کابل های دیجیتال صدا | دانلود رایگان

«سایت پی 30 یوزر حامی شما کاربران گرامی / دانلود رایگان نرم افزار کامپیوتر و موبایل »

adv
فروشگاه اینترنتی بهترین کالاها
شارژ انلاین ایرانسل ، همرا اول ، تالیا ، رایتل

آخرین مطالب ما

اختصاصی جوکها

مجله حوادث

دانلود سریع نرم افزار ها

تبلیغات متنی

رتبه سایت ما

تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳

کابل های دیجیتال صدا

کابل های دیجیتال صداReviewed by میثم جعفری on Feb 19Rating:
کابل های دیجیتال صدا
امتیازی داده نشده

یکی از پیشرفت های قابل توجهی که با استفاده از گسترده رایانه های شخصی در خانه، کسب و کار، و استفاده مدرسه دیجیتالی از رسانه ها و سازگاری توده پس از آن توسط مصرف کنندگان و صنعت است. در حالی که رسانه های دیجیتال که یک مفهوم جدید نیست، آن را به تازگی وارد طبیعت کرده و با کمک کابله های دیجیتال ، پخش صدا با کیفیت بالاتر در حال حاضر پشتیبانی میشود در حالی که تماشای فیلم و یا گوش دادن به موسیقی است که می تواند نزدیک (و یا در زمان تجاوز) تجربه موجود در یک تئاتر بالا پایان فیلم. در حالی که معماری خانه کامل یا کار تنظیم صوتی، برخی از مصرف کنندگان غفلت برای شناسایی کابل مناسب صوتی دیجیتال (معاون آنالوگ) برای استفاده در سیستم سرگرمی مربوطه می باشند.

کابل دیجیتال صدا

کابل دیجیتال صدا

انواع کابل های صوتی دیجیتال ؟

دو نوع از رایج ترین کابل های صوتی دیجیتال کابل دیجیتال صوتی کواکسیال و نوری (همچنین به عنوان S / PDIF اشاره) می باشد. کابل های دیجیتال هم محور می باشد که نوع معمول تر یافت کابل و بسیار شبیه به میراث، RCA نوع آنالوگ است که اکثر مصرف کنندگان تجربه نموده اند با استفاده از می باشد. تفاوت اصلی بین RCA و هم محور گرایش به محافظ ضخیم تر مورد نیاز در کابل برای جلوگیری از تداخل از منابع سر و صدا در خارج.
کابل های هم محور صوتی دیجیتال چگونه کار می کند؟

کابل های صوتی دیجیتال هم محور اجازه می دهد سیگنال به صورت پالس برق از طریق سیم های مسی است که در داخل از خانه از کابل موجود منتقل می شود. کابل هم محور شامل کاری ادامه داده اند آلومینیوم هستند که طراحی شده برای جلوگیری از تداخل سیگنال در خارج. امپدانس معمولی برای برنامه های کاربردی صوتی ۷۵ اهم است و نوع کابل اجازه ها و پروانه پهنای باند به طور کلی بزرگتر از یک کابل RCA معادل آن. به طور متوسط ​​برای مصرف کنندگان خانگی، کابلهای کواکسیال هزینه کمتر از نوری نوع S / PDIF و بیشتر مورد استفاده برای منزل و یا نیازهای صوتی دیجیتال شخصی به عنوان یک نتیجه.
کابل اپتیکال دیجیتال (S / PDIF) چگونه کار می کند؟

نوع دیگری از کابل های صوتی دیجیتال کابل اپتیکال دیجیتال هستند و یا به عنوان آنها معمولا بیشتر به آن اشاره S / PDIF . این کابل به طور کامل متفاوت از هر نوع از کابل اکثر مردم می دانند چرا که آنها با استفاده از یک فلز رسانا مانند مس را ندارد می باشد. در عوض، کابل S / PDIF استفاده از پالس های نور برای انتقال سیگنال. مزیت اصلی این نوع اطلاعات حذف رادیویی و تداخل الکترومغناطیسی می باشد. در نتیجه، کابل نیاز نیست به عنوان ضخامت محافظ به عنوان نوع هم محور. یکی دیگر از نوع S / PDIF مزیت این است که هیچ تخریب سیگنال از راه دور و در نتیجه همان کیفیت سیگنال خروج از کابل به عنوان ورود به آن وجود دارد. در نتیجه، بسیاری از دوست داران واقعی موسیقی را ترجیح می دهم به استفاده از کابل های نوری را بر هم محور. یکی از کمبود قابل توجهی از نوع کابلی است که اگر کابل های نوری خم می شود، می تواند اگر در یک منطقه ترافیک بالا نصب شده است آسیب ببیند. اکثر اجزای صوتی مدرن با پورت برای هر دو S / PDIF و ورودی کابل کواکسیال و خروجی ساخته شده است.
کابل های HDMI

HMDI  کابل های به طور سنتی برای حمل ویدئویی دیجیتال استفاده شده است. آنها همچنین قادر به انتقال صدا می باشد، با این حال، این است که اغلب با آهنگ های صوتی که معمولا بیشتر با ویدئو همراه همراه است. پورت HDMI در درجه اول در پخش دی وی دی، HDTV ها، و برخی از رایانه های شخصی در بر داشت. کابل می تواند تا ۵ گیگابایت در ثانیه از پهنای باند را پشتیبانی می کنند، پس از آن قادر به انتقال از منبع (کیفیت بالا دستگاه پخش DVD) به HDTV خود را به یک سیگنال خالص A / V بدون هیچ گونه فشرده سازی سیگنال است. در نهایت، HDMI ممکن است به عنوان حمایت از کابل برای قطعات صوتی جایگزین تمام کابل های صوتی دیجیتال به عنوان آن را کاهش می دهد نیاز به ویدیو جدا و کابل کشی های صوتی. اگر چه استفاده از HDMI افزایش یافته است، بسیاری از قطعات هنوز در حال تولید است که تنها با استفاده از پورت HDMI به ارسال و یا دریافت ویدیو و هنوز ضربه های جریان اصلی برای استفاده های صوتی دیجیتالی است.
طریقه انتخاب کواکسیال و کابل S / PDIF؟

اگر اجزای خود را حمایت از هر دو کابل دیجیتال صوتی کواکسیال و S / PDIF، یک نقطه تصمیم گیری مشترک است که مصرف کنندگان باید مطمئن است که نوع کابل برای خرید. برخی از ملاحظات معمول عبارتند از:

۱ – میزان تداخل الکترومغناطیسی در محیط زیست اگر کابل های شما خواهد شد در نزدیکی کابل قدرت های دیگر و یا یک کامپیوتر شخصی است که انتقال رادیویی صدای فرکانس اجرا کنید، سپس یک کابل نوری خواهد عملکرد بهتر از کواکسیال دارند.
کابل های صوتی دیجیتال
۲ – کابل نوری فاصله یا طول کابل های صوتی مورد استفاده قرار گیرد ارائه کیفیت بهتر صدا از راه دور هنگامی که به هم محور مقایسه شده است. اگر شما نیاز به اجرای سیم بلندگو برای مسافت های بیش از ۱۰ خوراک، پس از آن کابل نوری خواهد بود ارائه دهنده بالاتر کیفیت صدا.

۳ – بودجه برای مصرف کنندگان که در حال نزدیک شدن، ملاقات نمود، و یا بیش از بودجه برای یک سیستم سرگرمی خانگی، کابلهای کواکسیال خواهد شد انتخاب مقرون به صرفه تر زمانی که به S / DIF مقایسه شده است.

۴ – صدا را به بالا نیاز به کابل به خم شود اگر سرگرمی های خاص خود را به بالا نیاز به کابل خم شود، کابلهای کواکسیال خواهد شد انتخاب ارجح است.

۵ – سیستم صدا خواهد شد اغلب نقل مکان کرد و اگر سیستم صوتی خواهد شد اغلب نقل مکان کرد، امکان از کابل های نوری در حال آسیب دیده به طور قابل توجهی افزایش می دهد. در نتیجه، کابل های کواکسیال خواهد شد انتخاب ارجح است.
عوامل دیگر را در نظر بگیرید در هنگام انتخاب کابل های صوتی دیجیتال

گوش دادن صدا دیجیتال در محیط زیست

یک عامل مهم که قبل از صرف پول در کابل های صوتی گران تر در نظر بگیرند که چه نوع از محیط زیست کابل استفاده می شود. اگر سیستم صوتی خواهد شد در یک محیط با مقدار قابل توجهی از سر و صدای پس زمینه استفاده می شود، آن را سخت تر خواهد بود برای اکثر مصرف کنندگان تفاوت در کیفیت بین کواکسیال و کابل S / PDIF برای گفتن. اگر مصرف کننده های قدیمی تر است، پرداخت توجه به قابلیت شنوایی واقعی فرد نیز باید انجام شود. اگر کسی می تواند تفاوت در خروجی صدا در فروشگاه (بین کواکسیال و کابل S / PDIF) نیست، پس از آن احتمال انجام این کار در خانه کم است.

کیفیت بلند گو دیجیتال

یکی دیگر از اشتباهات رایج که توسط مصرف کنندگان در هنگام انتخاب کابل های صوتی دیجیتال، نادیده گرفتن کیفیت بلندگوهای سیستم سرگرمی است. در صورت امکان، تست عملکرد بلندگو با هر نوع از کابل قبل از صرف پول در کابل های نوری گران تر توصیه می شود.

کیفیت محتوا و صوت دیجیتال

یکی دیگر از اشتباهات رایج که در هنگام انتخاب کابل های صوتی دیجیتال با کیفیت از خود رسانه موسیقی است. بسیاری از مصرف کنندگان بالا پایان تجهیزات صوتی در فروشگاه همراه با کابل نوری خریداری شده و سپس نقش موسیقی را از منابع کم کیفیت مانند یوتیوب، تبدیل MP-3S، و دیگر موسیقی های غیر دیجیتالی منابع. فقط به خاطر یک آهنگ تا پاره پاره شده است به MP-3 و یا حتی MP-4 این معنا نیست که تا به کیفیت مورد نیاز برای استفاده کامل از پخش صوتی بالا پایان یا سیستم سرگرمی تولید می شود.
منابع صوتی دیجیتال

اکثر موسیقی از نظر قانونی خریداری شده و یا دریافت آنلاین در یک “اتلاف” فرمت است. MP3 و فرمت ۱۲۸ kbit / ثانیه AAC بر روی آیتونز ظروف پر اتلاف هستند. اگر چه این کیفیت ضبط برای پخش در سیستم های صوتی گران قیمت کمتر و یا پخش کننده های MP3 برای موسیقی پاپ کافی است، آن را با بالاترین کیفیت ضبط در دسترس نیست. برای صحت و یا تجربه صوتی بهتر، آهنگ های صوتی دیجیتالی نیاز دارد تا در یک فرمت فشرده سازی lossless از جمله در FLAC با رمزگذاری ۳۲۰ kbit / ثانیه ثبت خواهد شد.

مشکل این است که گرفتن که صدا با کیفیت بالا است، که از قضا سخت تر را به انجام امروز از آن را در روز های صوتی آنالوگ بود. اکثر موسیقی پاپ با مردم یا در یک فرمت فشرده سازی lossless در دسترس نیست، و یا هزینه های اضافی برای خرید. اگر شما در حال حاضر یک MP3 یا موسیقی کتابخانه قابل توجهی داشته باشد، می تواند هزینه سنگین ثابت به خرید مجدد از موسیقی را در کیفیت بالاتر است.

اگر مصرف کننده تنها به موسیقی پاپ گوش، اما گوش او ممکن است قادر تفاوت در سرعت را پشتیبانی می کند برای گفتن. تفاوت صدا با گزینه های پشتیبانی می کند راحت تر برای فرد به طور متوسط ​​به افتراق در حالی که پخش موسیقی کلاسیک بر روی سیستم های صوتی. قبل از صرف بودجه قابل توجهی برای به دست آوردن یک کتابخانه موسیقی های جدید، مصرف کنندگان در واقع باید تست چندین آهنگ از این ژانر ترجیح کد گذاری شده در ۱۲۸ و بالاتر نرخ به دیدن یک تفاوت عملکرد قابل توجه وجود دارد.
حمایت FLAC صوتی پخش

قبل از صرف مقدار قابل توجهی از پول در خرید موسیقی رمزی شده در فرمت FLAC، مصرف کنندگان باید برای اطمینان از آنها یک برنامه را پشتیبانی می کند که پشتیبانی از FLAC. دو تا از محبوب تر، آزاد، گزینه برای رمزگذاری موسیقی در این قالب شامل جسارت و VLC مدیا پلیر . این برنامه به طور کلی سیستم عامل عرفان منکر وجود خدا و پشتیبانی کامپیوتر که اجرا OS X، ویندوز و لینوکس سیستم عامل. گزینه های دیگر پخش کراس پلت فرم شامل از MPlayer و مرغ نغمه سرا . بازیکنان خاص محبوب لینوکس عبارتند از وهمی بشکل روح و بی باک.
صوتی دیجیتال برای فیلم

هنگام طراحی و یا خرید یک سیستم سرگرمی خانگی، کیفیت صدا باید در نظر گرفته شود برای ارائه یک تجربه غنی صوتی برای تکمیل پخش HD فیلم. پخش دی وی دی / بلو ری نیاز به پشتیبانی صوتی دیجیتال به منظور بهترین اهرم یک سیستم صوتی با کیفیت بالا برای نمایش فیلم. در هنگام انتخاب یک بازیکن است که پخش دیجیتال پشتیبانی می کند، مصرف کنندگان باید اطمینان حاصل شود که آن را پشتیبانی از اتصال کابل های صوتی دیجیتالی است که سازگار با سیستم پخش صوتی. اکثر فیلم HD که بر روی دیسک باشد یا خریداری آنلاین نیز صوتی دیجیتال را پشتیبانی کند.

میثم جعفری

میثم جعفری

آدرس سایت

+توضیحات

سایت پی 30 یوزر / P30USER به عنوان یکی از سایت های که در زمینه نرم افزار سعی در این دارد که بتواند بهترین ها را به بینندگان سایت ارائه دهد.بیننده گرامی وقتی وارد سایت می شوید چندین دسته وجود دارد که از این دسته ها می توانید به بخش مورد نظر خود بروید و مطالب مورد نظر خود را مشاهده کنید.کلیه مطالب قرار داده شده در سایت پی 30 یوزر با بررسی کامل مدیران سایت قرار گرفته . همچنین در نظر داشته باشید که مطالبی که مشاهده می کنید متعلق به سایت پی 30 یوزر می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.

+تبلیغات

دیدگاه های این نوشته : ۰
ارسال نظــــر

به نکات زیر توجه کنید
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  • لطفا نظرات خود را به صورت زبان پارسی ارسال کنید.