تبلیغات

موضوعات

آخرین نظرات

همکاران و دوستان

آمار سایت

 • تعداد مطالب : 1251
 • تعداد صفحات : 8
 • تعداد دیدگاه ها : 1901
 • تعداد کلمات سایت : 715,278
 • آی پی شما : 157.55.39.124

برچسب ها

تبلیغات

 بالن آرزو ويژه مراسم چهارشنبه سوريPC7518BVL
 دود جادويي هفت رنگ ويژه مراسم چهارشنبه سوري 4S PC7518BVL
 حشره كش برقي RIDDEX

پیوندها

متن تبلیغ اول
متن تبلیغ دوم
متن تبلیغ سوم
به سایت پی 30 یوزر خوش آمدید امیدوارم به نیاز های خود برسید
 • ریست پرینتر کانن mp550 ارور ۶C10

  ریست پرینتر کانن mp550 ارور ۶C10
 • ریست پرینتر کانن ***۴ ip

  ریست پرینتر کانن ***۴ ip
 • کرک نرم افزار YoGen Vocal Remover

  کرک نرم افزار YoGen Vocal Remover
 • سریال نامبر آفیس ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ ماکروسافت

  سریال نامبر آفیس ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ ماکروسافت
 • کرک نرم افزار converter xilisoft نسخه ۷٫۸٫۸

  کرک نرم افزار converter xilisoft نسخه ۷٫۸٫۸
 • سریال نامبر نرم افزار Mirillis Action

  سریال نامبر نرم افزار Mirillis Action
 • کرک نرم افزار محبوب ۳D max 2013

  کرک نرم افزار محبوب ۳D max 2013
 • دانلود سریال نامبر نرم افزار Acme CAD Converter 2013 8.6.1...

  دانلود سریال نامبر نرم افزار Acme CAD Converter 2013 8.6.1
دانلود نرم افزار Shutdown -Restart-Logoff-Runprogram/یک تایمر حرفه ای زمان خاموش شدن کامپیوتر

دانلود نرم افزار Shutdown -Restart-Logoff-Runprogram/یک تایمر حرفه ای زمان خاموش شدن کامپیوتر

تاریخ : سه شنبه، ۵ آبان ۱۳۸۸
۰دیدگاه
نوشته:میثم جعفری
دانلود نرم افزار Shutdown -Restart-Logoff-Runprogram/یک تایمر حرفه ای زمان خاموش شدن کامپیوترReviewed by میثم جعفری on Oct 27Rating:
امتیازی داده نشده

. این برنامه دارای یک تایمر حرفه ای زمان خاموش شدن کامپیوتر است که دارای ۴ متغییر اجرایی “Shutdown -Restart-Logoff-Runprogram” است. همچنین علاوه بر دارا بودن به سیستم دیجیتال دارای یک سیستم جدید اجرای برنامه است به طوری که شما از سیستم خود فایلی (run program ) را انتخاب می کنید و با هر فرمتی بارگذاری و تایمر را تنظیم می کنید. با تنظیم تایمر بعد از اتمام تایم آن فایل اجرا می شود. یکی دیگر از خصوصیات این برنامه قابلیت اجرای عملکرد در ساعت تعیین شده است این تایمر دارای دو ورودی تنظیم کننده است و با انتخاب هر حالت این سیستم در زمان تعریف شده اجرا می شود این برنامه سیستم عامل Dos و Windows شما را تحت فرمان می گیرد و دستورات را به این سیستم ها ابلاغ می کنند این سیستم فقط فرمان دهنده است که در زمان تعیین شده عملکرد تعریف شده را اجرا می کند این سیستم کاملاً حساس و دقیق است به طوری که به یک ثانیه هم حساس است. در زمان متوقف کردن تایمر عملکرد سیستم حفظ می شود و دوباره با فعال کردن ان عملکرد مجدد شروع به کار می کند. توجه کنید در این سیستم یا سیستم هشدار به محض ریسدن زمان به ثانیه تعیین شده سیستم به شما هشدار می دهد که در حال انجام عملکرد است و شما اگر می خواهید عملکرد را متوقف کنید هر چه زودتر توقف تایمر را بزنید در غیر این صورت اگر عملکرد اجرا شود به هیچ وجه امکان متوقف کردن آن وجود ندارد.محیط این برنامه فارسی و به روز و زیبا است.

برای دانلود برروی ادامه مطلب کلیک کنید.

 

 این برنامه دارای یک تایمر حرفه ای زمان خاموش شدن کامپیوتر است که دارای ۴ متغییر اجرایی “Shutdown -Restart-Logoff-Runprogram” است. همچنین علاوه بر دارا بودن به سیستم دیجیتال دارای یک سیستم جدید اجرای برنامه است به طوری که شما از سیستم خود فایلی (run program ) را انتخاب می کنید و با هر فرمتی بارگذاری و تایمر را تنظیم می کنید. با تنظیم تایمر بعد از اتمام تایم آن فایل اجرا می شود. یکی دیگر از خصوصیات این برنامه قابلیت اجرای عملکرد در ساعت تعیین شده است این تایمر دارای دو ورودی تنظیم کننده است و با انتخاب هر حالت این سیستم در زمان تعریف شده اجرا می شود این برنامه سیستم عامل Dos و Windows شما را تحت فرمان می گیرد و دستورات را به این سیستم ها ابلاغ می کنند این سیستم فقط فرمان دهنده است که در زمان تعیین شده عملکرد تعریف شده را اجرا می کند این سیستم کاملاً حساس و دقیق است به طوری که به یک ثانیه هم حساس است. در زمان متوقف کردن تایمر عملکرد سیستم حفظ می شود و دوباره با فعال کردن ان عملکرد مجدد شروع به کار می کند. توجه کنید در این سیستم یا سیستم هشدار به محض ریسدن زمان به ثانیه تعیین شده سیستم به شما هشدار می دهد که در حال انجام عملکرد است و شما اگر می خواهید عملکرد را متوقف کنید هر چه زودتر توقف تایمر را بزنید در غیر این صورت اگر عملکرد اجرا شود به هیچ وجه امکان متوقف کردن آن وجود ندارد.محیط این برنامه فارسی و به روز و زیبا است.

دانلود

دانلود

پسورد فایل : www.p30user.com

 

برچسب ها :
در صورت وجود پسورد در فایل های دانلود شده پسورد مورد نظر : www.p30user.comتبلیغات

آخرین ارسال ها

دانلود سریع نرم افزار ها

تبلیغات متنی

رتبه سایت ما

با عضویت در خبرنامه ی ما از آخرین مطالب ما در ایمیل خود با خبر شوید