیش به امید این که در کانکور کامیاب میشدم اما نه شدم.از وقتی که امتحان کانکور داده بودم در ۱۸ سالگی ترک گفتم وحالا بیمارم هر چند داکتر رفتم جور نشدم من حالا تمرین میکنم فوتبال .حالا از برکت خداوند ۷۰٪ صحتمند هستم واز کسانی که این کار شیطانی را میکنند خواهش اشت که به شیطان راه ندهند.۵ وقت نماز را بر پا کنند تشکر


ba salam ,
bande hodoode 15 sale estemna daram va har kari mikonam nemishe tark konam . zandegi ro bakhtam


با سلام به‌‌‌ آقای میثم چند روز قبل داشتم مگا له‌ شما می‌‌خوندم ک ه خانم سری رسید و مقاله شما خوند خانم من از تمام مریضی من در جریان است(گفت ک ه آیا برای خانم‌ها جنین مقاله آی هست؟) من تا قبل از اینکه به‌‌‌ تور اتفاقی به‌‌‌ سا یت‌ شما برخورد کردم (من سعی می‌‌کنم راه هلل درست جلو شما‌ها بگذارم البته به‌‌‌ کمک شما ها)اول از همه سعی کنید برای مدتی کمی بروید بیرون از شهر س حرا یا باغ جای ک ه خودت فقد صدای خودت را بشنوی دیروز جیی بودی ؟امروز جیی شدی؟ فردا جیی میشوی؟ من جواب همه میدهم (امید وارم این مطالب همه بخونند جژع پسرها و جژع دوخترها) دیروز یکر گًل خیلی قشنگ و خشکل وپر بو (جوانی شما) امروز جیی شوده عید یکر گًل پژمرد ه(امروز شما) و فردا ججی هستی؟ یکر شا خ ه خشک شده. سا یت‌ خانم‌ها خوب نوشته اول از همه اگر سعی این مریضی ک م یا ترک کنید …اگر سعی دارید خودت نجات بدهی اول از همین لهزه سعی کنید ورزش کنید . غذا خوب بخورید(موگوی باشد)مثل در هفته یکر بر یا دو با ر عدس یا اسفنا ج و گره (آقای میثم سا یت‌ خانم ‌ها کوب است جون یکر مریضی مشترک داریم مثل موریا نه‌ به‌‌‌ جون ما افتاده است فکر کنم این مسئله قبول دارید ؟ در مورد ادویه دقّت کنید جون بیضی شوت زیاد می‌‌کنند و گاهی‌ کم خیلی باید مواظب این مسئله باشد جون در سا یت‌ شما این مسئله اصلا ذکر نشده فگد در سا یت‌ مگبل دیدم. اگر این موضع جائی‌ خوندن نوشته بود گرس ویتامین _ب _بخورید اما من این کامل می‌‌کنم گرس _مولتی ویتامین بخورید کمک می‌‌کند اگر می‌‌تونید ه‌‌ر روز شیر بخورید کمک می‌‌کند بله آقای میسم سا یت‌ شما خیلی کامل است جون همه مشکلات خودشن نوشته اند و ه‌‌ر کسی در توان خودش راه هله نوشته (راستی‌ جیزی فراموش کردم اگر می‌‌تونید از گردو و پسته و کشمش و …کمک می‌‌کند که مقدار ی از انرژی از دست رفته برگردد .من تمام مریضی‌ها گرفته‌ام ولی نمی دانستم از جی‌ است اشک کرده بودم ولی اسللن فکر نمی کردم از جلق است تازه قبلا هفته آی دو یا س ه با ر می‌‌زدم ولی درست است ولی حال با آگهی‌ کامل با مشکلات م هلل می‌‌کنم و سعی می‌‌کنم تا ه ادد امکان شما کمک کنم شاید کسانی باشند بگویند دکتر گفته یا روان پزشک گفته یا این مسئله کم اهمیت بدهند امیدوارم تمام جوان جژع پسرها وجه دخترها سالم وشاد آب ببینم نسل گٔل به‌‌‌


اقا من ۲۲ سالمه اصلا هم پشیمون نیستم که جق میزنم.اگه راست میگید به جای چرت و پرتاتون یه خانه عفاف بزنید که جوونای ما نرن سمت دخترای بیگناه و شهوتشونو رو اونا خالی کنن.که بعد بیاید بگید گناهه.کسی که شهوتش بالاس باید چیکا کنه؟؟؟بره بمیره؟


سلام
یک راه حال برای ترک این عادت برنامه ریزی مناسب است.
مثلا از تقویم کمک بگیریم و هربار که این عمل را انجام دادیم روی آن روز خط بکشیم. کم کم ذهن تحریک می شود و رفتار ما بهتر خواهد شد.

راستی یکم رعایت ادب کنید.


سلام به تمامی دوستان.
ای وای من اصلا نمی تونم خودمو نگه دارم! من باید المپیاد بخونم و با این هوس جلق زدنی که دارم اصلا راحتم نمی زاره. من نمی تونم درس بخونم چون داءم به فکر جلق زدنم.. من ده ساله که این کار رو با تمام وجود انجام می دم و عاشقشم. اول بدم می اومد. حالا دوستش دارم. من چیکار باید بکنم که احساس پشیمونی بکنم. یکی هم می خواستم بدونم آیا من نا زا شدم رفت یا امیدی هست؟ تو رو خدا یکی بهم جواب بده. من نمی تونم دست بکشم!!!!!! نمی ذاره کار دیگه مثلا درس خوندن رو انجام بدم.

میثم جعفری

با سلام به امیر علی عزیز
همه دلیلی که هست شما فکرت به اونه یا فیلم میبینی یا عکس و تو ذهنت دائم اونو از صحنه هاش استفاده میکنی سعی کن بری سراغ چیزهای دیگه مثلا حتما تو به یه چیزی علاقه شدید داری که بیشتر از جلق هست مثلا من به کامپیوتر علاقه دارم که پشتش بینم حتی حرف بزنن نمیشنوم این علاقه من و حتی شب که میخوام بخوابم فکرم اینه که خدایا فردا برا سایتم چیکار کنم گرافیکشو چیکار کنم و این کار هر روز منه منم مثل تو جلقی بودم خوب جون هستیم میدونم قدرت جنسی بی نهایت شدیده که ادموم سخت به فشار میندازه اما فکر نکنی بهش خیلی اسونه اگه دقت کنی موضوع سایت من هیچ ربطی نداره اما واسه خاطر این که خودم سختی زیادی کشیدم خواستم شما عزیزان رو نجات بدم . انشاا. اگه تغذیه مناسب داشته باشی نازا هم نمیشی نترس .
به امید روزی که همه قدر خودشون و زندگیشون رو بدونن
با تشکر مدیر سایت پی ۳۰ یوزر


من کلاس دوم راهنمایی که بودم یک پسری کثیف داخل اتوبوس مدرسه به همه ما یاد داد ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است جلق زدن و ما هم این کار را کردیم و از همان هنگام این کار رو شروع کردم از سوم راهنمایی معتادش شدم و هفته ای هفت ال ده بار این کار رو میکردم دبیرستان هفته ای به چهارده بار رسوندم و حالا بیست و چهار سالمه روزی دو یا سه بار جلق میزنم نمیتونم جلق نزنم و دوست ندارم عروسی کنم چون از زن بدم میاد فقط جلق زدن و بس پدرم رستوران داره و من همیشه خودم رو تقویت میکنم با اینکه اینهمه میخورم بازم لاغر موندم ولی خدا رو شکر الحمد الله با کمک خوندن قران و نماز الان سه ماه است که دیگه جلق نمیزنم خودم هم باور نمیکنم اخه زندگی بدون جلق بخدا خیلی خوشه من الان خیلی سر حالم من کسی بودم که روزی سه بار جلق میزدم ولی حالا پاک شدم راستی روی این مطلب کمی فکر کن ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است


سلام با حرفهای شما کاملا موافقم اما بهتره اول از همه که جوانارو محاکمه کنید از قوانین اسلام شکایت کنین که دست همه رو بسته بعدش از بیماری عزیز ایدز که آدم نمیتونه به هیچکی اعتماد کنه یکی از دوستان گفته بود برین سراغ جنده های خیابان اما بیاین منطقی فکر بکنین عوارض جلغ که از ایدز بدتر نیست پس مشکل از جوانان نیست مشکل از جای دیگس آیا در جوامع اروپای و کشورهای آزاد این چنین مشکلاتی هست معلومه دیگه نه هم آمار ایدز پایینه هم بیماری های که از عوارض جلغه اینو هم بگم که خودم دستم دار میلرزه وعذاب میکشم پس باید دنبال ریشه مشکل گشت


سلام دوست عزیز شما کاملا اشتباه میکنید اتفاقا اسلام در این مورد راه کاری رو براتون گذاشته:”صیغه یا همون ازدواج موقت”اگر اخرای این پست رو مطالعه کنید متن صیغه رو هم واستون نوشتم و اینکه به هیج وجه از فاحشه های خیابونی استفاده نکنید همین طور که خودت اشاره کردی خطر ایدز در این موارد خیلی از افراد را نهدید میکند.تعدادی از طلبه ها کار صیغه موقت رو انجام میدن که کاملا کار درستی هستش ولی افرادی این عمل رو عمل زشتی میدونن که این طور نیست.اگه خواستی باید دنبالش بگردی دنبال فردی که فرد مورد اعتمادی رو بهت معرفی کنه موفق باشی.راستی شما باید عمر را بیش از بیش لعنت کنید که اوباعث شد ازدواج موقت در بین مردم عمل زشتی شناخته بشه و شما رو مجبور به خود ارضایی کنه.


سلام به دوستان جلقی خودم .. اونایی که از گناه کردن میترسن که هیچی برن ی راه دیگه واسه خودشون پیدا کنن ولی اونایی که مثل من بیخیال شدن مث آب خوردن گناه می کنن و غمشون نیست( سکمه غم) و البته مث خودم ضعیف النفس هستن گوش کنن :حداقل بین زنا و استمناء گناهی رو انتخاب کنید که واسه سلامتیتون مشکل پیش نیاد. منکه دیدم شهوته رو نمیشه کاریش کرد، زن گرفتن هم که مشکلات خودشو داره ،جلق زدن هم که همش ضرر جسمی و روحی داره فقط میمونه گزینه سکس . ی دختر پیدا کنین هم خودتونو ارضا کنین هم اون دخترو از جلق زدن خلاص کنین .هر ی ماه یبار هم ی جلق زدین نوش جونتون ممنون ازمدیر مدیر مدیره


سلام با عرض خسته نباشید. من میتوانم یک راه حلی به شما که جلق میزنید بگم حالا نمیدانم که شما انجم داده اید یا نه. وقتی اینکار به ذهن شما میرسد بهترین کار اینه که برید حمام ویک دوش اب سرد بگیرید.ویا خونه ی کسی هستید یا حال حمام رفتن ندارید برید دستشویی آب سری را به بیضه ی خود بزنید.من خودم همین طوری انجام دادم و اینکار زشت وناپسند را ترک کردم. سعی کنید نماز بیشتر بخوانید که خیلی موسر است و همیشه از خدا کمک بخوهید مطمعا ترک میکنید. به امید آن روز.خدانگه دار.


ازتون خواهش میکنم که راه حل من را بنویسید تادیگران بتوانند اینکارو ترک کنند.سریع.


سلام
من کنجکاوم بدونم چرا جلق بزنیم بعد از مدتی زیر چشم گود میشه و من ۵و۶ بار جلق زدم و بیناییم کمیضعیف شده و خیلی زیاد موژه میزنم.
باید چیکار کنم تا چشمم به حالت عادی برگرده؟
لطفا همینجا بگید یا از طریق ایمیل به ایمیل arshia_vz@yahoo.com
ممنون


با سلام خواستم بدونم اگه یه روش بلد باشیم که اسپرم خروج نکنه ولی حالش باشه ضرر نداره؟

میثم جعفری

با سلام اقا امیر
بله اگه میتونی اسپرم از خود خارج نکنی هیچ مشکلی نیست اما غیر ممکن هست منم هم سن شما هستم وقتی بیاد سراغ ادم تا خارج نشه رها نمیکنه .
موفق باشی امیر جان من


من الان نزدیک ۳ سال این کارو میکنم چندین بارهم خواستم ترک کنم نشده من این کارو حداکثر ۱ بار در هفته انجام میدادم و این اعتیاد تو رو خدا راه حلی بگید من کمک میخوام.


salam
age kam jagh bezanim chi
masalan mahi 2bar

rasti chamjens bazi chi
onam jagh mahsob mishe?


می تونم بپرسم به “خودارضایی”که دخترا انجام می دن چی می گن؟!
یه پیشنهادم به همه ی پسرایی که اینجا مطلب گذاشتن:
برن پیش روان شناس اصلا هم نترسن!!!من خودم این مشکلو(مشکل خودارضایی منظورمه) داشتم و دارم،ولی دارم می رم پیش روان شناس.
کمترین فایدش اینه که شما رو از حس گناه و بیزاری که حین انجام این عمل دارید نجات می ده!
موفق باشید!(نه توی یه جلق موفق،که تو ندگی)!

میثم جعفری

با سلام ستاره خانوم
هیچ فرقی نمیکنه خودارضایی برای پسر و دختر یکسان هست میتونید از کلمات استمنا ، جلق ، خود ارضایی استفاده کنید


یه پیشنهاد…….

قرآن بازدارنده ست.یعنی چی؟؟؟؟؟
یعنی خوندن شبی ی صفحه از قرآن کریم میتونه بسیار بسیار کمکتون کنه واسه ی ترک این عمل قبیح/.

امتحانش مجانیه.به امتحانش می ارزه.

مواد لازم: اراده ی کافی+ایمــــــــــــان


از مدیریت محترم سایت کمال تشکر را دارم.

با نیت کمک به جوونا اجرتون پیش خداوند کریم محفوظه..

خودمونی بگم
آقا دمـــــــــــــــــــــت گرم……


اصلا جلق زدن چرا حرامه؟
چون که واسه ی بدن ضرر داره و خداوند دوست نداره بنده هاش اذیت بشن
جلق یکی از کار های نابود کننده ی بدن است
(بد جور داغون میکنه بدنو…باور کنید)


سپاس گذارم آقای جعفری!


جواب ستاره خانوم

در جواب – کمترین فایدش اینه که شما رو از حس گناه و بیزاری که حین انجام این عمل دارید نجات می ده! –
من فکر میکنم این روانشناسی که شما میرویدید پیش اون بیشتر پس شمارو تشویق می کنه قبلا اگر شاید به خاطر عذاب وجدان می زاشتید کنار حالا بیخالش میشید

همه این مشکلات به ترتیب بر می گرده
جامعه : که انقدر مشکلات برای یک جوان هست که نمیتونه زمینه ازدواج را فراهم کنه
دوم خانواده ها که خیلی کم به فکر این مشکل فرزندانشون هستن نمیدونم واقعا نمیفهمن یا خودشون رو زدن به نفهمی و حداقل نمی کنند زمینه های ازدواج را فراهم کنند
سوم خود شخص اراده و ایمان: اراده خیلی مهم هست این کار کم کم اراده شخص را می گیرد نمیگم این کار را نکنید چون خودم می کنم و میدونم ۹۹٫۹۹۹۹ درصد پسرها و دخترها انجام میدهند ولی کمتر کنیم بهتر هست . پسرها خودشون میدونن بعد از زدن چطوری میشن از چشمها که تابلو میشه بگیر تا چیزهای دیگه


نخوندم چون حوسله نداشم.بای


راستش حدود چند ماهی که ترک کردم اما هنوز خیلی از عوارض قبلا رو دارم . راستی اگه جلق بزی ولی ابت در نیا بازم ضرر داره لطفا سریع جوابمو بده!!

میثم جعفری

با سلام رضی جان
عوارضش با مرور زمان میره و سعی تغذیه مقوی داشته باشی ، نه مشکلی نداره اگه ابت نیاد .


با سلام من نمی خوا هم نظر شما را راد یا بگم درست نیست همه توی این سا یت‌ دنبال راه ه ل می‌‌گردند و ه ر ک س سعی می‌‌کند راه درست پیدا کند .ستاره خانم من قبلا رفته‌ام دانشگاه پیش یکر استاد تمام موزگ گفتم می‌‌دانی‌ ج ی اشد اوو می‌‌خوا ‌ست به‌‌‌ شاگرد‌هایش توضیح بدهد دوم دعوا ک ه نوشت برای مدتی خوردم یکی دو جلس ه رفتم دیگر صرفنظر کردم و اگر خصوصی بری پول زیادی می‌‌خوا حد و با أید جندین ساعت باستی تا نوبت شما برسد نظر من رونپزشک قبول ندارم البته به‌‌‌ هرکی نظری دا راد و به‌‌‌ نظر همه احترام می‌‌گذارم تمام راه ه ل ها بالا نوشته اند بیشتر آنها درست است باید کم کم حمل کرد ستاره خانم باید تصمیم بگیرد و شروع کند جون ه ر لهزه دا راد می‌‌گذرد از سنّ ما تلف می‌‌شود باید دست روی دست گذاشتن کنار بگذریم و شروع کنیم از همین لهزه به‌‌‌ امید ک همه شما‌ها سالم ببینم


امروز که برای اولین این سایت رو دیدم واقعا متاسف شدم تصور اینکه یه روز با یه جوونی ازدواج کنم که مثل شماها بوده حالمو بهم میزنه


امیدوارم خداوند پاداش خوبی به‌‌‌ آقای میثم بدهد با این کار خوبی ک انجام داده آی و تک‌ تک‌ دست‌ها ی شما را می‌‌بوسم جون همه شما مشکلا ت خود را گفتید و من جندین سال است دنبال آن بودم مریضی من از جی‌ است ه‌‌ر کی راه دنبال راهی‌ می‌‌گردد.سالها دل‌ طلب جا م جمع از ما می‌‌کرد آن جژع خود داشت ز بیگا نه‌ تمنا می‌‌کرد. گوهروکز صدف کون و مکان بیرون است طلب از گمشدگان لبه دریا می‌‌کرد. این شعر از حافظ است خیلی وقت بود می‌‌خوندم اما معنی‌ آن نمی فهمیدم حالا فهمیدم راه جلو ما است فقط قبل از اینکه خیلی دیر شود کم کم جلق کم کنید مثل من نشید با یک وزش سریع می‌‌افتم خواهش می‌‌کنم کمی به خودتن فکر کنید و آیندهٔ‌ که دارید در آیندهٔ‌ حتی نمی تونید در مسائل زنا شویی خانم خود راضی‌ کنید .هم خود بدبخت کرده آی هم دختر مردم خواهش می‌‌کنم فقط برای چند دگیقه فکر کنید بعد تصمیم بگیرید جکأر می‌‌خواهید بکنید همه شما به‌‌‌ خدا می‌‌سپارم امیدوارم موفق بشوید من اینجا راحت می‌‌توانم حرف دلم بزنم جون توی اینجا هیج کدام هم دیگر نمی شناسی م


برای همه شما‌ها دیر نشده فقط کمی عوارض دا ره‌ ولی اگر کمتر کنید و بعد ترک کنید حتماً جوانی و حالت اول برمی گردید


با سلام خانم نیلی ه ار کسی در زندگی اشتبا‌هات دا راد بخا ت‌ر همین است خدا وند مهربان است.(و بخشنده). اگر روزی در اتاق نشسته باشید و دارید خود را گرم می‌‌کنید یکر دفعه آتیش به‌‌‌ جایی آتش بگیرد آیا شما سعی‌ نکنید شلح خموش کنید ؟یا نه‌ اگر خموش نکنید تمام زندگی شما از بین می‌‌برد پس (جلق یا استمنأ)تمام زندگی از بین می‌‌برد . خانم نیلی آیا اگر کسی اشتباه ی کرد باید کمکش کنیم موتوج اشتباه بشود یا او را از خودما این دور کنیم.اگر برادر شما جنین اشتباه ی کرد آیا سعی نمی کنی از این منجلا ب نجات بدهی؟یا می‌‌گذاری فرو برود ؟امیدوارم جواب مرا با دل‌ ر و ش این ومنتگ بدهی؟


آقای جعفری من سعی‌ خودم کردم که موتوژ کاری و نتیجه کار باشیم بقیه به‌‌‌ خود شخص بستگی دا راد بخوا حد .آقای میثم اول این متلب ببیند اگر صلاح دیدید جاپ کنید.بیشتر شما‌ها اگر اشتباه نکنم عکس یا فیلم سکسی دیده آید .اگر یکر روز مجا نی‌ یکی از همین هنرپیشه خانم (در فیلم سکسی )باز ی می‌‌کند همین الان پیش شما بیا ورند و بگویند برای یکر ساعت مجانی پیش شما باشد و اجازه داری مثل فیلم‌ها ک نگاه می‌‌کنی و لذت می‌‌بری مثل فیلم سکسی با این انجام بده آیا فکر می‌‌کنی چند دقیقه با او مثل فیلم انجام بدهی ؟؟/ من مطمئن هستم برای ۵ دقیقه طول نکشد ک کنار بکشی؟چرا جون (جلق) برای من نیرو نگذاشته..پس توی آنجا آن خانم ضرر نکرده (یکر ساعت برای خودش می‌‌گردد )و شما تاسف ضرری ک با دست خودت انجام (جلق)دادی میخوری امیدوارم به‌‌‌ نصیحت من برادر کوجک شما ک خوبی و سلامتی شما می‌‌خوا هید .و حاضر نیست حتی یکر خوا ر کوجک توی پای شما‌ها برود گوش بدهید و به‌‌‌ اگبت کاری می‌‌کنید خوب فکر کنید .(خدا وند همیش و در همه‌ها ل کمک میکند).به‌‌‌ امید سلامت ی شما.


از آقای میثم جعفری تشکر می‌‌کنم ک به‌‌‌ کمک شما‌ها متوجه مریضی خودم شدم از پروردگا ر می‌‌خوهم ک در این دنیا و در آن دنیا شما را کمک کند و ه ر آرزو داشته باشید برا ورده کند و برای شما آرزوی همیشه سلامتی وشاد آبی‌ می‌‌کنم.


سلام از مطالبتون در مورد مضرات خودارضایی ممنونم البته من خودارضایی ندارم ولی این چیزی که دررابطه با ازدواج موقت نوشتین اصلا درست نیس ازدواج موقت یه شرایط خاصی داره که به این سادگی نیس بله درسته مهر و زمان تعیین میشه اما هرکسی نمیتونه به همین سادگی محرم دیگری بشه این مطلبو از این بیشتر رواج ندین لطفا به اندازه کافی جوونا منحرف شدن موفق باشید.


من خوندم ولی هر کاری کردم نشد لطفا کمکم کنید هر موقع یک دخترو ببینم باز میام میزنم شمارو بقران کمک کنید بلکه دوباره نیام توسایتتون ایمیل میدم هرکس دانست چکار کنم بگه بهم شمارو بخدا s9371618141@yahoo.com


با سلام تقریبا مسائل اموزنده ای بود از مدیریت محترم سایت تشکر می کنم چندتا روایت هست که برا دوستان میزارم انشا الله توجه کنند واین عمل را انجام ندیم.
از امام صادق(ع) رسیده که فرمود: خدای متعال سه عذاب بزرگ را برای سه گروه بدکاره قرار داده است: اوّلاً: در روز قیامت خداوند به آن‌ها با نگاه رحمت نمی‌گردد؛ ثانیاً: آنها را از گناه پاک نمی‌سازند؛ ثالثاً: برای هر کدام از آن‌ها عذابی دردناک مهیا است. گروه اول کسانی هستند که ریش‌های سفیدشان می‌کَنند؛ گروه دوم کسانی‌اند که استمنا و خودارضایی می‌کنند؛ و گروه سوم کسانی که مورد لواط قرار می‌گیرند.
باز هم رسول خدا(ص) در روایت دیگر فرماید: استمناکننده با دست، ملعون است.میزان‌الحکمه، ج ۹، ص ۲۲۲
امام علی (ع): ناتوانترین مردم کسی است که از اصلاح خود ناتوان باشد.
امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى‏کند و از چشم خدا مى‏افتد.
به خودتان نگویید ما وارد بهشت نمی توانیم بشویم

میتوانید میتوانید

فقط با یه توبه کردن


دوستان عزیزم هرگز از جلق زدن نترسید فقط آن را کنترل کنید تا بتوانید پس از یک دوره آن را ترک کنید.اگر هم خواستید با زنی هم آغوش شوید نیازی به صیغه نیست. صیغه یک قرارداد است پس چه بهتر که به فارسی با طرف مقابل کنار بیایید.اگر میخواهید جلق زدن را ترک کنید بهتر است دوره آن را کم کنید برای مثال هر ۱۰ روز یک بار بعد کم کم آن را ترک کنید.ولی به خاطر داشته باشید بعد از جلق زدن هرگز ناراحت نشوید و احساس پشیمانی نکنید چون به ذهن شما آسیب میرساند.در حالت ایستاده جلق نزنید و همیشه بعد از آن به دستشویی بروید و ادرار کنید/ به هر حال جق زدن بهتر از سکس با اضطراب می باشد


با سلام من وقتی می‌‌روم دستشوی و ادرار می‌‌کنم و تمام می‌‌کنم بعد چند دقیقه قطره قطره ادرار شروع می‌‌کند و تمام شورت و شلوار م خیس می‌‌شود .نمی دانم جکا ر کنم ؟لطف کنید راهی‌ جلو پای من بگذرید جکا ر کنم؟


سلام.مطالبتونو خوندم خیلی عالی و خوب بود خدا کنه منم بتونم جق زدن رو ترک کنم.خیلی دوست دارم دیگه جق نزنم. من حدودا هر۱۲ تا ۱۵ روز یکبار جق میزنم.اونم یا با فیلم سوپر یا با عکسش.خدا لعنت کنه پسرعمه ام رو.چون اولین بار اون بران جق زد و آلتمو برام اینقدر مالید تا حالم اومد و از همون روز بود که بخاطر حال چنددقیقه ای هنوز ترکش نکردم.ارزو دارم ترکش کنم و انشاالله هم موفق بشم.ممنون از راهنماییتون.راستی ۲۳سال دارم.خدااااااااااااااااا کمکم کن.


سلام بچه ها من یه پیشنهاد دارم که میتونه باعث کمتر شدن جلق یا حتی ترکش بشه؛ من با ۲تا از دوستام که خیلی هم باهم راحتیم یه قراری گذاشتیم: قرار گذاشتیم که هر کدومون از فلان تاریخ مثلا از همین تاریخ ۱۳۹۱/۰۱/۲۸ تا هرموقع که هر کدوممون زودتر جلق بزنیم به اون ۲تا جریمه باید بدیم جریمش هم یه کارت شارژ ۵تومنیه؛ما اومدیم از اولش دست رو قرآن گذاشتیم که هر کدوممون هر موقع جلق زدیم بگیم یعنی صادقانه میگفتیم و خود من هم چند باری جرمیه شدم این باعث میشه هم کمتر جلق بزنی و هم یه رقابت هم میشه اسمشو گذاشت‏!‏ بچه ها ما الان ۱ساله این کارو شروع کردیم و اوایل زیاد جریمه میشدیم ولی رفته رفته از ترس جریمه ها هم که شده خودش خود به خود کمتر میشه و لازم نیست شما کاری بکنید الان رقابتمون به اوجش رسید طوری شد که بچه ها باور کنید ۲ماه هر سه تا مون پاک پاکیم‏!‏ اینو گفتم که شما هم با دوستاتون همین قرار رو بزارین بچه ها مطمئن باشید که نتیجه میده اگه خودتونو گول نزنید و حرف راست رو بهم بزنید/ اگه همچین دوستی هم ندارید میتونید با همین بچه های سایت هم یه آزمایشی بکنید مطمئنم پیروز میشید به شرطی که فعل خواستن رو صرف کنید حالا نه حتما به این روش بلکه روشهای دیگه ای که دوستامون گفتن؛ موفق باشید


سلام گل-
منم مشکل تورو داشتم ولی برطرف شد-
یه عملی هست موقع طهارت انجام بدی مشکل حله- بهش می گن استبراء
من با همین کار به مرور زمان مشکلم برطرف شد-
موفق ب


سلام گل
من هم مشکل تورو داشتم یعنی بعد از دستشوئی چند قطره ادرار میومد..
مشکل من برطرف شد.
بعد از طهارت یه عملی هست بهش می گن استبراء- این کارو انجام بدی مشکل حله..مرور زمان
موفق ب


سلام
من دیگه ترک کردم همین الان – کامل به کنار
مرسی از سایت و نظرات…


سلام مهدی جان اگر بیشتر به‌‌‌ من توضیح بدهی متشکر می‌‌شوم


راستی‌ آقای میلاد چند سال داری؟


راستی‌ آقای میلاد چند سال داری؟اگر سال بنوسی شاید بتونم کمکت کنم


من تشکر میکنم از این سایت جون مرا فهماند که جرق نزنم و راه حل خوب کفتید باز هم تشکر .


سلام”من یه دخترنوزده ساله هستم:ازسیزده سالگی تاحالا خود ارضایی داشتم هیچ تاثیری روم نذاشته خداییش راس گفتم


سلام…………………..

میثم جعفری

با سلام به همه دوستان
این پاسخ دوستی که هرچی از دهنش اومده گفته و کلی هم فوش داده حالا دلم نیومد گرفتارش کنم از شما خواهش دارم میدونید که اینترنت ایران جای امنی نیست و راحت گرفتار میشوید اونم دست من نیست که از من شاکی میشید نه کار پلیس فتا هست که حتما شنیدید اگه نشنیدید بشنوید پس در فرستان نظر دقت کنید کسی را فوش ندهید چون برای شما و من مدیر سایت گرفتاری داره خواهشن دقت کنید تا همیشه راحت باشید .
همین دوست که نام خودشو جنده زده فکر میکنه که نمیشه پیداش کرد این کلمات مشکلی ندارن اما به غیر این حرفا اومده رهبر کشورمون رو و ما بقی افراد بزرگ کشورمون رو فوش داده بود که پاک کردم . که همین الان من خودم پیگیری کردم یکی از اهالی اهواز هستن و حتی تا کوچشون هم این گوگل مپ نشون میده مراقب باشید
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


ما همه ایرانی هستیم ودر آداب و رفتار و کدارو سخن گفتن خیلی رعایت می کنیم از قبلا وحالا وبعدا


خانم بهار خوشحالم که می شنوم چیزتان نشده اما کمی اهتیات کنید چون حالا بدن جوان و قوی ولی کمی بگذرد اثار می گذارد


bebinid , man kh0dam rahi0 ke entekhaß kardam in bud bikar naneshastam0 saram0 garme karaye dg kardam ke be fkre jalgh nay0ftam , fkr k0nam in behtarin rahe , ßa tashak0r az matalebe khubetun.


Behnevisبا سلام این برادر ک ه از کلمات انگلیسی استفاده ممی کند راه بهتری هست آن هم(بهنویس)است می‌‌تواند استفاده کنید


من دو سال می شه که به عمل جلق زدن مبتلا هستم, چیطور میتوانم این عمل را ترک کرد.


بزرگترین ضررش اینه که ارادرو نابود میکنه همش میگی دیگه نمی زنم ولی از ۲ روز بعدش دوباره آره. من خودم اهلش هستم معلوم نمیکنه یه هفته که سرم شلوغ باشه و خسته باشم شاید ۲ بار بزنم هفته هایی هم که بیکارم شاید هر روز. یه سری از مضراتشم دچار شدم ولی برای خیلی دوست دارم ترک کنم تا حالا نتو نستم بیش از ۱۰ روز دووم بیارم. ۴ ماهه ورزشمو ترک کردمو همشم بخاطره همین لامصب کمر دردو زانو درد که زیاد شد قید ورزشم زدم. یه سری اطلاعات میدم اونایی که ارادشو دارن انجامش بدن:
بدن هر روز در حال تولید تستسترون هستش این روند ۷ روزه به اوج میرسه و از روز ۸ به بعد به شدت افت میکنه برای همین میگن هفتهای ۱ بار بزنید چون باعث ریکاوری بدن میشهولی این هم گفته شده که اگر بدنتون به صورت خودکار منی خارج میکنه یعنی همون جنب شدن نیازی به استمنا نیست اگه ۶ یا ۷ روزه تو خواب جنب میشی دیگه نیاز نیست بزنی.
موقعی که حسش بهتون دست میده سریع برید دستشوئی و خایتونو با آب سرد بشورید یه آب سردم به صورتتون بزنید.

سنجد شهوتو کم میکنه زیاد بخورید حشرتون نزنه بالا

این خیلی تاثیر داره: اگه مثل من پای pc میزنید یه صندلی که راحت نباشه روش بشینید نه پشتی داشته باشه نه زیر دستی مثلا یه عسلی. چون حس راحتی نمیکنید مطمئنم که نمیزنید و هر یه ربع به علت اینکه جاتون ناراخته بلند میشید.

در آخر نکته ی اولمو مجدد میگم همه ی این راهها واسه فردی خوبه که هنوز یه چوسه اراده واسش مونده که به شهوتش غلبه کنه، افرادی که مثل من حالی به حالی باشن بگن این یه بارو میزنم دیگه نمیزنم حالا حالاها موفق به ترکش نمیشن. امیدوارم هم خودم هم خودت بتونیم ترکش کنیم. یا علی


یه نکته: جون عزیزاتون جلق که میزنید بزارید کاملا منی خارج بشه به هیچ وجه جلوی اومدنشو نگیرید که مثلا چند ثانیه حس لذت بیشتری رو تجربه کنید، این عمل هزار مرتبه بدتر از جقه.
مضرات:
۱- پاره شدن مویرگهای عصبی مغز به مرور زمان
۲- کچلی موی سر به صورت منطقه ای یا همون گری
۳- سر درد و بیضه درد شدید
۴- بالا بردن درصد احتمال ابتلا به سرطان پروستات
۵-باز گشت سلولهای مرده تستسترونی به بدن و بروز اثرات هورمونی
خواهش میکنم اگر زود انزالی گرفتید بابت جق زیاد بخاطر لذت بیشتر جلوی اومدن منی رو نگیرید به محض اینکه اخساس کردید منی وارد مجرای تناسلی شده سریعا خارجش کنید حتی اگه از شروع جقتون ۳۰ ثانیه گذشته باشه.


سلام نظرتمام شما دوستان قبول ومورد احترام درسته که کمتر کسی این عمل زشت وزننده رو انجام نداده ولی اگر واقعا ما درک گناه اونو داشته باشیم از اون اولش هم به این کار دست نمیزنیم پس ما از قبل از سن بلوغ باید اماده سازی میشدیم که ۰/۹۹ ما از این فرهنگ دوریم


به نظر من هر کاری تعادلش خوبه حتی جلق . راستی یه نظرسنجی به صورت اماری بگذارید تا مردم به گذینه ها رای دهند این به درک مطلب کمک بسیاری می کند همچنین امار جلق را شفاف تر می مند


با سلام خیلی دوست دارم همه حرج ه زودتر ترک کنند و سریه خوب می‌‌شوید خیلی‌ها می‌‌گان ما مشکلی نداریم من هم خوشها الم مشکلی ندارد ولی یکر خواهش دارم امروز جندم برج است از امروز من دو سال دیگر اگر زنده بودم و این سا یت‌ وجود داشت می‌‌آیم و دوست نتیجه همان‌اش خاص ببینم ب امید اینکه همه ترک کنید و سالم شوید


سلام
من جایی خوندم که از دست دادن انژی هربار جلق زدن برابر است با ۳۰ بار سکس!!!!!!!!!!!
پس مواظب باشیم………….


مگه شما نمیدونید خدا بره هرکاری یک پاداش قرار داده.خوب پس چرا به امید اون پاداش این کارو ترک نمیکنین؟


گرچه فرهادم به تلخی جان برآید باک نیست. . بس حکایت های شیرین باز می ماند زمن


اااااااااااااااقا ترو خدااااااااا بخووووووون من ۲۹ ساله و مجردم میخوام بگم برادران این کارو ترک کنین یا مردونه بیشتر از هفته ای دو بار نزنید چون بعدش اگر با دختر ی یا زنتون در اینده نزدیکی کنین اصلا حال نمیکنید و همسرتون نیازش برطرف نمیشه و بعدش میتونه خیلی مشکل ساز بشه پس بیایم بخاطر زن وبچمون این کارو کمش کنیم تازه بدتر از اووون شاید خدایی نکرده نابارور بشید من یکی از دوستام به این کار شدیدا مبتلا بود الان بچه دار نمیشه میگن مشکل مال همسرش یکی از دوستانم ۳۲ سالشه پولم داره ولی زن نمیگیره کاری به دختر بازیم نداره فک کنم اونم مشکل داره خدا کمکش کنه انشالله-خدایا هوای ما جوونارو داشته باش


به همین دلیل ها ست که اسلام گناه دانسته


سلام من ۲ یا ۳روز پیش زدم و از دیروز تا حالا چشم سمت چپم خیلی درد داره و همش احساس میکنم یه چیزی تو چشمم هست و به اصطلاح چشمو سیخ میده بعد از چشمم آب هم میاد؛ لطفا هرکی بلده بگه چیکار کنم تا دردش آروم شه؛ مرسی


سلام به همگی
من ۳ سال به این عمل کثیف عادت کرده بودم ولی از موقعی که ورزش میکنم حدود ۱ سال گذاشتم کنار
پس تا میتونید ورزش کنید تا سالم بمونید
عقل سالم تو بدن سالم
با تشکر از مدیر پی سی


در فیلمی گفت تو سایه دیروز من هستی و من سایه فردای تو هستم هرجه می‌‌ماند امروز است من وقتی تک‌ تک‌ شما‌ها وازه مشکل خودتأن می‌‌نوسید من دقیق می‌‌دانم جه‌ بلایی سری شما هست؟؟و جه‌ دقیق می‌‌دانم بعد جه‌ برای شما پیش می‌‌آیه؟؟ ه‌‌ر کی باور ندارد می‌‌تواند به تور کامل و وازه بنویسد . دقیق به جه‌ شده و برای او جه‌ پیش می‌‌آید


ن باز ی نیست بلکه زندگی شما است .که آی کاش زندگی دنده عقب داشت.ولی جه‌ کنم ندارد.وقتی ازدواج می‌‌کنی و بجه نأگس اشد یا وقتی ازدواج می‌‌کنید در مسئله جنسی نتوانی همسر راضی‌ کنی.و بلکس آن موقع می‌‌فهمی من جی‌ می‌‌کشم و از تعه دل‌ ناله سری می‌‌دی‌ و می‌‌خوا هئّ دوباره زندگی به عقب برگردد.و افسوس فایده ندارد


مرا گب امروز خود باشد الکی هدر ندهد


آقای محمد با جای سرد جشم خود بشور ضرر ندارد .و بیشتر مرگب سلامتی خود باشید اگر جیزی پیش بیاید و ضرر ک

نی ؟بعد نمی توانی جبران کنی .پس خواهش می‌‌کنم مواظب خودت و آیندهٔ‌ ات باش امیدوارم سالم ببینم


با سلام اول تشکر میکنم به خاطر اینکه مشکل جوانان را مشکل خود میدانید و به ما کمک میکنید به نظرم با اینکه تمامی حرفهای شما کاملا صحیح است چند نکته هست که نمیتوان به راحتی راهکارهای شما را انجام داد
اول اینکه تمامی مردم این راه کار را می دانند ولی به خاطر چند موضوع شاید دست به این کار نزنند (صیغه کردن)
اول اینکه شما خانمی که موافق با این کار باشد از کجا
می توانی پیدا کنی بسیار کم پیدا میشود و نیاز به وقت زیاد دارد
اگر پیدا کردی مکان یا جایی برای رسیدن به مقصودت را داری؟
اگر مکان پیدا شد وقت کافی داری؟
وقت هم داشتی اگر خانواده ی دختر فهمید چه میکنیم؟
تازه بعضی از خانم ها شر و دنبال کلاشی یا دردسر هستند
بعضی برای سیغه شدن پول زیاد طلب میکنند ایا یک جوانی مثل من که پول تو جیبی هم ندارد میتواند پول صیغه دهد یا اینکه از پدر و مادرش بگیرد؟
مسئله ی بعدی اگر در مکانی بودیم و اتفاقی افتاد که رمز و راز بین دو طرف فاش شد ابروی هر دو طرف میرود چیزی که در دین اسلام در رابطه با ابروی مسلمان تاکید زیادی شده
از مساعل بگذریم ایا وجدان شما اجازه میدهد در بستر کسی بخوابید که در اینده قرار است همسر کسی دیگر شود برای فرض مثال شما همسر اینده ی خود را در نظر بگیرید که مثلا در جوانی با کسی رابطه داشته هرچند حلال
مسئله ی دیگر در ایران افراد تعصبی بسیار پیدا میشوند اگر یه نفر تعصبی یا به عبارتی خودشیرین کن از مسئله ی شما با خبر شد بعد از یک دعوای مفصل و کتک خوردن ابروی شما را میبرد و تا یک عمر برای شما و خانواده ی شما دست میگیرد.
اگر نگویم این کار نشدنی است میتوانم بگویم این کار خیلی کم شدنی و برای یک سری افراد پیش می اید در جامعه ای که ما زندگی میکنیم اگر شما را در خیابان دیدند داری به یک دختر ادرس میدهی چه دردسر هایی برای شما درست میکنند چه برسد بخواهی با کسی دوست شوی چه برسد بخواهی با کسی رابطه ی … داشته باشی اگر با احتمال خیلی کم شما را گرفتند ایا می توانی بگویی من صیغه کردم؟
بگذریم در جامعه ی ما کار از ریشه خراب است انهایی که باید به فکر جوانان باشند نیستند.
ایا میتوان گفت ریشه ی کمی از گرفتاری به استمنا یا همان جلق بیکاری است؟ صرف نظر از ادامه ی صحبت ها.ممنون میشم اگر شما هم نظرتونو به ایمیل من بفرستید
زیاد صحبت کردم ممنون از مطالب خوبتون.
با تشکر (مهدی از اصفهان)


من چه کار کنم هر موقع داخل حمام میروم تنها میل جنسی پیدا میکنم نمیشه که حمام نرفت باید چکار کنم توضیح بدهید


دمتون گرم واقعإ الان فهمیدم حق زدن چقدرررررررررر بده پس از دور خودم خطش زدم مرسی از راهنماییتون…….


سلام من شانزده ساله ام.بهترین دانش اموز مدرسه ی تیز هوشان نیزهستم.من هفته ای یک بار استمناء می کنم.ولی هر روز شهوتی می شوم و شروع به انجام این عمل می کنم ولی در حین استمناء قبل از جنب شدن پشیمان می شومو این کار را ترک می کنم در حالیکه از من ابی خارج نمی شه و به ارگاسم نمیرسم ایا ضرر دارد ؟؟ایا ضررش مثل استمناء است؟؟ایا بدن را ضعیف می کند؟؟؟؟؟؟؟اقای محترم جعفری خواهشا کمکم کنید.باتشکر

میثم جعفری

با سلام به محمود رضا
دوست عزیز خیلی ضرر داره حتی بیشتر از خارج شدن منی خواهشا در این حال بزارین خارج بشه نگهداشتن منی در بدن باعث موندن در رگهای مربوط به خود میشود و خشک میزند و امکان گرفتگی رگها خیلی بالا هست . در ضمن وقتی که منی خارج شد حتما ادرار کنید.
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


سلام من نفر اول یک رشته مهندسی در دانشگاه تهران هستم (بخدا قسم ) من از ۱۵ سالگی با روشای عجیبی این کار رو کشف کردم (پیراهنم به آنجا گیر می کرد و حس خوبی داشتم) و چون همیشه تیز هوشان بودم خیلی راحت اکثر صحنه های جنسی و تحریک آمیز رو تجسم می کردم .دبیرستان سیدی های داداشمو مخفیانه بر میداشتم و نگاه می کردم و وقت خونه خالی می شد خود ارضایی می کردم و بعدش عذاب وجدان می گرفتم چون من از ۱۵ سالگی نماز میخواندم . به هر دری زدم که دیگه این کارو نکنم نشد.حتی ماه گرفتگی شده بود روی کاغذی نوشتم ” شروع پاک = صفر بار ” تا دیگر بخاطر این صفر این کار را نکنم .اما بعد دو هفته شدیدا به من فشار جنسی و ذهنی می آمد .چون قدرت تخیلم کل ذهنم رو مدیریت می کرد و من ذهنم درگیر می شد .خلاصه الان ترم ۸ هستم و به دلیلی که الان توضیح میدم مشکلم ۲ سال هست که حل شده. من با رتبه ۱۰۰۰ از شهرستان به تهران اومدم و زندگیم اجتماعی تر شد .دیگه احساس می کردم آدم کاملی هستم و این کارا برا آدمای محکم و قوی نیست .خود هدف داشتن ودرس خوندن و محیط علمی بهم کمک کرد ذهنم با نشاط و شاداب با زندگی جدیدم که آزاد هم بودم وفق پیدا کنه .پس برای دوستان ۱۶ تا ۲۲ سال چند توصیه عالی دارم : اول اینکه حتما در زمینه ای که عاشق آن هستید پیش بروید تا زندگی تان از بی هدفی در بیاید من در مدرسه تیز هوشان بودم و در گیر المپیاد ها و کنکور و درس و باعث می شد بتوانم خود ارضایی را کنترل کنم من تا ۲۰ سالگی خود ارضایی می کردم ولی کنترل شده و کم در صورت فشار جنسی و غیره .
۲- زیاد درس بخوانید تا آینده راحت و پول دار و با شعور و آزاده باشید .دختر ،سکس ، زن در ۲۲تا ۲۸ سالگی آنقدر هست که خسته میشوید البته در صورتی که اجتماعی باشید
۳- سعی کنید جنبه خود را بالا ببرید تا سریع تحریک نشوید .مثلا وقتی فیلم سکسی دیدید (معذرت ) سعی کنید فیلم را حلاجی کنید طوری که از چشمتان بیفتد ،”” مثلا بگویید چقدر این زن زشت بود ، زن باید معصوم باشد .من چشمان معصوم دوست دارم یا این زنا ایدز دارند اون مرده هپاتیت داره ، ولی من سالمم. پس اینا مریض و بدبختند .اما من خوشبختم و میخوام ورزش کنم آره میخوام در آینده فلان کس بشوم که خوشبخت است و…..”””
۴- اگر در دانشگاه هستید با یک دختر خوب درد دل کنید تا از لحاظ عاطفی ارضا شده باشید .اگر اینطور باشد اصلا دست به خود ارضایی نمی زنید .مثلا با هم پارک بروید و شاد باشید و مثلا در پارک چیتگر تهران دوچرخه دو نفره سوار بشید و باز هم سعی کنید با جنبه باشید . با جنبه بودن و با دختر خوب بودن عالیست .
۵- گاهی اوقات که این فکر به ذهنتان می آید ، در حمام بدن خود را لمس کنید و عضلات بدن خود را نوازش دهید مثل گردن و بازو هایتان و اندام های بالایی بدن و سعی کنید تخیل خود را متوقف کنید . خیلی کم کم حمام یا جای دیگر را ترک کنید فشار جنسی سخت است خیلی هم سخت است اما با ماساژ بدنتان و افکار مثبت این فشار بسیار کم می شود ۱۰۰%

من با این روش ها انرژی خود را در درس گذاشتم و الان به عنوان نفر اول در دانشگاه یک شان و شخصیت راضی کننده دارم و ارشد هم دانشگاه تهران هستم و با دوستان دختر خوب ودرس خوانی هم که حجاب متوسط دارند در ارتباطم و ۲ سال است اصلا خنده ام میگیرد چرا این قدر پافشاری بر آن کار داشتم .

امیدوارم مشکل شما زودتر از من حل شود چون انرژی نو جوانی و جوانی تان باید صرف استعداد هایتان شود نه خود ارضایی :دی . ممنون موفق باشید .


اقای محترم جعفری ایا این عمل بر حافظه ی من تاثیر دارد؟؟؟از این می ترسم.

میثم جعفری

بله به حافظه خیلی تاثیر داره ادم رو عصبی میکنه .


سلام.اقای جعفری محترم ایا حتما رگ هایم می گیرد؟؟؟روش ترمیم این چیست؟؟شرمنده ام ولی شما مرا ترساندید.خواهشا به سوالاتم جواب بدهید چون من به غیر از شما با کسی نمی تونم در این باره صحبت کنم.

میثم جعفری

با سلام به اقا محمود رضا
بله گرفته میشود راهکار ها
۱ – ادرار بعد خود ارضاعی
۲ – نزدیک تا اخرین لحظه (این فقط برای کسانی هست که با زنان رابطه جنسی دارن) یعنی : وقتی که با همسرت نزدیکی میکنی تا اخر خارج شدن رابطه تو ادامه بدی میان کار نصفه کاره رها نکنی
با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر


میدونید دروغگوترین آدم روی زمین چه کسی است؟
آنکه بگوید تا به حال جلق نزده ام


دوست عزیز آقای محمود رضا
برای جلو گیری ازی گرقتگی رگ باید بعد این عمل استبرا بکنی وگرنه رگ هات که میگیره هیچی سرطان پروستات میاره!
استبرا:سه بار با انگشت اشاره از زیر مدخل تا زیر بیضه ها بکشی و سه بار هم از بیخ آلت تا کلاهک آلت بکشی و سه بار هم کلاهک الت رو فشار بدی تا مایعی که درون لوله های دفعی مونده تخلیه بشه تنها با ادرار تخلیه نمیشه این عمل رو باید بعد از هر ادرار کردن انجام بدی که دانشمندان غربی به تازگی به نفع این عمل پی برده اند در حالی که در احکام دینی ما از چندین هزار سال پیش آمده است


سلام به همه ی معتادای جق زن
راستش من از وقتی که به این سایت اومدم خیلی تونستم جلوی خودمو بگیرم مخصوصا عوارضشو خوندم …از مدیر سایت تشکر میکنم دمت گرم…
من ۲۰ سالمه خدایی خودمو با هر چیزی سرگرم میکنم ولی نمیدونم چرا همش حشریم خیلی سعی کردم ترک کنم ولی نتونستم هنوزم از دست خودم ناراحتم. الان حدود ۲هفته هست بدتر شدم اومدم به این سایت تا شاید بتونم به خودم بیام برام دعا کنید…


سلام.اقای جعفری من دوازده بار این کار را انجام داده ام فکر نمی کنم دچار سرطان بشم.ولی از راهنمایی تون ممنونم.راستی من استمناء را دو هفته است که ترک کردم ولی شهوتم زیاد است و زمانی که شهوتم زیاد می شود با فشار دادن واستبراء ابی ازم خارج می شود.ایا من بیمارم یا زود انزالی دارم؟؟؟به هر حال فکر زود انزالی نیستم چون من هفته ای یک بار استمناء می کردم.


سلام بر شما آقای محمود رضا.نخیر اینطور نیست وقتی فرد دچار شهوت میشود قبل از آمدن آب منی یک ماده دیگر خارج میشود که به آن ودی میگوییند که پاک است و کاملا طبیعی است.


سلام
خواهش میکنم جوابمو بدین مرسی
من جلق نمیزنم ولی باجنس مخالف زیاداین کارو میکنم شاید هفته ای ۲بار ماهی دوبار روزی ۲بار و……
اگه شما میگین این کار باجنس مخالف مثل جلق زدنه پس چرا اگه زن بگیریم این اتفاق نمیافته؟
جون من مدیر جوابمو بده ممنون میشم بخدا
شاید بازنت هر شب این کارو انجام بدی که چی؟
من جواب میخوام
مرسی
جواد از مشهد

میثم جعفری

با سلام اقا جواد
میدونی اقا جواد زن واقعا فرق داره یک ماه اول فوقش میخوای هر روز نزدیکی کنید بعد اون حتی نمیتنی هفته ای یک بار نزدیکی کنی . حتما شنیدی که عشق واقعی تو سال اول هست به خاطر عشقی که داری به خودت اجازه نمیدی حتی اگه دلت بخواد هر روز با همسرت نزدیکی کنی .
به صورت کلی هر ۴ روز یک بار به طور عادی انسان رو از همه چیز میسازه چه زن چه مرد . حالا فرقی نمیکنه که جلق بزنی یا با همسرت نزدیکی کنی دلیل ما که ازدواج کنید این است جلق نزنید چون میل جنسی شما سست سست سستر خواهد شد و وقتی ازدواج کردید در سه ماه اول طلاق میگیرید حتما میدونید تنها دلیلی که مردها زن میگیرن ۱ به خاطر رابطه نزدیکی هست اگه شما دلتون نخواد زن به چه درد شما میخورد پس هرگز ازدواج نمیکنید . و این یعنی سرپیچی از گفته های خداوند که نصف دین شما با ازدواج تکمیل میشه .


عشق بگزین ترک عقل و هوش کن / آتش شهوت ز دل خاموش کن

جام می از دست ساقی نوش کن / حرف پیران طریقت گوش کن

تا ز هر اندوه جان شادت کنم ( از جانب خدا با اندکی تصرف )

میثم جعفری

دست شما درد نکنه اقا فرشاد عجب شعری بود.


salam be tamam bache ha lotf konid beri to vikipediya bebinid dar morde khod erzaye chi neveshte.man migam.khod erzaye ke faghat badi nadare khobi ham dare.age khoderzaye 1ya2 bar bishtar az hafte beshe moshkel dare mishe.khod erzaye baese jolo giri az sartan porostat misheva khili chiz haye khobe dige ham dare.pas hatman ye sar be vikipedia bezaind


سلام به همه.سایتتون قوف العادس.ممنون.
من ۱۵سالمه..اول دبیرستانم…از دوم خود ارزایی میکنم..روزی دو بار که رو شاخشه…الانم واسه همین اومده بودم اینجا که وقتی وارد وبتون شدم واسه یه لحظه از خودم بدم اومد..من عوارضشو هنوز کامل حس نکردم اما ریزش مورو که دارم اما در طول این یک سال دو برابر شد..اما *حالا*میخوام تررررک کنمممم….باید ترک کنم…خواهشا به سوالم جواب بدین که:
آیا اگه الان ترک کنم باعث میشه که کاملا سلامت شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و در زندگی زناشویی خودم موفق باشم؟؟؟؟؟تروخدااااا جواب بدین…باتشکر

میثم جعفری

با سلام به Zemestun
جواب سوال شما : بله شما ترک کنید و تغذیه مناسب داشته باشید هنگام ترک سیستم بدنتون برمیگرده به حالت اولیه . درضمن اگه یک باره نتونستید سعی کنید حداکثر هفته ای دو بار انجام بدید بعد کم کم بیارید پایین .
به امید روزی که همه ما ها یک انسان نمونه باشیم برای کشور عزیزمون .
با تشکر


مرسی که جوابمو دادین…وای…خیلی خوب شد که عوارضشو فهمیدم و از اون کارای زشت دست برداشتم…واقعا ممنون از سایتتون…:-)عاااااالی بوووووووووووووود!!!!!!!


یه سوال دیگه هم دارم…شما گفتین که خودارضایی بده و ضرر داره و…’خب اگه فقط خودمونو تحریک کنیم اما خود ارضایی نکنیمم بازم ضرز داره؟؟؟؟ممنون

میثم جعفری

من نمیگم ضرر داره خود ارضایی بیش از حد ضرر داره . هفته ای یک بار هیچ مشکلی نداره . ما بیشتر از نظر اسلام میگیم که گناه داره .


ahaaaaaan…..sorry kheyli mozahem misham. Ye soal!shoma moshaver hastin?
Yani shoghleton ine ya etelaateton ghavie?!

میثم جعفری

من هم مثل شما یک ادم ۲۱ ساله هستم کمی اطلاعاتم بالاست .


ahan..ye chizi…khob man alan ye dokhtare 15salam.va ta hala dos pesar n nemiad dashte nadashtam.khoshamam nemiad dashte basham.ba ezdevaj to in sen ham movafegh nistam pas baraye erza shodan chikar konan amsale man…allllllbate man alan be in natije residam onayi ke migan ma nemitunimo nemishe o az inharfa faghate faghat daran be khodeshon talghin mikonan…hich kari nadare….faghat ye karoaz zendegimon hazf kardim..hamin:-)barhal in email mane…age matlabe jadidi ya chize jalebi ke be dardam bokhore o betunam be dustaye dg ham etela resani konam befrestin mamnon misham….;-)bye
arezoosharekelas@yahoo.com

میثم جعفری

با سلام به zemestan
با تشکر از تماس شما . ایمیلی برای شما ارسال شد که باید تائید کنید تا تمام مطالب برای شما ارسال شود هر کدام مورد پسند شما بود خوشحال میشیم به دوستان نیز ان را ارسال کنید . با تشکر مدیر پی ۳۰ یوزر .


اون ایمیلی که ارسال کردین هرکاری کردم نشد…


اگه ممکنه دوباره بفرستین….ببخشید

میثم جعفری

با سلام به zemestan
ایمیل شما تایید شده است از این پس تمام مطالب به ایمیل شما ارسال خواهد شد .
با تشکر مدیر پی ۳ یوزر


salam kasi hast dardo del konim?17salame


salam amir joon man hastam mohsenam 20salame har moghe khasti dar khedmatetam
manam mesle to hastam nemitonam tark konam

khabar bede


salam…moshkelet chie agha amir??man arezoo 15salame.


چرا شما متشکرید؟!؟! من متشکرم از مطالبی که خواهید فرستاد…!

میثم جعفری

سلام دوباره به zemestan
طوری که شما افتخار میدین تو سایت ما هر روز سریعی میزنید و به پاسخ خودتون اهمیت میدین متشکرم . هدف ما خدمت به کاربران عزیز است از وظیفه های بنده هست .


نه نه…اشتباه نکنید…ما متشکریم که شما برای ما دارین وقت میزارین و درقبالش هیچ مزدی نمیگیرید….:-)

میثم جعفری

خیلی ممنون از Zemestun
نظر لطف شماست اینم تفریحی هست برای ما باید روزمون رو شب کنیم . شاید بتونیم با این کارا کشور عزیزمون رو پیش به جلو ببریم .


ایشالا که ما بتونیم از گفته های شما درست استفاده کنیم…:-)


چقدر بازدید کننده ها کم شدن…:-(منکه دیگه از اولین باری که اومدم ضرراشو خوندم خود ارضایی نکردم…
هروقتم فکرش میاد تو ذهنم میام نظرات رو دوباره میخونم تا از اینکار دور شم…انگار دیگه به اینجا عادت کردم…هر روز باید بیام سر بزنم و ببینم کسی نظر داده یا نه…!:-)


سلام
منم اتفاقی چند وقت پیش اومدم و خوندم منم مثل بقیه زیاد میزدم شاید هفته ای ۲دفعه
از روزی ک خوندم با خودم عهد بستم ترک کنم و خدا رو شکر یازده روز شد فک کنم که نزدم
ولی متاسفانه زدم بعد یازده روز
باز الان گفتم نزنم مثلا تا ۲۰روز ایشالا بتونم کم کم ترک کنم
نمازامو به جز صبح_ظهر و شب میرم مسجد و معمولا به جماعت میخونم چند وقته هر روزه دارم قران میخونم
من یه ۳سالی هست دارم این عمل زشت جغ رو انجام میدم
خواهشا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه این شماره منه بهم اس بزنه
خیلی خیلی شاد میشم ممنونم محسن ۲۱ از طبس
۰۹۳۶۹۲۸۹۱۱۸


آقایون عزیز یه چیز میگم که دیگه این بحث تمام شه: اصلا حواستون هست که با این کار ن تنها دنیات داغون میشه بلکه آخرتت هم خرابه_ آقایی گفته ۲روز ی بار ایرادی نداره لاغر نمکنه _ حالأ لاغر نشی اون دنیاتو چی کار میکنی؟بدبخت مگه اینایی ک رفتن تو جنگ شهید شدن شهوت نداشتن؟ یه کم ب این آخری ک گفتم فک کن شاید فهمیدی ک آدم نیستی اگه باز ادامه بدی.


۰۹۳۷۶۲۷۵۰۶۸ از مازندران

من یه پسر تنهام


۱.ضعیف شدن چشم ۲ . لاغر شدن صورت ۳ . ضعیف شدن حافظه . ۴٫ضعیف شدن حس شنوایی .۵٫ ضعف اعصاب . ۶٫ضعیف شدن بدن . ۷٫سرگیجه.۸٫ زود به زود زکام شدن. ۹٫کم خونی ۱۰٫سست شدن زانو .۱۱٫ سیاه شدن دور چشم .۱۲٫ زرد شدن صورت .. ۱۳جوش زدن صورت۱۴٫٫ شنیدن صدای زنگ در گوش ۱۵٫ گوشه گیری .۱۶٫ ظاهر نشدن در اجتماع .۱۷ . لاغر شدن بدن .


salam man az 8salegi jalgh mizanam va nmitonam tark konam


باسلام
خوب هستیدمن از ۱۴سالگی دچار چق زدن شدم تا الان که ۱۷سالم اصعلادوست ندارم بچم ناقص باشه .چندمدتم بودمیزاشتم منیم بیاید ولی گفتم شایدنزارم بیاد بهتر باشه خواهش ازتون میکنم کمکم کنید با تشکر


سلام من قبلا هفته ای دو بار میزدم اما الان شده هفته ای یک بار قرص فینپشیا که برای ریزش مو است تا ۸۰درصد شهوتو کم میکنه و هم موی ادم رو ضخیم و پر پشت میکنه به خدا ۲۰دزصد بقیه به اراده خود شخص بستگی داره .موفق باشید


سلام اقای جعفری خواهشا جواب منو بدبد

ایا خود ارضایی دختران باکره باعث می شه که بکارتشون از بین بره؟

و به هر نحوی که باشه؟

تورو خدا جواب منو بدین….اخه من کسی رو ندارم ازش بپرسم….خواهش میکنم به ایمیلم جواب بدین.همیشه دعاتون میکنم

پاسخ :

با سلام
بستگی به نوع خود ارضایی شما و پرده بکارت شما دارد .
برخورد هر چیز نوک تیز امکان ۹۰ % پارگی پرده را دارد بسیار کم هست که پرده ضخیم باشد و با یک بار الا دو بار پاره نشود اما بار سوم پاره میشود .این در حالی است که شی که با آن خود ارضایی میکنید را داخل کنید .
اما اگر خود اضایی شما در سطح اندام جنسی شما باشد هیچ مشکلی به جود نمی آورد .


ضرر و آسیب های جسمانی «جلق زدن»؛
– ضعیف شدن چشم و قوه بینائی
– ضعف اعصاب مغز
– اختلال اعصاب گوش
– ستسی استخوانها و ضعف مهره های کمر
– ضعیف شدن حافظه
– حواس پرتی و عدم توانی برای تمرکز کردن
– سیاهی رفتن چشم.[۱]
توضیح مختصر: اگر کسی در اثر «جلق زدن» در نوجوانی یا جوانی مقدار زیادی از «منی» خود را هدر دهد و حرام کند نتیجه آن این است که مغز و اعصاب- بویژه اعصاب چشم ها و شنوایی انسان- از آن مقدار «منی» که در نیرو بخشیدن به مغز و اعصاب لازم است بی بهره و محروم می شوند و رفته رفته آن نوجوان یا جوان مبتلا به بلای را از نظر قوای مغزی و عصبی ناتوان می سازند.
در نتیجه چنین فردی از نظر «ظریب هوشی» و کنترل اعصاب و بینایی چشم و محکمی مهره های کمر دچار ناتوانی و ضعف میشود و دستی دستی خود را با آن عمل ناپسند «جلق» به ورطه زیانهای جبران ناشدنی می اندازد.
– از دیگر ضررهای «جلق زدن» این است که سبب ناتونائی جنسی و اختلال در کار دستگاه تناسلی مردانه «کیر» می شود
توضیح مختصر: مقداری از «منی» صرف رشد خود « بیضه ها» می شود. ولی نوجوان یا جوانی که عادت به « جلق زدن» پیدا می کند با هدر دادن «منی» خود جلوی رشد طبیعی و لازم بیضه های خود را می گیرد و با این کار نکوهیده، باعث می شود که بیضه هایش رشد لازم را نکنند و کوچک بمانند. بیضه هایی هم که از اندازه لازم کوچکتر باشند روشن است که نمی توانند به اندازه کافی «منی» بسازند.
در نتیجه آن جوان مبتلا به «جلق زدن» با بیضه های کوچک و «منی» ناکافی، هم به مغز و استخوان و اعصاب خود زیان میرساند و هم اگر ازدواج کند


با سلام.خیلی مطلبتون خوب ومفیده.دستتون دردنکنه.ولی شما دریکی از راه حلها گفتید که زن سیغه کنیم.وجدانا من که جایی رو سراغ ندارم که زن سیغه ای اونجا باشه یا ازترس ابروم نرفتم دنبالش.ولی با نظر شما صد در صد موافقم.پیشنهاد شما چیه؟پول هم دارم.باید پیش کی وچطوری اقدام کنم.ممنون.

پاسخ :
با سلام اول بگید که بچه کجا هستین ؟
بعد به بزرگترین مسجد شهر خودتون که معروفترین هست برین و با ملاء بزرگ اونا حرف بزنید معرفی میکنن بهت حتما


با سلام .
می خواستم تشکر کنم از این سایت خوبتون و یک انتقاد هم داشتم اونم این بود که اگر یک سایت مرجع درست کنید و چند روش اصلی رو که بیشتر جواب داده بزارید خیلی بهتر میشه و بیشتر جواب میده اگر هر کی که وارد این سایت میشه بخواد کل این مطالب را بخواند خوابش میبرد و چیزی هم دستگیرش نمیشود !!!
برای کسانی که می خواهند این عمل را ترک کنند اینکه فقط راحلش یک یا علی گفتنه و تصمیم محکم گرفتن !
راستی در این سایت از تمامی عوارض جسمانی و روانی آن گفته شد به جز این که از همه مهمتر این عمل *حرام* است و باید ترک شود حتی اگر جایگزینی برایش پیدا نشود !!!
در قرآن کریم نوشته شده که وقتی کسی خودارزایی میکند عرش خدا به لرزه در می آید ! یعنی چقدر گناه دارد و کسانی که این عمل را انجام می دهند جزو آخرین نفراتی هستند که از طرف خدا بخشیده میشوند ! پس با خودت فکر کن ارزشداره به خاطر چند دقیقه یکی از بزرگ ترین گناهان کبیره را انجام دهیم ? روز قیامت شما نمیتوانید به آن ها بگویید چون راهی نبود نتونستم ترک کنم ! باید این عمل ترک شود !
با تشکر به امید آنروزی که همه ما ترک کنیم .


من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم


پناه ببریم به خدا از شر شیطان رانده شده
با نام ویاد خدایی که بنده هاش رو دوست داره وغفار الذنوب هستش
چند تا راه حل برای این مشکل که دامنگیر خیلی ها شده دارم
۱٫ اینکه واقعا از خدا کمک بخواهید
۲٫هرموقع این حس بهتون دست داد که به این عمل زشت دست بزنید سریع از تنهایی پرهیز کنید وسریع به جایی برید که فرد یا افرادی باشند
۳٫ زیاد آیت الکرسی بخونید
۴٫ حتما اگر میتونید روزه بگیرید خیلی مانع انجام این کار میشه
۵٫ از نگاه کردن به هرچیزی (عکس .فیلم . …) که باعث تحریک شدنتون میشه بپرهیزید
۶٫هر مقع به فکر این جور چیزها می افتید بسیار استغفار کنید و از صمیم قلب از خداوند رحمان کمک بگیرید و خودتون رو به خدا بسپارید
خداخیلی مهربونه بنده هایی که یه روزی جهالت کردند وتصمیم قاطع گرفتند و وقتی از صمیم قلب پشیمون شده باشند رو می بخشه و از خطا هاشون میگذره انگار که گناه نکردند
یادمون باشه شیطان قسم خورده که انسان رو منحرف کنه و اینجور افکارو احساسات به سراغ همه میاد فقط باید به خود خدا پناه ببریم و اراده مون رو بالا ببریم
خداوند هممون رو ببخشه
التماس دعا


باسلام خدمت مدیر محترم این سایت اقا میثم گل وکمال تشکر رو دارم از ایشان به دلیل راه انداختن این مبحث مهم .
متاسفانه دولت ما بااینکه از ان خبر دارد و همینطور صداوسیماکه بارها این مطلب را دکتر های عزیزدعوت شده روانشناس خاستند این بحث رو دنبال کند نکرده است واز مطرح کردن این بحث تفره میرود.
دوستان عزیزتوجه داشته باشند بنده از افرادی بودم که ۱۲سال جلق میزدم و اکنون نزدیک به ۱ سال است که دست ازین کار کثیف و خانمان سوز برداشته ام.من آن اواخر به عوارضی چون سردرد های میگرنی شدید،ضعف بینایی،ضعف حافظه شدید(که باعث ناکامی من در کنکور ارشدشد)،حواس پرتی(که باعث گم کردن شناسنامه،کارت ملی،و موبایلم شد)،زانو درد،کمردرد،خواب زیادوبیش از حدبه دلیل ضعف بدنی(باوجود اینکه وزنم کم نشده بود)،لرزش دستها وضعف اعصاب(زود رنجی و زود عصبانی شدن)،ومهمتر از همه دچار ضعف اراده شده بودم.اینجا این مطلب را گذاشتم تا بدانید این بلا باعث بسیاری از مریضی های پیدا وپنهانی میشود که شاید افرادی که نظرداده بودند وبنده تمامی انها رامطالعه کردم فقط بخشی از این مریضی ها رابیان نمودیم،بدانید که این اعتیاد بنظر من از هر اعتیادی مخربتر است،وترک ان از ترک هر اعتیادی شیرین تر،وسودمندتر است.اگر میخاهید بقیه عمرتان را مثل ۱ انسان درست زندگی کنید به هرنحوی شده دست از اینکارکثیف بردارید.
من اگرنخواهم حرف از دین واین حرفها بزنم به چند مورد که در ترک این مرض کمک میکنند اشاره میکنم:
۱٫از غذاهایی که سردند استفاده کنید(برنج.سیب زمینی خیار) ونیز تا حد امکان در اوایل ترک از خوردن غذاهای گرم مثل(فلفل…)پرهیز کنید.
۲٫از پوشیدن لباسهای تنگ بپرهیزید.
۳٫زمان حمام را کوتاه و حدالامکان از اب گرم استفاده نکنید(ولرم وسرد)
۴٫سعی کنید تنها نمانید.
۵٫چشمتون رو بیرون از خونه درویش کنید.
۶٫فیلم ها،عکس های سکسی نبینید(در زمان ترک وسوسه میشید که حداقل منکه نمیتونم جلق بزنم حداقل ببینم واینجاست که ۲باره شروع میکنید)
۷٫نگید نمیتونم ازدواج کنم این بخاطر سستی اراده شماست که این فکرها رامیکنید.(فکرنکنیدمن متاهلم اما در اولین فرصت ازدواج میکنم بااینکه شرایطش رو ندارم)
۸٫از همه مهمتر اینکه به مرور ترک بایید کرد نگید از امروز نمیزنم چون واقعا نمیشه،اول ۱۰روزبه۱۰روز بعد ۲۰روزبه۲۰روزبعد ۴۰روزبه ۴۰ روز وبه همین ترتیب کمکم ترکش کنید البته مواظب باشید که در وسطهای کار وسوسه نشید وزیادش کنید.
۹٫یه نکته مهم دیگه ای که باید خدمتتون عرض کنم اینه که ۱اعتیاد رو با ۱ اعتیاده دیگه ترک نکنید و به ۱ چیزه دیگه معتاد بشید.
به امیده روزی که مسببان این اعتیاد ریشه کن بشوند چون واقعا میدونند و فکری به حالش نمیکنند.به امید پیروزی شما در همه مراحل زندگیتون.اگر سوالی بود این ایمیل منه.jopiteer@gmail.com


سلام من حدود۴ ساله جلق میزنم قدمم کوتاهه البته ارثیه لاغر هم هستم هر ۳ یا ۴ روز دو سه بار جلق میزنم آیا قدم رشد میکنه؟ و مشکلای بالا رو ندارم؟


زمانی که به شما بگویند به اسب سیاه *فکر نکنید* همه شما به اسب سیاه فکر میکنید و تصویری از اسب سیاه در ذهن شما نقش می بندد و روی آن متمرکز میشوید. (حالا سعی کنید که دیگر به اسب سیاه فکر نکنید آیا میتونی)

و زمانی که همش داری فکر میکنی بهش ،با تمام وجود داری روش *تمرکز* میکنی که *ترکش* کنی بد تر داری بهش کمک میکنی که تو رو وسوسه کنه ، مسئله همین جاست شما خود ارضایی میکنید و بعد پشیمانی و …

ببینید خود ارضایی اینقدر ها هم بزرگ نیست که شما فکر میکنید می گید واااااااااای چجوری ترکش کنم مگه چیه ،فقط نگذار تو ذهنت وسعت پیدا کنه تو اومد تو ذهنت خودتو مشغول یک کار دیگه کن به خودت بگو من این کار کسیفو انجام نمیدم و خودتو به یه کار دیگه مشغول کن، نگـــــــــــو این آخرین باره چون اینطور نیست نگو بزار این فیلم سکسیرو ببینم ولی جلق نمیزنم چون میزنی ، کسانی به من مراجعه میکردن که میگفتن آقای دکتر من ۵ ساله تمام زندگیمو گذاشتم کنا حی می زنم حی ترک میکنم ۵ ساله مثل احمقا عمرمو از دست دادم ،برید دنبال آیندتون ، اون آقایی که میگه برید دوش بگیرید خوب ادم عاقل دوشی که داری زیرش به جلق فکر میکنی چه دوشیه در کل بزرگش نکنید سوالی داشتید بهم ایمیل بزنید mohammad_shams1@yahoo.com


salam
admin man dastam milarze dalilesham midonam chie hamin jagh
age tark konam momkene khob beshe larzeshe dastam?
plz j me

پاسخ :

بله دوست عزیز ترک کن تغذیتم درست کن انشاالله درست میشه


سلام،
میخواستم بدونم آیا خیالات ذهنی هم مثل استمناء عملی عوارض داره یا نه.
من وقتی درگیر خیالات ذهنی بشم کمرم قوس میگیره صورتم آکنه میگیره موهام میریزه دستهام به شدت میلرزه.
خودم هم تعجب میکنم،که چرا استمناء نمیکنم منی ام را نمیریزم.

پاسخ :

تحریک ذهنی هست مشکلی نداره اما به اعصابت صدمه میزنه


سلام من هم از تابستان ‏۸۶‏ در یک خانه خلوت تحریک شدم.
من از کودکی تحریک ذهنی داشتم،همه خوشگلا تو فکرم بودن
از هنر پیشه های هندی هالییودی بگیر تا ایرانی.
از همسایگان بگیر تا فامیلا.
یه روزی بیش از حد تحریک شدم دست به شامپوهای لعنتی زدم از شامپو ها بگیر با دست و بالش خلاصه هر چیزی که با هاش راحت میشه جلق زد.
همه را تجربه کردم ،
صورتم آکنه گرفت.
موهای برپشت ‏ و خوشگلم به شدت ریخت.
گودی کمر بهم روح داد.
چشام توی کاسه ها فرو رفت .
صورتم مثل صورت جن ها بود
حتی جن ها از من خوشگلتر بودن.
نمیتونستم به بازار و مسجد و کوچه برم چون اعتماد به نفسم آخرش بود،حافظه ام ویران شد.
دخترا پسرا از اون سر کوچه وقتی چشماشون بمن افتاد پا به فرار می گذاشتن.
همه درباره من با یکی دیگر تو گوشاشون حرف میزدند چه پوزخندایی.
حالا میشه یه سال و چند ماهی که کنار گذاشتم اما معتاد خیالات فاسد و شهوت انگیز هستم.
تو هر وبلاگی که سر بزنم حرف از استمنا‌ء است زنا و لواط.
حتی کسی درباره خیالات فاسد سکسی حرفی نمینویسه.
خیالات ذهنی بدتر از استمنا‌ء کردن است.
مثل استمناء داغون میکنه.
یه کمی به رویاهای سکسی فرو بری ‏
به اختیار از آلتت چیزی شبیه منی میآد،
امروز اکثر جوانان از استمناء کردن دلشون به هم میخوره.
تنها چیزی که لذت بخش است خیالات ذهنی است.
یک جوان به جای این خیالات ناقص باید ترجیح بده ‏ با سکس عملی.


سلام میخواستم بدونم آیا استمناء توسط دستان همسر و یا کسی دیگه هم عوارضی داره؟

پاسخ :

دوست عزیز خارج شدن منی بیش از حد عوارض داره فرقی نمیکنه به دست کی باشه اما از نظر روحی و فکری به دست همسر خیلی بهتر هست .


سلام ج منو ندادین====سلام من حدود۴ ساله جلق میزنم قدمم کوتاهه البته ارثیه لاغر هم هستم هر ۳ یا ۴ روز دو سه بار جلق میزنم آیا قدم رشد میکنه؟ و مشکلای بالا رو ندارم؟

پاسخ :

شما خودتون فکر کنید هر روز دو سه بار جلق بزنید انتظار دارید بدن شما به حالت اولیه برگرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب شما معلوم نه


سلام من با نظر کمک موافقم من بدون استمناء فیلم یا عکس سکس نگاه کنم صورتم داغون میشه هم سیاه سوخته میشم و هم آکنه ام میگیره بدنم هم بدجوری میخاره.


جرق معروف به جلق معروف به استمناء معروف به خودارضایی معروف به نکاح کردن با خودش ترک کردنی نیست پس ادامه بدهید.


جرق معروف به جلق معروف به استمناء معروف به خودارضایی معروف به نکاح کردن با خودش ترک کردنی نیست پس ادامه بدهید.


سلاملکم….من بازم اومدم…
آقا میثم خواهشا دیگه به میلم مطلب نفرستین.چون حک شده و دیگه نمیرم بازش کنم خیلی وقته…
بچه ها من آرزوام.پونزده سالمه.از سیزده سالگی خودم خود ارضایی رو کشف کردم.تا دو ماه پیش هم ادامه داشت.خیلی هم خر بودم که وقتی بیکار بودم مثه احمقا خودمو تحریک میکردم.شماهم خواهشا کار منو انجام ندین…انقدرم نمیخواد ادای معتادای حشیشی رو درارین بگین تو ترکم و نمیشه و نمیتونم و …!
حالا انگااار چی هست که اینجوری میکنین…اصلا بزارین قشنگ بهتون فشار بیاد که شب ازدواجتون یهو خودتونو تخلیه کنییییین….:-))
از دکتر شمس نهایت تشکر رو میکنم و بازم در نهایت از اقا میثم که این وبلاگ توپ رو درست کرد که من یکم سر غقل بیام…راستی من دو ماهه که خود ارضایی نکردمااااا….یاد بگیرین…اصلانم بش فکر نمیکنم..شمام بیخیالش بشین بابا…
تموم شد:-)بای بای


دست همتون درد نکنه واقعا حرف ندارید از اون بالا تا بایینشو خوندم از ارسال حرفاتون ممنونم/اسمم مصطفی منم مثل بعضیی هاتون هستم.ولی الان بهترینم@_@


سلام هرکس در مورد مسایل جنسی مشکلی داشته باشد من راهنمایش میکنم دکترنیک alinikparast@yahoo.com


سلام آقا میثم این ایمیل منه.خواهشا مطالب جدیدتون رو برام بفرستین.ممون.

پاسخ :

دوست عزیز سلام من دسترسی به ایمیل شمارو ندارم خودتون باید این کار رو بکنید با مراجعه به این لینک http://www.p30user.com/join یا این که به صحفه اول سایت رفته و در گوشه سایت روش کلیک کنید تا به مرحله ثبت نام هدایت شوید .


🙂


سلام من ۱۵ سالمه و من نمی تونم یعنی نمیشه که زن بگیرم و نمی دونم که باید چه کار کنم اما الان دو هفته است که دارم کم کم ترک می کنم یعنی کردمش سه روزی یه بار و بعد به تدریج زمانش رو زیاد میکنم که فعلا نتیجه داده


بیضه نوجوانی که چند سال جق زده پس از ترک چه زمانی به حالت اول برمیگردد


سلام؛
این تجارب و تحقیفات ۵ سالمه
پس راحت از کنار این مطالب نگذرید.
برای زندگیتون برنامه داشته باشید یک قلم و کاغذ بردارید و یک سال حتی تا ۵ سال آیندتون رو تصور کنید و روی کاغظ بیارین.
برنامه یک ماهه هفتگی و روزانه رو تو لحظه به لحظه زندگیتون اجراکنید.
برای تمام کارهایی که انجام میدید برنامه و هدف داشته باشد.
ازقبل برنامه حمام رفتن رو باخود مرور کنید و تنها کارهایی رو انجام بدین که لازمه.
اصلا به جغ فکرنکنید و همیشه تصور کنید که وجود نداره
ورزش کنید
خیلیفکرکندی به این که چرا دارید فعالیت های مختلف رو انجام میدید و اگر دیدید اون فعالیت اضافه و بیس فایده اس رو انجام ندید.
همیشه به یاد داشته باشید که عمر محدودی داریم و باید ازش به خوبی استفاده کنیم
برای دستشویی رفتن خود برنامه داشته باشد به خصوص زمان ادار و خارج شدن از دستشویی رو در نظر داشته باشید
سعی کنید آلتتون رو با آب خیلی سرد بشورید
زیاد با آلتتون بازی نکنید
مهمه که قبل هر کاری فکر کنید اگر این قضیه رو رعایت کنید اصلا با آلتتون کاری ندارید.
سعی کنید اصلا راجع به سکس و خود ارضایی باکسی صحبت نکنید.
صفحه های سکسی رو ببندید و به کسی هم این صفحه هارو معرفی نکننید چون تو گناهش شریکید.
برای خودتون ارزش قائل بشید و هر کاریرو انجام ندید حتی تو مسائل اجتماعی خیلی مهمه چی میپوشد باکی حرف میزنید دوستانتون کی هستن حتی مهمه که زباله رو تو سطل میندازید یا رو زمین چون تمامی این رفتارها شصیت شما رو نشون میده
تو تنهایی بیشتر به خودتونم برسید یعنی به خودتون احترام بزارید مهم ترین فرد که باید جلوش محکم و سرزنده و شاداب باشید خودتون هستین پس اولین نفری که باید بهش احترام بزارید خوتون باشین
خودتون رو لخت جلوی آینه نبینید چون تو ضمیر ناخود آگاهتون بسیار زیاد تاثیر میزاره
مهم نیست تو چه مرحله ای هستید مهم اینه که از این به بعد واژه جق یا خود ارضایی یا هرچیز دیگه ای از زندگیتون حذف شده و شما انسان دیگه ای شدید.
این روز رو برایخودتون جشن بگیرین
مدام عمل جغ زدن رو به روز های بعد موکول کنیدو روز های بعد رو به روز های بعد
فعال پور شور و بنشاط باشید
تحرک داشته باشید و پیاده روی رو از دست ندید
بدونید که هیچ وقت و هیچ جا تنها نیستید و اجنه شیاطین وملائک و اهل بیت و از همه مهمتر خداوند هر لحظه دارن شما رو نگاه میکنن.
اجتماعی باشین و تو بحث های فلسفی هنری اجتماعی شرکت کنید.
یه یاد داشته باشید دشمنان عاشق بی اراده و ضعیف بودن شما هستن و شبانه روز دارن کارمیکنن که شما به زنا و… دچار بشین پس با حذف کردن این کارها از زندگی جلوشون باستید و اقتدار خودتون رو به دنیا ثابت کنید
تو گذشته نباشید و نگران چیزهایی که از دست دادین نباشین بهتر از اون هارو به دست میارین
اصلا به این پدیده فکر نکنین و آدت های روزانه رو با برنامه ریزی تغییر بدین
فیلم خوب ببینین اگر به فیلم های مپتذل وسکسی علاقه دارین بدونین ای شخصیت بی شخصیت شماست پس با دیدن فیلم ها و شنیدن موزیک های خوب شخصیتتون رو عوض کنید
باوراتون رو حفظ کنینمثلا من با اینکه بچه مذهبی نیستم با تیغ صورتم رو نمیزنم و این باور رو دارم که تیغ به سلول ها و ماهی چه های پوستم آسیب می رسونه و همه جا از این کارم دفع میکنم.
تابع جو این و آن نباشد وبرای خود استقلال داشته باشد کاری که اشتبه است دفاع ندارد.
به دنبال حرف دانشمندان غربی نباشید درغشون بیشتر از راست هست
بیکار نباشید و مدام فکرتان را از حالت منفی به مثبت تغییر دهید
باور کنید سکس و جغ هیچ جای خوشکالی ندارد
این را من دیدم که کسی که جغ میزند با شیطان در حال آمیزش است براین گفته مدرک و سند دارم
شما هرچی بیشتر جغ بزنید میل جنسیتون بیشتر میشه نه کمتر
از تنهایی فرار کنید
بدونید این کار رو با القای شیطان انجام میدهید و شیطان قسم خورده تا آخرین لحظه انسان رو به گناه آلوده کندهبا جغ نزدن ندیدن صحنه های تحریک کننده لمس نکردن آلت و… به جنگ با شیطان و نفستون بپردازید و این پیروزی رو جشن بگیرید
روزها قبل از هر کاری آیت الکرسی بخونید وشب ها ۳ مرتبه وره توحید
برای خودتون عذت نفس و شخصیت قاعل شید و به آینده و مسیری که توش هستید فکر کنید.
اهل بیت و عنایت خدا و امام زمان رو فراموش نکنید.
به امید سلامتی روحی و روانی برای تک تک شما
دوستارشما سالوط شاد.


من از۱۱ سالگی این کار رو شروع کردم والان ۱۵سالم هست.چه جور بگم من الان به زودانزالی مبتلا شدم نمیدونم چیکار کنم.الانم مثل سگ از کارم بشیمونم.یعنی اگه این کار کثیف رو ترک کنم.میتونم دوباره قوای جنسیم رو بدست بیارم.


من از۱۱ سالگی این کار رو شروع کردم والان ۱۵سالم هست.چه جور بگم من الان به زودانزالی مبتلا شدم نمیدونم چیکار کنم.الانم مثل سگ از کارم بشیمونم.یعنی اگه این کار کثیف رو ترک کنم.میتونم دوباره قوای جنسیم رو بدست بیارم.


لطفا هرچه زودتر جواب رو واسم بفرستین.باتشکر‏!

پاسخ :

دوست عزیز بستگی به سن شما داره اگه پایین ۲۰ سال هست بله حتما به دست میاری . اما بالای ۲۰ سال باشه باید توکلت به خدا و بعد تغذیه مناسب کنی .


انگار توباغ نیستی حاجی جلوی هر چیزیرو بگیری جلوی خانوم هایی که تو خیابون باوضع بد و بوشش نامناسب میان بیرون رو نمیشه گرفت خواهشن اول جلوی کارخونه های سازنده ی لباسای جلف روبگیرین که اول شروع هوس مردا میشه خیلی ببخشید همتون میاین درمورد زکاتو خمسو نمازو حج وامر به معروفو نهی از منکرو… رو منبر میرین ولی ازاین غافلین که بای شما وامسال شما وبزرگای این مرزو بوم توی اون دنیا گیره چون زن جماعت نباید سینه هاش از زیر مانتو نمایان باشه باید مقنعه یا روسری روی سینه باشه (نس صریح قران مجید)وزن جماعت نباید صدای غیر عادی نازک و عشوه ماننددر بیاره چون مرد های ناسالم خودشون رو نمایان میکنن (نس صریح قران مجید)و امر مقدس ازدواج موقت که شماها باعث وبانی تغییر طرز تفکر خانوم های محترم شدید ممکنه بگین نگاه اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم اینشا الله روز قیامت میبینم ما جوونای مجرد کباب میشیم یاشما مملکت بدستان نمیخوام بندازمش توخط سیاست که صفحه راه نمیده فقط اگه فرهنگ سازی صیغه رو روش مانوورمیدادین احتمال این رو میدادین که تعصب کاذب ازبین میرفت شما که مثلا عالم دین هستین میگین امام صادق میفرماید:
این عمل گناه کبیره است ورحمت خدا از اون شخص دور میشه ومورد شفاعت قرار نمیگیره .
چرا درمورد احادیث مختلفه در مورد صیغه نگفتین چرااز قدیم شروع نکردید توتلویزیونها رادیوها بشت میکروفن ها داد بزنین فریاد بزنین که صیغه کنین که ثواب کنین که طرظ تفکرتون رو عوض کنین.همون طور که بیغمبر اکرم (ص) میرفت روی کوه وداد میزد که فرزندانتان را باهم صیغه کنیددر صورت نداشتن موقعیت مناسب.(اصول کافی,صحیح مسلم)وسلام…(ناگفته نماند ازماست که بر ماست)خ

پاسخ :

با سلام به خدمت ش

دوست عزیزم من نه حاج اقا هستم نه اخوند این حرفا و واقعا از این جور ادما خوشم نمیاد منم مثل تو یه جون تحصیل کرده ۲۱ ساله هستم حرف تو رو قبول دارم و میدونم که سن تو این حرفو میزنه نه خودت حالا هدف من از این پست این نیست که اخوند کنی خودتو هدف من اینه که این کارو ما باید بکنیم ما جونا بیاییم وقتی خودمون رو کنترل کنیم هر دختر بد پوش رو دیدی به جای حوس حرفی بگی بهش که شب خوابش نبره و به کارش فکر کنه جوان و ادمایی این دنیای جدید ما هستیم که با دست به دست هم دادن میتونیم درستش کنیم . حتما شنیدی نشد نداریم این جمله زندگی منو عوض کرده و برا تو رو هم میکنه.


سلام دوست من
چه مطلب جلب و پر محتوایی…و از همه جالب تر اینکه به زبان روزمره بیان کردی آدم خوشش میومد بخونش…
وقتی داشتی توضیح میدادی دقیقا این اتفاقا واسم پیش اومده بود…من الان ۸سال هست که جق میزنم و ناچارم به این کار…رفتم دبیرستان زدم رفتم خدمت زدم رفتم سر کار زدم رفتم دانشگاه زدم…چاره ای ندارم جز این کار…اما لااقل دنبال و منت دخترای تهرونی رو نکشیدم…بیخیال بابا راحت باشین فقط به قول کارشناس در هفته سه بار بیشتر نشه و خودتون رو زیاد تقویت کنید و در ضمن به دخترا هم محل…نذارید!!!
خوش باشین


اولا که یه مرد یا پسر اگه محکم باشه و ایمانش قوی باشه٫یه زن لخت هم جلوش وایسه شیطان گولش نمیزنه و خدارو یادش نمیره.
اگه هم صیغه گسترش پیدا کنه که دیگه زندگیه سالمی نمیمونه.
اصلا فرض کنین که صیغه آزاد بود.شما پسرایی که میگین باید صیغه رو گسترش داد و این که دید جامعه نسبت بهش بده اگه پدرتون هر روز هر لحظه از هرکی خوشش میومد صیغش میکرد خوشتون میومد؟؟؟؟؟
پس خواهشا انقدر یه مسئله به این کوچیکی رو بزرگش نکنید…سکس مال زن و شوهره.جلق زدنم جز آسیب چیزی نداره….
با تشکر از مدیر سایت:-)


سلام،اگه میشی خواهشا به این سوالات من جواب بدین؟
آیا لواط و یا همان ‏Gay‏ هم میتونه مانند استمنا‌ء انرژی انسان را هدر بده؟
و چرا پسربچه هایی که در کار لواط میباشند زود رشد میکنند و خوشگلتر و چاق تر میشوند؟

پاسخ :

دوست عزیز سوال بی ربطی هست اونای که زیر میخوابن به حالشون فرق نمیکنه چون ازشون اسپرمی خارج نمیشه .


خاک تو سر همتون کنن حال آدمو از هرچی سکس و کس و کیر و مسایل جنسیه بهم میزنین اه اه اه خداروشکر من پسر نبودم این چرتو پرتا چیه تحکل کنین تا زن بگیرین!!نمیتونمو خسته شدمو معتاد شدمو….یک مشت ارازل اوباشین همتون دیگه یا جلق یا دخترای مردم من ۱۹ سالمه هنو هیچکدوم از این کثافت بازیبارو تجربه نکردم دعا میکنم همتون شفا پیدا کنین……


اگه شمادختراسمج بازی درنمیوردین مالازم نبود این کارارو کنیم جووووووووووووووون والا (شماره ممنوع) حمید جون هستم با طعم لیمو


bacheha salam.yeki az rahaye tarkesh ineke chat nakonid makhsusan chate ……… omidvaram harki mikhad tark kone movafag beshe


با سلام
در جواب خانمی که خودشو با “یک دختر” معرفی کردند عرض کنم که سیستم بدنی و شهوتی مردها با خانمهاخیلی فرق میکنه ؛ خانمها با توجه به اینکه ۹ برابر مردها شهوت دارند ولی خوشبختانه خداوند عزیز جوری اونها روآفریده که با یک مورد کوچیک شهوتی نمیشن و بعد باید بگم که این کار (استمناء در مردان و استشهاء در زنان) مثل اعتیاد به مواد یا امروزیترش اینترنت هست که باید راه حلی براش پیدا بشه که اون هم آقای مدیر محترم سایت گفتند که بهترین راهکارش برای جوانها ازدواج موقت و دائم هست… به امید اون روز که مسئله ازدواج موقت تو کشورمون مرسوم بشه که اگه بشه طبق فرمایش امام علی هیچ کس به جز شقی ترین امت اسلامی زنا نمی کند


سلام.از همین الان که نظر هارو خوندم دیگه انجام نمیدم..خدایا ببخشم که عرشت رو به لرزه در اوردم.. اون دوستی که گفته بود سالم مونده و بازم ادامه میده میخوام بش بگم،عزیزم خدا خواست سالم موندی حالا نمیخوای واسه تشکر ترک کنی..؟؟؟یادت نره اگه خدا نخواد حتی یه برگ هم از درخت نمیوفته


آقا دمتون گرم خیلی مردین ایشالا عاقبت به خیر بشید
این سایت باعث شد من ترک کنم
خدا رو شکر


سلام میخواستم بدونم آیا میشه خودارضایی را با دارو درمان کرد؟

پاسخ :

دارو های هستن به نام کافور که میتونید استفاده کنید تو غذا برریزین و بخورین که کاملا میل جنسی رو میخوابونه ۱۲ ساعت .


سلام به همه دوستان مشکل مه جدیتره من مدت ۳ سال میشه از اثر جلق زدن بیش از حد، دچار بیماری شده ام و اون اینکه روی پوست و یا بهتره بگم در ناحیه سر آله تناسلیم پو ست نهایت باریک شده و رگ ها و موی رگها دیده میشه حتی اینکه درد هم میکنه چند بار به پزشک رفتم ولی درمانم نشد حالانکه من ترک این عادت زشت هم کرده چون دیگر نمیتونم جلق بزنم اگر بزنم دیگر تمامه زخم میشه لطف کنید کسی برام یه راهی علتج را نشون بده اگر کسی توسعه برام داره لطف کرده ایمل ادرس من بفرستند.
ممنونم.


من جق نمیزنم اما جقی هارو دوس دارم


Hala in daroo ro az koja gir biarim???!!!


Toro bekhoda komakam konid!!!man alan 16 salame,ye 3sali mishe in kar laanati ro anjam midam.dige az khodam motanafer shodam.har vagh miam to in bakhsh az siteton matalebo mibinam delam mikhad gerye konam.har vagh ham mikham jeloye khodamo begiram movafagh nemisham nemidonam chika konam az zendegi khaste shodam :'(


سلام به شما دوست عزیز من ۱۴ سالمه و دو هفته یک بار جلق میزنم و الان خیلی لاغر شدم و کمرم مقداری درد میکند من که نمیتوانم ازدواج کنم پس اگر راه حلی دارید برای من و دوستان که سنشان پایین هست بگذارید و در ضمن اگر از راه های دیگر که میشود که جلق زدن را ترک کرد لطفا بنویسید مثلا اگر با خورد میوه ها یا غذا و یا …………
please help me من را از این فلاکت نجات دهید لطفا لطفا لطفا اگر راهی بگویید که شود جلق زدن را ترک کرد من به اعضای سایت نفری ۲۰ هزار تومان میدهم.

پاسخ :

دوست عزیز کافور استفاده کن اگه حشری شدی هر چی میگی بگو . از حشر میخوابونه .


سلام به دوستان عزیز ،،، من ۲۳ سالمه ، به طور میانگین هفته ای یکی دو بار جلق میزنم ،، کاری نیست که بخوام بهش افتخار کنم ولی کاری هم نیست که بخوام بخاطرش خجالت بکشم و یا احساس گناه بکنم…. قدیما پسرا وقتی به بلوغ میرسیدند، با کمک بزرگان ازدواج می کردند و یه کاری که بتونه درآمد عادی ای داشته باشه تو همون مقطع پیدا میکردند و از ۱۸ ۱۹ سالگی زندگی رو استارتشو میزدند و به مرور تو زندگی به موفقیت هاشون میرسیدند، نه دانشگاهی بود نه سربازی ای بود نه ۱۱۰ سکه مهریه ای بود نه جهیزیه ای بود نه ادا و اطفالی ….. اما الان خودمو میگم من دانشجوی رشته مهندسی دانشگاه دولتی ام که دارم ارشدمو هم میگیرم، رشتم یه جوریه که توش کار پاره وقت پیدا نمیشه و حتما باید تمام وقت باشه و کارت پایان خدمت داشته باشم بخاطر همین هنوز وارد بازار کار نشدم و حالا حالا ها هم نخواهم شد چون سال بعد که ارشدمو میگیرم بعدش باید برم سربازی که اونم دو سال وقتمو میگیره بعدش باید بیام تازه آزمون ورودی شرکتای مختلف مثل شرکت نفت و وزارت نیرو و مخابراتو … رو بدم تا شاید بعد از یه سال دوندگی یکیشونو منو قبول کنن تا اون موقع در بهترین حالت میشم ۲۷ سال که تازه می خوام استارت کار و پول در آوردنو بزنم …. حداقل ۴ ۵ سال طول میکشه تا بتونم یه اندوخته ای برا خودم دست و پا کنم دست به عمل ازدواج بزنم یعنی میشم ۳۲ ساله…… حالا با این تفاسیر تو این ۲۰ سالی که به بلوغ رسیدم من چکار باید بکنم؟؟ صیغه کردن هم پول می خواد، نمی تونم به بابام بگم که پول بده من صیغه کنم که ….از طرفی حتی نمی تونم با دوست دخترم کاری کنم چون باکره است … از یه طرف دیگه حتی اگه مورد غیر باکرشم گیر بیاد باز نمی تونم روشون حرکت بزنم چون مکان ندارم و نمی تونم منتظر واستم تا بعد از ۴ ۵ ماه خونمون بر حسب اتفاق دو سه ساعت خالی بشه تا تو اون مدت هول هولکی و با استرس یکیو بیارم خونمون … از یه طرف دیگه هم نمی تونم جنده پولی که خودش مکان داره رو بکنم چون باز هم پولشو ندارم هم اینکه لذت جنده کردن بیشتر از جلق زدن نیست بخدا چون بعدش از سکس پیمون میشی و اعصاب بیشتر خورد میشه

با این تفاسیر اگه کلشو ببریم بندازیم اونور به خدا آسایشمون بیشتره

یه نکته دیگیه ای رو من به دوستان بگم که اگه برای مدت طولانی مثل دو سه هفته فعالیت جنسی نداشته باشیم اسپرمای بدن میمیرند و خود این قضیه ضررای خیلی جدی رو به بیضه های ما وارد میکنه به خاطر همین خیلی از پزشکا خود ارضایی هفته ای یه بار رو توصیه می کنند به مریضا

حالا اگه بخوام از توجیحاتی که برای خودارضایی آوردم بگذرم و یه کمی هم به بدی هاش بپردازم می تونم بگم که به نظر من عامل اصلی اینکه اسلام خودارضایی رو گناه میدونه اینه که انگیزه ازدواج رو میاره پایین و تماشای فیلمای پورن هم این قضیه رو شدت می بخشه. وقتی انگیزه ازدواج پایین بیاد اونوقت خانواده به عنوان بلوک اصلی جامعه به خطر میفته و به طبع اون کل جامعه به خطر میفته

ضرر مهم دیگه ای که جلق زدن و تماشای فیلمای پورن می تونه برای افراد داشته باشه اینه که مهارت های اجتماعی افراد رو میاره پایین و باعث میشه که نتونیم به نحو شایسته با مردم و مخصوصا جنس مخالف رابطه اجتماعی داشته باشیم.

ضررای دیگه ای که مطرح شد مثل ریزش مو، لاغری و ضعف جسمانی فقط مربوط به جلق نمیشوند و سکس معمولی هم این عوارض رو داره…. دلیل علمی ریزش مو اینه که با فعالیت جنسی سطح تسوسترون بدن میره بالا و این قضیه باعث ایجاد عامل DHD در ناحیه سر میشه که ریزش مو رو تشدید می کنه… از طرف دیگه مایع منی حاوی مقدار زیادی پروتئین و قند و نشاسته و مواد معدنی دیگه هستش و با هر بار ارضا ، ما این مواد مفید رو از بدنمون خارج می کنیم که باعث لاغری و ضعف قوای جسمانی میشه

در نهایت اگه من بخوام به یه جمع بندی برسم به دوستان پیشنهاد می کنم که اونایی که شرایطش رو دارن حتما سکس بکنن (با هرکی که راضیه و باکره نیست).. برای اطمینان و خاطر جمعی بیشتر صیغه عقد رو هم بخونن ….. اونایی هم که شرایطش رو ندارن من بهشون پیشنهاد می کنم که تا جایی که می تونن فیلم پورن تماشا نکنن چون تو خیلی از مقاله های خارجی من خوندم که تاثیر پورن به مرتب بدتر از تاثیرات جلقه ، اگه یه وقتی به سرتون زد که خود ارضایی کنین سعی کنین جلوی خودتونو بگیرین، اگه دیدید خیلی جدیه هیچ وقت میل جنسیتونو سرکوب نکنین، جلقتونو بزنین ولی بدون تماشای پورن …. در کل سعی کنین که میل جنسیتونو کنترل کنین ولی سرکوبش نکین… هفته ای یه بار به نظر خوبه

اینا نظرای من بود و ممکنه خیلی از حرفای من درست نباشه و شما ها نظر مخالف منو داشته باشین… در کل خوشحال میشم از اینکه نظراتتونو با من در میون بذارین


آقا محمد خیلی با صحبت هات حال کردم،منم مثل شما دانشجوی مهندسی و راه دورم،ولی خوب من یه ۴ سالی از شما کوچیکترم،من هم اصلا شرایط اردواج و با یکی دیگه بودن رو ندارم،
چند دفعه با ورزش و کار رفتن یه فاصله ی ۳۰_۴۰ روزه بین جق زدن داشتم،ولی باز بعد اون تو یه هفته دو سه بار جق میزدم،
به نظر من جق زدن کار خیلی زشتیه و از اینکه هنوز دارم این کارو میکنم از خودم تنفر پیدا میکنم،ولی خوب از یه طرف هم نمیشه که تنفر از خودم رو بیشتر کنم و تو گناه غرق بشم و هیچ کاری نکنم،پس باید یه روز این حس از خودم دور کنم و فقط به خدای خودم و درس و خانوادم فکر کنم،
به نظر من تا یه مدت زیاد این کارو ترک نکردید،قسم نخورید و به خودتون قول ندید که این کارو ترک میکنید،چون اگه باز جق زدید روحیتون داغون میشه و تو یه هفته اینقدر این کارو میکنید که حالتون از خودتون به هم میخوره،
البته توجه زیاد به نماز و درست و صحیح خوندن اون هم خیلی بهتون کمک میکنه،که واقعا من هر وقت نمازم رو با صبر و حوصله و اول وقت میخونم اصلا ذهنم به سمت گناه نمیره،
به هر حال من هم از راهنمایی شما و همه دوستان ممنونم.
اینا هم که گفتم هیچ کدومشون شعار نبود و عین حقیقته،امیدوارم که همه جوونا فرصت و شرایط ازدواج براشون فراهم بشه و از زندگی خودشون راضی باشند.


سلام .
یکی از راههای ترک جلق ایاراده قوی خود شماست . دومی راه ، که خودش یه نوع اعتیاد داره مصرف تریاک هست ( خدا تریاکو نصیب هیچکی نکنه ) . سومین راهش اینکه فقط این کارو کمتر از کتر کنی .


ولی کاری هست که همه انجام دادنش حتا برای ۱ بار ، و اونی که میگه من تو عمرم از این کارا نکردم چرت و پرت میگه


من پسری هستم ۱۸ ساله که حدود ۸یا۹سال است جق میزنم در روز امکان داره روزی ۴یا۵بارجق بزنم برای خودم متاسفم که اینکارو میکنم ولی نمیتونم ترکش کنم مگر ازدواج کنم تا خوب بشم


ایا جنب شدن هم مثل جلق ضرر داره؟

پاسخ :

دوست عزیز خروج منی کل برای مرد ها ضرر داره این جنب رو که میگین از نظر اسلام گناه نداره .


سلام.
من وقتی جق میزنم نمیزارم آبم بیاد بیرون.میشه دقیقا ضرراشو بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی از جق ی ردهایی روی کمرم به مرور زمان به وجود اومد.کسی م۳ من هس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط اگه آخرای عمرمه بهم حتما بگید.

پاسخ :

بزارید خارج بشه چون منی شما داخل رگهای شما میمونه و مسیر خروج اسپرم شما رو میگیره .

بله کمر درد یکی از اثراتش هست خوراک خودتون رو مقوی کنید انشاا. رفع بشه .


شعر گفتید هیچ راه حلی ارائه ندادید اگر دارویی نباشد که بنده تا حالا پیدا نکردم و هیچ دکتری هم نداشته تنها راه حل رابطه واقعی و طبیعی جنسیت والسلام همه این راهها را سالهاست رفته ایم هیچ فایده ای ندارد این راه حل نیست تنها راه حل همان است که عرض کردم راه حل دیگری هم هست و ان اینکه انسان خودش را به جزیره ای تبعید کند.
والسلام

پاسخ :

آرش جان من خودم هم جون هستم دوست دارم به هم سن سالهای خودم کمک کنم و هیچ به حرف اسلام دقت نمیکنم چون این یک نیاز و خدا خودش داده بهمون حالا خدا با خودش گفته که جوان وقتی به بلوغ رسید ازدواج میکنه . اما فکر این روزگارو که ۱ جوان ۲۰ که از فکر این دنیا موهاش تو ۲۰ سالگی سفید میشه . ما در این مقاله گفتیم رعایت کن روزگار که بهت فشار میاره خودت به خودت فشار نیار با برنامه زندگی خودت رو ببر جلو .
موفق پیروز باشی


سلام دوست
من ۲۴ سال عمر دارم و تقریبا ۷ سال میشود که من مبتلا جرق زدن هستم من از دوست هایم یک مشوری خوب را میخواهم ایا چی قسم میتوانم که این عمل را به همیشه ترک کنم من هفته یکبار جلق میزنم باز هم من بسیار به تشویش میباشم پس من یک را درست و حل این مشکل خود را از شما میخواهم خدا کند که راه خوب را به من نشان دهی به امید شما . و منتظر جواب شما هستم

پاسخ :

دوست عزیز راه ترکی نداره هفته هیچ مشکلی نداره . فقط زن بگیرین


چارش کوسه


این همه زن بیوه هست.صیغه کنید وکم به خودتون ضرر بزنید


سلام .من از ۱۵ سالگی دارم میزنم الان ۲۰ سالمه . نصف بدنم فلج شد طوری که هیچ درمانی نداره . نزنین برین یواشکی هم شده زن صیغه کنین ولی با این مرض لعنتی خودتونو ناقص نکنین .من ۲۰ سالمه اگه نزنم یه درد دارم بزنم یه درد. واسه منم دعا کنین منم دعا میکنم همه جوونا زودتر برن ازدواج کنن خوشبخت شن دنبال این شر نرن . مرسی بابت اطلاعات خوبتون .


سلام من هیراد هستم ۱۷ سالمه من با لباس های … خانوم ها شهوتم با لا میزنه و نمیتونم کنترل کنم و بعضی وقتا خودم اون لباس هارو میپوشم و بعد پشیمون میشم


راه درمان این کار چیست لطفا سریع جواب دهید با تشکر


من تنها هستم حامد ۱۶ سالمه اهل رفاقت باهر کسی
۰۹۳۷۷۷۱۵۳۰۹ ۲۴ ساعت روشنه
من هم همه ی این مشکل هارو دارم ولی تنها نیستم


سلام
شما فقط اونجا نشستید واسه خودتون یه چیزی نوشتید. ینی خودتون نمیزنید. من که دخترم نمیتونم خودارضایی نکنم. وقتی نشه سکس کرد آدم مجبوره دیگه.


salam aziz chera khod erzaei ..?
mitoni sharike hamjens dashte bashi ta az khatarate sanaviye jojoate sanaviyehe bekarat va bardari rahat bashi


سلام من درباره ی جلق زدن تحقیقات زیادی کردم و از مشاوران زیادی کمک خواستم و یک برنامه ی کامل تهیه کردم که می خواستم با شما در میان بگذارم اگه شما هم از این کار خسته شده اید و می خواهید ان را ترک کنید برنامه ای که من در اختیارتان می گذارم را قدم به قدم انجام بدید من به شما قول میدم شما هم به امید خدا روزی می توانید این گناه زشت را کنار بگذارید

۱٫اول از همه باید پیش خودتون به این باور برسید که واقعا از این کار خسته شده اید و خواهان ترک ان هستید.

۲٫دوم پیش خدا توبه کنید که دیگر این کار را تکرار نخواهید کرد و این را به یاد داشته باشید که خدا بندگانش را در هر صورتی دوست داره حتی اگه مرتکب گناه بزرگی شده باشه

۳٫همین الان هر چی فیلم یا عکس یا هر چیزی که باعث تحریک شما می شود را دور بریزید اینترنت نیز یکی از راه هایی است که باعث تحریک شما مشه البته منظور من بیشتر کسانی هستند که به وی پی ان یا فیلترشکن دسترسی دارند ولی باز هم منظور من این نیست که ارتباط تان را با اینترنت قطع کنید بلکه سعی کنید فقط برای کار های ضروریتان از ان استفاده کنید و بیکار پای اینترنت نباشید چون بیکار بودنتان انگیزه ی شما را برای بازدید از سایت های مستهجن افزایش میده(اگر فقط این مرحله را کامل انجام بدید پنجاه درصد راه را طی کردید) حتی دیدن یک عکس هم می تواند شما را حشری کند پس پیش خودتان فکر کنید که دیدن یک عکس یا فیلم یا هر چیز دیگر به امید دیدن یک لحظه ارزشش را ندارد.

۴٫بیشتر ما از سر بیکاری شروع به جلق زدن میکنیم و جلق زدن مانند مواد مخدر در صورت نرسیدن مواد به بدن انسان از کار نمی افتد بلکه میتوان با پرت کردن حواسمان به جایی دیگر ان را کنار گذاشت(هر چقدر هم که ان روز حشری شده باشید)اگر این مرحله را که همانند مرحله ی قبل از اهمیت زیادی برخوردار است کامل انجام بدید تا حد زیادی خودتان را به ترک این کار نزدیک کرده اید.برای خودتان یک برنامه ای پیدا کنید تا روزتان پر شود فرقی ندارد چی باشه از کلاس های ورزشی گرفته تا کلاس های درسی یا گذراندن وقت تان با دوستانتان دقت کنید که هفته ی تان را هر جوری شده پر کنید و تو خونه بیکار نشینید.

۵٫ارتباط تون رو با خدا قطع نکنید نماز بخونید و دعا کنید تا ارتباط تون با خدا محکم تر بشه و هم ارادتون برای ترک این کار بیشتر بشه.

در اخر میخواستم چند تا نکته بهتون بگم:

-اگه شما مدت زیادیه که دارید این کار رو می کنید باید این رو بخاطر بیارید که هیچ وقت برای برگشتن دیر نیست درسته که ضرر های جبران ناپذیری داره اما اگه پیش خدا توبه کنید و دیگه هیچ وقت این کار را انجام ندید خدا این بیماری ها رو از وجودتون پاک میکنه پس هیچوقت ناامید نشید.

-اگه فکر میکنید که ممکنه اولش براتون سخت باشه پس چند ماه پیش خودتون تمرین کنید و بعد توبه کنید تا خدایی نکرده توبه یتان شکسته نشود.

-روی مرحله ی ۳ و ۴ تاکید بیشتری دارم چون اگه میخواهید شروع به ترک ان کنید اول این دو مرحله رو انجام بدید.
(تاثیر زیادش رو خواهید فهمید.)

در اخر هم باید بگم روزی شما هم میتوانید مثل انسان های عادیه دیگه به زندگیتون ادامه بدید و تمام این ها به خواست خودتون بستگی داره که میتونید به نفس تون قلبه بکنید یا نه
موفق باشید و با تشکر از پست خوبتون.


سلام دوستان:
راههای گریز از آن:
۱- فرار از تنهایی
۲- دوستی با خدا
۳-حذف تمام چیزهایی که باعث ایجاد اینچنین مسایلی می شود
۴- ترک منزل به محض بروز حس اولیه
۵- تنظیم موبایل و یا ساعت با وقت نمازهای صبح و ظهر و عشاء
۶- دوستی با اهل بیت عصمت و طهارت با حضور در مسجد
۷- توکل به خداوند متعال
۸- ذکر فراوان
۹- سعی کنید عادت کنید هر وقت از دستشویی بیرون می آیید وضو بگیرید….
۱۰-ازدواج به موقع و خواست فراوان از همسر در نزدیکی های فراوان.
۱۱- باز هم توکل به خدا…. یا علی…


بهترین کار ممکن برای دوستان بعد از توبه ونماز ومسجد وروزه
که خیلی مهمه ورزشه هر ورزشی که باشه مهم اینه که انرژی بدنت به جای آلت تناسلی از طریق ماهیچه هاتتخلیه بشه….
راه های زیا دیگه ای هم هست
نظر بدید


سلام_با هیچ یک از این مطالب موافق نیستم و نمیگم ضرر نداره ولی کی گفته کجا گفتن خود ارضایی باعث عقیم موندن میشه ترخدا علمتونو ببرید بالا عقیم بودن یه بحث دیگس ضمنا من کسیو به جلق تشویق نمیکنم ولی مزیتی که جلق داره اینه که مانع از فسادی جامعه میشه کنترل شهوت سخته و موقع دفع شدنش باید دفع کرد


salam dostan man pesari 14 sale hastam .3_4 sale jalgh mizanam-
emshab jagh zadam o khaste shodam az in kar vaghan ta keshidam .
kheyli kheyli mamnon az sayte khobeton vaghan angize baraye tark ro peyda kardam


سلام امیدوارم خوب باشیدمن ۲سال میشودبه این مرض مهلک جلق مبتلا شدم لطفاکمکم کنید خواهش میکنم


سلام لیلا میشه ی زنگ به من بزنی حامد هستم مشکل تو می دونم چیه زنگ بزن راه حل بهت بدم
راستی رفتم تو ۱۷ سالگی تولدم مبارک

پاسخ :

اقا حامد به دلیل بروز مشکل برای ما امکان ثبت شماره تلفن در سایت نیست


پس ی کاری کنید که من با لیلا اشنا بشم
اگه براتون مشکلی نداره

پاسخ :

لیلا خانوم میتونه با ایمیل شما تماس بگیره اگه دلش خواست


ببخشید لیلا خانوم


عوارض خودارضاعی:
گودی بیش از حد کمر
تضعیف بینایی
عقب ماندگی
گوشه نشینی
تضعیف حافظه
ریزش شدید مو ها
لرزش دست ها
آکنه صورت
تغییر کردن راه رفتن
زود عصبانی شدن
بی غیرت و ترسو شدن
میل به هفجسگراهی
بیماری جنسی
بد شکل شدن فرم بدن
آحمق بودن.
من خودم اینا را داشته ام.و خودارضاعی کار من بوده است.۵ سال داشتم این عمل شوم را انجام دادم.
ولی حالا خدا را شکر دو سال ترک دادم.فعلا تحمل میکنم خودم را تا ازدواج.
ففط چیزی خوراکی که مزاجش گرم پرهیز کن.اینا راست میگم بهتان.همین حالا ترک کن.برو کوهنوردی و ورزس و همچنین به خدای بزرگ توکل کن.شب ها که خوابیدی یه لیوان آب سرد بنوش.حرارت بدنت را پایین بیار.
فعلا…


باسلام میشه راه حل ترک جق برام بگی

میثم جعفری


اول خدا آخر خدا . بچه ها فقط نماز و با خدا بودن میتونه جلو گیری کنه!!!! تغدیه هم مهمه اما کم!!! میخوای ترک کنی پس رابططو با خدا نباید قطع کنی!!!

دکتر محمدرضا باقری متخصص غدد


اول خدا آخر خدا . بچه ها فقط نماز و با خدا بودن میتونه جلو گیری کنه!!!! تغدیه هم مهمه اما کم!!! میخوای ترک کنی پس رابططو با خدا نباید قطع کنی!!!

دکتر محمدرضا باقری متخصص غدد


سلام
ایا زدن اون زمانی که زن داری و حامله هست و هر چند وقت ۲یا ۳ هفته ۱بار ضرر دارد ؟

خـــــــــــــــــــــــــــــل تـــــــــــــــــــــــــــــــٰف


اقا دمت گرم


بعد اینکه جلقو ترک کردی دوباره اون چیزایی روکه ازدست دادی برمیگرده مثل بینایییو…


من همینجا قسم میخورم به عنوان یه تصمیم گیرنده واقعی این عمل لعنتی را ترک می کنم برای همیشه و تا زمان مرگ.
امروز ۲۶ آذر ماه سال ۱۳۹۱است و ساعت ۱:۱۸ دقیقه بامداد.


با عرض سلام و خسته نباشید
و تشکر از سایت خوبتون
من الان نزدیک به ۸ ساله که جق میزنم و هر راهی بی فایده بوده حالا ۲۴ سالمه ولی هنوز این کار رو میکنم و الان خیلی بیشتر شده تقریبا در هفته شش بار میزنم .و قبلا عاشق خانمی شدم که الان فقط به یاد اون میزنم و یک زن عمو هم دارم که به یادش زیاد جق زدم ، خواهش میکنم به من کمک کنید . شرایط ازدواج برام فراهم نیست چون در یک شهر دور دانشجو هستم که هم قومیت و هم مذهبشون با من فرق میکنه .


بهترین راه به نظر من فقط اینه که با خدا باشی.نماز.قران..روزه که خیلی خیلی ماثره.انشاا… مشکلات ماجوانان حل بشه تا به راحتی با کسی که دوسش داریم ازدواج کنیم…به امی حق تعالی…


من چگونه جلق را وقتی که خواب کنم خواب های بد را میبینم بسیار زور بالایم میاید تا که جلق نزنم خوابم نمیبرد لطفا جوابی سوال مرا روان کنید


سلام ملت،ایشااله همه تون خوبین.من یه پیشنهادی دارم میخوام بهتون بدم.
اگه استمناء را کنار بزارین،شاداب و با نشاط میشوید مثل اولش میشن.اما نمیشه کنار گذاشت،اگه ازدواج کنید هم نمیشه.این یه بیماری آزار دهنده هست که احتمالا میشه براش یه تصمیمه قطعی گرفت.مثلا هنگام شروع کردنش به خودتون فکر کنید،چرا من دارم خودم را نابود می کنم،چرا من مو هام میریزه،چرا آکنه میگیرم،چرا عقب میمونم و چرا بی غیرت و ترسو هستم.چرا ولش نکنم،چرا خودمو سرگرم با چیزی دیگری نکنم.چرا ازدواج نکنم یا چرا همون لواط و زنا نکنم،به قرآن.
آخه استمناء هم شد یه دل خوشی.


با سلام خدمت شما مدتی بود که می خواستم یک مطلبی در این مورد بخونم واین کاررا برای همیشه کنار بذارم تا اینکه امروز تو این سایت به طور اتفاقی مطلب شما و راهنمایی عده ای از برادران دینی خود را خواندم و از اینکه همدرد بیدا کردم خوشحال و متۀثر شدم برای خودم و عمل زشتم شاید از گفتن حرفی که می خوام بزنم جا بخورید اما می گم شاید بتونید به من هم کمکی کنید 🙁 من ازدواج کردم ولی کمتر وقتی شده که با شوهرم به اوج انزال برسم و متۀ سفانه بعدش مجبور به این کار شدم که باعث ناراحتیم شده و… لطفا راهنماییم کنید؟


کردن با جلق زدن فرقش چیه؟مم نمیفهمم


سلام.من ۶ سال خودارضایی میکردم حالا حدود ۸ ماهی است که ترک کرده ام اما هنوز لاغر هستم و مو هام میریزه و همچنین گودی کمرم شدیدتر میشه.مدیر خواهش میکنم یه راهی بهم نشون بده.

پاسخ :

آرزو سعی کن تغذیه خوبی داشته باشی مثل ، شیر ، نارگیل، موز ، میگو ، ماهی و…


بالا برید…. پایین بیاید…
جلق ضرر داره!
اینو کسی میگه که بیشتر از ۱۱ ساله داره اینکارو می کنه…!!!
تنها راه ترک:
اول اینکه از حساسیت بپرهیزید! اینکه الان شما این کارو می کنید و اینم میدونید که این کار خیلی ضرر داره ولی باز انجامش میدید دقیقا شبیه به یک دایره میمونه! کسانی که جلق می زنن توی یک دایره گرفتار می شن، هیییی دور خودشون می چرخن… این یه حس خیلی بدیه ولی کاریش نمی تونید بکنید!
یه پیشنهاد: سعی کنید فیلمای تیکه پاره شدن آدما رو ببینید، ببینید که آدما از گوشت و استخون و خون درست شدن… سینه و واژنو معقد هم دقیقا از گوشت و استخون ساخته شده! این حس رو از خودتون دور کنید که اینا اسرارآمیز ترین چیزها هستن!
اگر حتی یه خرده توانایی زن گرفتن دارید، حتما زن بگیرید، منتها زنتون رو از روی عشق و عاشقی انتخاب نکنید، اجازه بدید مادرتون یا خواهرتون براتون انتخاب کنن، حتی المقدور سعی کنید زیباترین رو انتخاب کنید!
یکی از عاملین ریزش مو واقعا جلق هست، جلق باعث میشه بدن شما از نظر هرمونی زودتر فعال بشه و برای همین پیر به نظر میرسید، چون زمان پیر شدنتون به خاطر فعالیت بیش از حد هورمون هاتون تسریع پیدا کرده!
خودارزایی در زن ها بیشتر مضر هست و از نظر روانی زن ها رو چندصد برابر بیشتر تحت تاثیر قرار میده!
یک توتم برای خودتون درست کنید! یک دستبند، یا یک چیزی که شما رو یاد نفرت تان از این عمل میندازه درست کنید و همیشه همراهتون باشه! تاکید می کنم که حتما خودتون درستش کنید و از بیرون تهیه نکنید!
بعد از هر بار جلقی که زدید، قسم نخورید یا عهدو پیمان نبندید که این آخریش بود، این کار شما رو نابود می کنه و هیچ سودی نداره!
ترک کردن جلق رو تمرین کنید! برای مثال اگر ۵ بار در هفته اینکارو می کنید، سعی کنید تعداد دفعات رو کاهش بدید… منتها کم کم و گاماس گاماس… اگر شکست خوردید، دوباره شروع کنید و از اینکه دوباره به زمان اولیه برگشتید نترسید و دوباره ادامه بدید!
ورزش رو به هیچ وجه فراموش نکنید(هر روز)! اگر بدنسازی میرید، به هیچ وجه (با تاکید بسیار) از هرمون یا کراتین و پروتئین های صنعتی برای رشد عضله هاتون استفاده نکنید! مثل سگ تمرین کنید، قبل از رفتن به باشگاه دو تا سیب زمینی آبپز شده، طوری که گرمای خودش رو تا آخر تمرینتون حفظ کنه ببرید و بعد از تمرین با نمک میل کنید! اگر بدن نحیفی دارید، ضعیفید، نگران نباشید، با ورزش کردن نمیمیرید!
فراموش نکنید که برای خودتون مشغولیت داشته باشید!
تا می تونید دست به آلتتون نزنید، فشارش ندید!
اگر به طور اورژانسی حس جلق پیدا کردید، سریعا یک لیوان آب خیلی سرد روی خایه و آلتتان بریزید، سنگ کوب میشوید ولی ضربان قلبتون رو ریست می کنه و خیلی خیلی مفید هست!
باز هم برای تاکید این نکته رو به شما می گم:
شما به جلق یکروزه عادت نکردید، پس منطقی فکر کنید که یک روزه هم نمی تونید ترکش کنید! باشه؟ طبق برنامه پیش برید… اگه هر روز می زنید… عیبی نداره.. بکنیدش ۲ روز یکبار… بعد از یه مدت که دیدید ۲ روز می تونید دووم بیارید.. زمان رو بیشتر کنید… ۳ روز یکبار…۴ روز یکبار…۵ روز یکبار… به همین صورت این روال رو ادامه بدید! من شخصا به مدت ۷-۸ سال این کارو هر روز انجام دادم (دیگه عمق فاجعه رو خودتون بهش پی ببرید!) در حال حاضر مدت زمانش شده حدودا یک ماه، یک ماه و نیم! یکبار هم یکسال کلا این کارو انجام ندادم! پس!؟ ترک کردن جلق رو “تمرین” کنید!
نکته! ترک کردن جلق بسیارررر بسیارررر با شکست همراهه! به خاطر شکست های متوالی فکرای احمقانه نکنید! مهم نیست که آخر روز چه گندی میزنید، هر روز صبح مثل یک سرباز از خواب بلند شید! مهم اینه که جنگ رو نبازید!؟ توی جنگ باشید بهتر از آرامش پذیرفتن واقعیت هست، اینو هیچ وقت فراموش نکنید!
بازم برای تاکید بیشتر می گم! جلق رو یک روزه نمی شه ترک کرد!!!!!! تمرین کنید!!!! کمش کنید… کمو کمتر… چند سال طول می کشه… ولی یه روزی میشه میبینید شما سال به سال میاد و نیازی به جلق پیدا نکردید! اون موقع ست که دعا به جونِ منِ جقلوی می کنید! خدا رو فراموش نکنید… ازش کمک بخواید تا توی این راه کمکتون کنه!

پیش به سوی ترکککککککک


dame shoma garm..salariiiii


سلام دوستان من الان ۲۴سالمه یعنی چند ماه دیگه میشم ۲۴ساله از سنی که من دارای شهوت شدم دروغ نگم روزی یه بار جلق میزنم که این ۵ سال اخیر روزی ۳ الی ۲ بار میزنم دارم میمیرم خداشاهده نه اعصاب دارم نه بدنم رشد کرده اصلا سیستم زندگیم بهم ریخته گوشه نشین شدم منضوی از ذوستام فقط تو خونه ام بیرون نمیرم از همه هم بدم میاد فقط هر کی این پست رو خوند برام دعا کنه دمتون گرم


سلام ببخشید یه سوال آیا استمنا بر رشد قد در دوره بلوغ تاپیر دارد؟؟؟ ممنون میشم

پاسخ :

بله اگه با کنترل جلو برید مشکلی نداره و رعایت کنید .


من تمام مطالب بالا رو خوندم با بعضیاشون موافقم .منم از این کار رنج می برم .من تصمیم گرفتم اقدام کنم به ازدواج هر چند شرایط مالی خوبی ندارم ولی این اعتقاد رو دارم که خداوند به تمام جوان ها کمک میکنه این رو فراموش نکنید که با ازدواج نیمی از دین ما کامل میشه .پس ازدواج با خودش برکت میاره توی زندگیامون .
خدا پشت و پناهتون.


دوستان عزیزم هرچه که کردم جرق زدن رارها کرده نتوانستم حال شما یک نظر بده که رهایش کنم


سلام .
به نظر من تمام عوارض خودارضایی جبران پذیر هستند .
فقط گودی کمر جبران ناپذیر است .
من حدودا دو سالی میشه استمناء را کنار گذاستم دوباره به حالت قبلی ام برگشته ام با تغذیه مناسب و ورزش .اما در حال حاضر نمیتونم گودی کمرم را درمان کنم موندم چکار کنم .


جلق زدن همه عوارض را داره
‏ اما بچه دار نشدنش یه دروغ مطلقه
بعضی ها میگن بله کسی که این کار را انجام میده در آینده بچه دار نمیشه
من نشنیده ام من دیده ام که طرف روزانه چند بار جلق زده بعدش رفته ازدواج کرده حالا بیا ببین چند بچه داره ماشا اله


سلام به همه بچه های ایران.
راستش شرمم میاد بگم ولی بیشتر ماها عادت کردیم خود ارضایی کنیم با اینکه میدونیم ضرر داره خیلی جالبه پشت پاکت سیگار اون همه عکس و نوشته و… بازم همه میکشن!
چرا هر چیز بد جذابه؟!
از امشب میخوام جقو کنار بذارم یا حداقل خیلییییییییییی کمش کنم تمام عواضو گرفتم موهام و…حافظه من خیلی قوی بود الان حواس پرتی گرفتم!
یه کمک میخوام بکنم به همه:کف دستاتون الله بنویسید و به فکر چیزای سکسی نیوفتیدوووووو تا حشری شدید برید دشویی بهش آب بزنید…دعام کنید :((


من از مطالب آقای/خانم بی تو لذت بردم و واقعا درک کردم…خیلی تاثیر گذار بود….بازم ممنون……
.
.
.
.
.
.
خدا به همه یه اراده ی خوب بده…..بگو آمیییییینننننننننن


ایا دوباره نواقص جلق جور میشود؟


تنهایی و بیکاری دو عامل مهم در جلق زدن هستند. هر کسی بتونه وقتش رو پر کنه و بیکار و تنها نباشه خیلی راحت تر میتونه این کارو انجام نده


سلام
خیلی از شما ممنونم
من١۴.۵سالمه و اصلاً ازعوارض این کار اگاه نبودم .
من حدود دوهفته است که بایک نادوست، دوست شدم واز اون موقع خیلی حشری
می شدم و این کارزشت رو انجام می دادم ولی حالا با خوندن این مطالب بسیار اگاه شدم وفکر نکنم دیگه با وجود این همه ضرر همچین کاره احمقانه ای رو انجام دهم .
حالا من ارادم قوی تر شده واین رو به شما مدیونم .
ومن فقط دو توسیع به همه کنم که:
١)درانتخاب دوست هوش یار باشند.
٢)خواستن،توانستن است. (باتشکر)


من تقریبا ۳ ماه میشه که این کارو ترک کردم‏!
تو این مدت زمان خیلی جنب شدم،تازگیا هنگام جنب شدن کمی درد احساس میکنم‏!‏‏!‏‏!‏
میشه بهم بگین باید چیکار کن؟ مگه نگفتین خروج منی چه در هنگام استمنا یا جنب شدن در خواب ضرر داره‏!‏ اگه اینجوری باشه انگار در این ۳ماه هیچ کاری نکردم.لطفا بگین چیکار کنم؟؟؟ درضمن من ۱۶ سالمه‏!‏

پاسخ :

دوست عزیز شما هنوز عادات خود رو ترک نکردین در واقعه فقط عملتون رو ترک کردین استمنا در خواب از کجا میاد یا یک تصویری در خواب برای شما نمایش داده میشه یا قبل خواب حتما داری بهش فکر میکنی . حتما میدونی که مغز انسان یک نعمتی هست که هیچکس حالا ها بهش پی نمیبرن .

یک روز تصمیم بگیرید که صبح ساعت ۵ بیدار بشین خودشم تصمیم جدید که برین برای دیدن بهترین دوست که جونتو بهش میدی ( دوست دختر ) بدون کوک کردن ساعت دقیقا همان لحضه از خواب بیدار میشی . این یک مثال بود که مغز انسان بی نظری در ساخت تخیل اینده نگری و … پس با ذهن پاک بخواب تا شب استمنا نشوی دوست من . فکرتو به کار ایجاد کار درس و … مشغول کن .

با تشکر


خیلی ممنون


من الان متوجه شدم که استمناء چقدر فرق دارد با سکس واقعی
زیرا سکس واقعی خیالپردازی و هرزه پردازی نمیخواد و اما استمناء مغز و اعصاب را ناراحت میکند و استمناء کسی دیگری را در ذهن بوجود می آورد اما سکس طبیعی و واقعی هر چه که بخواد پیش روش است
فقط میخوام اینا را هم بدونم نوکرتون میشم سه تا سوأل دارم :
آیا منی که از طریق سکسی دهانی بریزه بیرون استمناء است یا مثل نزدیکی واژنی
آیا منی که از طریق استمناء توسط دست دیگری یا توسط دستان همسر بیرون بریزه
۳- آیا منی که توسط نزدیکی مقعدی یا لواط بیرون بریزه
اگه میشه یه دوستی اینا را برام جواب بده دستش درد نکنه

پاسخ :

اقا اشکان اینهای که گفتی سوال پرسیدی همون نزدیکی واقعی هستن مشکل ندارند . اما هر چیز اندازه داره از حد بگذره هر دو ضرر شدید به بدن میزنه .


سلام من شاید حدود پنج ساله که جلق میزنم اعتیاد شدید دارم دیگه خسته شدم میخوام بزارمش کنار ولی میخوام با هم بزاریمش کنار خوندن نوشته های این سایت واقعا بهم یه قدرت بزرگی رو داد میخوام به تموم دوستام چه دختر چه پسر بگم که ما برای ترک این عمل فقط کافیه یه کار بکنیم به خودمون بفمونیم که دفعه آخری که جلق زدیم برای آخرین بار بوده و تمام و ما برای ترک به هیچ وجه نباید بگیم که حالا بزار یه بار دیگه این کار رو بکنم بعد میزارمش کنار اصلانم ربطی نداره بخوایم یواش یواش ترکش کنیم اونی که واقعا میخواد ترک کنه اینه مرد ترک میکنه
همین


سلام آقا میثم جان فقط یه بار دیگه به سوال هایم جواب بده نوکرتم به خدا من متوجه نشدم خوب
همانطور که شنیده ام و فهمیدم که استمناء خیلی با سکس واژنی فرق دارد
زیرا منی که توسط استمناء بیرون میریزه از سکس اندیشی و هرزه پردازی است و اما کسی که سکس واقعی یا همان سکس واژنی را انجام میده مجبور نیست کسی دیگری را در ذهنش تصور کنه زیرا هر چه است پیش روشه دختره یا همان واژن دختره داره باهاش حال میکنه منی که بیرون میآد دیگه برای کننده مشکل ساز نیست و اما کسی که استمناء میکند بزور اندام هاش را وادار میکنه و هزاران نفر را در ذهنش تصور میکنه فلان دختر را دختر همسایه را فلان هنرپیشه هالیودی و ایرانی و یا هندی
خلاصه مغز را ناراحت میکنه چونکه سکس کاذبی است حیفه منی گرانبها را اینطور دور ریخت
و درباره جنب شدن هم شنیدم که میگن اگه جنب شدی و منی هم بیرون آمد طبیعی است مشکلی نداره
حالا من از شما خواهش میکنم اگه میشه جواب این سوال هام را همه بده و راحت بشم
استمناء توسط دست همسر یا توسط دستان دیگری انجام بگیره و منی هم ریخته بشه آیا همان استمناء ذهنی است یا سکس واقعی ¿
منی که توسط لواط و سکس مقعدی بیرون بریزه در مقعد آیا استمناء است یا سکس وا‎قعی ¿
و همچنین منی که توسط سکس دهانی بیرون بریزه چی آیا همان استمناء است یا سکس واقعی ¿

پاسخ :

اقا اشکان عزیز هر سه سوال تو عین نزدیکی واقعی هست و مشکلی نداره . در ضمن خروج منی بیش از بد اندام شما آسیب میرسونه هفته ای ۲ بار میزان استاندارد هست .


به کلی مونده ام


سلام.من ۱۷ سالمه ویک ساله جغ میزنم از وقتی به این سایت اومدم وعوارضشو رو خوندم دیگه تصمیم گرفتم که دیگه این کارو واسه آیندمم که شده انجان ندم من تو این یک سال تقریبا هفته ای دو سه بار جغ میزدم وهر دفعه میگفتم این اخرین باره ولی همین جا قول میدم که دیگه این کارو نکنم۲۳/۱/۹۲


کسی الان تو سایت هست؟

پاسخ:

ساعت ۸ شب هست اومدم


من الان ۲هفته ایی میشه جغ رو کنار گذاشتم ولی بجای اینکه جوش های صورتم از بین برند بیشتر هم شدند میخواستم بدونم دلیلش چیست وایا این جوش ها به خاطر جغ زدن است؟؟؟؟/؟؟؟؟؟

پاسخ :

نگران جوش صورت نباشید جوش دوران جوانی هست مشکل شما حل میشه . سن شما بین ۱۶ الی ۲۰ هست تو این سن جوش عادی هست بستگی به فرد داره برا بعضی ها از صورت میزنه بعضی ها از پشت و …


salam man yek ademe jaghi hastem herkari kooneeeem nemitonem terk konem
hala man 21 sale hastem man az 12 salegi jagh zadem hala man mikham terk konem


من ۱۵ سالمه و از ۱۴ سالگی جق میزنم هر دفعه می خوام ترک کنم میگم ولی تا ی عکس یا حتی تو خیابون ی دختر میبینم… کمکم کنید


سلام من الان چند ساله به این بیماری مبتلا هستم اسمشو میزارم بیماری چون واقعا بدترین بیماریه که در تمام عمرم تجربه کردم دیگه ازش ذله شدم نمیدونم باید چکار کنم هرکاری رو که بگید کردم ولی بازم میرم سراغش یا اون میاد سراغم نمیدونم دیگه دیونه شدم به خدا زرنگترین دانش آموز کلاس بودم ولی از وقتی که این بیماری گریبان گیرم شده باور کنید طوری تنبل و مایوسم کرد که هیچ امیدی ندارم دعام کنید خواهشا یه جورایی گوشه گیر و منزوی شدم طوری که دوست دارم همیشه تنها باشم از مهمونی کلاس رفتن وجاهای شلوغی که تا پیش از اینا عاشقشون بودم ترس و واهمه دارم با اینکه میدونم که هیچ کدومشون ترس نداره ولی بازم نمیتونم خودمو قانع کنم . از پاسخ دادن سر کلاس به اسون ترین سوالا ابا میکنم با اینکه میدونم جواب اون سوال که استاد میپرسه چیه ولی جرات جواب دادنشو ندارم . خدایا خودت کمکم کن در عین نا امیدی امیدم فقط به توست به خودت سوگند دوست ندارم انجامش بدم ولی دست خودم نیست خدایا …


از شما میخواستم بپرسم ایا این کار زشت برای مادر اینده چه مضراتی دارد
بعضی ها می گویند در اینده حتی بر روی فرزندانمان تاثیر منفی میگذارد لطفا راه پیشگیری را بگویید

میثم جعفری

دوست عزیزم مطالب زیادی تو سایت مطرح شده میتونید به جواب خود به صورت کامل برسید .

http://www.p30user.com/?s=%D8%AE%D9%88%D8%AF+%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C


دیگه خسته شدم از این همه توبه ودوباره ترک توبه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم الان ۴ ساله دارم این کارو انجام میدم


سلام..
من وقتی میرم دستشویی اب رو با فشار روی قسمتی از التم میگیرم که تحریک میشم و حال میکنم..
میخواستم بدونم اینکار اسمش جلق زدنه؟خواهش میکنم جواب بدید

پاسخ :

مائده خانم بله اینم یک نوع جلق هست یه جورای میشه گفت طبیعی نیست که .


اقا میثم خیلی مردی خدا حفظت کنه


سلام من مسیح استم من مدد یک سال میشه جق می زنم چی کار کنم که دیگر نزنم و آیا قد خورد می ماند


من دختری ۲۴ ساله هستم و حدوداً از سن ۹ سالگی شروع به جلق زدن و خودارضایی کردم.من واقعاً نمیدونستم چیه فقط برام لذت داشت تا اینکه تو سن ۱۸ سالگی فهمیدم که خودارضایی چه قدر مظره الانم که الانه نتونستم ترک کنم و چون به سن ازدواج نزدیکتر شدم خیلی می ترسم من عاشق پسری هستم و اونم خیلی دوستم داره و با هم قراره ازدواج گذاشتیم از این می ترسم که بکارتم پاره شده باشه و چون اون رو این مسائل حساسه ما به هم نرسیم. ولی خودارضایی من هیچ وقت تا حدی نبوده بخوام چیزی وارد دخول کنم فقط از رو لباس زیرم بوده و با دست ولی متاسفانه اینو خودم کاملاً احساس می کنم که طول دستگاه تناسلیم خیلی بزرگ شده و و دو ورق بغلی کاملاً زده بیرون. از این استرس دارم که آیا نامزدم اینو ببینه فک میکنه که من باکره نیستم و یا خودارضاییم رو میفهمه؟ شما بگین چیکارکنم که درست بشه؟ توان مالی عمل کردن و مهم تر از اون گفتناین مساله رو تو خونه ندارم.از این کار من هیچی باخبر نیست و همه منو دختره باحیایی میشناسن تنها امیدم فقط اینجور جاهاست خواهش می کنم که راهنماییم کنین.

پاسخ :

با سلام به دوست عزیزمون فاطمه
اگه سعی کنید دیگه عملی انجام ندین امکان ۸۰ % برگشت به حالت اول را دارد . در ضممن مقاله زیر رو هم بخونید مفید هست براتون به ادرسی که قرار دادم برید .

http://www.p30user.com/genital/


سلام یک سوال جق زدن کلا یعنی چی؟ ممنون میشم جواب بدین
ممنون میشم جواب بدین

پاسخ :

یعنی تحریک مغز به عمل زور


بچه ها ترو خدا برام دعا کنید من تا حالا بیش از۱۰۰ بار تلاش کردم ولی نشد ولی این دفعه به خاطر خودمم که شده ترکش میکنم فقط دعا کنید که بتونم


من ۴ سال خودارضاعی کردم.ولی چهل روزه که دیگه خود ارضاعی نمیکنم.نمیدونم چی بگم ولی واقعا خیلی مشکله و این چهل روز برام یه عمر بوده خیلی داره بهم فشار میاد….مجبور شدم برای رهایی هفته ای یکبار فیلم و عکس خراب ببینم ولی اصلا اصلا خودارضایی نکنم و جلوی خودم رو بگیرم آیا اشکالی دره تا چند مدت ادامه بدم بدم و بعد دیگه همون فیلمها رو هم نبینم خیلی داره بهم فشار میاد؟

پاسخ :

اقا آرش راهکارش همینه همه کار رو باید پله پله گذر کرد.


سلام به دوست گرامی ارش ارش جان کاری که تو میکنی از خودارضایی بد است چون تو با این کارت داری باعث میشی اعصاب و روانت ناراحت بشه ولی باز هم امیدوار باش و این را بگویم که اگه میخوای یه کاری از اون کارا بکنی بگو یکم بگذره بعد الان نه یا اینجور چیزا
ودوم اینکه بالاخره یه روزی خودت عمل جنسی میکنی پس نیازی نیست زود تر از موعد اینکار را بکنی

به امید انروز که هیچ خود ارضایی روی زمین اتفاق نیفتد


سلام علی هستم ۱۹ سالمه ۶ سال میشه جلق میزنم لطفا همکاری ام کنید.


salam be doste aziz avalan be sen ezdevaj kam mondi be zamani beresi ke ezdavaz koni va amale jnsi bokoni pas niazi be karhayi mesle khod erzayi nist


سلام.من ۲ماه هس که جلق نمیزنم.و فقط ۲هفته هس برای کاهش فشار فیلم خراب میبینم…آیا این مایعی از بدن موقع دیدن فیلم از بدن خارج میشه نیاز به غسل دارد…؟


نه


سلام من ۵سالی هست هفته ای ۲یا۳بار بعضی وقتام کمتر یا بیشتر جلق میزنم. الان ۱۹سالمه. تازگیا میزنم بیضه چپم درد مگیره و اگرم از ۴یا ۵روز بیشتر بشه و نزنم باز بیضم درد مگیره۱٫ لطفا راهنمایم کنین. درضمن من ی دوس دختر دارم با هم قبلا رابطه سکسی داشتیم اما الان بمدت ۸ماه فقط با تلفن و اس همو ارضا میکنیم چون اون نمیتونه بیاد بدلایلی. لطفا جواب منو بدین دارم میمیرم…..


از نظر شرعی نیاز به غسل جنابت داره.


سلام بر همگی دوستان لطفا منو کمک کنین من از سن ۱۴ سالگی شروع به جق زدن کردم لطفا کمکم کنید الان ۱۹ سالمهدارم میرم تو ۲۰ ساله تنها امیدم به کمک شماست یعنی از ۱۴ سالگی تا الان ۶ سالی میشه من جق میزنم ولی روز به روز داره بیشتر میشه روزی ۲یا ۳باری رو میزنم و ازهیکل خودم خیلی بدم اومده لطفا بگین چه کاری کنم که بتونم این کثافت کاری رو دور کنم ای خداا خستم شدم یه راه حلی بگین که واقعا بتونم ازش پسش بر بیام کمک لطفا دیگه خسته شدم خیلی ضعیف شدم زیادی هم شک میکنم قبلا هم شک نمیکردم به کمک شما نیاز دارم.بنده {حمزه هستم }


دیگه خسته شدم الان ۵ ساله که دارم این کارو میکنم هر بار توبه کردو اما باز اونو شکستم شما پیشنهادی دارین به من بگین البته فایده هم نداره


با سلام من ۱۹سالمه ۵سالی هست جلق میزنم. قبلا سفیدو تپل بودم اما الان زردو لاغر شدیدم. من ۲یا۳بار در هفته بعضی وقتام بیشتر یا کمتر جلق میزنم. الان مدتیه تمام مفاصلم تق وتق میکنن استخونام درد میکنن. بیضیه چپم در طول هفته ۲٫۳باری درد میگیره لطفا راهنمایم کنین اگ جلقو کنم هفته ای یبار فعلا بهبود پدا میکنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همش فک میکنم دیگه دیره از دست رفتم فک میکنم دیگ وقته اقیم شم لطفا بگین دیر شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون


سلام دوستان بابا میشه جرق را ترک کد فقط بدونید که به وسیله ورزش میشه ترکش کد من هم جلق میزنم خوب البته کم تر میشه وقتی میرم ورزش کاره خیلی دشواری است همی دوست دختر داشتن هم تحریک میکنه آدمه نمیشه جلوش را گرفت آیا کردن ضرر نداره


سلام به همه
یه راه توپ و ۱۰۰ درصد عملی براتون سراغ دارم که خودم هم تجربه کردم
اگه میخواین مثل من خود ارضایی رو ترک کنید خودتون رو توی چند جلسه هیپنوتیزم کنید تا از شرش خلاص شید
یاد گرفتنش یه کم زمان میبره ولی وقتی یادش گرفتید در تمام زمینه ها هم میتونید به خودتون کمک کنید هم به بقیه یا اگه یه هیپنوتراپیست (هیپنوتیزم کننده) حرفه ای و قابل اعتماد سراغ دارید برید پیشش
توی گوگل در موردش تحقیق کنید و کتابهای آموزشی رو از بازار یا اینترنت تهیه کنید.


سلام
من امیرم ۱۵ ساله از مشهد
تقریبا ۲ ساله که جق میزنم دست خودم نیست انگار دستم خودش برام میزنه!
چندین بار خواستم ترک کنم ولی چند روز که گذشت طاقت نیاوردم و دوباره زدم
تازگی ها جق میزنم ولی نمیذارم که کامل شه و ابم بیاد آیا این ضرری داره؟
خیلی هم دوس دارم دوس دختر داشته باشم اگه یه دختر خوب باشه فک کنم مشکلم حل شه.
و دوس دارم رابطه جنسی داشته باشم اما نمیشه چون نمتونم زن بگیرم یا که یه دوس دختر داشته باشم .
اگه کسی هس اینجا دختر بگه که شماره بدم.
تازه تازگی ها درسم ضعیف شده قبل از این درسم خیلی عالی بود.
a.mkh00@yahoo.com


مدیر سایت خواستم خصوصی با
هم بخرفیم من با ید چ کنم؟؟؟

میثم جعفری

با سلام شما میتونید در قسمت تماس با ما سایت اطلاعات تماس رو داشته باشین .


یک سوال من خیلی مدت است که این کار ار میکنم خیلی هم کوشش کردم ترک کنم ولی هر دو هفته یک بار میزنم قدم بلند است ولی خیلی لاغرم ۵۰ کیلو وزن دارم ولی قدم ۷۵ است جی کار کنم که وزنم زیاد بشه و ترک کنم این عمل را

میثم جعفری

با سلام

دوست عزیز مقاله ای اماده کردم برای راه حل ترک عمل خود ارضایی میتونید بخونید .

http://www.p30user.com/%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7-%D8%AC%D9%84%D9%82-1/


سلام. من مدت زیادی خودارضایی میکردم و الان کچل کچل شدم. و کنار گذاشتم. حالا باکچلی چه کار کنم؟توروخدا جوابمو زود بیدین اگر سرکاری نیستین چون واقعا ناراحتم

میثم جعفری

با سلام اقا امین

اقای عزیز کچلی شما امکان نداره با جلق اتفاق افتاده باشه . بررسی کنید از شامپو و مواد تقویتی مو استفاده کنید .


الان توی سایت کسی هست تا در مورد جق کمی با هم صحبت کنیم منم دچار این بیماری کثیف هستم اگر کسی هست جواب بده تا ادرس بدم بیاد چت فانوس
fanoosschat.ir
اگر هستید بیایید من اسمم حسین۱۸ دارم میمیرم میخوام ترک کنم این کار کثیفا چون ۲۷/۱۱/۹۲میخوام برم مکه میخوام تا اون موقع ترک کرده باشم


ba salam man kheyli az jagh mitarsam ba in hal 5 sale jagh mizanam doost daram tark konam vali nemiidoonam chetori mitoonam eradamo ghavi konam ?


سلام من۲۷سالم است از این که خیلی جق می زنم خودم نارحتهم دستهایم می لرزد لطفا شما کمکم کنید


ســــــــــــــــلام من ۲۰سالمه هنوزم که هنوزه ازتکرار واژه جق بدم میاد.خدارم ممنونم که بهش دچار نشدم آبجی ها و داداشای گلــــــــــــــم هروقت دچار یابهتره بگم احساس کردید که به جق نیاز دارید کافیه وضو بگیرید وبرید سمت خدا بخدا اون از صدتا دکتر ودوا درمون بهتره وآرومتون میکنه واسه همتون دعامیکنم به زندگی شیرینتون برگردید هـــــــــنوزم دیر نیست جلو ضرروهروقت بگیری منفعته


سلام.خیلی ممنون از پیشتهادتون


با با اینا همش چرت و پرته من ۴۳ سال دارم هر روز دارم نزدیک ۱۳ تا ۱۴ بار جلق میزنم هیچکارم نشده من نزدیک ۳۰ ساله دارم هر روز میزنم مشکلی هم ندارم به شما هم میگم مشکلی پیش نمیاره مثل این میمونه که داری زنتو میکنی پس باید مریض بشی یا مسکلی برات پیش بیاد دیگه

میثم جعفری

با سلام آقا احمد

۱ – دوست عزیز شما ازدواج کردین ؟
۲ – تغذیه شما چطور هست ؟
۳ – واقعا روزی ۱۳ بار جلق میزنید !!!! فکر نکنم بیتر از ۳ الی ۴ بار منی از شما خارج بشه ؟ ؟؟؟
۴ – ما همه تو این گفتگو به نتیج رسیدیم که مشکلاتی داره . شما چطور این حرف رو میگین که مشل نداره ؟
۵ – هیچ زنی اجازه نمیده روزی ۱۳ الی ۱۴ بار باهاش نزدیکی کنید .

پس حرفاتون رو که زدین روش دقت کنید .


سلام دوستان
من ۱۵ سالمه و یک ساله که دارم خود ارضایی میکنم
چند بار هم ترک کردم ولی باز رفتم
الان زیاد خود ارضایی کامل نمیکنم یعنی مایع منی نمیاد بیرون فقط یه مایع شفاف میاد
?میخواستم بدونم ضرری داره
?و اینکه خود ارضایی روی قد تاثیر میذاره
خیلی برام مهمه
ممنون
کم کم دارم ترکش میکنم
دعا کنید بچه ها
که ترکش کنم
فقط اگه الان ترکش کنم ضررش تا چند سال دیگه میمونه?

میثم جعفری

سلام آقا محمد

نه هیچ مشکلی نداره شما ترک کنید ۳ ماه اول احساس سلامتی میکنی .
بله به قد آدم تاثیر داه .


ایا با ترک عوارض ان از بین می رود؟ به خصوص در مورد قد چی؟ هر اطلاعاتی که در مورد قد داری به من بگو ؟

میثم جعفری

با سلام علی جان

اره دوست عزیز ببین دوست من ارضا شدن هیچ مشکلی نداره فقط باید کنترل بشه اگه دقت کنی هر کاری هم اینطور هست باید با برنامه و مدیریت شده بری جلو . اگه دقت کرده باشی اگه دو ماه ارضا نشی حتما به صورت اتوماتیک ارضا میشی اکثرا تو خواب اتفاق میفته . هر آدم نیاز داره به ارضا شدن یا رابطه جنسی پس مدیریت کن تا جواب بگیری . سعی کن از غذا های مقوی استفاده کنی نگران قدت نباش ورزش بسکتبال برای افزایش قد مناسب هست اگه سنتون مناسب باشه .

موفق و سربلند باشید . جوانان ایران


اگه ترکش کنم ضرری که برای قد داره از بین میره؟

میثم جعفری

بله آقا محمد ارضا شدن نمیگیم بده اما به اندازه خودش اونم عین خوردن و خوابیدن نیاز بدن هست اما باید همه چیز رعایت بشه . اگه رعایت بشه همه چیز به حالت نرمال برمیگرده .


دوستان این هفته اصلا جلق نزدم

دعا کنید برام

من هفته ای یه بار میزدم
که اونم این هفته نزدم

ممنون دوستان
نیاز به دعا هم

میثم جعفری

با سلام

خوشحالم آقا محمد که تونستم با نوشته هام حداقل یکی رو به سمت سلامتی هدایت کنم . اانشاا. خدا کمکت کنه موفق و سربلند باشی .


سلام بچه ها میدونستید که یکی از زرر های جق چیه : یکی از زرراش اینه که هوش آدمو میاره پایین . ضریب هوشی شما رو کاهش میده . من خودم متوجه شدم که ضریب هوشیم کلی اومده پایین اگه توجه کرده باشید اونایی که جق میزنن نمیتونن دو خط نوشته رو حفظ کنن درس خوندن براشون خیلی سخت میشه مثل خوده من قبل از این که به این کار معتاد بشم درسم خوب بود خیلی چیزا رو راحت حفظ میکردم ولی الان برام خیلی سخت شده . تو این جامعه که روز به روز رو به پیشرفت داره میره ما هم باید پیشرفت کنیم باید با محیط اطرافمون آبدیت باشیم . ما برای پیشرفت به فکر و هوش نیاز داریم تا بتونیم تو زندگی موفق باشیم و…


سلام یکی از دوستان این مطلب رو نوشته بود. واقعا راست میگه. من به همه ی این عوارض مبتلا شدم میخواستم بدونم آیا با ترک کردن همه این عوارض از بدن خارج میشه یا نه لطفا راستش رو بگید من الان تو ترکم . اگه جوابتون + بگید چقدر طول میکشه. تو روخدا راستش رو بگید این عوارض از بدن خارج میشه یا نه ؟

عوارض خودارضاعی:
گودی بیش از حد کمر
تضعیف بینایی
عقب ماندگی
گوشه نشینی
تضعیف حافظه
ریزش شدید مو ها
لرزش دست ها
آکنه صورت
تغییر کردن راه رفتن
زود عصبانی شدن
بی غیرت و ترسو شدن
میل به هفجسگراهی
بیماری جنسی
بد شکل شدن فرم بدن
آحمق بودن.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


من یه خانم با سابقه ۱۵ سال خدمت در در مان می باشم با تحصیلات عالی ، به نظر من عوارض این کار خیلی کمتر از راهکار های پیشنهادی مثل صیغه موقت میباشد چندین مورد رو می شناسم که بابچه دار شدن جوون مردم رو گرفتار وپیشرفت و زندگی راحت رو ازشون گرفتن.


ino vaghean rast mige


salam rofagha
b nazaram biyaed hame baham ro ye tarikhe khasi bara tarkesh ghadam bardarim
in ke tanhayi tarkesh konim khobe vali vasvase bazam miyad soraghemoon …biyaeid daste ya ali bdimo hame ba ham bezarimesh kenar…..ya ali


salam man Peesari hastam 16 Salle Va 3 sale Daram Jargh miznam Che kar konam Image Va Video To Computer am Ro ham del kardam ama FAydei nadare Komak konin pls 😉


سلام من ۱۷ سالمه ۶ساله روزی ۳ بار جلق میزنم دیگه خسته شدم ناراحتی اعصاب گرفتم نمیتونم ترکش کنم من از خدامه یه دختر رو سیغه موقت کنم ولی کسی قبول نمیکنه راهنماییم کنید لطفا

میثم جعفری

اقا محمد

شما قرار نیست از ۱۷ سالگی سیغه داشته باشی سعی کن کنترل کنی به موقع که سنت رفت بالا زن های که شرایط سیغه دارن میان سراغت مابقی بستگی به خودت داره .


iloveyou


من دو ماه بود جلق نمی زدم اما امروز بعد از یک ما زدم ولی الان خیلی عصابم خورده میشه داعا کنید این کار کثیف را تکرار نکنم من قبلنا روزی دو بار میزدم ولی الان تونستم یک ما نزنم ولی با وسوسه ای شیطان نتونستم جلوی خودمو نگرفتم و زدم ت.ر. خدا دعا کنید دیگه نزنم

میثم جعفری

انشاا..


سلام اقا میثم خیلی مردی.

میثم جعفری

سلام

خواهش میکنم وظیفه هست . حالا محبت کنید ذکر کنید از چه نظر فقط مطلب ؟ یا برای شما تاثیر گذار بود ؟


سلام.من ۴۳ روزه ترک کردم.حالم اصن خوب نیس.خدایا کمکم کن دارم میمیرم.هر ثانیه میخوام جق بزنم ولی با این ذکر خودمو نگه داشتم.
لا حول و لا قوه الا بالله .البته اینو هم بگم که نمازمم میخونم
فردا باید روزه بگیرم وگرنه جق میزنم.
از همه میخوام دعام کنید.منم شما رو دعا میکنم.


سلام
از مطلب خوبتون ممنون، برام جالبه که این مطلب که سال ۸۹ نوشته شده، الان هم خواننده داره و روش کامنت میزنند. اونم تو سال ۹۳٫
من الان ۲۳ سالمه و از ۸ سالگی این کار رو انجام میدادم. یه الان دو سالی میشه که تعدادش رو کم کردم به هفته ای یه بار رسیده. امیدوارم من و بقیه دوستان به زودی روزی رو ببینیم که یک سال از ترک کردنمون گذشته باشه.
یه راهکار هم من پیشنهاد دارم. برای هر بار که این کار رو انجام میدید خودتون رو یه جریمه ورزشی کنید. این جوری کمک میکنه تا راحت تر ترک کنید و یا حد اقل تعدادش رو کمتر کنید + این که وضع ظاهری بدنتون هم رو به راه میشه. مثلا من هر دفعه که این کار رو کردم، ۵۰ بار شنا و ۵۰ بار دارزنشست رو برای جریمه برای خودم در نظر گرفتم.
به امید ترک و موفقیت


باریکاالله


بنطری من جلق چیزی است که امکان پذیرنیست آنرا ترک کنی بایدتاآخرعمرهمرایش گرفتارباشی پس وقتیکه امکان پذیرنیست چرا عیش نوش نکنیم هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها”

میثم جعفری

اقا محمد شما عین آنخ ماهو تو فیلم یوسف پیامبر هستید با این که میدونید اما خودتون رو دارین حقه میزنید . از ما گفتن بود 😀


من هر وقت نا امید میشم این حس میاد سراغم.انگار بین جق زدن و نا امیدی یک رابطه ای وجود داره.بعضی وقتا هم چون حس میکنم تنها هستم و هیچ کس به دادم نمیرسه اینکارو میکنم.من هاشم هستم.هاشم میفهمیییییییییییی.با آرزوی موفقیت در این کار برای همه.


سلام.من هاشم هستم.الان ۶۰ روزه که ترک کردم.باورم نمیشه.آخه من روزی سه بار قبلش جق میزدم.وقتی جق نمیزدم بدن درد میگرفتم.دیوونه میشدم ولی الان ۶۰ روزه که جق نزدم و این فقط فقط کار خداست.بچه ها با خدا همه کار ممکنه.بیاید ترک کنیم.من هنوز از فردای خودم مطمئن نیستم که جق میزنم یا نه ولی این رو مطمئنم که خدا هیچوقت پشتمو خالی نمیکنه و من به اون تکیه میکنم.


میخواستم بگم این دوستمون که گفتن بهترین راه حل “عقد موقت” هست خب مرد حسابی همه ما میدونیم راه حل قضیه همینه ولی از کجا؟شما خودت حاضری با خواهر خودت کسی عقد موقت بکنه؟؟؟ بقیه دوستان اگه میدونن از کجا باید کسی رو پیدا کرد به ما هم بگن لطفا.


معلوم نیست تا کی با گفنن این مزخرفات می خواین استرس به جوونا وارد کنین.۱۰۰ درصد این عوارضی که افاضات می فرمایین ناشی از استرس و احساس گناهیه که بین این جوونا می ندازین.انگار عصر حجره و مام ناندرتال.اگه این عوارض از خودارضایی بود الان همه مردم دنیا گوژپشت و کور و خنگ بودن.پس مردم اروپا و امریکا باید همشون عقب مونده می شدن.فعلا ضریب هوشی میانگین ایران ۸۴ هستش یعنی حنگ رو به پایین.از بی اطلاعی مردم سو استفاده نکنین خواهشا


فرزین هستم ۴۴ سالمه به نظر منم تنها راه ترکش اشنایی با خانمها هست تا ادم کم کم خودش ترک کنه


با ارض سلام و خسته نباشی
میخواستم بدونم چطور یه پسر بفهمه اقیم شده یا نه؟
اگه زودتر جواب بدید ممنون میشم

میثم جعفری

با سلام آقا صادق

بهترین و مطمئن ترین راه آزمایشگاه


به نظرم یکی از راه های ترک جق ندیدن عکسهای شهوتی کنندس که تاثیر به سزایی داره
ولی هر چه عبادت کنی بادیدن یک فیلم یا عکسی که خودت خوب میدونی میتونه مارو وادار به جق کنه


من سال آخر پزشکی ارولوژی هستم . مطالب جالبی بود ولی خود ارضایی باعث عقیم شدن نمیشه و پس از یک مدت که فرد انجام نده میتونه قابلیت بارور کردن رو داشته باشه .تنها راه ترک کردن خود ارضایی سرگرم کردن خود به کار و بیرون رفتن هستش به مدت یک ماه و نخوردن غذاهای سرخ شده و فستفود و چرب . اگه سال هاست خود ارضایی میکنید نگران نباشید اثرات خود ارضایی تا زمانی که انجام بشه فقط نمایان هست و بعد از ترک کردنش همه چیز به حالت طبیعی باز خواهد گشت .

میثم جعفری

ممنون آقا احسان از حرفی که زدی با اجازتون مطلبتو در انتهای نوشته جزو نوشته برگزیده درج کردم

موفق باشید


سلام آقا ی سوال تو جامعی که رابطه با دختر حرامه و اگه هم بخوای ازدواج کنی یا باید ۳۰ سال مثل خر کر کنی یا درس بخونی و پسری که از ۱۴ سالگی به بلوغ میرسه باید چ غلطی بکنه؟؟ جمع کنید این دلایلو آیاتو


سلام ببخشید که من دارم رک حرفامو میزنم درمورد جلق زدن این چیزایی گه گفتین همشون چرت واقعا…. چه بخوای چه نخوای منی مرد هر ۳ یا ۴ روز خودش میاد این از نظر علمی طبیعیه.پس فرقی با جلق زدن نداره..چون جلق زدن باز منی خارج میشه …کلا هیچ ربطی به لاغری ..چیزای دیگه نداره


بابا جمعش کنید من زمانی که هوسی میشم اسمم یام نمیاد بعدش به ضررش فک کنم یا راه حلی بگید بهش بیاد درضمن بهرترین راه حل اینه که جای خلوت نباشین تا خونه خلوت شد با دوستاتو تلفنی حرف بزنید بزنید بیرون از خونه چون آدم وقتی تنها نباشه اینکارو انجام نمیده من تا اینجاشو انجام دادم حدود یه هفته نزدم ولی خب یه بار وسوسه شدم دیگه نتونستم خودمو نگه دارم راه حل دارین بکید


من حدود دو سال هفته یک یا دو بار جلق میزدم کمرم خیلی درد داشت زانو هایم همچنان و از کوتاهی قد رنج میبردم بعدآ نماز خواندم و دعا کردم تا از حال نجت بیابم به حال رسید که در دو هفته ۱ بار میزدم حالا ترک کردم یګانه راه ترک کردن این حمل زشت عبادت خدا است و خوردن غذا سالم


راه های کنترل و روش های کم کردن و از بین بردن قوای شهوت و تمایلات جنسی زناشویی برای جوانان مجرد:
باید دانست زمانی که خداوند شهوت و تمایلات زناشویی را برای بقای نسل در وجود انسان قرار داد و برای کنترل و ارضای آن ازدواج دائم را قرار داد و به آن سفارش بسیار نمود و هنگامی که شرایط برای ازدواج دائم فراهم نبود، برای اینکه ایمان و پاکدامنی انسان لطمه نخورد، ازدواج موقت را مقرر فرمود. البته با رعایت شرایطش که در اسلام بیان شده است.
اما اگر در کل شرایط برای ازدواج فراهم نبود باید چه کار کرد؟! چگونه باید از ایمان و پاکدامنی خود مراقبت نمود؟!
باید دانست اگر کسی حقیقتا و از سر اخلاص بخواهد خود را حفظ کند خداوند نیز او را یاری خواهد کرد. البته برای این کار ما دستورات عملی هم در دین داریم که در اینجا با استفاده از بعضی روایات و دستورات بزرگان دین به برخی از شیوه های کنترل شهوت اشاره می نماییم:
– روزه گرفتن و در صورت عدم امکان آن، کم غذا خوردن بطوری که روزی بیشتر از دو وعده غذایی نخوردن.
– نخوردن غذا های تحریک کننده مانند: پیاز، خرما، تخم مرغ،غذاهای چرب یا پروتیینی با کالری بالا و…
– خوردن موادی که شهوت را کم می کنند، مانند: آبلیمو، کافور، سرکه(که مالیدن آن به بدن هم موثر است) و…
– کنترل چشم و نگاه نکردن به نامحرم و ندیدن صحنه های حرام یا تحریک کننده، مانند: فیلم ، عکس و… این مورد بسیار مهم است زیرا انسان اگر ورودی های خود را یعنی چشم و گوش را کنترل کند و اجازه ندهد بدی ها و گناهان وارد وجودش شوند، آنگاه خروجی هایش یعنی اعمال ، رفتار و… هم خوب و درست می شوند. و از گناهان فرسنگ ها فاصله می گیریم. زدست دیده و دل هر دو فریاد — که هرچه دیده بیند دل کند یاد.
– از بین نبردن و نتراشیدن موهای زائد بدن چون باعث تضعیف قوای جنسی می شود.
– دوری کردن از خوردن غذاها و لقمه های حرام و استفاده از غذای حلال و پاک.
– در حالت جنب نبودن و داشتن وضو و با وضو بودن که باعث ایمن و دور شدن از وسوسه شیاطین می شود.
– ورزش کردن و تحرک بدنی برای سوزاندن کالری های انباشته شده و اضافه بدن و دوری از تنبلی و تن پروری.
– مشغول کردن فکر و اندیشه خود به کار و فعالیت و دوری از بیکاری و آزاد گذاشتن و رها کردن فکر و اندیشه به سمت افکار و تخیلات نادرست.
– تنها و دمر(به شکم) نخوابیدن.
– زیاد استغفار کردن.


از مطالب خوبتون خوشم اومد.


آقا من الان چکارکنم عادت دارم روزی ۲بار جلق بزنم اگه نزنم نمیتونم زندگی کنم این کار الان راحت ۶ ساله الی ۵ ساله انجام میدم هر روز خداشاهده داره زندگیم میپاشه فقط دعا کنین خدایا من فقط از تو مدد میخوام کمکم کن خداجوووووون.


اون کسی که گفته ازدواج موقت راه درمان این کار هست باید بدونه این کار ممکنه هر دوسه روز یکبار انجام بشه یعنی هر هفته باید چند نفر رو صیغه موقت کرد؟تا به برطرف کردن نیاز جنسی رسید؟ دو نفر که نمیتونن فقط برای نیاز جنسی همدیگه رو بخوان و پس از رابطه اول و دوم دیگه رابطه شون به سردی میره اینطوری که کل شهر به فنا میرن یکمی فکر کن اون پیشنهادت اشنباهه ازدواج چه دائم چه موقت حساب کتاب داره الکی که نیست پیشنهاد من صبر هست تا به ازدواج دائم رسید درضمن درخواب نیز انسان به ارگاسم و انزال میرسه سیستم جنسی طوری هست که وقتی نیاز به ارگاسم داره خودشو خالی میکنه احتیاجی به جلق و… نیست


سلام
اقا من ۲۳ سالمه الان ۶ ساله درگیر این کارم روزی هم یک باز زدم
الان یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده که مایع مفصلیم کم شده و اگه هفته ای یا ده روزی یک بار بیشتر ارضا بشم زانو سابی و دچار درد مفاصل میشم.
کسی هست اینجوری شده باشه؟
حالم خیلی بده. دیگه ارزو یه سکس خوب با همسرم هم به دلم موند فکنم.


با سلام
من اصلا نمیفهمیدم منی چیه جلق چیه و یا استمناء وقتی سال دوم راهنمایی یه معلم جدید برای درس حرفه و فن اومد و همش دوست داشت برامون حرف بزنه و ما هم گوش بدیم بعد از درساش یک روز هم یه جوری سر موضوع را بعد از نیم ساعت حاشیه باز کرد من که بچه درس خون و ساکتی بودم قسم میخورم تا اون روز هیچ چنین حرفایی از هیچ کس و هیچ جا نشنیده بودم . اون روز بهمون گفت بچه ها میخوام براتون یک موضوعی را بگم که در اینده دچار این مشکل و خطرات نشوید تا اینجا که من همش کنجکاو بودم که چه میخواهد بگوید خلاصه گفت استمناء عمل زشتیه و عوارضی چون پوکی استخوان و لرزش انگشتان وکوری را خواهد داشت و میگفت من نمیخوام که شما دچار این مشکلات بشین و من میخواهم شما را اگاه سازم خلاصه کلی حرف زد من فقط عوارضشو خوب فهمیدم اما ندونستم اصل ماجرا چیه ؟ بعد از زنگ و خارج شدن از مدرسه من از دوستام پرسیدم که شما فهمیدید استمناء چیه؟ گفتن اره همون جلقه من هنوز نمیفهمیدم جلق چیه !! اما کاش هیچ نمیفهمیدم و کاش معلمون اصلا اگاه نمیساخت از این موضوع ، یک روز تو حموم رفتم و این کارو امتحان کردم خیلی برام خوشایند بود من این کارو هر روز بیشتر انجام میدادم مثلا هر وقت که حموم میرفتم تا اینکه بعد از دو و سه سال یه کم ماده سفید بیرون اومد سالهای پیش حتی نیم ساعت میمالیدم و لذت میبردم ولی بعدنا به ده دقیقه تموم میشد همه چی اما حالا شاید دو دقیقه هم نشه خلاصه دیگه فهمیدم منم بزرگ شدم از هفته به روز کشید اصلا برام مثل عادت شده بود و روز به روز ضعیفی خودم را حس میکردم دیگه دوست نداشتم درس بخونم ، فوتبال برم ، با دوستام بگردم کلا س اول دبیرستان که تموم شد دیگه چسبیدم به کار و ترک تحصیل کردم بعد ازدو سال ایران را ترک کردم و ترکیه اومدم اینجا پناهندگی دادم وچهار سال هم اینجا گذشت اصلا جواب مثبتی نگرفتم تا برم امریکا یا استرالیا اما تو این چهار سال غیر از جلق به فیلم های پورنو هم معتاد شدم هر وقت که بیکار میشدم از ویدیو های یوتیوب شروع میشد و به سایت های سکس ادامه و با جلق و ندامت پایان میافت اما هر بار بعد ازین میگم انجام نمیدم اما باز هم نمیتونم ترکش کنم من هم با شنیدن سیل مهاجرخودمو به سوئد رسوندم دو ماهی میشه اینجام و نسبت به ترکیه جلق زدنم کمتر شده بعضی وقتا در هفته یه بار و بعضی وقتا هم دو بار اما دلیل اصلی کمتر شدنش را مدیون دوستان جدیدم هستم همش میگردیم و حال میکنیم مگر خیلی فیلم پورنو بر روحیه و فکر مان تاثیر منفی داره و حالا تقریبا بعد از ٨ سال میخوام این عملو ترک کنم تا ازین ضعیفتر نشم و یه ضرر دیگری هم که داره و علنی خودم بر روی خودم میبینم کوچک ماندن و یا نازک ماندن استخوان های دستم هست. که اصلا قابل جبران نیست ،، و تا بیشتر روم تاثیر نذاشته میخواستم این عمل رو ترک کنم که این سایت مفید شما را یافتم و از شما ممنونم و خواهش دیگه که دارم از کسانی که در اینده معلم و یا پدر میشوند لطفا موضوعات این چنینی را در سنین بالا اموزش دهند ، وقتی فکرشو میکنم میگم کاش اون معلمون روز اول چیزی بهمون درباره استمناء نمیگفت…..
با تشکر فراوان از مطالبتون و خوندن سر گذشت من .


داداش من الان ۱۳ سالمه ۷ ۸ماهیه که جلق میزنم الان طبق گفته های شما بعضی اوقات انگار سرما گرمام میشه (میلرزم)
چشامم ضعیفه
فکر میکنم پشت کمرمم تاب داره
میخوام بپرسم که اگه من الان ترک کنم همهی این اتفاقا بموم میشه ؟ با تشکر از سایت خوبتون

میثم جعفری

بله ترک کنید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد


با سلام‌‌ من مثل خر جق میزنم و نمیتونم ترک بکنم ،چشمام،کمرم ،حافظم،کامل نابود شده ام لطفا برای ترک منو راهنمایی کنید راستی۱۵‌سالمه???

میثم جعفری

دوست عزیز راهنمایی فقط باید اراده داشته باشی
امیدت به خدا باشه


سلام. من ۱۴ سالمه و به مدت یه سه ماه در تابستون این کارو میکردم بعد یه ماهی ترک کرده بودم که تا الان که اگه پیش بیاد هفته ای یکبار یا دو بار میزنم و جق زدنم طوری هست که به سایفوین وصل میشم و به یه سایتی میرم و از دیدن عکس های جق میزنم وظعیتم این طوریه .ولی از امروز که رفتم کلی سایت و در مورد این کار شنیدم تصمیم به ترک این کار گرفتم.ولی هنوز به خودم اطمینان کافی ندارم:)

میثم جعفری

امید به خدا موفق میشین


سلام خسته نباشید میگم اگه شما میگید جلق وبا بیرون آمدن منی این مایه حیات و با ارزش باعث نابینایی و کم بینایی و ریزش مو مشه و کمر درد مگه با انجام عمل سکس حلال هم منی این مایه حیات لامسب بیرون نمیاد مگه جلق با سکس حلال چ فرقی میکنه در ضمن بدن از کجا میدونه این سکسه یا جلق پ بگو چرا بیشتر متاهلا کور و کچلا

میثم جعفری

در هر شرایط این مشکل هست من قضیه علمی رو میگم با قضیه مذهبی کاری ندارم هرکسی دیدگاهی داره .اما به نظر من ارتباط با جنس مخالف تورو انقد سیر میکنه که حداقل تا دو روز دلت نخواد اما خود ارضایی بیشتر از ۵ ساعت دوام نداره. و هر کاری که از حد بگذره هر آدم عاقل میدونه ضرر داره


سلام.امروزاتفاقی گذرم به وبلاگتون افتاد.بدونید که درهرشرایطی خداشاهد وناظراعمال ماست.ایادرپیشگاه خدا انجام اینکارشایسته است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


امیدوارم موفق باشید.درپناه خدا.یاحق


سلام,ببخشید من ۱۵سالمه ,درست یادم نی ولی فک میکنم از ۵سالگی جق میزدم,نمیدونم واقعا جق بود یا ن,ولی مایعی از من خارج نشده تا اونجا ک یادمه….هر چیم ک بود من تا ۳ماه پیش نمیدونستم اصن چی هس!!!تازه فهمیدم و من اصن معتاد ب این کار نیستم هر وقت خودم خواستم….همینجوری…الانم که فهمیدم عوارض داره با اینکه نمیدونم واقعا جق هس یا ن دیگه انجامش نمیدم!البته من زود رنج هستم ولی از بچگی خیلی لاغرم نیستم,خوبم,لرزش دست و سستیو اینارو هم ندارم موهامم خیلی کم پشت نیس…حالا واقعا نمیدونم عواقبش واس منم هس یا ن


سلام،مطلبتون خوب بود اقا میثم،من خودم بیست سالمه حدودا ده ساله ک اینکارو میکنم شاید باورتون نشه ولی شده روزی پنج بار هم بزنم،،و الان نشاط یه جوون رو ب هیچ وجه ندارم،اعصابم همش خورده،تمرکز لازم رو ندارم،موهای سرم داره میریزه،لاغر و ضعیف شدم و و و … کلا نظرم اینه ک کسی ک میخواد ترک کنه باید نیازش رو با جنس مخالف برطرف کنه حالا یا حلال یا حرام کاری ندارم،،مگه کسی ک گشنشه میتونی بهش بگی آب بخور،یا کسی ک خوابش میاد میتونی بگی پاشو قدم بزن؟؟نیاز باید برطرف شه اینکه میگن کار کن و مشغول باش تا جق یادت نیوفته کلا همش حرفه و خیلی نمیتونه دوام داشته باشه و فقط میتونه این عمل رو ب تعویق بندازه،،باتشکر


ببینید دوستان برای ترک این کار زشت باید اراده کنید و باید یه باشگاه رزمی خوب پیدا کنید و حداقل روزانه یک یا دوساعت ورزش سنگین کنید
وقتی این کارو کنید میلتون خیلی کاهش پیدا میکنه


اگه خود ارضایی ترک بشه آثاری که زکر کردین از بین میره یانه؟؟؟؟؟؟

میثم جعفری

بله دوست عزیز انسان طوری نیست که نتونه خودشو ترمیم کنه حتما ترمیم میشه نگران نباشید .


سلام من خیلی جلق زدم هروقت میخام ترکش کنم اما نمی توانم ترکش کنم لطفا کمکم کنید میخام این جلق زدن را ترک کنم لطفا برایم بگویید که چی کار کنم و چی چیز بخورم تا از این عادت کثیف برایم و اگر به گفته های شما عمل کنم خداوند مهربان مرا میبخشد لطفا برایم بگویید
با تشکر و راستی ۱۳ ساله هستم


سلام من خیلی جلق زدم هروقت میخام ترکش کنم اما نمی توانم ترکش کنم لطفا کمکم کنید میخام این جلق زدن را ترک کنم و شما بگویید که چی کار را انجام بدهم و کدام غذا بخورم تا بلال سابق یعنی به حالت اول صحت مند باشم و راستی ۱۳ ساله هستم
اگر زود تر جواب بدهید ممنون

میثم جعفری

تو ۱۳ سالگی اقدام کدین فکر نکنم بتونید شما خیلی زود بلوغ شدین مغز شما رو نمیشه کنترل کرد مگر این که خودت بخوایی به زور این کار انجام بشه


من پنج ساله که جق میزنم تمام موهام ریخته ازدکترهم پرسیدم گفت بستگی به ژنتیک داره که من موهام ریخته جوش های آکنه هم میزنم آیا موهام می آید یا این آکنه ربطی داره به جق یا نه


به نظر من اگه واقعا خدا رو دوست داشته باشیم باید بتونیم راحت ترکش کنیم. چون خدا میگه بنده هام اگه بدونن من برای ترک گناهشون چقدر مشتاقم، از شدت شوق میمردند.
پس واقعا ارزششو داره.<3


من خیلی وقته دچار این بد بختی شدم و امیدوارم خدا بهم کمک کنه ترک کنم من قبل از انجام اینکار خیلی سرحال و باهوش بودم و همه چی رو زود یاد میگرفتم و یک باهوش بود ولی از وقتی که میزنم دیوونه شدم و همه به من میگن که کم داری واقعا دارم دیوونه میشم و داءما استرس دارم در حالی که من قبلا اصلا ترسو نبودم ولی در حال حاضر… دعا نین ترک کنم . میخواستم بدونم هوش از دست رفته در اثر جق بر هم میگرده و قابل جبرانه؟؟؟

.

.

.

.

.

خوهش میکنم برام از ته دل دعا کنین >

.

به من توجه کنین.


واقعا درمان خاصی نداره
۱- ۲۴ ساعته فلان سایتها فیلم پورن ۵-۶ مین گذاشته با حجم مزخرف
۲-تو خیابون دخترا بت چپ چپ نگاه میکنن با این لباس…
۳-اینستگرام بری فلان پیج از…یناش سلفی میگره همه میبینن
۴-ماهواره هم که نگو کموکمش استین کوتاه موها ریخته و…
۵-بشینی فکرش میاد سرت
۶-دوستات هم شوخی هاشون معلومه
۷-ازدواج که هیچ
۸-واتساپ هم که بری چه گروپ هایی
۹-بری مهمونی پشیمون میشی با این دختراشون
۱۰-سرتو به دیوار بزنی حتی اگه بریزه میبینی همسایت داره فلان کار رو میکنه
در کل به نظرم بریم جزیره برمودا لاقل با چیزهای عجیبش مارو سرگرم کنه—کلش هم که بخای معتاد بشی میگن شیطان پرستیهD:
واقعا هر طرف بری از ۴ جهت این فکر سمتت میاد
به امید اونروزی که سربلند از این ج-ل-ق لعنتی راحت بشیم صلوات بفرس:٫)


من ۱۵ سالمه از ۲ سال پیش دارم میزنم……میشه گفت که زیادم میزنم……من آلتم حسش رفته ینی به سختی و به شدت کمتر شق میشه……چجوری خوب بشه؟!….تروخدا بگین!


سلام
منم یه بدبختم که پنج ساله هر روز صبح به این امید صبح از خواب بیدار می شم که ببینم زندگیم درست شده ولی هر روز جهنم تر از دیروزها ، داره زندگیم کم کم متلاشی میشه، کمکم کنید


سلام
به نظرم بهترین راه حل اینه که دفعات استمنا یا همون جق زدن رو کم‌کنی…یعنی مثلا اگه در هفته چهار بار انجام میدی این هفته سه بار کن بعدش هم کم‌کم دوهفته پنج بارش کن بعدش هم کم‌کم دوهفته چهار بارش کن و….تا این که از این کار دل زده بشی…و سعی کن هروقت بیکاری برو با دوستات بچرخ مؤثره.دوست هم نداری برو تنهایی پارک قدم بزن
به نظرم اگه طبق این برنامه بریم خیلی نتیجه گیری داره…التماس دعا


سلام لطفا در خصوص عقیم شدن مردان در خصوص خودارضائی زیاد بیشتر صحبت کنید ۵ سالی هست انجامش میدم تا هفته ای ۴ بار رسیده -خیلی ممنون


سلام من حدود ۲۰ یا سی بار جلق زدم
ولی حالا ترک کردم ایا میتونم بچه دار بشم و چشم هام که ضعیف شده خوب میشه


معمولا جقیا نمی تونن زنشونو ارضا کنن ( سیر کنن)


منم حدودا ۱ سال و نیمه معتاد این عمل شدم…
ولی میشه ترک کرد راه هاش اینه:
۱٫ ورزش (اصلی ترین)
۲٫ اراده قوی و کنترل خود
۳٫ داشتن یک دوست جنس مخالف
۴٫ روزه هم خوبه (واسه اونایی که دوست ندارن نماز بخونن) من خودم اصلا اهل نماز و انا نیستم ولی فکر میکنمروزه مفید باشه…

به نظر من نه منع از رفتن به سایت های خاک بر سری و یا ندیدن عکس های تحریک آمیز و نه هیچ چیز دیگه نمیتونه آدم رو اصلاح کنه برای جلوگیری از این کار. چون که تا وقتی که آدم خودش نخواد نمیتونه ترک کنه… شما هر چه قدر هم سعی گنی که تحریک نشی ( مثلن نه با موبایل و کامپیوتر کار کنی نه ماهواره ببینی و نه بری تو اینستا، تلگرام و …) باز هم تحریک میشی حتی بخوای نگاه فیلمای سانسور شده تلوزیون شبکه ۳ کنه باز هم یه طوری سانسور میکنن آدم در تلاشه بره سینه های بدون سانسور اون بازیگز رو ببینه… نخندید میدونم که سرتون اومده.
ولی اون قضیه دوست دختر، واقعا کار سازه؛ البته نه بری تو تلگرام Gf مجازی داشته باشیو این مسخره بازیا، باید یه دوست دختر واقعی داشته باشی که عاشقش بشی یا حداقل باهاش رابطه (نمیخواد حتما جنسی باشه) داشته باشی که خودت رو از نظر جنسی بی نیاز کنی. هیچ گناهی هم نداره، بهتره از این که بری زنا کنی یا پسر مردم رو خراب کنی (والا).
ورزش که دیگه معلومه چقد مفیده…
ممنون که خوندید.


سلام
من تا سال پیش یه جلقی بد بخت بودم ولی به سال ۹۵که رسیدیم دیگه توبه کردم حتی اولاش انقدر از خودم بدم گرفته بود که میخواستم ک…و با چاقو قطع کنم یک روز فکری بزهنم رسید که این عملمو به پدرم بگم و همین کارم کردم پدرم ناراحت شد ولی از نظری شاد شد چون که انقدر شجاعت داشتم که بهش بگم از اون به بعد من هرجا که پدرم بره منو با خودش میبره من ۱۵سالمه فقط تو دست شویی باهم نمیریم این کار پدرم باعث شد که من دیگه حتی فکر جلقم نکنم و خیلی شادم ولی میخواستم از شما سوالی کنم من که ۱سال جلق زدم باز میتونم بچه دار شم دستمم نمی لرزه کمرمم خم نیست ترو خدا بهم بگین .
خیلی ممنون از شما

میثم جعفری

بله اشکالی نداره مشکلی پیش نمیاد


سلام من ۱۲سالمه همش داشتم جق میزدم ولی یه راهکاری براشمادارم بریداب سردبگیرید روبیزه هاتون یاحموم اب سرد


واقعا نظر هایی که تا الا گذاشته شده خوندن داره حتی نیازی نیست چیزی بپرسی، یکم تو نظرات بگردی سولات رو با جواب پیدا میکنی. بازم بابت مطلبتون که تا الا حدود ۶ ساله که منتشر شده و هنوز هم بازدید کننده داره ممنون!!!


سلام من سی سالمه حدود ۱۶ساله که جلق میزنم هیچ ضرری هم حش نکردم اتفاقا رفیقام بهم میگن عیبی خرکش از بس که زورم زیاده و بدن قویه دارم


اینجا بنویس…


سلام. من الان یه هفته هست جلق نزدم یه همسایه داریم چند ساله که شوهرش ازش جدا شده حدو۲۷سالشه من ۱۵سالمه خندتون نگیره اون بهم نظر داره همیشه بهم زل میزنه میخوام باهاش صیغه کنم راحت ولی نمیدونم چطوری بهش بگم لطفا راهنمایی کنید ممنون


باسلام خدمت مدیر محترم سایت و جوونای وطنمون ایران…ایران شده مهد جوانانی ویران,شده از این همه بغضو اه جوانان حیران,قدمهای رو به زوالو جلو همه هم سنام میبینم,همه ی دوستام و اونایی که میشناسم همه خسته همه درگیر همه افسرده و غمگین همه خیره به پایین,هرکدوم به نحوی معتاد مواد,هرشب واسه حال خودمو اونا غصه میخورم,به این سحر ماه مبارک خیلی وقته بریدم بریدن,…از ۱۴سالگی دچار مرض خودارضایی شدم,هرسال ضعف بدن ضعف حافظه افت تحصیلی خرابی چهره و قیافه خرابی اعصاب افسردگی و… میرفت بالا,یک مرده ی زنده بودم تا اینکه توی هجده سالگی توبه کردمو از خدا خواستم کمکم کنه,,,,درگیر ترکش بودم که عاشق یه دختر شدم با یک نگاه,او خیلی زیبا بود دلم لرزید و با او دوست شدمو از همون اول قصدم ازدواج بود چون واقعا میخواستمش,خدا یه عشقی بهم داد که به خاطرش کلی عوض شدم,دوسال خودارضایی نکردم,باشگاه میرفتم به خودم میرسیدم و خلاصه واقعا ظاهرم خوب شده بود طوری که اونم عاشقم شده بود عجیب…به عشق اون بود همش,شب به یادش چشام بسته صبح به یادش باز,واسش میمردم,اما اآخرش چی شد’!!بهم خیانت کرد,نابود شدم دوباره,بهش نرسیدم,منم دیگه بعد چند ماه گریه و عذاب شدم ادمی دخترباز,باهرکی شد دوست شدمو نزدیکی کردم,چندماهی گذشت تا تصادف کردمو پام شکست,یه ماه افتادم گوشه خونه و کلی خراب شدم,تازه به ماه نگذشته بود که پام خوب شد پست کردم واسه خدمتو رفتم سربازی,ازونجا دیگه شد باز خودارضایی وتا الان که سه سال میگذره ادامه داشته,بعد رفتنم به خدمت که توی مرز بودم وکلی سختیو عذاب دیدم دیگه توبه کردم حتی به ناموس مردم نگاه نکنم و واقعنم نکردم اما چه فایده که شدم معتاد,معتاد خودارضایی و گاهی هم ترامادول,علف و… الان همه چی ترکم اما خودارضایی که متنفرم ازش هفته ای ی بار دارم,,,,دیگه بریدم,حالم از خودمو همه چی به هم میخوره,به حالو روز خودم گریه میکنم,چی میشد خدا منو به عشقم میرسوند,,,,بگذریم گذشته گذشته,,,ببخشید که زیاد نوشتم
اما در اآخر به نتیجه‌ای کلی رسیدم که امیدوارم به درد شما همدردام بخوره…
ببینید من به خاطر عشقم کلی تغییر کردم,نماز خوندم زیبا شدم همه چیو به خاطرش گذاشتم کنار خب یکی نیست بگه عشق که اون بالا سریه چرا به خاطر اون خوب نمیشی چرا دلت واسه اون نمیلرزه چرا هرکار خوبی نمیکنی تا ازت راضی بشه و چرا خطاهاتو نمیزاری کنار


با سلام و خسته نباشی اقا خواهشن یکی به من بگه با چهار دفعه جلق کسی عقیم میشه ….. ممنون از سایت خوبتون


با سلام من۱۴ سالمه یک ساله پیش شروع کردم حالاهم تو ترکم۳روزه ولی من وقتی میزدم نمازمم میخوندم تو سن ازدواجم ک اصلان نیستم ی چیزه بدرد بخور که روحیه بده بهم بگین راستی۱۰۰باره ک روش ترکش رو خوندم این تکراری بود مثل بقیه ی جواب خوب بدید ک روحیه هم بده بابا کور شدم تو این یک سال هفته ای بالایه۸بار میزنم دیگه جونم ندارم لاغرم شدم فقط ی چیز اگه هفته ای۲ بار بزنم هیچ عوارض نداره ممنون

میثم جعفری

سلام اقا علیرضا

خوب شما یه مرد هستی درست مرد هم اراده داره . زحمت بکش هفته ای دو بار جق بزن برای این که کم کم کمش کنی . سعی کن به جنس مخالف به چشم بد نگا کنی فکر چیزی که اگه بهش برسی اصلا چیز جالبی نیست .
تو اول کمش کن مابقی کارارم باهم با کمک هم حل میکنیم .


اه راستی یادم رفت بگم ی مشکله دیگه هم دارم اینه که الانم ک تو ترک۱۰۰۰روم هستم وقتی میرم سمته گوشیم یاده اون سایتا میافتمو میرم توشونم حتی ولی نمیزنم نمیدونم چه مرضیه دیگه ولی همونشم حال میده نگید ک فیلتر شکنتو حذف کن که نمیشه اصلان ولی یه راه بدرد بخور بگید که روحیه ههم بده


سلام من جقی نیشتم


من فوتبالیستم ایا میتوانم هفته ای سه بار جلق بزنم.

میثم جعفری

تغذیه مناسب داشته باش کمترش کن


سلام
یکی از راه های کم کردن شهوت خوردن سرکه-آبقوره-آبلیموو چیزای ترش دیگست
بعدشم میتونید یه سرگرمی طولانی که وقتتونو پر کنه و خستتون کنه پیدا کنید
خودم دارم همینکارو میکنم بی تاثیر نیست


با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر ویژه از تمام افرادی که راهنمایی کردن برا ترک خود ارضایی من چند ساله که میخوابم رو زمین خودمو تکون میدم و موقعی که میخوام ارضا بشم نمیزارم ابم بیرون بریزه میخوام بدونم مشکلی برام پیش اومده از نظر شما یا ن لطفا برا ترکم راهنمایی کنید با تشکر


سلام
از سایتتون خیلی خوشم اومد و خیلی از شما که این سایت را نوشتین سپاسگذارم .
یک جمله در برنامه ماه عسل دو سال پیش از یک بنده خدایی که معتاد (مواد مخدر)بود و موفق شده بود ترک کنه
شنیدم و اون این بود که به جای اینکه می گفت خدایا مواد امروزم را برسون ; بگه خدایا امروز مواد بهم نرسه و دردمم نیاد .
من خودم از اون برنامه که دیدم به بعد هر موقع احساس می کنم داره بهم فشار میاد میگم خدایا کمکم نشه و این کار رانکنم و دردم نیاد و هر موقع گفتم واقعا نشده و از اون موقع تا حالا خیلی حالم بهتره و امید وارم حال همتون بهتر بشه .
یا حق


اقا سلام خوبین ببخشید یه سوال منو خیلى درگیرکرده به طورى که من امیدبه زندگیو از دست دادم اقا یه سوال من یک دفعه این کار زشت رو انجام دادم ونخواستم مایع از من خارج شه و چهار یا پنج بار نگزاشتم و انقد کردم تا الت تناسلى من زخمى کوچک شد و مایعى از التم ریخت روى زخمه من ایا مبتلا به ویروس ایدز یا اچ اى وى شدم؟خواهشا از جواب دادن با کلماتى مثل فکرنمیکنم یا احتمالا یا شاید ومانند اینها جواب منو ندین دقیق جوابمو بدین یا اره یا نه

میثم جعفری

لطفا به پزشک مراجعه کنید و آزمایش بدین تا بررسی بشه


ام من سیزده سالمه و حدوده دو سه سال جق میزدم و خیلی اثراتش که
شما میگید تا حالا بیشترشون سر من اومده و الان حدوده یه ماهو نیم هست که ترک کردم و حالا یه سوال داشتم من طی این مدت که جق میزدم کمرم احساس میکنم کمی درد میکنه میحاستم ازتون بپرسم ببینم اگه جق نزنم بعد مدتی کمرم خوب میشه ممنون میشم جوابمو بدید


سلام من هشت سال هست ک جق میزنم. الان یکساله ک دیگه وقت جق زدن اصلا احساس به جنس مخالف ندارم فقط میخوام بزنم انگار شده عادتم هروز میزنم و میگم فردا نمیزنم همه راه هایی ک گفتینم امتحان کردم لطفا کمکم کنین


سلام من خیلی وقته دارم جق میزنم والان دارم عوارضش رو می بینم مثل لاغری،کمردرد،سرگیجه و… اگه میشه بهم بگین چجوری ترکش کنم راه حل چیست؟


خداییش این مطلب هارو که خوندم از خدا می خوام منو ببخشه و کمک بر این اعمال زشت قلبه کنم و از این به بعد همه تصمیم بگیرید دیگه جلق نزنیم.


سلام من با خوندن این مطلب کلی شوکه شدم و از خدا می خوام بخاطر این عمل زشت منو ببخشه و کمکم کنه که از این عمل دوری کنم و از این به بعد همه تصمیم بگیریم که دیگه جلق نزنیم.


یعنی واقعا حدف اسلام این است که دختر جلقی وپسر جلقی به اجتماع تحویل دهد ؟ پس چرا اماده هر کاری هستیم الا صیغه که از اسمشم نفرت دارن نتیجه این اجتماع تولید همچین ادامهایی هست ؟ همه بدبخت که منتظر یا یک پیر پول دار هستن یا یک خوشتیپ با تحصیلات عالیه که خودشون با پول طلا میسنجن و به جلق زدن میپردازن تا روز موعود ما باید زنها و دخترا تربیت کنیم و صیغه را برایه مجرد واجب بدانیم نه برایه پول دار پیر عیاشدچند زنه که دختران به سمت ان مردها میروند که خودشان و احساسشان به پول میفروشند وای به این مصیبت


با عرض سلام و خسته نباشید خدمت هموطنان کرامی عزیزان شما باید دست به دست هم بدهید و راه چاره ای بیندیشید.این گونه که نمی شود بر فرض که یک مدت هم ترک کردین این میل جنسی است که دست از سر انسان برنمی دارد و اگر سرکوب شود چه بسا مشکلات پیچیده تری گریبان انسان را بگیرد همه و همه مقصر حکومته و بس وگرنه یک جوان ۲۰-۲۵-۳۰و حتی ۳۵ ساله هم هنوز در این کشور عقب مانده به عمل شنیع خود ارضایی مضغول است امیدوارم چاره ای بزرگ اندیشیده شود تا با همدیگر از شر دنیای شیطانی خلاصی یابیم به امید روزهای پر برکت و زیبای خودمان دست به دعا برداریم.


سلام دوستان یه راه حل برای ترک خود ارضایی گرم نبودن محیطه و دوش گرفتن با اب خیلی سرد دیگه باید تحمل کرد ممنون


من جلق نمیزنم اما کسای دیگه چیکار کنن؟
درسته که جلق ضرر های زیادی داره اما شما بگید که جوان های ما چکارن کنن؟؟نکنه الان جوابتون اینکه خوب برن ازدواج کنن…… هه تویه این زمونه که نمیشه زن گرفت با این همه مشکلات اگه کلی کار کنی بتونی ۳۰ سالگی با کلی وام و کوفت و زهر مار زن بگیری….اگه ازدواج نکنو جلق هم نزنن پس باید برن سراغ دختر مردم…که اطلاع دارید که همون مسایل تجاوز و قتل و زورگیری ایجاد میشه….پس نتیجه میگیریم جوان ها چاره جز جلق ندارن به خودشون اسیب بزنن بهتره تا اینکه تا ۳۰ سالگی تو کف باشن و به دخترهای مردم نظر داشته باشن و یا اینکه بخوان برن زندان یا اینکه خیلی چیزهای دیگه………………….ایا شما نظر یا راه دیگه
دارید….؟؟؟


من ۳۵ سالمه از ۱۳ سالگی جق زدم تا ۳ سال پیش که ازدواج کردم.هفته ی ۵ بار جلق میزدم.الانم هیچیم نیست بچه ی سالم.بدن خودم سالم نه قوز دارم نه چشام ضعیفه هیچی..ای جوونا همه ی اینا دروغه ..اگه میبینین احساس بیحالی میکنی یا افسرده یین و همش تو فکرین و اینا.همش یه دلیل داره..نداشتن محیطهای تفریحی برای جوونا و بیکاری و ترس از اینده ی شغلیتونه که مسبب ۹۰ درصد این مشکلاته حکومته.پس نگران نباشید.باگه شرایط ازدواج دارین ازدواج کنین .اگه شرایط ازدواج ندارین به هیچ وجه به خاطر یه سکس دختر مردم رو گول نزینین و بدبختش نکنین.از فحشاگری خوشم نمیاد ولی دیدین که جلق زنی هم راضیتون نکرد برین زن قاحشه رو بکنین بهتر از اونه که یه دختر رو گول بزنین و بکنین.ایننجوری گناهتون هم سبکتره.حرف احر اینکه حواستون باشه اگه شرایط ازدواج رو ندارین به هاطر بی پولی و بیکاری و اینا یه موقه خر نشین به خاطر حرف این و اون که چون جلق میزنین بهتره حتما به جاش ازدواج کنین رو پا بدین که اینجوری هم خودتون بدبخت میشن هم اون دختره ی بیچاره..پس جلق بهتر از بدبخت کردن خودتونه.هیچیتونم نمیشه گول میدم بهتون.اون قوز و اینا هم به خاطر اینه که میخورین و میخوابین تو خونه و ورزش نمیکنین یا اینکه ژنتیک بعضیا اینه..نترسین اصلا.سال ها پیش وقتی جوان بودم کتاب جوانان چرا رو خریدم و خوندم که همین مطالب بالا رئو گقته بود ترس همه ی وجودم رو برداشتم.۵ سال طول کشید که فهمیدم کتاب جعلی و دروفیه.همیشه کتابای معروف روانشناسی از اساتید جهان رو بخونین نه کتابای عربی.


سلام به دوستان گل یه سوال داشتم که اگه جوابمو بدین خیلی خیلی ممنون میشم من ۱۵ سالمه و ۲ یا ۳ سال که دارم جلق میزنم اگه این کار رو ادامه بدم در اینده که زن گرفتم بچه دار میشم یا نه ؟
تورو خدا جوابم رو بدین کمکم کنین تا این کار رو ترک کنم

میثم جعفری

سلام اقا یونس
از اونجایی که خود ارضایی اعتیاد آور هست . وقتی اعتیاد داشه باشین بهش دیگه نمیتونید کنترل کنید و استفاده بیش از حد هر چیزی مضر بدن هست . تلاش کنید کنترل کنید .


منی از چه چیزایی ساخته شده منظورم اینه که از چه موادی ایا از پروتئین یا ویتامین و اینکه ایا جلق زدن بر عصب ها تاثیر منفی داره یا نه خواهشا جواب کامل و مفید بدید ممنون از مدیر سایت


سلام.من نمیدونم کیو باید مجازات کنم.دارم دیوونه میشم دیگه.هشت سال پیش روزی دوبار زدم چونکه شکست عشقی خورده بودم فشار روم بود.بعدش بی اختیاری گاز روده گرفتم.دکترا میگن از خودارضاییه.ممکنه از شکست عشقی هم باشه من شک دارم.یه ماه نمیزنم یهویی مووجی میشم میزنم.بعدش عصبانی میشم مشینیم فکر میکنم چی شد اصلا من زدم؟من نمییییییییییییییییییییخام بزنم چونکه نمیتونم نزنم تا یک سال سره همینم نمیخااااااااااااااام بزنم.در ضمن ایا مریضیه من از خودارضاییه؟در ضمن یه چارتا دم نوش و هر چییی برای کم کردن شهوت بگید .دمت گرم که سایتو پابرجا نگه داشتی


اثراتت جق روی نقاط مختلف بدن که قدرت شخصی هر فرد هسدش اینه دقت کن دوست عزیز من ۲۵ سالمه از ۸ سالگی میزنم دیگه باید دکتراشو بم بدید کمه کم.روی عضلات بدن تو بدنسازی باعث کاهش حجم میشه شکک نکن هم تجربی ثابت شده هم علمی هستش….قدرتو کم میکنه ینی زورو کم میکنه چونکه تخلیه تستسترون هورمون جنس مردانه صورت میگیره با تخلیه منی……استخون ضعیف میشه و نازک میشه چون کلسیم کم میشه …..انرژی درونی کم میشه…تحقیقات روی ضربات مشت صورت گرفته تو رشته ی رزمی که بروسلی قدرت ضرباته مشتش علاه بر عضلات قوی و توان زیادش از مغزش میومده……خودارضایی یا تخلیه ی منی مایع میان مغزی لیسیتین که نوعی پروتین هسدش رو کم میکنه زیادش….که ادمو شاسگول و اسکل میکنه…یه چیزی هسدش که مغز هوا میگیره تو جق….ولی تو سکس اینجوری نیست….اینو دلیله علمیش یادم نیست ولی منبعشو یادمه که معتبر بود.زیره چشم سیاه میشه مثه گه میشه صورت چونکه تستسترون هورمون چووونی همش میره تو چاه حموم.صورت یه خخخرده پیر میشه.در کل ادمو ضعیف و کوچیک و بی عرضه میکنه تو بلندمدت.دقت کن دوسته خوبم تو بلندمدتااااا نه یه روزه.قوووول شرف میدم که هر کس بتونه به خاسته ی جنسیش غلبه کنه و قوی بمونه از لحاظ قدرت فردی میتونه تو هر کاری که بره بهترین شه.مغز قوی و جسم قوی و روحیه ی قوی مزیتاشه.ولی من نمیتونم…به هفته ی اول که میرسه یا دهمین روز یهویی میشینم میزنم. هم میخام هم نمیخام.ففکنم باید با روش پله ایی ترکش کرد.تو رو به روحه امواتتون یه راه حل درست بدید که بشه یک سال نزد.تضمینی.چونکه یهویی میکشه میبره…


سلام اقا میثم
یعنی اگه من این کار رو ترک کنم تا اخر عمرم هیچ مشکلی نخواهم داشت ؟

میثم جعفری

بله


من به همه جوانا چه پسر و دختر اعلان میکنم که از این کار دست بردارن جلق زدن خیلی آسیب بزرگی میرسونه نگین برای یک بار یک بار هم زیاده و باعث میشه به این کار عادت کنید دوستم اینکارا انجام میداد بعد از مدتی کور شد و ضرر های دیگه هم داره به نظر شما کور بشید بهتره یا سالم بمونید هرچی باشه باید صبر کنیم و توکل خدا. آرزو دارم تمام جوانا از این کار پرهیز کنن و دیگه بهش برنگردن


سلام به دوستان عزیز….من از شیش سالگی میزدم….الان بیست و پنج هستم.هفته ای یه بار میزدم.ضررشو بازم حس میکنم.راه حل های مختلفی رو هم امتحان کردم.دمنوش و قرص اعصاب و ازین چرت و پرتاا….ولی هیچکدوم یلند مدت نیست.یه راه پیدا کردم که تا الان شده…..یکی مشارکت تو همین سایت….یکی خوندن نظرات…و مهمترینش…….ببنید که چه هدفی هستش که تا شیش ماه اینده میخاهید بهش برسید و عاششششقششش هستید….چونکه نزدن و ریاضت کشیدن مزایای خیلی زیادی داره.مثلا بیرون همه بهتون شدیدا احترم میذارن چون میشید الگوی اونا و نوید پاکی براشون…ایا دوست ندارید مثلا معروف شید؟یا تو درستون نفر اول شید؟یا اینکه جلب توجه کنید؟یا هر چیزی که تا الان با جق زدن از دست دادید…….شاید دو هفته ی اول زیاد جواب نگیرید ولی هر روز روی خاستتون اصرار کنید مطمئن باشید که با تقویت حسه خاستن اینو میشه بهش غلبه کرد.شاخ شده فقط باید شاخشو شیکوند….خاهشا راهکار و ابزار بدید و نظر بذارید تا ازش استفاده کنیم…ممنون من االان به هشتمین روز رسیدم و میخام تا موقعی که متاهل نشدم نزنم چونکه هدفای شیرین تری دارم.ارزوی موفقیت برای همتون…


اقا سلام
من برنامه سازم تو حونه شب وروز خیلی تحریک میشم
هر بار که تحریک میشم وارد سایتهای بد میشم و ارضایی انجام میدم هر بار سعی می کنم ترک کنم ولی فقط یه روز الی ۲ روز دوام میارم بعد دباره شروع می کنم
راه حلی برنامه نرم افزاری نیس کمک کنه تو این زمینه
مثلا من الن برای بیناییم از یه برنامه استفاده می کنم برای این مورد هم اگه نرم افزاری باشه چه اندروید چه ویندوز خیلیی خوب میششد ..مثلا یاداوری کنه این کار ناشایست رو انجام ندیم تقویت روحیه ای یه همچسن جیزی میدونم مسخره ست ولی جالبه هااا


بعد از عمری تجربه:

با سلام خدمت همه عزیزان
شما که ارزش خیلی زیادی دارین ولی برای این کار آشغال این همه ضرر کردین… واقعاْ بس نیست؟ بنده از ۱۲ سالگی زدم اولش که نمیدونستم اینطوری بشه که تا ۳۰ سالگی هم نتونم ترک کنم و به هر بهانه ای تا بعد از ازدواج هم ادامه پیدا کنه… لعنت به من و اون زندگی کثافتی که کردم… بابا داداش خواهر مادر پدر انسان… بابا هرچی که هستی ولش کن جون خودت ولش کن جون هرکی دوس داری.. من کشیدم تو نکش…
خلاصه بچه دارم شدیم باز هم زدم… ببین چه کثافتی شدم… ای لعنت به هرچی کثیفیه…

خوب حالا برای اونایی که مثل من گیر افتادن بگم که بنده یعنی استاد کامل جلق و جرق و جق و استمنا و انواع فیلم کثافت و فکر و خیال کثیف و… اکنون جهت ترک این بیماری مهلک و خانمان سوز بدین صورت عمل کردم که تا بخواد فکرش بیاد سراغم به فکر صحبت های شما عزیزان بیفتم و بگم به خودم که من یه جلقی آشغال نیستم چراکه این کار مشکلاتی از قبیل ضعف حافظه, نابودی اعتماد به نفس و ارتباط سالم, سوزش چشم, درد و سستی زانو, درد و سستی کمر و نازک و تنک شدن موی بدن, خلاصه سایر مواردی که در این سایت گفته شده داره و در عین حال هیچ فایده ای نداره و آخرش جهنم و نابودی زندگی و مرگ هست, پس من نمیکنم این کار رو تا تمام فایده های خوبش نسیبم بشه. با این روش توانستم مدتی غلبه کنم. اما یک مورد را رعایت نکردم و آن فکر و دیدن موارد مشکل دار و مبتدل بود که گفتم به هر حال که من جلق نمیزنم, اما جاتون خالی کور خوندم و نشد کشید به جلق آشغال, الان بدین نتیجه رسیدم که پس علاوه بر مرور ضرر ها و اینکه هیچ فایده ای نداره و انجام ندادن آن چه فایده هایی داره و … باید تا یک مورد تحریک کننده هم آمد سریع به ذهنم بیارم که این منجر به همانی میشود که نمیخوام پس به هیچ وجه ابدا نرم دنبالش.

امیدوارم با توکل به خدا برای من و شما این روش جواب بده. در نهایت باید متدکر بشم که ذهن و قلب امثال بنده در اصل بیمار شده و باید درستش کنیم. اینچنین است که ممکنه فکر کنی اراده کردی ولی آخرش باز هم انجام میدی و ترک نمیشه.
به نظر بنده باید ذهن و قلب را پاک نگه داشت.

ولی بدان که عجیب چیزیه و نابود میکنه , پس دست کم نگیر و اصلا نرو دنبالش یا اگر معتادی بدون که زندگیتو برای این کثافت باخته ای پس از همین الان راهی که گفتم (یا هرچه که خودت صلاح میدانی) را در پیش بگیر و یک لحظه هم دیر نکن و دیگر بر نگرد. چون تا الانم کلی از سالهای زندگیت را باخته ای!

والسلام.


ای لعنت به این جق و دو صد لعنت بر این جلق
که نابودم کرد و خندید بر هر آنچه که کرد

بسوز ای جق بمیر ای جق بپوس ای جق
از هرچه ابتذال گشتم رها و شدم مرد نیک روزگار


سلام داش میثم
این ادرس چت روم شما چرا کار نمیکنه؟چت روم سالمه یا مرورگر من مشکل داره؟

میثم جعفری

سلام /
آقا محمد چت رو ما نداریم دوست عزیزم

میثم جعفری

سلام اقا محمد
دوست عزیز سایت ما چت روم نداره دیگه


من بارها و در طی سالها این کار و کردم. و البته بلافاصله بعدش تا روزها عذاب وجدان و پشیمانی داشتم ، چون از مضرات آن هم کاملا آگاه بودم. البته چند سالی هست که با تمرین و نوعی ریاضت این عادت رو کم کردم (به سالی چهار پنج بار و اونهم احتلام در خواب ) ، ولی به هر حال نتونستم کلا تحریک و دست ورزی (بدون انزال) رو ترک کنم. و بدون ازدواج بعید به نظر می رسه موفق به ترک کامل این عادت بشم.
الان در سن ازدواج هستم (۲۸ ساله – مرد ) ، و علی رغم اصرار خانواده بدلیل نداشتن درامد مشخص (در شرکت پدرم شاغلم ولی درامد مشخصی ندارم ) و شرایط بد اقتصادی و نوعی ترس از ازدواج بدلیل مشکلات و عدم موفقیت هم سن و سالهام در زندگی متاهلی کاملا در مقابل ازدواج مقاومت می کنم.
بنابراین در دوراهی و دور باطل مقاومت ، تحریک ، تسلیم و بعد پشیمانی و دوباره مقاومت گیر افتاده ام. ضمنا نسبت به هم سن و سالهام بسیار خویشتن دار تر هستم. با هیچ دختری در هیچ سنی رابطه (حتی رابطه دوستانه هم ) نداشتم .

به قول بعضی ها همیشه بچه مثبت بودم و تلاش کردم این نقش رو خوب انجام بدم .بسیار به مطالعه و هنر علاقه دارم.

حتی از عکس و فیلم مستهجن هم متنفرم ولی در هنگامی که در فشار جنسی قرار می گیرم (دو سه ماهی یک بار و گاهی زودتر ) ناخودآگاه سراغ اینها میریم . چون به خودم حق میدم که بلاخره این فشار ها رو به نوعی تخلیه کنم. به هر حال این که ساعت ۱ و ۲ شب بیدار بشی و نیاز به تخلیه جنسی داشته باشی ، چیزی نیست که ربطی به بیکاری و بقیه چیزایی که نوشتید داشته باشه.بلکه یک نیاز طبیعیه که پاسخ طبیعی پیدا نمی کنه.

و بدبختی دیگر اینکه خجالت میکشم پیش مشاور یا روان شناس بروم . هرچند که مطمئنم لازم هست.

بدبختانه فکر می کنم این فقط مشکل من نباشه و خیل عظیمی از پسر و دخترای نسل من رو – با دلایل مشابه یا متفاوت- در بر می گیره ، لطفا من و راهنمایی کنید


اگه ن پولی داشته باشی برا ازدواج ن تحصیلاتت تموم شده باشه واسه رفتن سر کار ن دوست داشته باشی با ناموس کسی رابطه داشته باشی اونوقت چی؟


سلام دوستان من مطالب شما رو خوندم ان شاءالله مشکلمون حل بشه و سعی کنیم به ترک این عمل زشت خاتمه داده ودیگه پیرو هوای نفس نشیم خداوند اختیار رو به ما داده که از نفس شیطانی دستور بگیریم یان خودم باشم و بتونم نه بگم به این عمل ودیگه کاری کنم که به من انسان دیگه از ضرر افسردگی و ناراضی بودن ناراحت وگوشه گیر وشک وتردید وبی میلی و … دور بمانم ‌روش های زیادی هستند که میشه از این عمل دور بشویم مثل فکر نکردن ونظر نداشتن به جنس مقابل.یا کاری نکنیم تویه مکان ها تنها باشیم مخصوص جنس مخالفی که محارم نیستند.یا خودمون رو به کاری مشغول کنیم.یافیلم یا عکس رو تو گوشی هامون حذف کنیم.یابرای اونای که قادرن ازدواج کنند وبرای اونای که مقدور نیست کار کنند وپول پیداکنند برای ازدواج .عزیزان روشی که خودم من ازش نتیجه گرفتم آشنای با خدا از ته دل بود که به کلی باعث شد خلاف ورابطه غلط واین عمل زشت رو ترک. کنم .اولاش بعددوسه هفته بازم می رفتم دوباره به خانه اول ولی دیگه از این کار لذت نمی بردم توبه میکردم در همان لحظه وکم کم ترکش کردم بجاش دلم خوشه وبه آیند اومید دارم .ان شاءالله صاحب فرزند بشم یه جوری حالیشون میکنم که همیشه دنبال حق باشند ودستور از هوا ونفس فقط بهشون ضرر میرسون بعضی ها کوتاه مدت بعضی دیگه در بلند مدت صدرصد پس توبه وتوبه وتوبه بکنیم تا تمام لکه های سیاه روی قلبمان پاک بشه انشاءالله به امید عمل نه فقط شعار بسه دیگه شعار فقط وفقط عمل .
در آخر یه دعا برای کل اعضااین سایت که این متن رو می خونند.
خدایااز هرچی فساداخلاقی است به دور باشیم :الهی آمین


اقایون هر کس خود ارضایی کنه بکنه گناهش بامن جق بزنید تا شاد باشید یارانه ک قط شد جق هم میخایید قط کنید اختیار اقاداییمونو ساقط بشه؟

میثم جعفری

خود دانی آقا ما اجبار نکردیم


سلام ممنون ازمطالبی که گذاشتین لطفا یه چیزی بگید که من از این اوضاع یه خفت با بیام بیرون خواهشم از شما اینکه زود به من جواب و راحلوبگید

میثم جعفری

مدتی با جنس مخالف ارتباط جنسی داشته باشی


سلام من ۱۸ سال دارم ولی قدم کوتاه است ولاغر هستم آیا جلق دلیلش است میخام ترک کنم ممنون از سایت خوبتان

میثم جعفری

اگه بیش از حد باشه بی تاثیر نیست


ببینم ایا جق زدن به صورت ماهانه ایراد داره یا ن

میثم جعفری

نخیر


سلام دوستان واقعا مشکل ما پسرها نیستیم این کار را انجام میدهیم درجه اول خانواده ها مقسرند چون قدیما ببینید طرف تا پشت لبش سبز میشد شرینی خوران و ازدواج و زود متاهل میشد اصلا خودش هیچ کار نمیخواست بکنه ولی حالا خود طرف تا استین برا خودش بالا نزنه هیچ کس نمیگه خرتو به چند من و حالا گیریم در این راه چندین مرتبه شکست عشقی و افسردگی نگیره خیلی است اینم با شرایطها و خیانتهایی که امروزه عادی شده و دسته دوم که ما مجبور به این کار میشویم شرایط سخت تا خانه و ماشین و شغل و سربازی و دانشگاه و اووه شده ۳۰ یا ۳۵ خب این پسر یعنی نمیگیم فابریک بمونه ولی ۱۲ الی ۱۳ سال جلو خودش را بگیره یا هر بار بخواهد حالا کاری هم بکنه برای ۱۵ دقیقه حال کردن باید ۵۰ تا ۲۰۰ هزارتومان بپردازه و این حال کردن تا کارش تمام میشه بلند بشه دوباره دلش میخواهد ولی باید خودش یا باباش وضع مالی توپی داشته باشند که اگه اینطور بود یکی رو صیغه میکرد تا پیشش زندگی کنه و گذشته از اینا مهریه بالا که امروزه درخواست میکنند ۳دانگ خونه و به تعداد سال تولد سکه و دمشان هم گرم تا بگی بالا چشمت ابرو مهریه به اجرا میگذارد و خدا برکت بده طلاق ماشالله قاضی و وکلا تا میبینند زن جوان میخواهد طلاق بگیره همه جوره کمک میکنند شاید ناخونکی بزنند البته سوتفاهم نشود من خودم دیده ام این مسایل را سر خودم اومده حتی تو دوستانم مشاهده کرده ام زنه خیانت میکنه شوهر مچ اون را یکبار تو چندین بار خیانت بگیره سریع میگه خفه شو وگر نه طلاق میخوام تازه تو دادگاه دست پیش میگیره بهم تهمت زده ادعای شرف حیثیت واینا میگه روانی است و همیشه بهم شک داره امنیت جانی ندارم توهم میزنه فکر میکنه من با همه مردای همسایه و فامیل رابطه دارم نجاتم بدید خلاصه این از صلاح خانم ها اون وقت میشه بگید اگر یه جق بزنیم راحت تره یا این همه دردسر که تا آخر عمر بی زن باشی و ماه به ماه کار کنی همه اش را بدی بخاطر مهریه به زنانی که حال دادنشان مال کسای دیگه هستش.قضاوت با شما؟؟!!!


سلام دوستان من ۱۵ سالمه ودچار این مشکل شدم وتاءثیر بدی روی حافظم گزاشته شما میگید رابطه یا صیغه موقت ولی من که نمیتونم لطفا یک راه خوب پیشنهاد کنید چون درسهام خیلی اومدن پایین
لطفا بگید


یه مشت شر و ور مذهبی و شخصی و به دور از علمی بودن موضوع

میثم جعفری

به نظر شما الان گفته شما کاملا علمی هست حتما؟


لطفان جواب میخوام من ٢سال است که در هفته ۵بار جلق میزنم بعضی روز ها هتا ٣بار در بک روز جی عواقبی دارد؟

میثم جعفری

اگه با دقت بخونی همه عواقبش نوشته شده


سلام… همه این چیزایی ک گفتینو من دارم تقریبا از ۲ دی ۹۲ شروع کردم خود ارضایی البته بعضی وقتها روزی ۲ ۳ بار میزدم ولی شده حتی تا چند ماههم نزنم در کل خسته شدم از این وضعیت… هیچ حسی ب زندگی ندارم خیلی بدبین و پر استرس شدم دوس دارم بمیرم ک دیگه نباشم…در ضمن ی دخترو دوس دارم البته مجازی آشنا شدیم ولی واقعی میخوامش امکان رسیدن هم بهش هست اگه بخوام ولی خیلی نا امیدم خیلی تو رو خدا کمکم کنین


چند تا سوال داشتم
۱-ایکه اگر تحریک بشی و پیش آبت در بیاد ولی نزنی خطر سرطان پروستات نداره؟؟؟

۲-اگر کسی اولین بار که منیش درومده باشه با جلق باشه عقیمه یا نه

۳-چند وقت یک بار جلق زرری خاصی نداره؟؟؟؟


سلام دوستان ممنون از نظرهاتون ::::: نمی خوام وقتتون رو بگیرم ولی تورو خدا به حرفم گوش کنید وجان هر کسی دوست دارید عمل کنید … من هم مثل شما این کارو انجام میدم ولی دارم ترک می کنم آیا میدونستید کسانی که خود ارضایی میکنن به سن ۲۵ سال میرسن دست به خودگشی میزنن و کسانیکه خودکشی می کنند به جهنم میروند دوستان ترک کنید ترک کنید ترک کنید به خدای بالا سری قسم عاقبت نداره وگرنه خدا حرام نمیکرد این جمله رو همیشه تکرار کنید خواستن توانستن است و با کسانی که این کارو انجام میدن ودربارش حرف میزنن دوری کنید لطفن این متن رو بخونید با تشکر به ترک کردن????????


من ۱۷ سالمه و پس از انزال منی بیش از حدی اومد به صورت غیر عادی فوران کرد و پس از ان احساس درد در بیضه هام کردم و بالای التم کمی مانده به ناف مشکل از چی میتونه باشه لطفا سریع جواب بدین مشکلی که نداره حل میشه مرسی ممنون


سلام‌خدمت دوستان عزیز
ببینید‌ دوستان من خداوند از مادر ده برابر مهربانتره بنابراین اگر به مادرتون بگید اینکارو کردید ممکنه عضبی بشه ولی خب باهاتون خوب برخورد میکنه پس خدا هم قطعا شمارو میبخشه
من پسری هستم ۱۳ ساله با اینکار توی مدرسه اشنا شدم دوستان ناباب ولی کار خودمو گردن اونا نمیندازم یک سالی هست که اینکارو میکنم و زیر چشام کامل سیاه شده لاغر هستم و چشام درست نمیبینه حال و حوصله هیچکاری رو ندارم و پنج روزه کاملا پاک هستم
من چطوری ترک کردم؟
ببینید من کار خودمو فقط با یک جمله شروع کردم به خودم گفتم (تو ‌جلوی پدر مادرت اینکار نمیکنی چون خجالت میکشی خدا از پدر مادرت کمتره) بعدش هیچوقت تا کامل خوپابم نمیگرفت توی رخت خواب نمیرفتم همیشه دست هام از پتو بیرون بود
۱ ببینید ی توصیه واسه اونایی که حموم و دستشوییشون یکیه ببینید وقتی میرید زیر اب شرت بپوشید لامپ خاموش کنید تا همش تو فکرتون باشه اینکار نکنید ممکنه یکی بیاد اگرم بیاد شما شرت دارید
۲ همیشه به یاد داشته باشید خدا شمارو میبینه
۳ یک کش به دستتون ببندید و هروقت فکر اینکار به سرتون زد کش رو بکشید و محکم ول کنید
۴ هرچیز تحریک کننده که در گوشیتان یا …. دارید رو‌پاک کنید
۵ هروقت فکر اینکار به سرتون زد یک صلوات بفرستید
۶به این فکر کنید که با خود ارضایی حق فرزند و همسر اینده خودتون رو دارید ضایع میکنید
دوستان امید وارم روزی برسه که هیچکدوتمون معتاد این کار نشوید
????و هرکجا باشید خدا شمارا میبیند????


من ۱۵ سالمه کیرم کوچیک مونده ولی خیلی زیاد جلق میزنم یعنی روز ۱ یا یا دوباز بعضی روز ها به ۳ بار هم میرسه کمک کنید

میثم جعفری

چه کمکی کنیم ؟


سلام اگه جلق زیاد بزنیم بچه ناقص میاد مگه


سلام
به نظر من این مشکل باید ریشه ای درست بشه تا جوونا از ازدواج و پرداخت مهریه و زندان نترسن .
ایجادجذابیت جنسی همیشگی در جوانان.
اگه جوونا بتونند راحت ازدواج کنند هم مشکل جنسیت حل شد هم وقتی دیگه براتش دامش جذابیت نداشت بتونه راحت جدا بشن.
.
اما تو ی ایران چون باید همه چیز ماله یه قشر خواص باشه نمیزارند این اتفاق بیفته.


سلام
من پسری هستم ۱۶ ساله ۴ ساله که دارم خود ارضایی میکنم التم به طوری کجه وباعث شده یکی از بیضه هام یکمی پایین تر از اون یکی باشه ایا این بیماری یا چیزیه یا مثلا روی الت یک نوع نقطه نقطه هایی وجود داره
ولی بد ترین مشکل من که این چند روز دیونم کرده اینه که همون بیضم که میگم یکم پایین اپیدیدیم بهش وصل نیس ولی اون یکی هست همون چیز کوچیکی که کنار بیضه قرار میگیره خواهش میکنم جوابمو بدین دارم دیونه میشم ت روخدا کمکم کنید لطفا


سلام من ۲۱سالمه تو سنه۱۵سالگی تا الان دچاره این مشکل شدم بارها توبه کردم ولی توبه رو شکوندم دیگه خودمم خسته شدم از کار کثیف میخوام اراده کنم ببینم میتونم


میگین زمانی که جلق زدی یعنی نیم ساعت از بینی ایت خون آمده باشه


سلام من ۲سال است جلق میزنم حرچندمیگم اینو ترک کنم ولی نمیتوانم حتادرسایت های مختلف رفتم ولی نتونیستم موفق به ترک آن شوم روز ۴بار جلق میزنم لطفا یک راه صد درصد واقعی نشان بدید ممنون…

میثم جعفری

راه ۱۰۰ درصد فقط همت خودت عزیز


دست شما بخدا درد نکه که من یک سال موتاد جلقم بخدا دورشو ها کشید الان می خواستم جلق بزنم????????یه خواشی از دوستان دار که جلق نزن نمی دانن که جلق چه زره های دارد????


سلام من از ۱۳ سالگی تا ۱۸ سالگی جلق میزدم و در حال حاظر ۳۵ سالمه از ۱۸ سالگی به بعد هر شب تو خواب جنب میشم هنوزم همینطوریم. دکترهای زیادی رفتم مثل الولوژی . اعصاب و روان .قرص های زیادی استفاده کردم جواب نمیداد در نهایت یه قرص به اسم پازیل میخورم که جنب شدنم تو خواب شده هر ۲هفته یک بار اما مشکل اینجاست که یه شب نخورم جنب میشم.سنمم همینطوری داره میره بالا آیا کسی میدنی من باید چکار کنم که دیگه توخواب جنب نشم و این قرص ها رو دیگه نخورم لطفا کمک کنید

میثم جعفری

ماشالله سنتون بالاست به امید خدا ازدواج کنید بسته دیگه


سلام واقعا ممنون من دیگه واقعا از این کار بدم اومد منووووون😘😚


من دخترم ۱۴ سالمم هست…..
دارم از ۱۲ سالگی جلق میزنم…..
واقعا ترک کردنش خیلی سخته…..
بگذریم کلا تلگرام باعث شد من بفهمم جلق چیه و کنجکاو شم اون مطلب هایی که توی کانال ها گذاشته میشد باعث شد من به این روز بیوفتم….
تلگرام باعث شد چیزایی که من باید ۱۸ سالگی میفهمیدم رو ۱۲ سالگی یاد بگیرم…..


خوب راستش من یه جوون ۲۰ سالم همه این راهارم رفتم به نتیجه ای نرسیدم از وقتی میرفتم مدرسه تا علان این کارم تمام عوارضی که گفته شد هم برام پیش امده تازگام هم دام خول تر از قبل میشم علانم نمیتونم ترف سیغه زن گرفتن بشم دیگه قشنگ بدبخت شدم یاد خدا کمک کرد ولی نه اون موقعی که حالم بد بود سمت این کارا نرید بدهتبلیغات

آخرین ارسال ها

دانلود سریع نرم افزار ها

تبلیغات متنی

رتبه سایت ما

با عضویت در خبرنامه ی ما از آخرین مطالب ما در ایمیل خود با خبر شوید